Cz En

030216

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Klára Marešová, Klub Aktij z.s.

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Monty Z Josefovské pevnosti, Sheltie

Výsledky

  1. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  2. QA1 Agility: Diskvalifikován

  3. QA2 Agility: 26/64, 53.71 s, 20.29 tr. b., 3.95 m/s

  4. QA3 Agility: 25/61, 49.61 s, 16.37 tr. b., 4.43 m/s

  5. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  6. QJ2 Jumping: 12/62, 39.75 s, 1.14 tr. b., 5.11 m/s

  7. QJ3 Jumping: 17/48, 37.12 s, 1.53 tr. b., 4.8 m/s

  8. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  9. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  10. Zkouška MA3: 5/10, 51.15 s, 5.15 tr. b., 4.3 m/s

  11. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  12. ZkA. II. MA3: Diskvalifikován

  13. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  14. Ratenice - Canviťácké Jumpingy, 02. 04. 2022

  15. Jumping III. M: Diskvalifikován

  16. Jumping II. M: Diskvalifikován

  17. Jumping I. M: Diskvalifikován

  18. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  19. Agility I 300: 10/30, 49.43 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  20. Agility II 300: 9/30, 43.05 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  21. Agility III 300: 11/29, 48.27 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  22. Jumping I 300: Diskvalifikován

  23. Jumping II 300: 6/30, 39.38 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  24. Jumping III 300: 10/30, 41.32 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  25. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  26. Czech Imp Jump Medium: 11/28, 23.98 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  27. Jumping 1 - Medium: 11/28, 39.37 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  28. Jumping 2 - Medium: 7/28, 38.73 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  29. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  30. Czech Imp Jump Medium: 9/28, 24.52 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  31. Jumping 1 - Medium: 11/29, 40.95 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  32. Jumping 2 - Medium: 19/29, 42.33 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  33. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  34. Czech Imp Jump Medium: 8/24, 23.81 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  35. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  36. Jumping 2 - Medium: 7/26, 38.5 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  37. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  38. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  39. 2. Zkouška MA3: 3/8, 40.01 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  40. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  41. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 02. 10. 2021

  42. Agility M: Diskvalifikován

  43. Agility M: Diskvalifikován

  44. Jumping M: 18/46, 35.25 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  45. Jumping M: 18/46, 35.25 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  46. Tuneliáda M: 18/45, 30.32 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  47. Tuneliáda M: 18/45, 30.32 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  48. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/21, 24. 09. 2021

  49. 1. Zkouška MA3: 1/2, 38.64 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  50. 2. Zkouška MA3: 1/2, 46.11 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  51. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  52. Agility Individual: 24/71, 51.14 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  53. Agility Squads as Individual: 21/73, 44.86 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  54. Jumping Individual: 45/72, 49.47 s, 12.97 tr. b., 4.04 m/s

  55. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  56. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  57. 1. zkouška: 4/9, 43.05 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  58. 2. zkouška: Diskvalifikován

  59. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  60. Agility 1 M: 28/61, 47.29 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  61. Agility 2 M: 20/62, 50.96 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  62. Jumping 1 M: 13/62, 36.24 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  63. Jumping 2 M: 6/51, 33.24 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  64. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  65. 1. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  66. 1. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  67. 2. zkouška A3 M: 1/4, 47.37 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  68. 2. zkouška A3 M: 1/4, 47.37 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  69. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  70. 1. Agility M: 4/22, 30.16 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  71. 1. Jumping M: 6/22, 31.54 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  72. 2. Agility M: 5/22, 35.87 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  73. 2. Jumping M: 11/21, 23.27 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  74. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  75. 1. Zkouška MA3: 1/6, 42.63 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  76. 2. Zkouška MA3: 2/6, 46.23 s, 5.23 tr. b., 4.17 m/s

  77. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  78. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  79. Zkouška 1: Diskvalifikován

  80. Zkouška 2: 6/10, 43.91 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  81. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  82. Agility Individual: Diskvalifikován

  83. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  84. Jumping Individual: 23/70, 31.96 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  85. Jumping Squads as Individual: 52/72, 34.22 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  86. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  87. Agility M: 15/38, 46.56 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  88. Jumping M: 17/40, 34.88 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  89. Tuneliáda M: 13/37, 36.06 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  90. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  91. Agility LVT M: 1/19, 44.06 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  92. jumping M: Diskvalifikován

  93. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  94. 1. Jumping M: 4/16, 36.71 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  95. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  96. I. agility M: 8/67, 43.47 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  97. II. agility M: Diskvalifikován

