Cz En

047916

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Martina Hlaváčková, Agikoo

    Člen KA

Pes

  1. Bobina, Německý špic

Výsledky

  1. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti + A0, 25. 09. 2022

  2. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška MA3: 2/3, 53.29 s, 6.29 tr. b., 3.75 m/s

  4. Beroun - Velikonoční zkoušky, 18. 04. 2022

  5. 1. Zkouška MA3: 2/6, 58.56 s, 3.56 tr. b., 3.76 m/s

  6. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  7. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - sobota, 05. 03. 2022

  8. 1. Zkouška MA3: 3/10, 63.11 s, 14.11 tr. b., 3.41 m/s

  9. 2. Zkouška MA3: 5/10, 66.46 s, 23.96 tr. b., 2.86 m/s

  10. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  11. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (neděle), 23. 01. 2022

  12. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  13. 2. Zkouška MA3: 4/8, 57.96 s, 16.96 tr. b., 3.24 m/s

  14. 3. Zkouška MA3: 5/8, 58.15 s, 9.15 tr. b., 3.53 m/s

  15. Strážiště - 2x zkoušky, 13. 01. 2022

  16. 1. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  17. 2. zkouška A3 M: 5/8, 61.95 s, 8.95 tr. b., 3.37 m/s

  18. Ratenice - Silvestrovské mini zkoušky, 31. 12. 2021

  19. 1. Zkouška MA3: 2/8, 57.56 s, 10.56 tr. b., 3.8 m/s

  20. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  21. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 28. 12. 2021

  22. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  23. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  24. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  25. Ratenice - Prosincové CANVIŤácké dvojzkoušky, 18. 12. 2021

  26. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  27. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  28. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  29. 1. Zkouška MA3: 6/11, 53.02 s, 1.02 tr. b., 3.77 m/s

  30. 2. Zkouška MA3: 7/11, 46.36 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  31. Osenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP + jumping A0, 31. 10. 2021

  32. Agility Open: 10/17, 56.85 s, 8.85 tr. b., 3.43 m/s

  33. Jumping Open: 6/17, 54.05 s, 10.05 tr. b., 3.42 m/s

  34. Kutná Hora - O kutnohorský groš – podzimní edice + MČR KKCHŠ, 09. 10. 2021

  35. Agility Open M: 1/14, 51.72 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  36. Jumping Open M: 3/14, 40.22 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  37. Zkouška MA3: 2/6, 51.94 s, 0.94 tr. b., 3.93 m/s

  38. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 19. 09. 2021

  39. 1. zkouška MA3: 1/3, 51.55 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  40. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  41. Praha Štěrboholy - Klub Aktij na pomoc Moravě, 18. 07. 2021

  42. II. Zk MA3: Diskvalifikován

  43. I. Zk MA3: 2/2, 57.9 s, 15.9 tr. b., 3.14 m/s

  44. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  45. 1.zkouška MA3: Diskvalifikován

  46. 2.zkouška MA3: 7/9, 66.94 s, 12.94 tr. b., 3.23 m/s

  47. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  48. Agility 1 M: 32/61, 83.39 s, 34.39 tr. b., 2.61 m/s

  49. Agility 2 M: 25/62, 76.9 s, 25.9 tr. b., 2.83 m/s

  50. Jumping 1 M: 40/62, 57.22 s, 18.22 tr. b., 3.06 m/s

  51. Jumping 2 M: 30/51, 64.67 s, 23.67 tr. b., 2.63 m/s

  52. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  53. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  54. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  55. Lysá nad Labem - Jelení rozjezd, 21. 05. 2021

  56. 1. Zkouška MA3: 6/7, 51.22 s, 6.22 tr. b., 3.51 m/s

  57. 2. Zkouška MA3: 6/7, 58.2 s, 12.2 tr. b., 3.38 m/s

  58. Praha - Uhříněves - 11.YOGGIES Ahoj Duo zkoušky PESOPARK, 03. 10. 2020

  59. 1. běh MA3: Diskvalifikován

  60. 2. běh MA3: 7/8, 71.73 s, 19.73 tr. b., 3.07 m/s

  61. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VII/20, 02. 10. 2020

  62. II. Zk MA3: 3/3, 56.2 s, 14.2 tr. b., 3.36 m/s

  63. I. Zk MA3: Diskvalifikován

  64. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  65. 1. zkouška: 2/10, 43.97 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  66. 2. zkouška: 3/10, 48.16 s, 0.16 tr. b., 3.68 m/s

  67. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  68. Agility Light - Časopis Psí Sporty M: Diskvalifikován

  69. Agility Spokojenypes.cz M: 12/21, 82.14 s, 22.14 tr. b., 2.68 m/s

  70. Jelení Jumping M: 6/21, 56.44 s, 4.44 tr. b., 3.54 m/s

  71. Jumping Short M Jacob & Joseph: 15/21, 44.36 s, 14.36 tr. b., 2.93 m/s

  72. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  73. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  74. 2. Zkouška MA3: 7/10, 72.9 s, 25.9 tr. b., 2.74 m/s

  75. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  76. Jumping Open M: 6/21, 48.24 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  77. ZkA. MA3 I.: 5/13, 67.44 s, 7.44 tr. b., 3.14 m/s

  78. ZkA. MA3 II.: Diskvalifikován

  79. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  80. MA3 - I.: Diskvalifikován

  81. MA3 - II.: Diskvalifikován

  82. MA3 - III.: 3/6, 53.97 s, 8.97 tr. b., 3.45 m/s

  83. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  84. II. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  85. I. zkouška A3 M: 4/8, 54.97 s, 17.97 tr. b., 3.57 m/s

  86. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu, 21. 06. 2020

  87. 1. zkouška: 1/9, 59.46 s, 3.46 tr. b., 3.58 m/s

  88. 2. zkouška: Diskvalifikován

  89. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  90. II. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  91. I. zkouška A3 M: 3/7, 61.33 s, 9.33 tr. b., 3.41 m/s

  92. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  93. A3 II M: Diskvalifikován

  94. A3 I M: Diskvalifikován

  95. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  96. ZkA. MA3 I.: Diskvalifikován

  97. ZkA. MA3 II.: 9/13, 63.03 s, 23.03 tr. b., 2.87 m/s

  98. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  99. ZkA. MA3 I.: Diskvalifikován

  100. ZkA. MA3 II.: 3/10, 50.21 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  101. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  102. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  103. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  104. 3. Jumping MA3: 4/7, 53.87 s, 6.87 tr. b., 3.4 m/s

  105. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  106. Agility M: Diskvalifikován

  107. Jumping M: 4/14, 45.79 s, 7.79 tr. b., 3.63 m/s

  108. Zkouška MA3: 2/4, 56.25 s, 12.25 tr. b., 3.18 m/s

  109. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  110. 1.Zkouška MA2: Diskvalifikován

  111. 2.Zkouška MA2: 2/7, 43.59 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  112. 3.Zkouška MA2: 1/6, 51.07 s, 0.07 tr. b., 3.76 m/s

  113. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/19, 27. 09. 2019

  114. Zk MA2 I.: 5/7, 55.34 s, 10.34 tr. b., 3.49 m/s

  115. Zk MA2 II.: 1/7, 49.84 s, 1.84 tr. b., 3.65 m/s

  116. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  117. 1. běh MA2 : Diskvalifikován

  118. 2. běh MA2 : Diskvalifikován

  119. Kutná Hora - Profizoo trojzkoušky, 08. 09. 2019

  120. Zkouška 1: 2/5, 52.01 s, 1.01 tr. b., 3.5 m/s

  121. Zkouška 2: 2/5, 52.09 s, 4.09 tr. b., 3.28 m/s

  122. Zkouška 3: 2/5, 40.59 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  123. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/19, 06. 09. 2019

  124. Zk MA2 I.: Diskvalifikován

  125. Zk MA2 II.: 1/3, 59.91 s, 11.91 tr. b., 3.27 m/s

  126. Lysá nad Labem - Zkoušky NKÚ XII., 16. 08. 2019

  127. MA2 - I.: 2/3, 45.86 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  128. MA2 - II.: Diskvalifikován

  129. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové, 03. 08. 2019

  130. Agility open M: 4/7, 58.87 s, 6.87 tr. b., 3.16 m/s

  131. Jumping open M: 4/7, 42.82 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  132. Zkouška MA2: 2/2, 48.64 s, 2.64 tr. b., 3.5 m/s

  133. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  134. II.zkouška MA2: Diskvalifikován

  135. I. zkouška MA2: 3/5, 52.46 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  136. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  137. Mistrovske agility medium: Diskvalifikován

  138. Nedele Jumping medium: Diskvalifikován

  139. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  140. Zkouška 1 MA2: 4/12, 49.56 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  141. Zkouška 2 MA2: 7/12, 46.2 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  142. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 04. 2019

  143. Zkouska MA2 1: 4/7, 56.82 s, 9.82 tr. b., 3.31 m/s

  144. Zkouska MA2 2: Diskvalifikován

  145. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  146. Agility I: Diskvalifikován

  147. Agility II: 31/84, 52.69 s, 8.69 tr. b., 3.64 m/s

  148. Jumping I: 65/87, 49.96 s, 11.15 tr. b., 3.68 m/s

  149. Jumping II: 44/87, 56.0 s, 11.0 tr. b., 3.5 m/s

  150. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  151. ZkA. II. MA2: Diskvalifikován

  152. ZkA. I. MA2: Diskvalifikován

  153. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  154. II. zkouška MA2: 2/11, 53.06 s, 4.06 tr. b., 3.41 m/s

  155. I. zkouška MA2: 5/11, 55.3 s, 6.3 tr. b., 3.27 m/s

  156. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  157. 1. Zka - MA2: Diskvalifikován

  158. 2. Zka - MA2: Diskvalifikován

  159. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  160. 1. Běh MA2: Diskvalifikován

  161. 2. běh MA2: Diskvalifikován

  162. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  163. II.zkouška MA2: 6/11, 60.15 s, 11.15 tr. b., 3.33 m/s

  164. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  165. Královice - Vánoční pohár 2018, 02. 12. 2018

  166. Jumping DUO M: 5/9, 57.37 s, 25.37 tr. b., 2.89 m/s

  167. Jumping Open M: 5/10, 52.98 s, 9.98 tr. b., 3.4 m/s

  168. zkouška jumping J1 MA2: Diskvalifikován

  169. Královice - Vánoční pohár 2018, 25. 11. 2018

  170. Jumping: 3/9, 40.57 s, 2.57 tr. b., 3.75 m/s

  171. Jumping DUO: 3/6, 46.63 s, 12.63 tr. b., 3.26 m/s

  172. Zkouška: 2/3, 40.66 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  173. Královice - Vánoční pohár 2018, 11. 11. 2018

  174. Jumping: 4/14, 45.12 s, 5.12 tr. b., 3.26 m/s

  175. Jumping DUO: 2/9, 38.58 s, 1.58 tr. b., 3.34 m/s

  176. Zkouška 1.: Diskvalifikován

  177. Záryby - Hloubětínský drak - MČR kříženců, 28. 09. 2018

  178. Agility open M: 7/15, 71.98 s, 26.98 tr. b., 2.64 m/s

  179. Agility Special kříženci M: 3/8, 68.17 s, 17.17 tr. b., 3.08 m/s

  180. Jumping open M: 13/15, 55.29 s, 21.29 tr. b., 3.07 m/s

  181. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 09. 2018

  182. A2 - druhá zkouška MA2: 2/5, 53.19 s, 16.19 tr. b., 3.06 m/s

  183. A2 - první zkouška MA2: Diskvalifikován

  184. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  185. 1. zkouška MA2: 2/7, 55.31 s, 2.31 tr. b., 3.31 m/s

  186. 2. zkouška MA2: 3/7, 53.0 s, 10.0 tr. b., 2.77 m/s

  187. 3. zkouška MA2: Diskvalifikován

  188. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  189. Sobota MA2 1: 2/5, 45.07 s, 0.07 tr. b., 3.62 m/s

  190. Sobota MA2 2: 2/5, 57.97 s, 17.97 tr. b., 2.79 m/s

  191. Česká Třebová - JUNIOR OPEN 2018, 02. 06. 2018

  192. JOPKO Agility mládež M M: 1/3, 53.25 s, 14.25 tr. b., 2.85 m/s

  193. JOPKO Jumping mládež M M: 3/3, 59.22 s, 21.22 tr. b., 2.53 m/s

  194. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  195. Zkoukša 1 MA2: 4/6, 50.54 s, 6.54 tr. b., 3.42 m/s

  196. Zkouška 2 MA2: 2/6, 48.51 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  197. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  198. III. jumping M: 8/23, 51.2 s, 10.2 tr. b., 3.28 m/s

