002321

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kateřina Marešová, ZKO Nymburk

    Arrow_down

Pes

  1. Coudy Czech Maparo Active, Sheltie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - Pytloun & Juta CUP, 14. 06. 2024 - 15. 06. 2024

  2. FINÁLE - JUMPING M: Diskvalifikován

  3. I. AGILITY M: 2/14, 41.17 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  4. II. JUMPING M: 6/14, 37.22 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  5. I. JUMPING M: 5/14, 31.66 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  6. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  7. Třešť - Ztřeštěnky - trojzkoušky, 08. 05. 2024

  8. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  9. 2. Zkouška MA3: 3/7, 40.1 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  10. 3. Zkouška MA3: 1/7, 39.45 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  11. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  12. QA4 Agility: Diskvalifikován

  13. QA5 Agility: 19/90, 37.48 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  14. QA6 Agility: 24/85, 44.05 s, 0.05 tr. b., 4.59 m/s

  15. QJ4 Jumping: 44/90, 45.26 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  16. QJ5 Jumping: 54/91, 39.69 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  17. QJ6 Jumping: 18/89, 36.99 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  18. Praha - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2024, 13. 04. 2024 - 14. 04. 2024

  19. Agility IV M: 2/23, 40.61 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  20. Agility V M: 2/22, 39.27 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  21. Jumping IV M: 2/23, 37.17 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  22. Jumping V M: 9/22, 38.78 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  23. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M, 06. 04. 2024 - 07. 04. 2024

  24. QA1 Agility: 10/99, 42.72 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  25. QA2 Agility: 44/95, 41.84 s, 12.84 tr. b., 4.59 m/s

  26. QA3 Agility: Diskvalifikován

  27. QJ1 Jumping: 30/99, 37.12 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  28. QJ2 Jumping: 24/97, 37.09 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  29. QJ3 Jumping: 29/97, 37.55 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  30. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2024, 23. 03. 2024 - 24. 03. 2024

  31. Agility III. M: 9/27, 43.25 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  32. Agility II. M: 8/27, 38.57 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  33. Agility I. M: 2/27, 39.0 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  34. Jumping III. M: 4/25, 33.51 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  35. Jumping II. M: 4/27, 33.53 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  36. Jumping I. M: 10/27, 40.35 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  37. Čerčany - Mistr krátkých tratí" - 4.ročník, 09. 03. 2024

  38. Agility 1 - Medium: 3/23, 24.53 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  39. Agility 2 - Medium: 3/21, 25.47 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  40. Jumping 1 - Medium: 4/23, 21.41 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  41. Jumping 2 - Medium: 6/23, 21.59 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  42. Osenice (Dětenice) - Osenické dvojzkoušky, 25. 02. 2024

  43. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  44. 2. Zkouška MA3: 1/5, 39.96 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  45. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 11.ročník, 17. 02. 2024

  46. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  47. Jumping 1 - Medium: 11/26, 35.37 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  48. Jumping 2 - Medium: 7/26, 36.49 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  49. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  50. Agility III 400: Diskvalifikován

  51. Agility II 400: 19/32, 43.37 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  52. Agility I 400: Diskvalifikován

  53. Jumping III 400: Diskvalifikován

  54. Jumping II 400: 2/32, 37.35 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  55. Jumping I 400: 8/31, 36.49 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  56. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 11.ročník, 06. 01. 2024

  57. Czech Imp Jump Medium: 12/30, 26.25 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  58. Jumping 1 - Medium: 6/31, 39.53 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  59. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  60. Ratenice - Silvestrovské dvojzkoušky, 31. 12. 2023

  61. ZkA. II. MA3: 2/10, 38.24 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  62. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  63. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 11.ročník, 16. 12. 2023

  64. Czech Imp Jump Medium: 4/27, 21.18 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  65. Jumping 1 - Medium: 9/27, 36.91 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  66. Jumping 2 - Medium: 6/26, 39.96 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  67. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 11.ročník, 18. 11. 2023

  68. Czech Imp Jump Medium: 9/27, 22.24 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  69. Jumping 1 - Medium: 6/27, 36.94 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  70. Jumping 2 - Medium: 5/27, 39.74 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  71. Kladno - Agility Collie & Sheltie Cup 2023, 14. 10. 2023

  72. Agility I M: 5/24, 44.7 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  73. Finále M: 2/12, 44.56 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  74. Jumping II Special M: 4/23, 36.36 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  75. Jumping I M: 9/24, 39.69 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  76. Lysá nad labem - Dvojzkoušky + A0, 28. 09. 2023

  77. Zkouška II MA3: Diskvalifikován

  78. Zkouška I MA3: Diskvalifikován

  79. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti + A0, 24. 09. 2023

  80. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  81. 2. zkouška MA3: 1/5, 39.87 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  82. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 16. 09. 2023

  83. Agility M: 6/63, 43.39 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  84. Jumping M: 3/67, 38.35 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  85. Tuneliáda M: Diskvalifikován

  86. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  87. Agility družstev M: Diskvalifikován

  88. Agility jednotlivci M: Diskvalifikován

  89. Jumping družstev M: Diskvalifikován

  90. Jumping jednotlivci M: 19/61, 40.82 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  91. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 02. 09. 2023 - 03. 09. 2023

  92. Agility Družstev M: 14/28, 39.46 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  93. Agility Jednotlivci Junioři M: 10/22, 46.14 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  94. Jumping Družstev M: 4/28, 33.55 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  95. Jumping Jednotlivci Junioři M: 5/22, 38.94 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  96. Čerčany - ROZJEZD MČRM 2023, 01. 09. 2023

  97. Agility 1 M: Diskvalifikován

  98. Agility 2 M: Diskvalifikován

  99. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 27. 08. 2023

  100. 1.Zkouška MA3: Diskvalifikován

  101. 2.Zkouška MA3: Diskvalifikován

  102. Kladno - UFO trojzkoušky (sobota), 19. 08. 2023

  103. 1. Zkouška MA3: 1/6, 44.29 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  104. 2. Zkouška MA3: 1/7, 47.57 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  105. 3. Zkouška MA3: 1/6, 44.65 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  106. Liberec - 2x zkoušky, 04. 08. 2023 - 05. 08. 2023

  107. SO - 1. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  108. SO - 2. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  109. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu + A0, 25. 06. 2023

  110. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  111. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  112. Praha - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2023, 06. 05. 2023 - 07. 05. 2023

  113. Agility IV Medium: Diskvalifikován

  114. Agility VI Medium: 1/14, 38.2 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  115. Agility V Medium: Diskvalifikován

  116. Jumping III Medium: 2/15, 30.86 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  117. Jumping IV Medium: 2/14, 32.0 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  118. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  119. QA1 Agility: Diskvalifikován

  120. QA2 Agility: 43/64, 44.69 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  121. QA3 Agility: 21/59, 41.96 s, 15.0 tr. b., 4.65 m/s

  122. QJ1 Jumping: 22/64, 41.19 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  123. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  124. QJ3 Jumping: 8/64, 36.81 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  125. Kladno - Velikonoční zkoušky + A0, 10. 04. 2023

  126. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  127. 2. Zkouška MA3: 4/8, 40.55 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  128. Osenice - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2023, 25. 03. 2023 - 26. 03. 2023

  129. Agility 1 M: Diskvalifikován

  130. Agility 2 M: 2/20, 36.19 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  131. Agility 3 M: 9/20, 37.42 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  132. Jumping 1 M: 2/20, 35.49 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  133. Jumping 2 M: 3/20, 31.02 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  134. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - "Speciál" - 3.ročník, 11. 03. 2023

  135. Agility 1 - Medium: 7/21, 26.18 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  136. Agility 2 - Medium: 2/20, 23.43 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  137. Jumping 1 - Medium: 4/21, 23.54 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  138. Jumping 2 - Medium: 2/21, 24.84 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  139. Studenec u Trutnova - OPSION 086, 04. 03. 2023

  140. 1.zkouška: Diskvalifikován

  141. 2.zkouška: 2/9, 42.9 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  142. 3.zkouška: Diskvalifikován

  143. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  144. Agility III 400: 4/22, 52.09 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  145. Agility II 400: Diskvalifikován

  146. Agility I 400: 16/24, 44.41 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  147. Jumping III 400: Diskvalifikován

  148. Jumping II 400: 12/24, 41.2 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  149. Jumping I 400: Diskvalifikován

  150. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 10.ročník, 07. 01. 2023

  151. Czech Imp Jump Medium: 13/30, 26.48 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  152. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  153. Jumping 2 - Medium: 8/30, 39.77 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  154. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 19. 11. 2022

  155. Agility I Sheltie: 5/36, 41.94 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  156. Grand Final Sheltie: 4/14, 43.1 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  157. Jumping II Sheltie: Diskvalifikován

  158. Jumping I Sheltie: 18/36, 38.3 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  159. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini Trojzkoušky IX/22, 13. 11. 2022

  160. III. Zk MA3: Diskvalifikován

  161. II. Zk MA3: 1/2, 47.03 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  162. I. Zk MA3: Diskvalifikován

  163. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2022 - 09. 10. 2022

  164. Agility J: 13/29, 37.58 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  165. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  166. Jumping J: 6/29, 33.97 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  167. Jumping Squads as Individual: 9/42, 33.94 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  168. Čerčany - As Fast As Tachyon, 01. 10. 2022 - 02. 10. 2022

  169. Agility / M: Diskvalifikován

  170. Jumping / M: 6/29, 38.06 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  171. Zkouška A3 / M: 3/13, 44.73 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  172. Lysá nad Labem - Podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2022

  173. Zkouška II MA3: Diskvalifikován

  174. Zkouška I MA3: Diskvalifikován

  175. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 11. 09. 2022

  176. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  177. 2. Zkouška MA3: 3/12, 45.3 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  178. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 10. 09. 2022

  179. Agility M: 3/56, 39.79 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  180. Jumping M: Diskvalifikován

  181. Tuneliáda M: 12/53, 37.22 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  182. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  183. Agility: 32/73, 47.29 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  184. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 40/73, 39.65 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  185. Jumping: Diskvalifikován

  186. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 17/73, 42.57 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  187. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  188. ZkA. III. MA3: 2/10, 41.46 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  189. ZkA. II. MA3: 2/10, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  190. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  191. QA4 Agility: Diskvalifikován

  192. QA5 Agility: Diskvalifikován

  193. QA6 Agility: Diskvalifikován

  194. QJ4 Jumping: 8/44, 44.3 s, 0.34 tr. b., 4.51 m/s

  195. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  196. QJ6 Jumping: 11/39, 41.31 s, 0.95 tr. b., 5.06 m/s

  197. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/22, 27. 05. 2022

  198. Zkouška M A3 - I.: 1/6, 43.67 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  199. Zkouška M A3 - II. : Diskvalifikován

  200. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  201. QA1 Agility: Diskvalifikován

  202. QA2 Agility: Diskvalifikován

  203. QA3 Agility: 21/61, 43.89 s, 10.65 tr. b., 5.01 m/s

  204. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  205. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  206. QJ3 Jumping: 19/48, 37.26 s, 1.67 tr. b., 4.78 m/s

  207. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  208. Zkouška MA3: 2/10, 45.41 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  209. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  210. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/22, 15. 04. 2022

  211. II. Zk MA3: 1/6, 48.86 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  212. I. Zk MA3: Diskvalifikován

  213. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  214. ZkA. II. MA2: Diskvalifikován

  215. ZkA. I. MA2: 1/7, 36.76 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  216. Ratenice - Canviťácké Jumpingy, 02. 04. 2022

  217. Jumping III. M: Diskvalifikován

  218. Jumping II. M: 5/15, 37.62 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  219. Jumping I. M: Diskvalifikován

  220. Čeladná - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2022, 26. 03. 2022 - 27. 03. 2022

  221. U19 Agility I: 3/12, 41.86 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  222. U19 Agility II: 2/12, 42.36 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  223. U19 Agility III: 7/12, 45.22 s, 10.2 tr. b., 4.53 m/s

  224. U19 Jumping I: 1/12, 41.82 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  225. U19 Jumping II: 1/12, 40.43 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  226. Osenice - Osenické zkoušky a jumpingy + A0, 12. 03. 2022 - 13. 03. 2022

  227. 1. Zkouška MA2: 1/2, 40.12 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  228. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  229. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2022, 26. 02. 2022 - 27. 02. 2022

  230. U19 Agility I: 4/14, 41.59 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  231. U19 Agility II: 4/14, 44.21 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  232. U19 Agility III: Diskvalifikován

  233. U19 Jumping I: 2/14, 41.2 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  234. U19 Jumping II: Diskvalifikován

  235. Kladno - UFO Trojzkoušky 3, 19. 02. 2022

  236. 1. Zkouška MA2: 4/7, 44.69 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  237. 2. Zkouška MA2: 4/7, 37.19 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  238. 3. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  239. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  240. Agility III 400: Diskvalifikován

  241. Agility II 400: 3/16, 45.46 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  242. Agility I 400: Diskvalifikován

  243. Jumping III 400: Diskvalifikován

  244. Jumping II 400: 12/16, 43.24 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  245. Jumping I 400: 13/16, 44.41 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  246. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  247. Czech Imp Jump Medium: 12/28, 24.77 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  248. Jumping 1 - Medium: 7/28, 40.28 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  249. Jumping 2 - Medium: 10/28, 39.79 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  250. Ratenice - Prosincové CANVIŤácké dvojzkoušky, 18. 12. 2021

  251. 1. Zkouška MA2: 1/3, 43.51 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  252. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  253. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  254. Czech Imp Jump Medium: 12/28, 25.33 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  255. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  256. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  257. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 19. 11. 2021

  258. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  259. První zkouška: Diskvalifikován

  260. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  261. Czech Imp Jump Medium: 9/24, 24.37 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  262. Jumping 1 - Medium: 4/26, 40.42 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  263. Jumping 2 - Medium: 6/26, 38.16 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  264. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  265. 1. Zkouška MA2: 3/6, 46.16 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  266. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  267. 3. Zkouška MA2: 2/6, 41.48 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  268. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 02. 10. 2021

  269. Agility M: Diskvalifikován

  270. Agility M: Diskvalifikován

  271. Jumping M: 15/46, 34.47 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  272. Jumping M: 15/46, 34.47 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  273. Tuneliáda M: 25/45, 30.93 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  274. Tuneliáda M: 25/45, 30.93 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  275. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/21, 24. 09. 2021

  276. 1. Zkouška MA2: 2/2, 40.87 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  277. 2. Zkouška MA2: 1/2, 36.39 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  278. Trutnov - Páteční rozjezd, 10. 09. 2021

  279. 1. zkouška: Diskvalifikován

  280. 2. zkouška: Diskvalifikován

  281. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  282. Agility Individual - J: 3/28, 45.13 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  283. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  284. Jumping Individual - J: 16/28, 44.06 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  285. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  286. Mohelnice - Havliczech 029, 03. 09. 2021

  287. TRIAL I.: 3/9, 38.56 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  288. TRIAL II.: Diskvalifikován

  289. Praha - Uhříněves - 12. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 14. 08. 2021

  290. 1. běh MA2: 1/8, 41.09 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  291. 2. běh MA2: 2/8, 37.96 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  292. Praha Štěrboholy - Klub Aktij na pomoc Moravě, 18. 07. 2021

  293. II. Zk MA1: 1/4, 37.01 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  294. I. Zk MA1: Diskvalifikován

  295. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  296. 1. zkouška: 1/5, 35.01 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  297. 2. zkouška: 1/5, 32.48 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  298. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  299. Agility 1 M: Diskvalifikován

  300. Agility 2 M: Diskvalifikován

  301. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  302. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  303. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  304. II. zkouška A1 M: 1/5, 41.33 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  305. II. zkouška A1 M: 1/5, 41.33 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  306. I. zkouška A1 M: Diskvalifikován

  307. I. zkouška A1 M: Diskvalifikován

  308. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/21, 11. 06. 2021

  309. II. Zk MA1: Diskvalifikován

  310. I. Zk MA1: 3/5, 43.18 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  311. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  312. 1. Agility M: Diskvalifikován

  313. 1. Jumping M: Diskvalifikován

  314. 2. Agility M: Diskvalifikován

  315. 2. Jumping M: 7/21, 23.59 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s