  98. II. jumping M: Diskvalifikován

  99. I. jumping M: 22/67, 39.2 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  100. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  101. II. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  102. I. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  103. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  104. Agility Trial I: 2/6, 40.91 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  105. Agility Trial II: Diskvalifikován

  106. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  107. Czech Imp Jump: 12/28, 24.51 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  108. Jumping 1: 3/29, 38.17 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  109. Jumping 2: 3/29, 35.15 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  110. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  111. II. zkouška MA3: 1/12, 45.17 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  112. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  113. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  114. ZkA. MA3 I.: Diskvalifikován

  115. ZkA. MA3 II.: 2/13, 38.62 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  116. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  117. III. zkouška MA3: Diskvalifikován

  118. II. zkouška MA3: 1/6, 35.79 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  119. I. zkouška MA3: 4/6, 35.63 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  120. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  121. Agility I: 6/36, 42.7 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  122. FINAL: 6/15, 49.55 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  123. Jumping I: 12/36, 36.11 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  124. Jumping II: 12/36, 31.11 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  125. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  126. ZkA. MA3 I.: 3/10, 38.61 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  127. ZkA. MA3 II.: Diskvalifikován

  128. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  129. Agility M: 1/14, 35.8 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  130. Jumping M: Diskvalifikován

  131. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  132. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  133. Agility M: 2/15, 40.21 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  134. Jumping M: 9/15, 34.06 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  135. Zkouška MA3: 3/10, 42.94 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  136. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  137. Agility Open: 23/65, 40.54 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  138. Agility Squads as Individual: 24/69, 42.28 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  139. Jumping Open: 8/69, 33.21 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  140. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  141. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  142. Jelenův Jumping M: 2/22, 31.06 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  143. PhysioDOG Agility M: Diskvalifikován

  144. Zkouška MA3: 5/14, 34.12 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  145. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  146. AGILITY: 2/11, 41.93 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  147. JUMPING: 5/11, 31.71 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  148. MA3: 1/3, 41.04 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  149. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  150. 1. Jumping M: Diskvalifikován

  151. 2. Jumping M: 4/8, 36.12 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  152. Zkouška MA3 I: Diskvalifikován

  153. Zkouška MA3 II: 1/3, 43.16 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  154. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  155. QA4 Agility: 20/56, 50.83 s, 16.83 tr. b., 4.01 m/s

  156. QA5 Agility: 14/56, 40.86 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  157. QA6 Agility: 22/51, 52.98 s, 9.98 tr. b., 0.0 m/s

  158. QJ4 Jumping: 14/55, 46.96 s, 15.96 tr. b., 4.51 m/s

  159. QJ5 Jumping: 31/53, 51.02 s, 12.02 tr. b., 3.92 m/s

  160. QJ6 Jumping: 9/49, 39.83 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  161. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  162. QA1 agility: 12/61, 41.55 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  163. QA2 agility: 20/60, 51.88 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  164. QA3 agility: 44/60, 55.67 s, 16.67 tr. b., 3.72 m/s

  165. QJ1 jumping: 10/61, 43.17 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  166. QJ2 jumping: 31/61, 44.27 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  167. QJ3 jumping: 15/60, 40.17 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  168. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  169. Agility: 18/42, 48.29 s, 10.29 tr. b., 3.98 m/s

  170. Jumping: 8/42, 37.14 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  171. Tuneliáda: Diskvalifikován

  172. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  173. Agility I: 36/88, 46.81 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  174. Agility II: 13/84, 43.0 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  175. Jumping I: 31/87, 35.15 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  176. Jumping II: Diskvalifikován

  177. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 30. 03. 2019

  178. Batmanova zkouška MA3: 2/3, 43.51 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  179. Supermanova zkouška MA3: 1/4, 43.2 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  180. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  181. Jumping: 9/18, 47.13 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  182. Zkouška 1: Diskvalifikován

  183. Zkouška 2: Diskvalifikován

  184. Zkouška 3: 3/9, 46.71 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  185. Zkouška 4: Diskvalifikován

  186. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  187. Zkouška MA3 I: 1/8, 39.74 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  188. Zkouška MA3 II: 3/8, 42.29 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  189. Neveklov - 59. DVOJZKOUŠKY + 1, 09. 02. 2019

  190. 1. běh MA3: Diskvalifikován

  191. 2. běh MA3: 1/4, 42.77 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  192. 3. běh MA3: 3/4, 38.01 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  193. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  194. Zkouška MA3 I: 1/7, 41.89 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  195. Zkouška MA3 II: 2/7, 50.9 s, 7.9 tr. b., 3.93 m/s

  196. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  197. II.zkouška MA3: Diskvalifikován

  198. I. zkouška MA3: 3/8, 47.31 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  199. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  200. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  201. I. zkouška MA3: 6/10, 51.32 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  202. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  203. Agility I: 15/35, 41.58 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  204. GRAND FINAL: 3/15, 39.91 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  205. Jumping I: 3/35, 33.12 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  206. Jumping II: 17/35, 36.79 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  207. Praha Štěrboholy - Happy jumping zkoušky u Aktijáků, 09. 11. 2018

  208. 1MJ3: 1/1, 35.9 s, 0.9 tr. b., 4.23 m/s

  209. 2MJ3: 1/1, 32.25 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  210. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  211. Agility open M: 1/16, 30.72 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  212. Jumping open M: 2/16, 28.55 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  213. Zkouška MA3: 2/6, 38.83 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  214. Mohelnice - HAVLICZECH V., 12. 08. 2018

  215. TRIAL II. MA3: 2/6, 47.5 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  216. TRIAL I. MA3: 2/6, 45.66 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  217. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  218. 1.ZkA - MA3: Diskvalifikován

  219. 2. ZkA - MA3: 3/7, 38.55 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  220. 3. ZkA - MA3: 1/7, 36.13 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  221. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  222. Nedele MA3 1: 1/6, 42.37 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  223. Nedele MA3 2: 3/6, 46.46 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  224. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  225. Agility II. M: Diskvalifikován

  226. Agility I. M: Diskvalifikován

  227. Jumping II. M: 22/49, 39.97 s, 11.97 tr. b., 4.0 m/s

  228. Jumping I. M: Diskvalifikován

  229. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  230. QA4 Agility: 22/44, 42.1 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  231. QA5 Agility: 21/42, 47.75 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  232. QA6 Agility: 24/43, 47.52 s, 15.0 tr. b., 4.12 m/s

  233. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  234. QJ5 Jumping: 25/43, 44.28 s, 9.28 tr. b., 3.95 m/s

  235. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  236. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  237. QA1 agility: 18/57, 43.36 s, 1.36 tr. b., 4.2 m/s

  238. QA2 agility: 33/57, 45.08 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  239. QA3 agility: 15/56, 42.39 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  240. QJ1 jumping: 17/58, 37.65 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  241. QJ2 jumping: 35/58, 43.02 s, 11.02 tr. b., 4.53 m/s

  242. QJ3 jumping: 23/57, 41.8 s, 2.8 tr. b., 4.38 m/s

  243. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  244. agility open M: 27/40, 53.38 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  245. Jumping open M: 27/40, 42.23 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  246. Tuneliáda M: 20/38, 41.37 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  247. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  248. 1. zkouška MA3: 3/5, 32.23 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  249. 2. zkouška MA3: 2/5, 36.97 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  250. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  251. Sobota MA3 1: Diskvalifikován

  252. Sobota MA3 2: 1/3, 44.62 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  253. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 20. 04. 2018

  254. 1. Zka - MA3: Diskvalifikován

  255. 2. Zka - MA3: Diskvalifikován

  256. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  257. I Agility Open: Diskvalifikován

  258. II Agility Open: 20/66, 45.28 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  259. II Jumping Open: Diskvalifikován

  260. I Jumping Open: Diskvalifikován

  261. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 01. 04. 2018

  262. Zkouška 1 MA3: 3/7, 50.12 s, 6.12 tr. b., 3.91 m/s

  263. Zkouška 2 MA3: 1/7, 48.18 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  264. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  265. III. zkouška MA3: 4/12, 36.69 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  266. II. Zkouška MA3: 7/12, 51.74 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  267. I. Zkouška MA3: 2/11, 45.91 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  268. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  269. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  270. I. zkouška MA3: 3/8, 51.53 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  271. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  272. 1.zkouška MA3: 2/4, 47.06 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  273. 2.zkouška MA3: 1/4, 43.97 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  274. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  275. Agility Ju: Diskvalifikován

  276. Agility Squads: 18/44, 41.9 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  277. Hra Ju: 14/31, 34.88 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  278. Jumping Ju: 17/31, 49.21 s, 11.21 tr. b., 4.02 m/s

  279. Jumping Squads: 16/44, 36.11 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  280. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  281. Horní Počernice, 1. běh: 2/14, 34.88 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  282. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  283. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  284. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky, 26. 08. 2017

  285. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  286. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  287. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  288. 1. Zka - MA2: 5/7, 37.46 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  289. 2. Zka - MA2: 2/7, 41.73 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  290. 3. Zka - MA2: 1/7, 43.56 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  291. Louny - Horké léto 2017, 01. 07. 2017

