095019

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Rudolf Broulík

    Arrow_down

Pes

  1. A3Ch Halle Berry Sněžný tygr, Sheltie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 11.ročník, 17. 02. 2024

  2. Czech Imp Jump Medium: 12/26, 23.25 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  3. Jumping 1 - Medium: 12/26, 37.21 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  4. Jumping 2 - Medium: 8/26, 38.5 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  5. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  6. Agility III 300: 8/38, 43.92 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  7. Agility II 300: 10/38, 42.95 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  8. Agility I 300: 17/39, 41.49 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  9. Jumping III 300: 10/38, 36.17 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  10. Jumping II 300: 8/38, 37.92 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  11. Jumping I 300: 13/39, 37.3 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  12. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 11.ročník, 06. 01. 2024

  13. Czech Imp Jump Medium: 13/30, 26.34 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  14. Jumping 1 - Medium: 8/31, 43.48 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  15. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  16. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 11.ročník, 16. 12. 2023

  17. Czech Imp Jump Medium: 5/27, 21.46 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  18. Jumping 1 - Medium: 5/27, 34.64 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  19. Jumping 2 - Medium: 10/26, 41.74 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  20. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 02. 12. 2023 - 03. 12. 2023

  21. Agility 1 M: 5/16, 45.46 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  22. Agility 2 M: Diskvalifikován

  23. Jumping 1 M: 6/16, 38.84 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  24. Jumping 2 M: 7/15, 39.47 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  25. Jumping 3 M: Diskvalifikován

  26. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 11.ročník, 18. 11. 2023

  27. Czech Imp Jump Medium: 14/27, 23.04 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  28. Jumping 1 - Medium: 7/27, 38.8 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  29. Jumping 2 - Medium: 8/27, 42.09 s, 0.09 tr. b., 4.49 m/s

  30. Liberec - Buď / nebo - 3x zkoušky J0 - A3, 21. 10. 2023 - 22. 10. 2023

  31. 1. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  32. 2. zkouška A3 M: 1/5, 40.96 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  33. 3. zkouška A3 M: 3/5, 39.22 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  34. Čerčany - As Fast As Tachyon, 30. 09. 2023 - 01. 10. 2023

  35. Agility 1 M: 2/30, 47.94 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  36. Agility 2 M: 7/28, 49.66 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  37. Finals M: 8/17, 44.6 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  38. Jumping 1 M: 8/29, 38.57 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  39. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  40. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2023

  41. Agility "AKINU" M: 10/29, 47.25 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  42. Jumping "Fish4Dog" M: Diskvalifikován

  43. Zkouška "D-BARF" M A3: 2/16, 47.25 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  44. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 16. 09. 2023

  45. Agility M: 13/63, 48.37 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  46. Jumping M: 9/67, 43.77 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  47. Tuneliáda M: 26/59, 39.61 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  48. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  49. Agility družstev M: 33/66, 48.69 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  50. Agility jednotlivci M: 9/65, 44.1 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  51. Jumping družstev M: 30/67, 44.42 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  52. Jumping jednotlivci M: 22/61, 41.79 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  53. Trutnov - Páteční rozjezd (A2 a A3), 08. 09. 2023

  54. 1. Zkouška MA3: 1/7, 46.67 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  55. 2. Zkouška MA3: 2/7, 46.7 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  56. Čerčany - ROZJEZD MČRM 2023, 01. 09. 2023

  57. Agility 1 M: 7/18, 40.61 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  58. Agility 2 M: 1/18, 40.34 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  59. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 25. 08. 2023 - 27. 08. 2023

  60. Agility – soutěž klubů: 2/15, 40.2 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  61. Jumping soutež družstev: 3/15, 35.1 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  62. Jumping soutež dvojic: 9/15, 37.7 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  63. Jumping soutež Feny x Psi: Diskvalifikován

  64. Opava - PROSECCUP 2023, 12. 08. 2023 - 13. 08. 2023

  65. AGILITY dry M: 7/27, 49.05 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  66. AGILITY extra dry M: 10/27, 48.74 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  67. JUMPING brut M: 4/27, 41.42 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  68. JUMPING zero brut M: 5/24, 40.73 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  69. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  70. FINAL INDIVIDUALS MEDIUM: 5/20, 46.93 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  71. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS MEDIUM: 18/74, 47.01 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  72. FRIDAY - AGILITY TEAMS MEDIUM: 30/71, 44.8 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  73. FRIDAY - JUMPING TEAMS MEDIUM: 21/74, 33.1 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  74. SATURDAY - AGILITY TEAMS MEDIUM: 16/70, 51.36 s, 1.36 tr. b., 4.28 m/s

  75. SATURDAY - JUMPING INDIVIDUALS MEDIUM: 7/54, 47.04 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  76. SATURDAY - JUMPING TEAMS MEDIUM: 37/74, 41.28 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  77. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS MEDIUM: 8/64, 55.22 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  78. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS MEDIUM: Diskvalifikován

  79. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2023, 07. 07. 2023 - 09. 07. 2023

  80. Agility 1 M: 25/63, 42.75 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  81. Agility 2 M: Diskvalifikován

  82. Agility 3 M: 18/62, 46.96 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  83. Agility 4 M: Diskvalifikován

  84. Exam MA3: 9/45, 44.89 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  85. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  86. Jumping 2 M: 18/51, 41.43 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  87. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  88. Agility 1 M: 7/74, 42.78 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  89. Agility 2 M: 20/69, 46.99 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  90. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  91. Jumping 2 M: 8/75, 30.08 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  92. Čerčany - Fofr zkoušky 16, 10. 06. 2023

  93. 1.zkouška MA3: 1/8, 39.04 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  94. 2.zkouška MA3: 1/8, 37.12 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  95. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  96. Agility 4 M: Diskvalifikován

  97. Agility 5 M: 26/45, 43.8 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  98. Agility 6 M: 7/34, 46.14 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  99. Jumping 4 M: Diskvalifikován

  100. Jumping 5 M: Diskvalifikován

  101. Jumping 6 M: 20/42, 48.88 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  102. Děčín - Májový pohár, 27. 05. 2023

  103. Agility "Fish4Pet" M: 3/18, 38.51 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  104. Jumping A2, A3 "Inaba" M: 4/17, 32.78 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  105. Zkouška "Bezva obojky" MA3: 4/9, 41.51 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  106. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  107. Agility 1 M: Diskvalifikován

  108. Agility 2 M: 32/71, 48.35 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  109. Jumping 1 M: 9/71, 39.51 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  110. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  111. Čerčany - Fofr zkoušky 15, 06. 05. 2023

  112. 1.zkouška MA3: 2/8, 40.78 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  113. 2.zkouška MA3: 4/8, 38.3 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  114. Žamberk - MR plemen, 29. 04. 2023 - 30. 04. 2023

  115. Agility II M: 16/47, 40.83 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  116. Agility I. M: 22/52, 41.87 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  117. Jumping III M: 9/47, 35.37 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  118. Jumping II. M: Diskvalifikován

  119. Jumping I. M: 5/47, 39.3 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  120. Jumping IV M - šeltií: 2/13, 30.92 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  121. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  122. QA1 Agility: 21/64, 48.63 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  123. QA2 Agility: 15/64, 40.62 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  124. QA3 Agility: Diskvalifikován

  125. QJ1 Jumping: 26/64, 42.09 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  126. QJ2 Jumping: 25/63, 41.43 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  127. QJ3 Jumping: 16/64, 38.65 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  128. Čerčany - Fofr zkoušky 14, 15. 04. 2023

  129. 1.zkouška MA3: 5/13, 42.06 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  130. 2.zkouška MA3: 4/14, 51.44 s, 5.44 tr. b., 4.0 m/s

  131. Kladno - Velikonoční zkoušky + A0, 10. 04. 2023

  132. 1. Zkouška MA3: 2/8, 43.86 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  133. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  134. Kladno - Velikonoční speciál, 09. 04. 2023

  135. Agility M: 3/27, 42.71 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  136. Jumping M: 11/27, 32.98 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  137. Krátký jumping M: 10/27, 23.34 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  138. Rokycany - Rokycanská skočná, 07. 04. 2023

  139. Agility M: 1/17, 35.55 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  140. Jumping M: Diskvalifikován

  141. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  142. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 10. 03. 2023

  143. zkouška II / M / A3: 3/11, 46.79 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  144. zkouška I / M / A3: 5/11, 47.37 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  145. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  146. Agility III 300: Diskvalifikován

  147. Agility II 300: 12/38, 52.36 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  148. Agility I 300: 14/40, 48.17 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  149. Jumping III 300: 19/35, 43.64 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  150. Jumping II 300: 15/40, 48.5 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  151. Jumping I 300: 17/41, 42.54 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  152. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 10.ročník, 10. 12. 2022

  153. Czech Imp Jump Medium: 13/27, 23.89 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  154. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  155. Jumping 2 - Medium: 11/27, 36.37 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  156. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  157. Agility II / M: 5/30, 49.84 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  158. Agility I / M: 12/29, 50.03 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  159. Finále / M: 11/17, 50.25 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  160. Jumping III / M: 8/29, 41.25 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  161. Jumping II / M: 8/31, 39.58 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  162. Jumping I / M: 9/31, 41.07 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  163. KLADNO - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2022 - 27. 11. 2022

  164. Agility FINÁLE M : 3/9, 42.23 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  165. Agility OPEN sobota M: 5/18, 43.95 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  166. Jumping M neděle: Diskvalifikován

  167. Jumping sobota M: 4/18, 30.79 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  168. Zkouška MA3 neděle: 2/9, 46.54 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  169. Zkouška MA3 sobota: Diskvalifikován

  170. Královice - Svatomartinský závod družstev, 12. 11. 2022

  171. Jumping M: 3/15, 37.66 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  172. Zkouška II. MA3: Diskvalifikován

  173. Zkouška I. MA3: Diskvalifikován

  174. Kladno - Jump KING + Jump PRINCE (2xA0), 06. 11. 2022

  175. 1. Jumping M: 3/11, 26.62 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  176. 2. Jumping M: 3/11, 28.0 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  177. 3. Jumping M: 3/11, 26.82 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  178. 4. Jumping M: 5/11, 34.32 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  179. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 10.ročník, 05. 11. 2022

  180. Czech Imp Jump Medium: 9/27, 22.58 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  181. Jumping 1 - Medium: 7/27, 41.37 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  182. Jumping 2 - Medium: 7/27, 37.62 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  183. Čerčany - Fofr zkoušky 13, 15. 10. 2022

  184. 1.zkouška MA3: 3/11, 51.25 s, 16.25 tr. b., 3.98 m/s

  185. 2.zkouška MA3: 3/11, 46.71 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  186. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 14. 10. 2022

  187. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  188. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  189. Čerčany - As Fast As Tachyon, 01. 10. 2022 - 02. 10. 2022

  190. Agility / M: Diskvalifikován

  191. Jumping / M: Diskvalifikován

  192. Jumping / M / 3: Diskvalifikován

  193. TACHYON AGILITY / M: Diskvalifikován

  194. TACHYON JUMPING / M: 15/29, 37.9 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  195. Zkouška A3 / M: Diskvalifikován

  196. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2022

  197. Agility M Inca Collagen: 6/23, 40.86 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  198. Jumping M Grešík: 9/25, 42.86 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  199. Zkouška MA3 Vento.cz PPP: Diskvalifikován

  200. Čerčany - AWC Warm Up At Tachyon, 18. 09. 2022

  201. Agility III / M: 9/18, 50.91 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  202. Agility II / M: 10/18, 52.85 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  203. Agility I / M: 4/18, 48.98 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  204. Čerčany - Fofr zkoušky 12, 17. 09. 2022

  205. 1.zkouška MA3: 8/11, 47.13 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  206. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  207. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 10. 09. 2022

  208. Agility M: Diskvalifikován

  209. Jumping M: 7/57, 40.39 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  210. Tuneliáda M: 17/53, 37.87 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  211. Mladeč- Nové Zámky - Odpolední zkoušky + A0, 09. 09. 2022

  212. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  213. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  214. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  215. Agility: 54/73, 50.28 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  216. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 46/73, 42.92 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  217. Jumping: Diskvalifikován

  218. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 32/73, 44.77 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  219. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 26. 08. 2022 - 28. 08. 2022

  220. SOUTĚŽ DRUŽSTEV: 1/14, 41.66 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  221. SOUTĚŽ DVOJIC: 4/14, 41.61 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  222. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 3/14, 41.94 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  223. SOUTĚŽ KLUBŮ: 5/14, 42.82 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  224. SOUTĚŽ PODLE ROKU: 4/13, 45.06 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  225. Kladno - UFO Trojzkoušky 4, 20. 08. 2022

  226. 1. Zkouška MA3: 5/12, 41.69 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  227. 2. Zkouška MA3: 5/12, 40.52 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  228. 3. Zkouška MA3: 4/12, 50.07 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  229. Liberec - Odpolední zkoušky, 17. 06. 2022

  230. 1. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  231. 2. zkouška A3 M: 1/5, 46.46 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  232. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  233. QA4 Agility: Diskvalifikován

  234. QA5 Agility: 18/42, 49.91 s, 10.04 tr. b., 4.21 m/s

  235. QA6 Agility: 14/41, 50.3 s, 9.17 tr. b., 4.37 m/s

  236. QJ4 Jumping: 11/44, 47.36 s, 3.4 tr. b., 4.22 m/s

  237. QJ5 Jumping: 24/44, 45.36 s, 11.32 tr. b., 4.74 m/s

  238. QJ6 Jumping: 21/39, 46.57 s, 11.21 tr. b., 4.49 m/s

  239. Děčín - Májový pohár, 29. 05. 2022

  240. Agility "t-shock" M: 6/23, 40.52 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  241. Jumping "FIRSTANIMAL" A2,A3 M: 6/17, 33.28 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  242. Zkouška "ZERO" MA3: 2/11, 43.47 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  243. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  244. Agility 1 M: 28/72, 47.24 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  245. Agility 2 M: 7/72, 45.63 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  246. Jumping 1 M: 18/72, 44.38 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  247. Jumping 2 M: 17/69, 43.14 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  248. Trutnov - Páteční rozjezd, 20. 05. 2022

  249. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  250. 2. Zkouška MA3: 3/7, 52.58 s, 11.58 tr. b., 3.84 m/s

  251. PRAHA - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  252. Agility II M: Diskvalifikován

  253. Agility I M: 5/49, 43.67 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  254. Jumping III M: Diskvalifikován

  255. Jumping II M: Diskvalifikován

  256. Jumping I M: 7/43, 36.83 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  257. Jumping IV M - šeltií: 1/10, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  258. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  259. QA1 Agility: 13/64, 49.11 s, 1.98 tr. b., 4.48 m/s

  260. QA2 Agility: Diskvalifikován

  261. QA3 Agility: 17/61, 48.12 s, 9.88 tr. b., 4.57 m/s

  262. QJ1 Jumping: 18/64, 44.29 s, 1.54 tr. b., 4.92 m/s

  263. QJ2 Jumping: 26/62, 39.94 s, 6.33 tr. b., 5.08 m/s

  264. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  265. Zkouška MA3: 3/10, 48.15 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  266. 2. Zkouška MA3: 1/8, 47.59 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  267. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  268. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  269. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  270. 3. Zkouška MA3: 9/12, 47.51 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  271. Beroun - Zkoušky - duben 2022, 01. 04. 2022

  272. 1. zkouška MA3: 2/5, 43.54 s, 5.54 tr. b., 4.13 m/s

  273. 2. zkouška MA3: 1/5, 39.27 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  274. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  275. Czech Imp Jump Medium: 16/28, 27.13 s, 2.13 tr. b., 4.57 m/s

  276. Jumping 1 - Medium: 5/28, 39.62 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  277. Jumping 2 - Medium: 6/28, 38.71 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  278. Beroun - Zkoušky - prosinec 2021, 03. 12. 2021

  279. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  280. 2. zkouška MA3: 4/4, 45.15 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  281. Královice - Svatomartinský závod družstev, 13. 11. 2021

  282. Jumping M: Diskvalifikován

  283. Zkouška II. MA3: Diskvalifikován

  284. Zkouška I. MA3: 1/7, 46.79 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  285. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 05. 11. 2021

  286. II. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  287. I. zkoušk A3 M: Diskvalifikován

  288. Strážiště - 3x jumpingy, 24. 10. 2021

  289. III. jumping M: 3/12, 37.71 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  290. II. jumping M: 7/12, 40.07 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  291. I. jumping M: 5/12, 26.66 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  292. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - sobota, 23. 10. 2021

  293. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  294. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  295. 3. Zkouška MA3: 1/8, 47.84 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  296. Strážiště - 2x zkoušky, 22. 10. 2021

  297. II. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  298. I. zkouškaA3 M: Diskvalifikován

  299. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 02. 10. 2021 - 03. 10. 2021

  300. Agility II M: 15/32, 47.74 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  301. Agility I M: 14/38, 40.53 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  302. Jumping III M: 20/32, 38.47 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  303. Jumping II M: 18/33, 36.74 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  304. Jumping I M: 18/33, 42.12 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  305. Jumping IV M - šeltií: Diskvalifikován

  306. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 29. 09. 2021

  307. 1. zkouška A3 M: 1/4, 50.01 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  308. 2. zkouška A3 M: 1/4, 47.39 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  309. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  310. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” M: Diskvalifikován

  311. Jumping FirstAnimal M: Diskvalifikován

  312. Zkouška A3 Josera M: 3/13, 44.35 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  313. Rokycany - Rokycanská skočná, 25. 09. 2021

  314. Agility M: 3/9, 46.31 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  315. Jumping M: 2/9, 35.79 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  316. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  317. Dolní Přím-Probluz - Odpolední dvojzkousky, 05. 09. 2021

  318. Zkouška 1: 3/5, 46.94 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  319. Zkouška 2: Diskvalifikován

  320. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 27. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  321. SOUTĚŽ DRUŽSTEV: 4/14, 37.98 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  322. SOUTĚŽ DVOJIC: Diskvalifikován

  323. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 2/14, 34.42 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  324. SOUTĚŽ KLUBŮ: 1/14, 39.47 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  325. SOUTĚŽ PODLE PLEMEN: 6/14, 38.64 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  326. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: 2/14, 33.06 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  327. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  328. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  329. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  330. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  331. Beroun - Letní dvojzkoušky, 15. 08. 2021

  332. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  333. 2. Zkouška MA3: 5/16, 49.11 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  334. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  335. 1. Jumping M: 5/10, 36.49 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  336. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  337. 2. Jumping M: Diskvalifikován

  338. 2. Zkouška MA3: 1/8, 46.49 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  339. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  340. Zkouška M A2 - I.: 2/7, 40.18 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  341. Zkouška M A2 - II. : Diskvalifikován

  342. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 2, 30. 07. 2021

  343. Zkouška MA2 I.: 1/3, 35.95 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  344. Zkouška MA2 II.: 1/3, 41.23 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  345. Kutná Hora - Last minute odpolední dvojzkoušky, 28. 07. 2021

  346. 1. zkouška A2 M: 1/3, 35.18 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  347. 2. zkouška A2 M: 1/3, 36.5 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  348. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  349. 1. zkouška: Diskvalifikován

  350. 2. zkouška: 1/8, 34.88 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  351. Beroun - Zkoušky - prosinec 2020, 04. 12. 2020

  352. 1. zkouška MA2: 1/3, 39.47 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  353. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  354. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  355. II. zkouška: Diskvalifikován

  356. I. zkouška: Diskvalifikován

  357. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 03. 10. 2020 - 04. 10. 2020

  358. Agility II M: Diskvalifikován

  359. Agility I M: 13/32, 45.98 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  360. Jumping III M: Diskvalifikován

  361. Jumping II M: Diskvalifikován

  362. Jumping I M: Diskvalifikován

  363. Jumping IV Sheltie M: 1/5, 39.74 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  364. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  365. Agility M: 3/31, 40.09 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  366. Jumping M: 11/31, 35.78 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  367. Zkouška A1 M: 3/13, 28.29 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  368. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  369. Jumping: Diskvalifikován

  370. Zkouška 1: 2/8, 34.91 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  371. Zkouška 2: Diskvalifikován

  372. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 10. 09. 2020

  373. II. zkouška A1 M: 1/4, 42.04 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  374. I. zkouška A1 M: Diskvalifikován

  375. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 21. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  376. SOUTĚŽ DRUŽSTEV: 2/13, 41.05 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  377. SOUTĚŽ DVOJIC: Diskvalifikován

  378. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 4/13, 45.85 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  379. SOUTĚŽ KLUBŮ: 4/13, 46.96 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  380. SOUTĚŽ PODLE PLEMEN: Diskvalifikován

  381. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: 8/13, 44.91 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  382. Beroun - Zkoušky - únor 2020, 07. 02. 2020

  383. 1.zkouška MA1: 2/3, 47.65 s, 13.65 tr. b., 3.0 m/s

  384. 2.zkouška MA1: 1/3, 31.28 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s