Cz En

044019

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Dana Holíková, Agility klub Rokycany

    Člen KA

Pes

  1. Dream Joker Z Arcamony, Sheltie

Výsledky

  1. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  2. Agility OPEN M: 2/16, 53.88 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  3. Jumping OPEN M: 8/16, 54.77 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  4. ZkA. III. MA3: Diskvalifikován

  5. ZkA. II. MA3: 3/10, 45.28 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  6. ZkA. I. MA3: 5/11, 48.43 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  7. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  8. Agility 1 M: Diskvalifikován

  9. Agility 2 M: 7/55, 45.98 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  10. Jumping 1 M: 9/64, 42.79 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  11. Jumping 2 M: 24/62, 45.54 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  12. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  13. QA4 Agility: Diskvalifikován

  14. QA5 Agility: Diskvalifikován

  15. QA6 Agility: Diskvalifikován

  16. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  17. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  18. QJ6 Jumping: 23/39, 54.49 s, 19.13 tr. b., 3.84 m/s

  19. Marianské Lazně - Víkend plný zkoušek, 14. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  20. Jumping M: 5/12, 52.12 s, 21.12 tr. b., 3.22 m/s

  21. Neděle Jumping M: 4/11, 38.3 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  22. Neděle zkouška2 MA3: 3/4, 52.32 s, 6.32 tr. b., 3.88 m/s

  23. Neděle Zkouška MA3 : 2/4, 47.88 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  24. Zkouška2 MA3: Diskvalifikován

  25. Zkouška MA3: 1/4, 45.32 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  26. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2022, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  27. Agility neděle M: 1/11, 39.07 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  28. Agility sobota M: Diskvalifikován

  29. Jumping neděle M: 6/11, 42.17 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  30. Jumping sobota M: Diskvalifikován

  31. Zkouška neděle MA3: 5/5, 49.0 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  32. Zkouška sobota MA3: Diskvalifikován

  33. Rokycany - Rokycanská skočná, 15. 04. 2022

  34. Agility M: Diskvalifikován

  35. Jumping M: Diskvalifikován

  36. Zkouška MA3: 2/5, 47.38 s, 6.38 tr. b., 4.22 m/s

  37. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  38. neděle Jumping2+3 M: Diskvalifikován

  39. neděle MA3: 6/15, 57.3 s, 14.3 tr. b., 3.82 m/s

  40. Sobota Jumping2+3 M: Diskvalifikován

  41. sobota MA3 I: Diskvalifikován

  42. sobota MA3 II: 7/13, 60.59 s, 10.59 tr. b., 3.61 m/s

  43. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  44. Sobota Jumping2+3 M: 11/16, 50.03 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  45. Sobota MA3 I.: Diskvalifikován

  46. Sobota MA3 II.: 2/11, 49.84 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  47. Kladno - Jahodová Párty, 29. 01. 2022 - 30. 01. 2022

  48. Agility open M sobota: 9/12, 40.86 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  49. FINÁLE agility M: 4/9, 57.74 s, 23.74 tr. b., 3.38 m/s

  50. Jumping M neděle: Diskvalifikován

  51. Jumping M sobota: 3/12, 41.8 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  52. Zkouška MA3 neděle: 2/7, 54.9 s, 13.9 tr. b., 3.72 m/s

  53. Zkouška MA3 sobota: Diskvalifikován

  54. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (sobota), 22. 01. 2022

  55. 1. Zkouška MA3: 5/7, 43.37 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  56. 2. Zkouška MA3: 3/7, 46.79 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  57. 3. Zkouška MA3: 1/7, 45.79 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  58. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  59. Jumping 2+3 M: 1/21, 46.13 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  60. MA3 So I: Diskvalifikován

  61. MA3 So II: Diskvalifikován

  62. Kladno - MyBeast 8, 12. 12. 2021

  63. Agility Spokojenypes.cz M: Diskvalifikován

  64. Jelení Agility M: Diskvalifikován

  65. Jumping M: 7/17, 37.71 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  66. Jumping Short M: 9/17, 24.7 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  67. Beroun - Sváteční zkoušky, 17. 11. 2021

  68. 1. Zkouška MA3: 1/10, 42.37 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  69. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  70. Plzeň Doubravka - PLZEŇSKÉ DVOUZKOUŠKY, 09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

  71. 1. Zkouška MA2 neděle: 1/7, 39.76 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  72. 1. Zkouška MA2 sobota: 2/5, 41.15 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  73. 2. Zkouška MA2 neděle: 1/7, 35.44 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  74. 2. Zkouška MA2 sobota: 2/5, 33.53 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  75. Mrtník, Plzeň-sever - Květnové agility na Brabcovně, 26. 09. 2021

  76. Agility Open M: 3/9, 36.84 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  77. Agility Zkouška A2 M: 1/3, 50.54 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  78. Jumping Open M: Diskvalifikován

  79. Rokycany - Rokycanská skočná, 25. 09. 2021

  80. Agility M: 2/9, 45.82 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  81. Jumping M: 3/9, 36.7 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  82. Zkouška MA2: 2/5, 43.39 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  83. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 18. 09. 2021 - 19. 09. 2021

  84. Agility M: Diskvalifikován

  85. Jumping M: Diskvalifikován

  86. Neděle Agility M: 2/22, 39.59 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  87. Neděle Jumping M: Diskvalifikován

  88. Neděle Zkouška M1: 2/8, 38.94 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  89. Zkouška MA1: 2/7, 37.82 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  90. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  91. 1. Jumping M: Diskvalifikován

  92. 1. Zkouška MA1: 3/5, 44.87 s, 17.87 tr. b., 3.28 m/s

  93. 2. Zkouška MA1: 2/5, 38.69 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  94. Kladno - Trojzkoušky Kladno (neděle), 25. 07. 2021

  95. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  96. 2. Zkouška MA1: 3/7, 40.08 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  97. 3. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  98. Rokycany - Rokycanská skočná, 12. 06. 2021

  99. Zkouška MA1: 1/6, 34.22 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  100. Zkouška MA1 II: Diskvalifikován

  101. Rokycany - Rokycanská skočná, 03. 10. 2020

  102. Agility M: Diskvalifikován

  103. Jumping M: Diskvalifikován

  104. Zkouška MA1: 1/4, 39.17 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  105. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 09. 2020

  106. Zkouška MA1 I: 1/6, 41.83 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  107. Zkouška MA1 II: 2/6, 38.65 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  108. Zkouška MA1 III: 1/6, 36.99 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  109. České Budějovice - K Budějicům cesta V., 02. 08. 2020

  110. Agility: Diskvalifikován

  111. Jumping: 2/4, 44.06 s, 18.06 tr. b., 3.4 m/s

  112. Zkouška: 1/3, 36.56 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  113. Rokycany - Rokycanská skočná, 28. 06. 2020

  114. Jumping M: Diskvalifikován

  115. Zkouška 1 MA1: Diskvalifikován

  116. Zkouška 2 MA1: Diskvalifikován

  117. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  118. 1.běh bez zón: 19/26, 27.84 s, 6.84 tr. b., 3.81 m/s

  119. 1.běh se zónami: 19/27, 40.83 s, 25.83 tr. b., 2.79 m/s

  120. 2.běh bez zón: 11/24, 18.69 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  121. 2.běh se zónami: Diskvalifikován

  122. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  123. Agility M: Diskvalifikován

  124. Jumping M: Diskvalifikován

  125. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  126. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  127. Agility M: Diskvalifikován

  128. Jumping M: Diskvalifikován

  129. Zkouška MA1: 3/6, 75.16 s, 31.16 tr. b., 2.38 m/s

  130. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  131. III. jumping M: 16/29, 38.75 s, 12.75 tr. b., 3.74 m/s

  132. II. jumping M: Diskvalifikován

  133. I. jumping M: Diskvalifikován

  134. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 10. 2019

  135. Agility M: Diskvalifikován

  136. Jumping M: Diskvalifikován

  137. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  138. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  139. agility M neděle: Diskvalifikován

  140. Jump M neděle: Diskvalifikován

  141. Zkouška A1 - neděle M: Diskvalifikován

  142. Zkouška A1 - sobota - 1 M: Diskvalifikován

  143. Zkouška A1 - sobota -2 M: Diskvalifikován