Cz En

073017

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ondřej Henzl

    Člen KA

Pes

  1. Berth Silver Aura Moravia, Pudl střední

Výsledky

  1. PRAHA - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  2. Agility II M: Diskvalifikován

  3. Agility I M: 3/49, 39.86 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  4. Jumping III M: Diskvalifikován

  5. Jumping II M: Diskvalifikován

  6. Jumping I M: Diskvalifikován

  7. Jumping IV M - pudlů: 9/16, 37.11 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  8. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  9. QA1 Agility: Diskvalifikován

  10. QA2 Agility: Diskvalifikován

  11. QA3 Agility: 10/61, 41.51 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  12. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  13. QJ2 Jumping: 32/62, 39.45 s, 10.84 tr. b., 5.15 m/s

  14. QJ3 Jumping: 12/48, 34.71 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  15. Brno - Zimní Brno 2, 26. 02. 2022

  16. Agility MA: 5/24, 41.13 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  17. Jumping MA: 2/28, 39.35 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  18. Zkouška MA2: 2/4, 44.78 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  19. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 02. 10. 2021 - 03. 10. 2021

  20. Agility II M: 11/32, 40.35 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  21. Agility I M: 3/38, 38.1 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  22. Jumping III M: 7/32, 32.15 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  23. Jumping II M: Diskvalifikován

  24. Jumping I M: 1/33, 33.4 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  25. Jumping IV M - pudlů: 2/14, 33.53 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  26. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  27. Agility Individual: 7/71, 47.42 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  28. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  29. Jumping Individual: Diskvalifikován

  30. Jumping Squads as Individual: 11/73, 39.65 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  31. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2021, 02. 07. 2021 - 04. 07. 2021

  32. Agility 1 M: Diskvalifikován

  33. Agility 2 M: Diskvalifikován

  34. Agility 3 M: 17/45, 45.44 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  35. Agility 4 M: Diskvalifikován

  36. Jumping 1 M: 17/45, 45.68 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  37. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  38. Zkouška MA2: 4/7, 45.81 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  39. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  40. Agility I: 3/71, 44.81 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  41. Agility II: Diskvalifikován

  42. Jumping I: 27/71, 39.25 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  43. Jumping II: Diskvalifikován

  44. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 03. 10. 2020 - 04. 10. 2020

  45. Agility II M: 8/25, 38.05 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  46. Agility I M: 1/32, 37.93 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  47. Jumping III M: 2/23, 33.92 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  48. Jumping II M: 1/27, 37.75 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  49. Jumping I M: 2/28, 30.16 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  50. Jumping IV pudlové M: 7/16, 30.83 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  51. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  52. Agility Individual: 15/67, 42.78 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  53. Agility Squads as Individual: 20/72, 46.02 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  54. Jumping Individual: 18/70, 31.29 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  55. Jumping Squads as Individual: 51/72, 33.18 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  56. Šlapanice - Šlapanický vlk 2020, 02. 08. 2020

  57. Agility M: 6/27, 43.61 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  58. Jumping M: Diskvalifikován

  59. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  60. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  61. Agility I: Diskvalifikován

  62. Agility II: 5/62, 43.79 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  63. Jumping I: 8/64, 36.95 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  64. Jumping II: 3/58, 30.72 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  65. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  66. Agility MA: 5/28, 47.07 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  67. Jumping MA: 2/30, 37.2 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  68. Zkouška MA2: 2/11, 43.16 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  69. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  70. Agility MA neděle: Diskvalifikován

  71. Agility MA sobota: Diskvalifikován

  72. Jumping MA neděle: Diskvalifikován

  73. Jumping MA sobota: 4/25, 38.27 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  74. Zkouška MA2 neděle: 5/7, 37.94 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  75. Zkouška MA2 sobota: 1/7, 36.55 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  76. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  77. Agility Open: Diskvalifikován

  78. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  79. Jumping Open: Diskvalifikován

  80. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  81. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  82. Agility 1: Diskvalifikován

  83. Agility 2: Diskvalifikován

  84. Agility 3: Diskvalifikován

  85. Agility 4: 28/72, 48.06 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  86. Agility Trial: 2/15, 42.64 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  87. Grand Final: Diskvalifikován

  88. Jumping 1: 10/79, 35.98 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  89. Jumping 2: Diskvalifikován

  90. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  91. Agility I: 13/40, 46.98 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  92. Agility II: Diskvalifikován

  93. Jumping I: 7/40, 37.48 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  94. Jumping II: 4/40, 41.42 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  95. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  96. QA4 Agility: Diskvalifikován

  97. QA5 Agility: 16/56, 41.29 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  98. QA6 Agility: Diskvalifikován

  99. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  100. QJ5 Jumping: 13/53, 40.07 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  101. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  102. Brno - Letní Robinsonáda, 25. 05. 2019

  103. 1. Jumping M: Diskvalifikován

  104. 2. Jumping M: 4/27, 37.1 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  105. Agility M: Diskvalifikován

  106. Finále - Agi M: Diskvalifikován

  107. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  108. QA1 agility: 30/61, 46.19 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  109. QA2 agility: Diskvalifikován

  110. QA3 agility: 26/60, 42.54 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  111. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  112. QJ2 jumping: 26/61, 40.03 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  113. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  114. Šlapanice - Šlapanický vlk, 12. 05. 2019

  115. Agility M: Diskvalifikován

  116. Jumping M: Diskvalifikován

  117. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  118. Brno - Jarní Brno, 11. 05. 2019

  119. Agility MA: Diskvalifikován

  120. Jumping MA: Diskvalifikován

  121. Zkouška MA1: 101/2, 28.23 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  122. Záhlinice - 1. Záhlinické dvojzkoušky, 04. 05. 2019

  123. 1. Zkouška MA1 MA1: Diskvalifikován

  124. 2. Zkouška MA1 MA1: Diskvalifikován

  125. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  126. Agility II M: Diskvalifikován

  127. Agility I M: Diskvalifikován

  128. Jumping III M: 2/30, 36.26 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  129. Jumping II M: Diskvalifikován

  130. Jumping I M: Diskvalifikován

  131. Jumping IV pudlové M: Diskvalifikován

  132. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  133. Agility Trial II: 1/8, 30.77 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  134. Agility Trial III: 4/8, 34.93 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  135. Brno - Morava Cup, 13. 04. 2019

  136. 1. Jumping M: 2/17, 33.43 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  137. 2. Jumping M: Diskvalifikován

  138. 3. Agility M: Diskvalifikován

  139. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  140. Agility MA: Diskvalifikován

  141. Jumping MA: Diskvalifikován

  142. Zkouška MA1: 1/6, 32.64 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  143. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  144. Agility MA: Diskvalifikován

  145. Agility MA: Diskvalifikován

  146. Jumping MA: 23/34, 41.77 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  147. Jumping MA: 23/34, 41.77 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  148. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  149. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  150. Sedlec u Mikulova - Czech jumping Specific cup, 01. 07. 2018

  151. 1. Jumping M: Diskvalifikován

  152. 2. Jumping M: 3/16, 31.5 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  153. 3. Jumping M: Diskvalifikován

  154. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  155. III. jumping M: Diskvalifikován

  156. II. jumping M: Diskvalifikován

  157. I. jumping M: Diskvalifikován