  292. 1. Zka - MA2: 6/10, 34.44 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  293. 2. Zka - MA2: 7/10, 28.76 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  294. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  295. Agility - Ne: Diskvalifikován

  296. Agility - So: 19/53, 40.49 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  297. Jumping - Ne: 17/52, 38.27 s, 0.27 tr. b., 4.15 m/s

  298. Jumping - So: 36/53, 34.35 s, 23.35 tr. b., 3.76 m/s

  299. Zbraslav u Brna - JUNIOR OPEN ČMKU, 18. 06. 2017

  300. Agility - mládež M: 2/5, 35.56 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  301. Jumping - mládež M: 1/5, 30.91 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  302. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  303. Druhá zkouška MA2: 1/10, 42.49 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  304. První zkouška MA2: Diskvalifikován

  305. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  306. QA1 agility: Diskvalifikován

  307. QA2 agility: Diskvalifikován

  308. QA3 agility: 38/70, 46.88 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  309. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  310. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  311. QJ3 jumping: 33/67, 40.9 s, 12.9 tr. b., 3.96 m/s

  312. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  313. 1.zkouška MA2: 4/10, 37.56 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  314. 2.zkouška MA2: 2/10, 40.73 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  315. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  316. Agility 1 Ju: 4/17, 46.74 s, 5.23 tr. b., 4.07 m/s

  317. Agility 2 Ju: Diskvalifikován

  318. Agility 3 Ju: 13/17, 44.83 s, 12.81 tr. b., 4.37 m/s

  319. Agility 4 Ju: Diskvalifikován

  320. Jumping 1 Ju: 3/17, 30.38 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  321. Jumping 2 Ju: 1/17, 32.81 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  322. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  323. Agility open M: 13/20, 38.76 s, 20.0 tr. b., 3.79 m/s

  324. Jumping open M: 7/21, 34.88 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  325. Zkoušky MA2: Diskvalifikován

  326. Heroutice u Neveklova - 49. Dvojzkoušky + 1 Farma Heroutice, 11. 03. 2017

  327. Heroutice, 1. běh: 3/7, 38.5 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  328. Heroutice, 2. běh: 3/7, 45.06 s, 5.0 tr. b., 3.64 m/s

  329. Heroutice, 3. běh: 3/7, 37.69 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  330. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  331. 1. zkouška MA2: 3/9, 46.83 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  332. 2. zkouška MA2: 3/9, 37.1 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  333. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  334. ZkA. II. MA2: 2/9, 40.88 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  335. ZkA. I. MA2: Diskvalifikován

  336. Ratenice - Míšiny dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  337. ZkA II. MA2: 1/7, 46.42 s, 1.42 tr. b., 3.53 m/s

  338. ZkA I. MA2: Diskvalifikován

  339. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 11. 12. 2016

  340. Druhá zkouška MA2: Diskvalifikován

  341. První zkouška MA2: Diskvalifikován

  342. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, Cocker Cup, 20. 11. 2016

  343. Agility I SH: Diskvalifikován

  344. Jumping II SH: 13/32, 45.14 s, 8.14 tr. b., 3.68 m/s

  345. Jumping I SH: Diskvalifikován

  346. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  347. 1. zkouška MA1: 1/7, 29.12 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  348. 2. zkouška MA1: 2/7, 28.16 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  349. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  350. Agility družstva: 8/41, 39.93 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  351. Agility - junioři: 7/25, 46.15 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  352. Jumping družstva: Diskvalifikován

  353. Jumping - junioři: Diskvalifikován

  354. Ptýrov u Mnichova Hradiště - After zkoušky, 30. 09. 2016

  355. III.zkouska MA1: Diskvalifikován

  356. II.zkouska MA1: 2/5, 38.63 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  357. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  358. Praha - Horní Počernice - Svatováclavský závod, 28. 09. 2016

  359. SVATOVÁCLAVSKÝ ZÁVOD AGILITY, Horní Počernice, Zkoušky: 1/5, 33.73 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  360. České Budějovice - Podzimní trojzkoušky, 25. 09. 2016

  361. MA1 - 1. zkouška MA1: 3/9, 33.78 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  362. MA1 - 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  363. MA1 - 3. zkouška MA1: 6/9, 36.22 s, 15.0 tr. b., 3.87 m/s

  364. Chýnov - Chýnovský hopík, 10. 09. 2016

  365. 1. Zkouška agility MA1: 4/6, 42.19 s, 10.0 tr. b., 3.25 m/s

  366. 2. Zkouška agility MA1: 3/6, 34.22 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  367. 3. Zkouška agility MA1: 2/6, 33.98 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s