Cz En

Jumping 1 M

  1. Datum: 19. 06. 2021
  2. Závod: Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility
  3. Rozhodčí: Rybář, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 175.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.49 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 038117 Jiří Hosman Pink Panther Koryfej 0 0 0.0 0.0 33.47 5.23 V V
2 010019 Lucie Bidlová Ember Ellin Bellamoon 0 0 0.0 0.0 34.6 5.06 V V
3 030518 Milan Jirásek A3Ch Yantanee ze Shetlandů 0 0 0.0 0.0 34.66 5.05 V V
4 002220 Stanislav Řehola Catlin Roxy Diamond 0 0 0.0 0.0 34.84 5.02 V V
5 079217 Veronika Krupková A3Ch Brave Guinness Little Guardian Angel 0 0 0.0 0.0 35.21 4.97 V V
6 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp 0 0 0.0 0.0 35.33 4.95 V V
7 083917 Yveta Nezvalová Zochová A3Ch Bond Bleu Colline 0 0 0.0 0.0 35.92 4.87 V V
8 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos 0 0 0.0 0.0 35.94 4.87 V V
9 048217 Kateřina Lustyková Cockie MVs 0 0 0.0 0.0 36.06 4.85 V V
10 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále 0 0 0.0 0.0 36.11 4.85 V V
11 001416 Markéta Šulcová A3Ch Nesquik Black Neraka 0 0 0.0 0.0 36.14 4.84 V V
12 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach 0 0 0.0 0.0 36.15 4.84 V V
13 030216 Klára Marešová A3Ch Monty Z Josefovské pevnosti 0 0 0.0 0.0 36.24 4.83 V V
14 010715 Denisa Kopicová A3Ch Damian z Lomu ve skále 0 0 0.0 0.0 37.02 4.73 V V
15 001117 Renata Mandová Comic Caillin Bellamoon 0 0 0.0 0.0 37.09 4.72 V V
16 043819 Marie - Anna Kociánová Coca Cola Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 37.76 4.63 V V
17 076612 Anna Koťátková A3Ch Arielle Hak Ami 0 0 0.0 0.0 37.99 4.61 V V
18 053018 Denisa Sommerová Nougat Nutty Romy´s Choco 0 0 0.0 0.0 38.52 4.54 V V
19 004716 Hanka Kryšpínová A3Ch Sára 0 0 0.0 0.0 38.61 4.53 V V
20 067912 Marie - Anna Kociánová Aida Bonsai She-Kra 0 0 0.0 0.0 38.75 4.52 V V
21 030116 Michaela Hobzová A3Ch Oudie See Koryfej 0 0 0.0 0.0 38.87 4.5 V V
22 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn 0 0 1.4 1.4 40.4 4.33 V V
23 074415 Jana Kočová A3Ch Gino 0 1 0.0 5.0 37.66 4.65 V V
24 066817 Jitka Humpolcová Ammon Simple Elegance 0 1 0.0 5.0 38.34 4.56 V V
25 022220 Lenka Prokešová E´Chia Carassou 0 1 0.0 5.0 38.58 4.54 V V
26 056020 Kateřina Břízová French Kiss Anarchia 0 1 0.0 5.0 38.66 4.53 V V
27 009313 Nora Klapalová A3Ch Agáta 0 1 0.32 5.32 39.32 4.45 V V
28 050019 Jana Zemková Dream Come True Perla z Polabí 0 1 0.57 5.57 39.57 4.42 V V
29 029618 Miroslava Kolínská Cuprum Essence Gold Ray 0 1 0.75 5.75 39.75 4.4 V V
30 094415 Klára Jůdová Rézinka 0 1 0.94 5.94 39.94 4.38 V V
31 034616 Tomáš Ješke Norma Jean Koryfej 0 1 1.5 6.5 40.5 4.32 VD VD
32 035315 Jitka Humpolcová A3Ch Asterix's amulet Bellamoon 0 1 1.64 6.64 40.64 4.31 VD VD
33 070720 Kristýna Hrůza Bársony Sobasan 1 0 2.19 7.19 41.19 4.25 VD VD
34 001015 Lenka Dušková A3Ch Iris Black z Vesničky u hranic 0 1 4.32 9.32 43.32 4.04 VD VD
35 042819 Lucie Šimerová Bellaria Destiny of Dunnottar 1 1 0.0 10.0 37.24 4.7 VD VD
36 056019 Michaela Hobzová Jigsaw Design z Lomu ve Skále 0 1 5.08 10.08 44.08 3.97 VD VD
37 085218 Monika Rückaufová Bibi 1 0 5.62 10.62 44.62 3.92 VD VD
38 039218 Julie Dušková Aréna 0 2 4.8 14.8 43.8 4.0 VD VD
39 090818 Josef Žák Uragán von Schnappi Schnapp 1 1 6.57 16.57 45.57 3.84 D D
40 047916 Martina Hlaváčková Bobina 0 0 18.22 18.22 57.22 3.06 D D
41 052118 Martina Sigmundová Arwen Easy Euforia 0 2 9.18 19.18 48.18 3.63 D D
42 061118 Pavlína Sedlmaierová Courageous Bougie Fast Happiness 1 2 22.77 37.77 61.77 2.83 BO BO
DIS 019916 Karolína Tittlová Lexie Mecseki Bundás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074718 Eva Šlapáková Ayka Acaena DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078218 Soňa Hurníková Félix Dog from Wonderland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001819 Natálie Šišovská Beetroot Happy Javelai DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055217 Monika Fantová Whisky Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091814 Pavlína Seyfriedová Akia of Anthony Be-Enki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051017 Michala Malá Wonder Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021318 Veronika Belantová Saga pod Ořechem DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020116 Pavlína Sedlmaierová Bonnie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016715 Šárka Honnerová A3Ch Never Give Up Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002321 Kateřina Marešová Coudy Czech Maparo Active DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025720 Anna Koťátková Zora z Koněprus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045220 Květa Sálusová Bara Tajfú Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026620 Marie Beerová Vetka Fidgeta Verby DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078019 Vendula Dolejší Exciting and Racy Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018621 Veronika Maryníková Esta Loca Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020420 Adéla Drejčková Haribo Big Scotty´s Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015516 Tomáš Jindra Born to Track Fawn Dancing with Fire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017718 Lucie Melounková Furioso Victoria Festiva DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065218 Veronika Tobolková Explosive Power z Vejřího hnízda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO