Cz En

004617

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Aneta Krebsová, ZKO Horní Suchá

    Člen KA

Pes

  1. Loupiote De Loubajac, Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl.

Výsledky

  1. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  2. QA3 agility: 32/60, 47.09 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  3. QJ2 jumping: 18/61, 42.7 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  4. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  5. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  6. Zkouška MA2 1 MA2: Diskvalifikován

  7. Zkouška MA2 2 MA2: 2/6, 37.55 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  8. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  9. 1.zkouška MA2: 2/6, 45.83 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  10. 2.zkouška MA2: 1/6, 36.98 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  11. Sedlec u Mikulova - Čarodějnické tlapky, 27. 04. 2019

  12. Agility M: 3/21, 38.39 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  13. Jumping M: Diskvalifikován

  14. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  15. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  16. Agility I: Diskvalifikován

  17. Agility II: Diskvalifikován

  18. Jumping I: Diskvalifikován

  19. Jumping II: Diskvalifikován

  20. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  21. Agility Basic M MA1: 3/11, 23.57 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  22. Agility I M M: 7/32, 58.06 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  23. Jumping Basic M MA1: 8/11, 20.82 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  24. Jumping I M M: 7/31, 40.03 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  25. Tuneliáda M M: 18/31, 24.2 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  26. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  27. Agility Trial I: Diskvalifikován

  28. Agility Trial II: 2/11, 46.24 s, 5.24 tr. b., 3.42 m/s

  29. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  30. Trial I: Diskvalifikován

  31. Trial II: 1/6, 40.24 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  32. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  33. Agility Trial I: 2/8, 44.94 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  34. Agility Trial II: Diskvalifikován

  35. Jumping Open: Diskvalifikován

  36. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  37. TRIAL II. MA2: Diskvalifikován

  38. TRIAL I. MA2: Diskvalifikován

  39. Sedlec u Mikulova - Pálavský DUO agiskok, 30. 09. 2018

  40. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  41. 2. Zkouška MA2: 1/7, 46.15 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  42. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  43. Jumping MA M: Diskvalifikován

  44. Jumping special MA M: 12/29, 40.0 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  45. Zkouška MA2 MA2: Diskvalifikován

  46. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  47. 1.zkouška MA1: 1/3, 34.47 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  48. 2.zkouška MA1: 1/3, 33.91 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  49. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  50. CURRICULUM M: 10/25, 38.98 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  51. TRIAL II. MA1: Diskvalifikován

  52. TRIAL I. MA1: Diskvalifikován

  53. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  54. 1.zkouška MA1: 1/12, 35.85 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  55. 2.zkouška MA1: 2/12, 34.57 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  56. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  57. Agility II. M: 22/48, 50.06 s, 12.06 tr. b., 3.76 m/s

  58. Agility I. M: Diskvalifikován

  59. Jumping II. M: 7/49, 36.36 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  60. Jumping I. M: Diskvalifikován

  61. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  62. Zkouška 1 MA1: 1/3, 32.88 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  63. Zkouška 2 MA1: 1/3, 34.93 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  64. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  65. Zkouška MA1 1 MA1: 1/13, 36.83 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  66. Zkouška MA1 2 MA1: Diskvalifikován

  67. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 07. 04. 2018 - 08. 04. 2018

  68. Agility hra: 1/4, 27.72 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  69. Agility Open: Diskvalifikován

  70. Tuneliada: 10/21, 35.37 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  71. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  72. Agility I: 2/11, 30.71 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  73. Agility II: Diskvalifikován

  74. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  75. 1. zkouška MA1: 1/7, 37.59 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  76. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  77. 3. zkouška MA1: Diskvalifikován

  78. Přerov - Přerovem letem skokem potřetí, 14. 10. 2017

  79. Jumping I: Diskvalifikován

  80. Jumping II: Diskvalifikován

  81. Jumping III: 10/21, 31.83 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  82. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  83. Agility open 1 M: 6/27, 56.28 s, 25.28 tr. b., 3.29 m/s

  84. Agility open 2 M: Diskvalifikován

  85. Zkoušky MA1: 1/10, 35.91 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  86. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  87. Agility Trial I: 2/6, 35.58 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  88. Agility Trial II: 1/6, 47.2 s, 7.2 tr. b., 3.33 m/s

  89. Jumping I: Diskvalifikován

  90. Jumping II: Diskvalifikován

  91. Jumping Open: Diskvalifikován

  92. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  93. Agility M: Diskvalifikován

  94. zkouška 1 MA1: 1/4, 46.06 s, 12.06 tr. b., 3.41 m/s

  95. zkouška 2 MA1: Diskvalifikován

  96. Luhačovice - Fešák lázeňský, 13. 05. 2017

  97. Agility Open: 8/23, 41.1 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  98. Agility Trial: Diskvalifikován

  99. Jumping Special: 3/9, 45.02 s, 5.0 tr. b., 3.22 m/s

  100. Jumping Special A2 + A3: 2/15, 27.45 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  101. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  102. zkouška 1 MA1: Diskvalifikován

  103. zkouška 2 MA1: Diskvalifikován

  104. Olomouc - Nové Sady - Jarní PsíHrátky, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  105. Agility So M M: Diskvalifikován

  106. Jumping So M M: 9/18, 37.7 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  107. Zkouška So MA1 MA1: 1/4, 36.8 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  108. Zlechov - 8. Zlechovské trojzkoušky, 22. 04. 2017

  109. Zkouška 1 MA1: 1/4, 34.29 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  110. Zkouška 2 MA1: 1/4, 34.37 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  111. Zkouška 3 MA1: Diskvalifikován

  112. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  113. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  114. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  115. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  116. 1. zkouška MA1: 2/13, 33.91 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  117. 2. zkouška MA1: 9/13, 40.51 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  118. Horka nad Moravou - Faktor strachu pošesté aneb 2x 4 jede :-), 11. 02. 2017 - 12. 02. 2017

  119. V Agility: Diskvalifikován

  120. VI Agility: Diskvalifikován

  121. VII Agility: 1/3, 45.09 s, 5.0 tr. b., 3.39 m/s

  122. VIII Agility: Diskvalifikován

  123. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  124. Kat A0-AGI MA1: Diskvalifikován

  125. Kat A0-JUMP MA1: Diskvalifikován