QA1 Agility

  1. Datum: 22. 04. 2023
  2. Závod: Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA
  3. Rozhodčí: Muotka, Esa (FI)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 86.0 s
  7. Délka: 215.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.13 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 004517 Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s 0 0 0.0 0.0 40.14 5.36 V
2 031421 Pavlína Seyfriedová Batgirl Peryhelium 0 0 0.0 0.0 41.12 5.23 V
3 095315 Klára Kokešová A3Ch Roxy 0 0 0.0 0.0 41.46 5.19 V
4 014519 Aneta Obrusníková Arrya Gates of Heaven 0 0 0.0 0.0 42.06 5.11 V
5 017320 Eliška Kaletová X-White Night Koryfej 0 0 0.0 0.0 42.46 5.06 V
6 092919 Kateřina Malačková Be my Bayley the Fabulous world 0 0 0.0 0.0 42.65 5.04 V
7 001918 Jitka Hrdinová A3Ch Aquamarine Nangabet 0 0 0.0 0.0 44.77 4.8 V
8 035822 Lucie Orbanová Danny von der Happy Horse Farm 0 0 0.0 0.0 44.86 4.79 V
9 001117 Renata Mandová A3Ch Comic Caillin Bellamoon 0 0 0.0 0.0 45.26 4.75 V
10 079217 Veronika Krupková A3Ch Brave Guinness Little Guardian Angel 0 0 0.0 0.0 46.13 4.66 V
11 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost 0 0 0.0 0.0 46.28 4.65 V
12 066319 Jana Jourová A3Ch Bebop Chancy Remus 1 0 0.0 5.0 42.02 5.12 V
13 010019 Lucie Bidlová Ember Ellin Bellamoon 1 0 0.0 5.0 42.19 5.1 V
14 036116 Hana Kubíčková A3Ch Dragon Lady Alkyra 1 0 0.0 5.0 42.4 5.07 V
15 015917 Ondřej Henzl Boogie Gold Bryvilsár 1 0 0.0 5.0 44.39 4.84 V
16 050121 Daniela Děržáková Sheriff z Ďáblovy studánky 1 0 0.0 5.0 44.88 4.79 V
17 043819 Marie - Anna Kociánová A3Ch Coca Cola Perla z Polabí 1 0 0.0 5.0 45.3 4.75 V
18 030920 Zuzana Sobková A3Ch Biscotto Borneo la Vera Felicitá 0 1 0.0 5.0 46.12 4.66 V
19 094415 Klára Jůdová Rézinka 1 0 0.0 5.0 46.35 4.64 V
20 070720 Kristýna Hrůza A3Ch Bársony Sobasan 1 0 0.0 5.0 48.3 4.45 V
21 095019 Rudolf Broulík A3Ch Halle Berry Sněžný tygr 0 1 0.0 5.0 48.63 4.42 V
22 081717 Barbora Kozlová A3Ch Run For Fun Koryfej 2 0 0.0 10.0 41.31 5.2 VD
23 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp 2 0 0.0 10.0 47.27 4.55 VD
24 075817 Adéla Řeholová A3Ch Calibré Fort Fox 0 2 0.0 10.0 47.61 4.52 VD
25 051017 Michala Krejčí A3Ch Wonder Perla z Polabí 2 0 0.0 10.0 48.82 4.4 VD
26 053018 Denisa Sommerová A3Ch Nougat Nutty Romy´s Choco 1 1 0.0 10.0 50.88 4.23 VD
27 045220 Květa Sálusová Bara Tajfú Sobasan 2 2 1.16 21.16 53.16 4.04 D
28 067219 Jan Sigmund A3Ch Arwen Easy Euforia 3 1 1.33 21.33 53.33 4.03 D
29 024220 Romana Jirásková Rory Black Neraka 2 2 4.69 24.69 56.69 3.79 D
DIS 050019 Jana Zemková A3Ch Dream Come True Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049320 Lenka Fuksová Explosion of Skills Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081321 Klára Kokešová Cerunnos Move it or Lose it DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072220 Rudolf Broulík Essi Daven Dancing in the Wind DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074622 Karina Divišová Eglan Tine Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073017 Ondřej Henzl Berth Silver Aura Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056020 Kateřina Břízová A3Ch French Kiss Anarchia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041621 Lucie Dušková Klark z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017115 Adéla Maršálková A3Ch Míša DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022220 Lenka Prokešová E´Chia Carassou DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052921 Hana Malá Chuck z Ušákova DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043720 Zdenek Smrček Glory Day ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066817 Jitka Humpolcová Ammon Simple Elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006721 Kristýna Schreierová Kebab Cerunnos DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081918 Melanie Reiser Buddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075117 Lenka Fuksová Call Me Hippie Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034716 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001121 Darie Dytrychová Dylumi Ragyognak Csillagok DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004521 Aneta Obrusníková Black Swan Gates of Heaven DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002321 Kateřina Marešová Coudy Czech Maparo Active DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030518 Milan Jirásek A3Ch Yantanee ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019721 Adéla Maršálková Good Wine z Vejřího hnízda DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063016 Kateřina Mrázková A3Ch Calahari Etosha Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030216 Klára Marešová A3Ch Monty Z Josefovské pevnosti DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038221 Adéla Čejková Discovery Černý Křišťál DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018621 Veronika Maryníková Esta Loca Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080721 Martina Sigmundová Arash Little Sweetie DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092415 Kristýna Matrasová A3Ch New Nova Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010119 Petra Haspeklová Vixi Devil Drink z Laviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002220 Stanislav Řehola Catlin Roxy Diamond DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044019 Dana Holíková A3Ch Dream Joker Z Arcamony DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012121 Hana Kubíčková Havana from Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 181920 Ivana Ondrušová Another Bailey Ray DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063417 Vendula Čuperová Gwardzista Wartownik Wiatru DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078019 Vendula Dolejší Exciting and Racy Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO