Cz En

004617

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Aneta Krebsová, ZKO Horní Suchá

Pes

  1. Loupiote De Loubajac, Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl.

Výsledky

  1. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  2. Agility Trial I: Diskvalifikován

  3. Agility Trial II: 2/11, 46.24 s, 5.24 tr. b., 3.42 m/s

  4. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  5. Trial I: Diskvalifikován

  6. Trial II: 1/6, 40.24 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  7. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  8. Agility Trial I: 2/8, 44.94 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  9. Agility Trial II: Diskvalifikován

  10. Jumping Open: Diskvalifikován

  11. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  12. TRIAL II. MA2: Diskvalifikován

  13. TRIAL I. MA2: Diskvalifikován

  14. Sedlec u Mikulova - Pálavský DUO agiskok, 30. 09. 2018

  15. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  16. 2. Zkouška MA2: 1/7, 46.15 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  17. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  18. Jumping MA M: Diskvalifikován

  19. Jumping special MA M: 12/29, 40.0 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  20. Zkouška MA2 MA2: Diskvalifikován

  21. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  22. 1.zkouška MA1: 1/3, 34.47 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  23. 2.zkouška MA1: 1/3, 33.91 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  24. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  25. CURRICULUM M: 10/25, 38.98 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  26. TRIAL II. MA1: Diskvalifikován

  27. TRIAL I. MA1: Diskvalifikován

  28. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  29. 1.zkouška MA1: 1/12, 35.85 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  30. 2.zkouška MA1: 2/12, 34.57 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  31. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  32. Agility II. M: 22/48, 50.06 s, 12.06 tr. b., 3.76 m/s

  33. Agility I. M: Diskvalifikován

  34. Jumping II. M: 7/49, 36.36 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  35. Jumping I. M: Diskvalifikován

  36. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  37. Zkouška 1 MA1: 1/3, 32.88 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  38. Zkouška 2 MA1: 1/3, 34.93 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  39. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  40. Zkouška MA1 1 MA1: 1/13, 36.83 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  41. Zkouška MA1 2 MA1: Diskvalifikován

  42. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 07. 04. 2018 - 08. 04. 2018

  43. Agility hra: 1/4, 27.72 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  44. Agility Open: Diskvalifikován

  45. Tuneliada: 10/21, 35.37 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  46. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  47. Agility I: 2/11, 30.71 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  48. Agility II: Diskvalifikován

  49. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  50. 1. zkouška MA1: 1/7, 37.59 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  51. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  52. 3. zkouška MA1: Diskvalifikován

  53. Přerov - Přerovem letem skokem potřetí, 14. 10. 2017

  54. Jumping I: Diskvalifikován

  55. Jumping II: Diskvalifikován

  56. Jumping III: 10/21, 31.83 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  57. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  58. Agility open 1 M: 6/27, 56.28 s, 25.28 tr. b., 3.29 m/s

  59. Agility open 2 M: Diskvalifikován

  60. Zkoušky MA1: 1/10, 35.91 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  61. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  62. Agility Trial I: 2/6, 35.58 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  63. Agility Trial II: 1/6, 47.2 s, 7.2 tr. b., 3.33 m/s

  64. Jumping I: Diskvalifikován

  65. Jumping II: Diskvalifikován

  66. Jumping Open: Diskvalifikován

  67. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  68. Agility M: Diskvalifikován

  69. zkouška 1 MA1: 1/4, 46.06 s, 12.06 tr. b., 3.41 m/s

  70. zkouška 2 MA1: Diskvalifikován

  71. Luhačovice - Fešák lázeňský, 13. 05. 2017

  72. Agility Open: 8/23, 41.1 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  73. Agility Trial: Diskvalifikován

  74. Jumping Special: 3/9, 45.02 s, 5.0 tr. b., 3.22 m/s

  75. Jumping Special A2 + A3: 2/15, 27.45 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  76. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  77. zkouška 1 MA1: Diskvalifikován

  78. zkouška 2 MA1: Diskvalifikován

  79. Olomouc - Nové Sady - Jarní PsíHrátky, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  80. Agility So M M: Diskvalifikován

  81. Jumping So M M: 9/18, 37.7 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  82. Zkouška So MA1 MA1: 1/4, 36.8 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  83. Zlechov - 8. Zlechovské trojzkoušky, 22. 04. 2017

  84. Zkouška 1 MA1: 1/4, 34.29 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  85. Zkouška 2 MA1: 1/4, 34.37 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  86. Zkouška 3 MA1: Diskvalifikován

  87. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  88. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  89. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  90. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  91. 1. zkouška MA1: 2/13, 33.91 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  92. 2. zkouška MA1: 9/13, 40.51 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  93. Horka nad Moravou - Faktor strachu pošesté aneb 2x 4 jede :-), 11. 02. 2017 - 12. 02. 2017

  94. V Agility: Diskvalifikován

  95. VI Agility: Diskvalifikován

  96. VII Agility: 1/3, 45.09 s, 5.0 tr. b., 3.39 m/s

  97. VIII Agility: Diskvalifikován

  98. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  99. Kat A0-AGI MA1: Diskvalifikován

  100. Kat A0-JUMP MA1: Diskvalifikován