Cz En

Agility I

  1. Datum: 22. 06. 2019
  2. Závod: Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 74.0 s
  7. Délka: 205.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.18 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 045315 Kateřina Malačková Abigail the Fabulous world 0 0 0.0 0.0 38.65 5.3 V V
2 020815 Jana Kalafusová A3Ch Blade z Labského ostrova 0 0 0.0 0.0 40.41 5.07 V V
3 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora 0 0 0.0 0.0 41.77 4.91 V V
4 083014 Hana Fuksová A3Ch Happy 0 0 0.0 0.0 44.4 4.62 V V
5 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 0 0 0.0 0.0 44.48 4.61 V V
6 057318 Petra Lochmannová Castanea Od Severní řeky 0 0 0.29 0.29 49.29 4.16 V V
7 034716 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel 1 0 0.0 5.0 40.23 5.1 V V
8 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 1 0 0.0 5.0 40.33 5.08 V V
9 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky 0 1 0.0 5.0 46.1 4.45 V V
10 034519 Hana Fuksová Fidorka z Pravého břehu 0 1 0.0 5.0 46.19 4.44 V V
11 023114 Pavlína Wlochová Abby Gayl od Přelické zvonice 1 0 0.0 5.0 47.87 4.28 V V
12 063016 Kateřina Mrázková Calahari Etosha Thiwahe 1 1 0.0 10.0 40.72 5.03 VD VD
13 073017 Ondřej Henzl Berth Silver Aura Moravia 1 1 0.0 10.0 46.98 4.36 VD VD
14 051210 Gabriela Hroteková Elen Diel Koryfej 0 2 1.96 11.96 50.96 4.02 VD VD
15 074912 Barbora Malenovská Ara od Veličky 1 1 3.44 13.44 52.44 3.91 VD VD
16 088814 Adriana Slezáková A3Ch Aspen Bestagility 3 0 0.0 15.0 48.13 4.26 VD VD
17 075814 Lenka Šenkeříková Diesel Power Harisson 2 1 1.93 16.93 50.93 4.03 D D
18 004717 Lucie Peterková Daimón Eburon Mystery 1 2 3.08 18.08 52.08 3.94 D D
19 053918 Lenka Herzová Little King Revelation of Harricana River 1 1 14.31 24.31 63.31 3.24 D D
20 026218 Aneta Vylímcová Arwen Tenderness from Wet Meadows 2 0 15.39 25.39 64.39 3.18 D D
DIS 067616 Václav Ullver Mázli Méhes-Kerti DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044416 Markéta Klanduchová Drixy Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052718 Blanka Pelikánová Filip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029217 Zuzana Sedláčková Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012716 Simona Zajková ml. Minnie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051516 Dana Boháčová Betty from Wealth Island DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066914 Miroslava Mihoková A3Ch Mesi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 097515 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015917 Ondřej Henzl Boogie Gold Bryvilsár DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004617 Aneta Krebsová Loupiote De Loubajac DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017417 Dana Čichoňová Kung Fu Panda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069514 Marcela Götzingerová A3Ch Absolutely Love Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017714 Petra Lochmannová Julie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055414 Jana Kelnarová Alcarmo Eriien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039815 Nikola Pokorná Andromeda Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018916 Eva Haroníková Abee DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029317 Zuzana Sedláčková Čikita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089116 Lenka Blachová Avatar Hungry Gremlin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO