Cz En

030216

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Klára Marešová, Klub Aktij

    Člen KA

Pes

  1. Monty Z Josefovské pevnosti, Sheltie

Výsledky

  1. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  2. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  3. I. zkouška MA3: 6/10, 51.32 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  4. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  5. Agility I: 15/35, 41.58 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  6. GRAND FINAL: 3/15, 39.91 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  7. Jumping I: 3/35, 33.12 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  8. Jumping II: 17/35, 36.79 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  9. Praha Štěrboholy - Happy jumping zkoušky u Aktijáků, 09. 11. 2018

  10. 1MJ3: 1/1, 35.9 s, 0.9 tr. b., 4.23 m/s

  11. 2MJ3: 1/1, 32.25 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  12. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  13. Agility open M: 1/16, 30.72 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  14. Jumping open M: 2/16, 28.55 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  15. Zkouška MA3: 2/6, 38.83 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  16. Mohelnice - HAVLICZECH V., 12. 08. 2018

  17. TRIAL II. MA3: 2/6, 47.5 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  18. TRIAL I. MA3: 2/6, 45.66 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  19. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  20. 1.ZkA - MA3: Diskvalifikován

  21. 2. ZkA - MA3: 3/7, 38.55 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  22. 3. ZkA - MA3: 1/7, 36.13 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  23. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  24. Nedele MA3 1: 1/6, 42.37 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  25. Nedele MA3 2: 3/6, 46.46 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  26. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  27. Agility II. M: Diskvalifikován

  28. Agility I. M: Diskvalifikován

  29. Jumping II. M: 22/49, 39.97 s, 11.97 tr. b., 4.0 m/s

  30. Jumping I. M: Diskvalifikován

  31. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  32. QA4 Agility: 22/44, 42.1 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  33. QA5 Agility: 21/42, 47.75 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  34. QA6 Agility: 24/43, 47.52 s, 15.0 tr. b., 4.12 m/s

  35. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  36. QJ5 Jumping: 25/43, 44.28 s, 9.28 tr. b., 3.95 m/s

  37. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  38. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  39. QA1 agility: 18/57, 43.36 s, 1.36 tr. b., 4.2 m/s

  40. QA2 agility: 33/57, 45.08 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  41. QA3 agility: 15/56, 42.39 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  42. QJ1 jumping: 17/58, 37.65 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  43. QJ2 jumping: 35/58, 43.02 s, 11.02 tr. b., 4.53 m/s

  44. QJ3 jumping: 23/57, 41.8 s, 2.8 tr. b., 4.38 m/s

  45. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  46. agility open M: 27/40, 53.38 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  47. Jumping open M: 27/40, 42.23 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  48. Tuneliáda M: 20/38, 41.37 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  49. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  50. 1. zkouška MA3: 3/5, 32.23 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  51. 2. zkouška MA3: 2/5, 36.97 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  52. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  53. Sobota MA3 1: Diskvalifikován

  54. Sobota MA3 2: 1/3, 44.62 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  55. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 20. 04. 2018

  56. 1. Zka - MA3: Diskvalifikován

  57. 2. Zka - MA3: Diskvalifikován

  58. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  59. I Agility Open: Diskvalifikován

  60. II Agility Open: 20/66, 45.28 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  61. II Jumping Open: Diskvalifikován

  62. I Jumping Open: Diskvalifikován

  63. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 01. 04. 2018

  64. Zkouška 1 MA3: 3/7, 50.12 s, 6.12 tr. b., 3.91 m/s

  65. Zkouška 2 MA3: 1/7, 48.18 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  66. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  67. III. zkouška MA3: 4/12, 36.69 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  68. II. Zkouška MA3: 7/12, 51.74 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  69. I. Zkouška MA3: 2/11, 45.91 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  70. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  71. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  72. I. zkouška MA3: 3/8, 51.53 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  73. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  74. 1.zkouška MA3: 2/4, 47.06 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  75. 2.zkouška MA3: 1/4, 43.97 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  76. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  77. Agility Ju: Diskvalifikován

  78. Agility Squads: 18/44, 41.9 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  79. Hra Ju: 14/31, 34.88 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  80. Jumping Ju: 17/31, 49.21 s, 11.21 tr. b., 4.02 m/s

  81. Jumping Squads: 16/44, 36.11 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  82. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  83. Horní Počernice, 1. běh: 2/14, 34.88 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  84. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  85. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  86. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky, 26. 08. 2017

  87. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  88. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  89. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  90. 1. Zka - MA2: 5/7, 37.46 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  91. 2. Zka - MA2: 2/7, 41.73 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  92. 3. Zka - MA2: 1/7, 43.56 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  93. Louny - Horké léto 2017, 01. 07. 2017

