Cz En

Agility II

  1. Datum: 14. 04. 2019
  2. Závod: Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 77.0 s
  7. Délka: 192.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.36 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 36.8 5.22 V V
2 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos 0 0 0.0 0.0 38.18 5.03 V V
3 083314 Barbora Banýrová A3Ch Bungee Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 38.66 4.97 V V
4 009313 Nora Klapalová A3Ch Agáta 0 0 0.0 0.0 39.39 4.87 V V
5 001918 Jitka Hrdinová Aquamarine Nangabet 0 0 0.0 0.0 40.16 4.78 V V
6 034418 Nikola Schovancová Mia 0 0 0.0 0.0 40.6 4.73 V V
7 047915 Kristýna Obstová A3Ch Ruby 0 0 0.0 0.0 41.8 4.59 V V
8 069514 Marcela Götzingerová A3Ch Absolutely Love Bellamoon 0 0 0.0 0.0 42.31 4.54 V V
9 080315 Martina Sigmundová Atomic Bomberman Belfie 0 0 0.0 0.0 42.33 4.54 V V
10 003515 Ivana Suchardová A3Ch Sookie von der Happy Horse Farm 0 0 0.0 0.0 42.4 4.53 V V
11 016514 Barbora Banýrová A3Ch Rarity Jomgarden's 0 0 0.0 0.0 42.54 4.51 V V
12 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp 0 0 0.0 0.0 42.89 4.48 V V
13 030216 Klára Marešová Monty Z Josefovské pevnosti 0 0 0.0 0.0 43.0 4.47 V V
14 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach 0 0 0.0 0.0 43.81 4.38 V V
15 053914 Dana Svobodová Calimero Zapa Moravia 0 0 0.72 0.72 44.72 4.29 V V
16 095315 Klára Kokešová Roxy 1 0 0.0 5.0 37.08 5.18 V V
17 036116 Hana Kubíčková Dragon Lady Alkyra 1 0 0.0 5.0 37.62 5.1 V V
18 009117 Ivana Ondrušová Tina 1 0 0.0 5.0 39.17 4.9 V V
19 016715 Šárka Honnerová A3Ch Never Give Up Koryfej 1 0 0.0 5.0 39.2 4.9 V V
20 019317 Olga Mařáčková Pocca Hontas Koryfej 1 0 0.0 5.0 41.22 4.66 V V
21 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita 1 0 0.0 5.0 41.47 4.63 V V
22 079217 Veronika Krupková Brave Guinness Little Guardian Angel 1 0 0.0 5.0 41.59 4.62 V V
23 063016 Kateřina Mrázková Calahari Etosha Thiwahe 0 1 0.0 5.0 43.39 4.42 V V
24 034616 Tomáš Ješke Norma Jean Koryfej 1 0 1.18 6.18 45.18 4.25 VD VD
25 030116 Michaela Hobzová Oudie See Koryfej 1 0 1.45 6.45 45.45 4.22 VD VD
26 026218 Aneta Vylímcová Arwen Tenderness from Wet Meadows 0 0 6.76 6.76 50.76 3.78 VD VD
27 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška 0 1 1.78 6.78 45.78 4.19 VD VD
28 016417 Kristýna Lérová Berenita Nella Belavia 0 1 1.83 6.83 45.83 4.19 VD VD
29 009817 Veronika Machová Grace Sparks of the Tempest 1 0 2.8 7.8 46.8 4.1 VD VD
30 018816 Irena Hofmanová Helen of Troy Of Darkness 1 0 2.81 7.81 46.81 4.1 VD VD
31 047916 Martina Hlaváčková Bobina 0 0 8.69 8.69 52.69 3.64 VD VD
32 022116 Eva Andělová Kopretina od Rytíře Malovce 0 1 4.24 9.24 48.24 3.98 VD VD
33 073115 Jitka Hrdinová Nanga Parbat du Pic de Pioulou 2 0 0.0 10.0 37.88 5.07 VD VD
34 038117 Jiří Hosman Pink Panther Koryfej 0 2 0.0 10.0 41.26 4.65 VD VD
35 072612 Barbora Lahovská A3Ch Clea 2 0 0.0 10.0 43.53 4.41 VD VD
36 091814 Pavlína Seyfriedová Akia of Anthony Be-Enki 1 0 5.61 10.61 49.61 3.87 VD VD
37 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost 0 1 6.01 11.01 50.01 3.84 VD VD
38 001117 Renata Mandová Comic Caillin Bellamoon 1 1 2.37 12.37 46.37 4.14 VD VD
39 040414 Kateřina Břízová A3Ch Brave Jeremy Anarchia 0 1 8.17 13.17 52.17 3.68 VD VD
40 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 2 1 0.25 15.25 44.25 4.34 VD VD
41 010019 Lucie Bidlová Ember Ellin Bellamoon 2 1 6.74 21.74 50.74 3.78 D D
DIS 067912 Marie - Anna Kociánová Aida Bonsai She-Kra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081315 Jana Mikulová Akord Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051417 Barbora Banýrová Breeze od Přelícké zvonice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018915 Michaela Tejčková Faranois Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090114 Jana Konečná Charisma z Karpatských strání DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075217 Karel Kurc Cool Rallye Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055217 Monika Fantová Whisky Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001015 Lenka Dušková Iris Black z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065218 Veronika Tobolková Explosive Power z Vejřího hnízda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075117 Lenka Fuksová Call Me Hippie Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044416 Markéta Klanduchová Drixy Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034716 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056313 Lenka Fuksová Absolutely Free Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039218 Julie Dušková Aréna DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048217 Kateřina Lustyková Cockie MVs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083014 Hana Fuksová A3Ch Happy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075515 Lenka Kohoutková Dotty Dream Harisson DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001416 Markéta Šulcová Nesquik Black Neraka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056317 Lucie Pejzlová Abdul Nikidar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010715 Denisa Kopicová Damian z Lomu ve skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004517 Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034517 Lucie Kropjoková Jessica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074415 Jana Kočová Gino DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057918 Ivana Kuglerová Sigyn Invincible Heart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081813 Jitka Zachová A3Ch Mia Amber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048017 Aleš Fuks Fidorka z Pravého břehu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023617 Květa Sálusová Arany Pipacs Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017115 Adéla Maršálková Míša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051017 Michala Malá Wonder Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004617 Aneta Krebsová Loupiote De Loubajac DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094415 Klára Jůdová Rézinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038914 Jitka Lukeslová A3Ch Silver Monty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077118 Michaela Sochová Růženka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052118 Martina Sigmundová Arwen Easy Euforia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066717 Veronika Humpolcová Ammon Simple Elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO