Cz En

051017

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Michala Malá, Jump&Fun Praha

    Člen KA

Pes

  1. Wonder Perla z Polabí, Sheltie

Výsledky

  1. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  2. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška MA3: 2/10, 44.07 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  4. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  5. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  6. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  7. 2. Zkouška MA3: 1/6, 42.53 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  8. 3. Zkouška MA3: 5/6, 43.69 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  9. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  10. ZkA. MA3 I.: Diskvalifikován

  11. ZkA. MA3 II.: Diskvalifikován

  12. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 03. 10. 2020 - 04. 10. 2020

  13. Agility II M: 1/25, 34.73 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  14. Agility I M: 2/32, 38.25 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  15. Jumping III M: Diskvalifikován

  16. Jumping II M: 12/27, 44.03 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  17. Jumping I M: 11/28, 29.65 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  18. Jumping IV Sheltie M: Diskvalifikován

  19. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  20. Agility M: 5/31, 41.16 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  21. Jumping M: Diskvalifikován

  22. Zkouška A3 M: 1/12, 34.57 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  23. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  24. Agility M: Diskvalifikován

  25. Jumping M: 6/40, 32.35 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  26. Tuneliáda M: 9/37, 34.43 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  27. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 10. 09. 2020

  28. II. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  29. I. zkouška A3 M: 5/5, 50.99 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  30. Praha - Uhříněves - 10. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 29. 08. 2020

  31. 1. běh MA3: Diskvalifikován

  32. 2. běh MA3: Diskvalifikován

  33. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  34. Jumping Open M: 2/21, 34.52 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  35. ZkA. MA2 I.: 1/8, 34.02 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  36. ZkA. MA2 II.: Diskvalifikován

  37. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  38. I. agility M: Diskvalifikován

  39. II. agility M: Diskvalifikován

  40. II. jumping M: 40/64, 41.02 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  41. I. jumping M: 14/67, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  42. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  43. 1. zkouška A2: 1/4, 42.05 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  44. 2. zkouška A2: 1/4, 37.58 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  45. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  46. MA2 - 1 běh: 4/6, 39.12 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  47. MA2 - 2 běh: Diskvalifikován

  48. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  49. MA2 - I.: 1/2, 42.78 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  50. MA2 - II.: 1/2, 40.88 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  51. MA2 - III.: 1/2, 40.66 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  52. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  53. Agility M - finále: 1/4, 43.78 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  54. Agility M sobota: 4/7, 44.88 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  55. Jumping M neděle: Diskvalifikován

  56. Jumping M sobota: 3/7, 36.99 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  57. Zkouška MA2 neděle: 1/1, 38.9 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  58. Zkouška MA2 sobota: 1/1, 52.34 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  59. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  60. Zkouška MA2 I: 1/6, 38.57 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  61. Zkouška MA2 II: Diskvalifikován

  62. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  63. ZkA. MA2 I.: Diskvalifikován

  64. ZkA. MA2 II.: 2/6, 37.06 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  65. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  66. Agility Spokojeného psa M: 16/19, 28.85 s, 15.0 tr. b., 5.41 m/s

  67. Jacob & Joseph Jumping M: 5/18, 22.21 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  68. Jelenův Jumping M: Diskvalifikován

  69. PhysioDOG Agility M: 9/19, 52.44 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  70. Dolní Počernice - Podzimní Hloubětínské Dvojzkoušky 2019, 19. 10. 2019

  71. Zkouška MA1 1: 1/2, 31.85 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  72. Zkouška MA1 2: Diskvalifikován

  73. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  74. Agility M: 8/25, 34.53 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  75. Jumping M: 7/25, 31.75 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  76. Zkouška A1 M: 5/8, 24.06 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  77. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  78. III. jumping M: Diskvalifikován

  79. II. jumping M: 3/11, 33.96 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  80. I. jumping M: Diskvalifikován

  81. Ptýrov u Mnichova Hradiště - Holi PÁRTY, 31. 07. 2019

  82. II. zkouška MA1: 1/4, 32.3 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  83. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  84. Sedlec u Mikulova - Speciál Specific šampionát alá 1.2,3, 29. 06. 2019 - 30. 06. 2019

  85. 1. Jumping MJ1: Diskvalifikován

  86. 1. Zkouška MA1: 3/5, 38.54 s, 15.0 tr. b., 4.13 m/s

  87. 2. Jumping MJ1: 2/8, 31.43 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  88. 2. Zkouška MA1: 1/5, 35.97 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  89. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  90. MA1 I: 3/6, 30.61 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  91. MA1 II: 2/6, 33.12 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  92. MA1 III: 1/6, 29.21 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  93. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  94. Agility: Diskvalifikován

  95. Jumping: Diskvalifikován

  96. Tuneliáda: 21/41, 43.41 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  97. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  98. Agility I: Diskvalifikován

  99. Agility II: Diskvalifikován

  100. Jumping I: 62/87, 37.78 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  101. Jumping II: Diskvalifikován

  102. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  103. 2. zkouška MA1: 2/6, 30.33 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  104. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  105. Kladno Trojzkoušky - Ice Agi IV., 06. 04. 2019

  106. MA1 2. MA1: 2/2, 31.86 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  107. MA1 3. MA1: 2/2, 49.94 s, 15.0 tr. b., 4.06 m/s

  108. MA1 MA1: Diskvalifikován

  109. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  110. MA1 1. MA1: Diskvalifikován

  111. MA1 2. MA1: 2/5, 36.8 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  112. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  113. Jumping III M: 4/11, 28.74 s, 13.74 tr. b., 3.62 m/s

  114. Jumping II M: Diskvalifikován

  115. Jumping I M: 5/11, 33.4 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  116. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  117. II. zkouška MA1: 1/7, 35.26 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  118. I. zkouška MA1: 5/7, 38.2 s, 15.0 tr. b., 3.74 m/s

  119. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  120. 1. běh MA1: Diskvalifikován

  121. 2.běh MA1: 1/3, 30.18 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  122. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  123. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  124. I. zkouška MA1: 1/2, 30.19 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  125. Praha Štěrboholy - Happy jumping zkoušky u Aktijáků, 09. 11. 2018

  126. 1.MJ1: Diskvalifikován

  127. 2MJ1: 6/8, 36.66 s, 15.0 tr. b., 3.9 m/s

  128. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  129. Zkouška III. MA1: 1/9, 30.75 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  130. Zkouška II. MA1: 4/10, 32.3 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  131. Zkouška I. MA1: 1/10, 28.34 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  132. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  133. 1. běh MA1: 1/6, 27.67 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  134. 2. běh MA1: 2/6, 32.88 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  135. 3. běh MA1: 3/6, 36.72 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  136. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + Mistrovství ČR chodských psů, 29. 09. 2018

  137. Agility M: Diskvalifikován

  138. Hra M: 2/5, 38.95 s, 15.0 tr. b., 2.67 m/s

  139. Jumping M: 2/5, 36.33 s, 2.33 tr. b., 3.52 m/s

  140. Zkouška MA1: 1/3, 29.03 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  141. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  142. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  143. 2. zkouška MA1: 4/8, 37.5 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  144. 3. zkouška MA1: 1/8, 30.25 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  145. Dobříš - Dobříšský trojboj (2x jumping, tuneliáda) + hry agility, 19. 08. 2018

  146. Jumping 1 M M: 5/7, 46.25 s, 27.25 tr. b., 3.44 m/s

  147. Jumping 2 M M: Diskvalifikován

  148. Tuneliáda M M: 2/7, 16.06 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  149. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár 2. kolo, 17. 06. 2018

  150. Speed&Power hra M: 2/10, 20.99 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  151. Tunelovo-barelový běh M: Diskvalifikován

  152. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  153. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  154. MA1-Zk1 MA1: Diskvalifikován

  155. MA1-Zk2 MA1: 1/4, 33.99 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  156. MA1-Zk3 MA1: 2/4, 35.43 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  157. Liberec - Květnový pohár a MČR Českých strakatých psů, 05. 05. 2018

  158. Agility M: Diskvalifikován

  159. Jumping M: Diskvalifikován

  160. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  161. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  162. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  163. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  164. Neveklov - 54. Dvojzkoušky + 1, 10. 02. 2018

  165. 1. běh MA1: Diskvalifikován

  166. 2. běh MA1: 1/6, 26.54 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  167. 3. běh MA1: Diskvalifikován

  168. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  169. II. zkouška MA1: 4/5, 55.03 s, 11.03 tr. b., 3.16 m/s

  170. I. zkouška MA1: 5/5, 46.57 s, 20.0 tr. b., 3.65 m/s

  171. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  172. JUMPING 1 M: Diskvalifikován

  173. JUMPING 2 M: Diskvalifikován

  174. JUMPING 3 M: Diskvalifikován