  94. 1. Zka - MA2: 6/10, 34.44 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  95. 2. Zka - MA2: 7/10, 28.76 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  96. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  97. Agility - Ne: Diskvalifikován

  98. Agility - So: 19/53, 40.49 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  99. Jumping - Ne: 17/52, 38.27 s, 0.27 tr. b., 4.15 m/s

  100. Jumping - So: 36/53, 34.35 s, 23.35 tr. b., 3.76 m/s

  101. Zbraslav u Brna - JUNIOR OPEN ČMKU, 18. 06. 2017

  102. Agility - mládež M: 2/5, 35.56 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  103. Jumping - mládež M: 1/5, 30.91 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  104. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  105. Druhá zkouška MA2: 1/10, 42.49 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  106. První zkouška MA2: Diskvalifikován

  107. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  108. QA1 agility: Diskvalifikován

  109. QA2 agility: Diskvalifikován

  110. QA3 agility: 38/70, 46.88 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  111. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  112. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  113. QJ3 jumping: 33/67, 40.9 s, 12.9 tr. b., 3.96 m/s

  114. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  115. 1.zkouška MA2: 4/10, 37.56 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  116. 2.zkouška MA2: 2/10, 40.73 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  117. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  118. Agility 1 Ju: 4/17, 46.74 s, 5.23 tr. b., 4.07 m/s

  119. Agility 2 Ju: Diskvalifikován

  120. Agility 3 Ju: 13/17, 44.83 s, 12.81 tr. b., 4.37 m/s

  121. Agility 4 Ju: Diskvalifikován

  122. Jumping 1 Ju: 3/17, 30.38 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  123. Jumping 2 Ju: 1/17, 32.81 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  124. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  125. Agility open M: 13/20, 38.76 s, 20.0 tr. b., 3.79 m/s

  126. Jumping open M: 7/21, 34.88 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  127. Zkoušky MA2: Diskvalifikován

  128. Heroutice u Neveklova - 49. Dvojzkoušky + 1 Farma Heroutice, 11. 03. 2017

  129. Heroutice, 1. běh: 3/7, 38.5 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  130. Heroutice, 2. běh: 3/7, 45.06 s, 5.0 tr. b., 3.64 m/s

  131. Heroutice, 3. běh: 3/7, 37.69 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  132. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  133. 1. zkouška MA2: 3/9, 46.83 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  134. 2. zkouška MA2: 3/9, 37.1 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  135. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  136. ZkA. II. MA2: 2/9, 40.88 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  137. ZkA. I. MA2: Diskvalifikován

  138. Ratenice - Míšiny dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  139. ZkA II. MA2: 1/7, 46.42 s, 1.42 tr. b., 3.53 m/s

  140. ZkA I. MA2: Diskvalifikován

  141. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 11. 12. 2016

  142. Druhá zkouška MA2: Diskvalifikován

  143. První zkouška MA2: Diskvalifikován

  144. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, Cocker Cup, 20. 11. 2016

  145. Agility I SH: Diskvalifikován

  146. Jumping II SH: 13/32, 45.14 s, 8.14 tr. b., 3.68 m/s

  147. Jumping I SH: Diskvalifikován

  148. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  149. 1. zkouška MA1: 1/7, 29.12 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  150. 2. zkouška MA1: 2/7, 28.16 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  151. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  152. Agility družstva: 8/41, 39.93 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  153. Agility - junioři: 7/25, 46.15 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  154. Jumping družstva: Diskvalifikován

  155. Jumping - junioři: Diskvalifikován

  156. Ptýrov u Mnichova Hradiště - After zkoušky, 30. 09. 2016

  157. III.zkouska MA1: Diskvalifikován

  158. II.zkouska MA1: 2/5, 38.63 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  159. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  160. Praha - Horní Počernice - Svatováclavský závod, 28. 09. 2016

  161. SVATOVÁCLAVSKÝ ZÁVOD AGILITY, Horní Počernice, Zkoušky: 1/5, 33.73 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  162. České Budějovice - Podzimní trojzkoušky, 25. 09. 2016

  163. MA1 - 1. zkouška MA1: 3/9, 33.78 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  164. MA1 - 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  165. MA1 - 3. zkouška MA1: 6/9, 36.22 s, 15.0 tr. b., 3.87 m/s

  166. Chýnov - Chýnovský hopík, 10. 09. 2016

  167. 1. Zkouška agility MA1: 4/6, 42.19 s, 10.0 tr. b., 3.25 m/s

  168. 2. Zkouška agility MA1: 3/6, 34.22 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  169. 3. Zkouška agility MA1: 2/6, 33.98 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s