Cz En

010019

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Bidlová, Dingo

    Člen KA

Pes

  1. Ember Ellin Bellamoon, Kooikerhondje

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  2. 1. Jumping A2/A3: 1/13, 22.25 s, 0.0 tr. b., 6.7 m/s

  3. 2. Jumping A2/A3: 1/13, 28.91 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  4. 3. jumping A2/A3: Diskvalifikován

  5. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  6. Zkouška 1: Diskvalifikován

  7. Zkouška 2: 1/5, 33.01 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  8. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  9. Jumping 1 - M: 1/19, 33.36 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  10. Jumping 2 - M: 2/18, 34.99 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  11. Jumping 3 - M: 5/18, 40.53 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  12. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  13. I. agility M: Diskvalifikován

  14. II. agility M: Diskvalifikován

  15. II. jumping M: Diskvalifikován

  16. I. jumping M: 6/67, 37.16 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  17. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  18. II. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  19. I. zkouška A2 M: 1/4, 36.55 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  20. Třešť - Fitmin K. A. T. cup, 06. 06. 2020 - 07. 06. 2020

  21. Agility M sobota: 8/15, 37.5 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  22. Jumping M sobota: 1/15, 33.07 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  23. Zkouška MA2 sobota: Diskvalifikován

  24. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  25. III. jumping M: 3/14, 30.98 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  26. II. jumping M: Diskvalifikován

  27. I. jumping M: Diskvalifikován

  28. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  29. MA2 - 1 běh: 3/6, 39.03 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  30. MA2 - 2 běh: Diskvalifikován

  31. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  32. 1.běh bez zón: 5/26, 19.83 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  33. 1.běh se zónami: Diskvalifikován

  34. 2.běh bez zón: 2/24, 16.16 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  35. 2.běh se zónami: 5/27, 22.75 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  36. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  37. Agility MA: Diskvalifikován

  38. Jumping MA: 1/30, 36.87 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  39. Zkouška MA2: 5/11, 39.55 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  40. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  41. 1. Zkouška A2 M: 1/6, 32.8 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  42. 2. Zkouška A2 M: 1/6, 33.31 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  43. Beroun - Zkoušky - únor 2020, 07. 02. 2020

  44. 1.zkouška MA2: Diskvalifikován

  45. 2.zkouška MA2: 1/3, 31.1 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  46. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 01. 2020

  47. Druhá zkouška: 1/4, 28.39 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  48. První zkouška: 1/4, 27.07 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  49. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 20. 12. 2019

  50. Druhá zkouška: 2/3, 21.98 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  51. První zkouška: Diskvalifikován

  52. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  53. Jumping I: 2/16, 29.78 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  54. Jumping II: Diskvalifikován

  55. Jumping III: Diskvalifikován

  56. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  57. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  58. První zkouška: 1/5, 31.36 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  59. Praha Štěrboholy - Aktijácké Jumpy, 23. 11. 2019

  60. Jump Zk MA1 I.: 2/7, 25.75 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  61. Jump Zk MA1 II.: 1/7, 26.72 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  62. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  63. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  64. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  65. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  66. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  67. Agility M: Diskvalifikován

  68. Jumping M: 2/25, 28.84 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  69. Zkouška A1 M: Diskvalifikován

  70. Dolní Počernice - Hloubětínský drak 2019 a I.MR Kooikerhondje, 21. 09. 2019

  71. Agility M: 10/16, 30.16 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  72. Jumping M: 1/16, 38.38 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  73. Zkouska MA1: 1/4, 31.17 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  74. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  75. Jumping 1 - M: Diskvalifikován

  76. Jumping 2 - M: Diskvalifikován

  77. Jumping 3 - M: 1/10, 27.62 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  78. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  79. 1.zkouška: Diskvalifikován

  80. 2.zkouška: 5/8, 33.41 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  81. Jumping Light: 1/9, 29.37 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  82. Jumping Standard: Diskvalifikován

  83. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  84. Ne. - Agility II. M: 26/52, 40.46 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  85. Ne. - Jumping II. M: Diskvalifikován

  86. So. - Agility I. M: Diskvalifikován

  87. So. - Jumping I. M: Diskvalifikován

  88. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  89. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  90. I. zkouška MA1: 2/6, 30.68 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  91. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  92. 1.Zkouška MA1: 3/4, 33.75 s, 15.0 tr. b., 4.3 m/s

  93. 2.Zkouška MA1: 1/4, 30.14 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  94. Jumping MA1: 1/4, 19.8 s, 0.0 tr. b., 6.26 m/s

  95. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  96. Nedele Jumping medium: Diskvalifikován

  97. Nedele zkouska MA1: 2/6, 26.93 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  98. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  99. QA1 agility: Diskvalifikován

  100. QA2 agility: 25/60, 43.84 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  101. QA3 agility: 40/60, 47.67 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  102. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  103. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  104. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  105. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 05. 2019

  106. Druhá zkouška MA1: 3/6, 33.34 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  107. První zkouška MA1: 3/6, 30.09 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  108. Rokycany - Rokycanská skočná, 19. 04. 2019

  109. Jumping M: Diskvalifikován

  110. Zkouška MA1 I: Diskvalifikován

  111. Zkouška MA1 II: Diskvalifikován

  112. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  113. Agility I: Diskvalifikován

  114. Agility II: 41/84, 50.74 s, 21.74 tr. b., 3.78 m/s

  115. Jumping I: 50/87, 37.17 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  116. Jumping II: Diskvalifikován

  117. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  118. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  119. I. zkouška MA1: 4/6, 34.55 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  120. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  121. Agility open M: Diskvalifikován

  122. Jumping open M: 2/28, 40.34 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  123. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  124. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  125. MA1 I.: 5/5, 31.74 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  126. MA1 II.: 4/5, 31.8 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  127. MA1 III.: Diskvalifikován