Cz En

073017

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ondřej Henzl

    Člen KA

Pes

  1. Berth Silver Aura Moravia, Pudl střední

Výsledky

  1. Šlapanice - Šlapanický vlk 2020, 02. 08. 2020

  2. Agility M: 6/27, 43.61 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  3. Jumping M: Diskvalifikován

  4. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  5. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  6. Agility I: Diskvalifikován

  7. Agility II: 5/62, 43.79 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  8. Jumping I: 8/64, 36.95 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  9. Jumping II: 3/58, 30.72 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  10. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  11. Agility MA: 5/28, 47.07 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  12. Jumping MA: 2/30, 37.2 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  13. Zkouška MA2: 2/11, 43.16 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  14. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  15. Agility MA neděle: Diskvalifikován

  16. Agility MA sobota: Diskvalifikován

  17. Jumping MA neděle: Diskvalifikován

  18. Jumping MA sobota: 4/25, 38.27 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  19. Zkouška MA2 neděle: 5/7, 37.94 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  20. Zkouška MA2 sobota: 1/7, 36.55 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  21. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  22. Agility Open: Diskvalifikován

  23. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  24. Jumping Open: Diskvalifikován

  25. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  26. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  27. Agility 1: Diskvalifikován

  28. Agility 2: Diskvalifikován

  29. Agility 3: Diskvalifikován

  30. Agility 4: 28/72, 48.06 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  31. Agility Trial: 2/15, 42.64 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  32. Grand Final: Diskvalifikován

  33. Jumping 1: 10/79, 35.98 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  34. Jumping 2: Diskvalifikován

  35. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  36. Agility I: 13/40, 46.98 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  37. Agility II: Diskvalifikován

  38. Jumping I: 7/40, 37.48 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  39. Jumping II: 4/40, 41.42 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  40. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  41. QA4 Agility: Diskvalifikován

  42. QA5 Agility: 16/56, 41.29 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  43. QA6 Agility: Diskvalifikován

  44. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  45. QJ5 Jumping: 13/53, 40.07 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  46. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  47. Brno - Letní Robinsonáda, 25. 05. 2019

  48. 1. Jumping M: Diskvalifikován

  49. 2. Jumping M: 4/27, 37.1 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  50. Agility M: Diskvalifikován

  51. Finále - Agi M: Diskvalifikován

  52. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  53. QA1 agility: 30/61, 46.19 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  54. QA2 agility: Diskvalifikován

  55. QA3 agility: 26/60, 42.54 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  56. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  57. QJ2 jumping: 26/61, 40.03 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  58. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  59. Šlapanice - Šlapanický vlk, 12. 05. 2019

  60. Agility M: Diskvalifikován

  61. Jumping M: Diskvalifikován

  62. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  63. Brno - Jarní Brno, 11. 05. 2019

  64. Agility MA: Diskvalifikován

  65. Jumping MA: Diskvalifikován

  66. Zkouška MA1: 101/2, 28.23 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  67. Záhlinice - 1. Záhlinické dvojzkoušky, 04. 05. 2019

  68. 1. Zkouška MA1 MA1: Diskvalifikován

  69. 2. Zkouška MA1 MA1: Diskvalifikován

  70. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  71. Agility II M: Diskvalifikován

  72. Agility I M: Diskvalifikován

  73. Jumping III M: 2/30, 36.26 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  74. Jumping II M: Diskvalifikován

  75. Jumping I M: Diskvalifikován

  76. Jumping IV pudlové M: Diskvalifikován

  77. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  78. Agility Trial II: 1/8, 30.77 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  79. Agility Trial III: 4/8, 34.93 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  80. Brno - Morava Cup, 13. 04. 2019

  81. 1. Jumping M: 2/17, 33.43 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  82. 2. Jumping M: Diskvalifikován

  83. 3. Agility M: Diskvalifikován

  84. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  85. Agility MA: Diskvalifikován

  86. Jumping MA: Diskvalifikován

  87. Zkouška MA1: 1/6, 32.64 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  88. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  89. Agility MA: Diskvalifikován

  90. Agility MA: Diskvalifikován

  91. Jumping MA: 23/34, 41.77 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  92. Jumping MA: 23/34, 41.77 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  93. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  94. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  95. Sedlec u Mikulova - Czech jumping Specific cup, 01. 07. 2018

  96. 1. Jumping M: Diskvalifikován

  97. 2. Jumping M: 3/16, 31.5 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  98. 3. Jumping M: Diskvalifikován

  99. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  100. III. jumping M: Diskvalifikován

  101. II. jumping M: Diskvalifikován

  102. I. jumping M: Diskvalifikován