065218

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Veronika Tobolková, ZKO Dolní Přím - Probluz

    Arrow_down

Pes

  1. Explosive Power z Vejřího hnízda, Manchester terier

    Arrow_down

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy + A0, 18. 12. 2022

  2. Jumping LIGHT: 2/14, 20.74 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  3. Jumping OPEN I: Diskvalifikován

  4. Jumping OPEN II: 1/10, 27.89 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  5. Studenec u Trutnova - Speciál pro A2 (trojzkoušky), 19. 10. 2022

  6. III. zkouška: Diskvalifikován

  7. II. zkouška: 4/7, 31.07 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  8. I. zkouška: 4/7, 38.26 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  9. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2022 - 25. 09. 2022

  10. Agility 1: Diskvalifikován

  11. Finálový běh: 2/14, 44.96 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  12. Jumping 1: 10/23, 35.28 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  13. Jumping 2: 8/22, 34.68 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  14. Zkouška 1: Diskvalifikován

  15. Zkouška 2: Diskvalifikován

  16. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 10. 09. 2022

  17. 1. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  18. 2. zkouška A2 M: 5/6, 46.6 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  19. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 083, 14. 08. 2022

  20. 1.zkouška: 4/5, 42.94 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  21. 2.zkouška: Diskvalifikován

  22. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 082, 13. 08. 2022

  23. 1.zkouška: 2/6, 43.91 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  24. 2.zkouška: 1/6, 40.99 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  25. Studenec u Trutnova - Odpolední 2x zkoušky, 25. 07. 2022

  26. II. zkouška A2 M: 1/5, 35.28 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  27. I. zkouška A2 M: 1/5, 43.49 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  28. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  29. Agility 1 M: 21/64, 56.53 s, 7.53 tr. b., 3.84 m/s

  30. Agility 2 M: Diskvalifikován

  31. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  32. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  33. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky, 29. 05. 2022

  34. II. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  35. I. Zkouška MA2: 6/9, 44.23 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  36. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + MČR kníračů a bíglů, 28. 10. 2021

  37. Agility Open: 1/22, 37.25 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  38. Jumping Light: 14/22, 33.41 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  39. Jumping Open: 1/22, 39.54 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  40. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  41. 1.kvalifikace: 6/19, 33.89 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  42. 2.kvalifikace: 9/19, 36.22 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  43. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  44. Dolní Přím-Probluz - Odpolední dvojzkousky, 05. 09. 2021

  45. Zkouška 1: Diskvalifikován

  46. Zkouška 2: 3/3, 36.9 s, 15.0 tr. b., 5.37 m/s

  47. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  48. Agility 1 M: Diskvalifikován

  49. Agility 2 M: 18/62, 47.09 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  50. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  51. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  52. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  53. 1. Agility M: Diskvalifikován

  54. 1. Jumping M: Diskvalifikován

  55. 2. Agility M: 6/22, 39.04 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  56. 2. Jumping M: Diskvalifikován

  57. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  58. 1. zkouška: 3/8, 39.59 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  59. 2. zkouška: Diskvalifikován

  60. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  61. dr.A2: Diskvalifikován

  62. pr.A2: Diskvalifikován

  63. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  64. I. agility M: 21/67, 47.18 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  65. II. agility M: 25/67, 56.45 s, 16.45 tr. b., 3.47 m/s

  66. II. jumping M: Diskvalifikován

  67. I. jumping M: Diskvalifikován

  68. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  69. II. zkouška: 3/7, 48.25 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  70. I. zkouška: Diskvalifikován

  71. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  72. Batmanův jumping M: 9/18, 33.18 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  73. Jumping superhrdinů M: 10/18, 31.39 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  74. Kapitánský jumping M: Diskvalifikován

  75. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  76. Agility 1: 2/18, 40.95 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  77. Finále: 5/14, 41.36 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  78. Jumping 1: Diskvalifikován

  79. Jumping 2: Diskvalifikován

  80. Zkouška 1: Diskvalifikován

  81. Zkouška 2: 2/6, 37.55 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  82. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  83. Agility Open: Diskvalifikován

  84. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  85. Jumping Open: Diskvalifikován

  86. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  87. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  88. II. zkouška MA1: 1/5, 31.44 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  89. I. zkouška MA1: 1/5, 35.23 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  90. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  91. AGILITY M: Diskvalifikován

  92. JUMPING M: 12/22, 36.42 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  93. ZKOUŠKA MA1: 5/11, 34.4 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  94. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  95. Hra - tuneliáda A1 M: 1/8, 19.0 s, 0.0 tr. b., 6.74 m/s

  96. 1. zkouška A1 MA1: 4/8, 35.87 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  97. 2. zkouška A1 MA1: Diskvalifikován

  98. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  99. Agility I: 24/88, 46.12 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  100. Agility II: Diskvalifikován

  101. Jumping I: 18/87, 33.43 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  102. Jumping II: Diskvalifikován

  103. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  104. ZkA. II. MA1: Diskvalifikován

  105. ZkA. I. MA1: Diskvalifikován

  106. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  107. 1. Zkouška MA1: 2/4, 33.04 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  108. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  109. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  110. 1. Zkouška MA1: 1/3, 33.74 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  111. 2. Zkouška MA1: 2/3, 36.79 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  112. 3. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  113. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  114. Jumping III M: Diskvalifikován

  115. Jumping II M: 1/11, 32.63 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  116. Jumping I M: 1/11, 31.54 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  117. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  118. 1. Zka - MA1: 1/5, 38.91 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  119. 2. Zka - MA1: 2/5, 30.49 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  120. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  121. Agility M: 12/37, 38.39 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  122. Jumping M: Diskvalifikován

  123. Zkouška MA1: 1/12, 42.3 s, 10.0 tr. b., 3.31 m/s

  124. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  125. Jumping 2 M: 8/12, 28.62 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  126. Zkouška 2 MA1: Diskvalifikován