Cz En

051017

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Michala Malá

    Člen KA

Pes

  1. Wonder Perla z Polabí, Sheltie

Výsledky

  1. Dolní Počernice - Podzimní Hloubětínské Dvojzkoušky 2019, 19. 10. 2019

  2. Zkouška MA1 1: 1/2, 31.85 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  3. Zkouška MA1 2: Diskvalifikován

  4. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  5. Agility M: 8/25, 34.53 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  6. Jumping M: 7/25, 31.75 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  7. Zkouška A1 M: 5/8, 24.06 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  8. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  9. III. jumping M: Diskvalifikován

  10. II. jumping M: 3/11, 33.96 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  11. I. jumping M: Diskvalifikován

  12. Ptýrov u Mnichova Hradiště - Holi PÁRTY, 31. 07. 2019

  13. II. zkouška MA1: 1/4, 32.3 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  14. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  15. Sedlec u Mikulova - Speciál Specific šampionát alá 1.2,3, 29. 06. 2019 - 30. 06. 2019

  16. 1. Jumping MJ1: Diskvalifikován

  17. 1. Zkouška MA1: 3/5, 38.54 s, 15.0 tr. b., 4.13 m/s

  18. 2. Jumping MJ1: 2/8, 31.43 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  19. 2. Zkouška MA1: 1/5, 35.97 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  20. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  21. MA1 I: 3/6, 30.61 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  22. MA1 II: 2/6, 33.12 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  23. MA1 III: 1/6, 29.21 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  24. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  25. Agility: Diskvalifikován

  26. Jumping: Diskvalifikován

  27. Tuneliáda: 21/41, 43.41 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  28. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  29. Agility I: Diskvalifikován

  30. Agility II: Diskvalifikován

  31. Jumping I: 62/87, 37.78 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  32. Jumping II: Diskvalifikován

  33. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  34. 2. zkouška MA1: 2/6, 30.33 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  35. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  36. Kladno Trojzkoušky - Ice Agi IV., 06. 04. 2019

  37. MA1 2. MA1: 2/2, 31.86 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  38. MA1 3. MA1: 2/2, 49.94 s, 15.0 tr. b., 4.06 m/s

  39. MA1 MA1: Diskvalifikován

  40. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  41. MA1 1. MA1: Diskvalifikován

  42. MA1 2. MA1: 2/5, 36.8 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  43. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  44. Jumping III M: 4/11, 28.74 s, 13.74 tr. b., 3.62 m/s

  45. Jumping II M: Diskvalifikován

  46. Jumping I M: 5/11, 33.4 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  47. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  48. II. zkouška MA1: 1/7, 35.26 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  49. I. zkouška MA1: 5/7, 38.2 s, 15.0 tr. b., 3.74 m/s

  50. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  51. 1. běh MA1: Diskvalifikován

  52. 2.běh MA1: 1/3, 30.18 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  53. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  54. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  55. I. zkouška MA1: 1/2, 30.19 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  56. Praha Štěrboholy - Happy jumping zkoušky u Aktijáků, 09. 11. 2018

  57. 1.MJ1: Diskvalifikován

  58. 2MJ1: 6/8, 36.66 s, 15.0 tr. b., 3.9 m/s

  59. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  60. Zkouška III. MA1: 1/9, 30.75 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  61. Zkouška II. MA1: 4/10, 32.3 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  62. Zkouška I. MA1: 1/10, 28.34 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  63. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  64. 1. běh MA1: 1/6, 27.67 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  65. 2. běh MA1: 2/6, 32.88 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  66. 3. běh MA1: 3/6, 36.72 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  67. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + Mistrovství ČR chodských psů, 29. 09. 2018

  68. Agility M: Diskvalifikován

  69. Hra M: 2/5, 38.95 s, 15.0 tr. b., 2.67 m/s

  70. Jumping M: 2/5, 36.33 s, 2.33 tr. b., 3.52 m/s

  71. Zkouška MA1: 1/3, 29.03 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  72. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  73. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  74. 2. zkouška MA1: 4/8, 37.5 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  75. 3. zkouška MA1: 1/8, 30.25 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  76. Dobříš - Dobříšský trojboj (2x jumping, tuneliáda) + hry agility, 19. 08. 2018

  77. Jumping 1 M M: 5/7, 46.25 s, 27.25 tr. b., 3.44 m/s

  78. Jumping 2 M M: Diskvalifikován

  79. Tuneliáda M M: 2/7, 16.06 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  80. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár 2. kolo, 17. 06. 2018

  81. Speed&Power hra M: 2/10, 20.99 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  82. Tunelovo-barelový běh M: Diskvalifikován

  83. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  84. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  85. MA1-Zk1 MA1: Diskvalifikován

  86. MA1-Zk2 MA1: 1/4, 33.99 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  87. MA1-Zk3 MA1: 2/4, 35.43 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  88. Liberec - Květnový pohár a MČR Českých strakatých psů, 05. 05. 2018

  89. Agility M: Diskvalifikován

  90. Jumping M: Diskvalifikován

  91. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  92. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  93. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  94. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  95. Neveklov - 54. Dvojzkoušky + 1, 10. 02. 2018

  96. 1. běh MA1: Diskvalifikován

  97. 2. běh MA1: 1/6, 26.54 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  98. 3. běh MA1: Diskvalifikován

  99. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  100. II. zkouška MA1: 4/5, 55.03 s, 11.03 tr. b., 3.16 m/s

  101. I. zkouška MA1: 5/5, 46.57 s, 20.0 tr. b., 3.65 m/s

  102. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  103. JUMPING 1 M: Diskvalifikován

  104. JUMPING 2 M: Diskvalifikován

  105. JUMPING 3 M: Diskvalifikován