  199. II. jumping M: 10/23, 45.75 s, 22.75 tr. b., 3.02 m/s

  200. I. jumping M: 9/23, 40.85 s, 8.85 tr. b., 3.18 m/s

  201. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  202. 1. zkouška MA2: 1/5, 68.49 s, 32.49 tr. b., 2.61 m/s

  203. 2. zkouška MA2: 4/5, 62.37 s, 19.37 tr. b., 2.73 m/s

  204. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  205. III. zkouška MA2: 4/6, 60.54 s, 6.54 tr. b., 3.14 m/s

  206. II. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  207. I. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  208. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  209. 1. zkouška MA2: 4/5, 71.88 s, 42.88 tr. b., 2.11 m/s

  210. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  211. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  212. Agility_: Diskvalifikován

  213. Jumping_: Diskvalifikován

  214. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  215. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  216. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  217. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  218. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  219. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  220. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  221. Agility Ju: 20/31, 65.94 s, 20.94 tr. b., 3.03 m/s

  222. Agility Squads: Diskvalifikován

  223. Hra Ju: 18/31, 44.81 s, 5.81 tr. b., 3.57 m/s

  224. Jumping Ju: 18/31, 61.81 s, 13.81 tr. b., 3.2 m/s

  225. Jumping Squads: 24/44, 55.67 s, 9.67 tr. b., 3.16 m/s

  226. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky, 26. 08. 2017

  227. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  228. 2. zkouška MA2: 2/12, 51.34 s, 0.0 tr. b., 3.47 m/s

  229. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  230. Agility NE M: 7/11, 63.65 s, 18.65 tr. b., 2.62 m/s

  231. Agility So M: Diskvalifikován

  232. Jumping NE M: Diskvalifikován

  233. Jumping So M: 7/10, 50.11 s, 15.11 tr. b., 3.19 m/s

  234. Zkouška So MA2: 4/5, 61.76 s, 19.76 tr. b., 2.9 m/s

  235. Zkoušky NE MA2: Diskvalifikován

  236. Zbraslav u Brna - JUNIOR OPEN ČMKU, 18. 06. 2017

  237. Agility - mládež M: 1/5, 45.16 s, 0.0 tr. b., 3.48 m/s

  238. Jumping - mládež M: 2/5, 49.06 s, 23.06 tr. b., 2.59 m/s

  239. Česká Třebová - JUNIOR OPEN 2017, 27. 05. 2017

  240. Agility - mládež M: 2/4, 59.28 s, 11.28 tr. b., 3.04 m/s

  241. Jumping - mládež M: 1/4, 53.25 s, 12.25 tr. b., 2.95 m/s

  242. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  243. III. zkouška MA2: Diskvalifikován

  244. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  245. I. zkouška MA2: 3/8, 53.59 s, 1.59 tr. b., 3.36 m/s

  246. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  247. 1. ZK MA1: 1/7, 47.35 s, 9.35 tr. b., 2.91 m/s

  248. 2. ZK MA1: 1/7, 34.28 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  249. Junioři - finále M: 4/8, 58.91 s, 17.91 tr. b., 2.73 m/s

  250. Heroutice u Neveklova - 49. Dvojzkoušky + 1 Farma Heroutice, 11. 03. 2017

  251. Heroutice, 1. běh: 4/8, 43.56 s, 5.0 tr. b., 2.94 m/s

  252. Heroutice, 2. běh: 4/8, 48.96 s, 0.0 tr. b., 3.0 m/s

  253. Heroutice, 3. běh: 3/8, 44.22 s, 0.0 tr. b., 3.28 m/s

  254. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  255. 1. ZK MA1: Diskvalifikován

  256. 2. ZK MA1: 2/5, 63.87 s, 23.87 tr. b., 2.22 m/s

  257. Junioři M: Diskvalifikován

  258. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  259. 1. ZK MA1: 2/4, 51.51 s, 19.51 tr. b., 2.54 m/s

  260. 2. ZK MA1: 2/4, 45.39 s, 8.39 tr. b., 2.86 m/s

  261. Junioři M: Diskvalifikován

  262. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  263. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  264. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  265. Junioři M: Diskvalifikován

  266. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  267. 1. ZK MA1: 3/9, 55.51 s, 37.51 tr. b., 2.09 m/s

  268. 2. ZK MA1: 4/9, 58.91 s, 26.91 tr. b., 2.21 m/s

  269. Junioři M: Diskvalifikován

  270. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  271. 1. ZK MA1: 3/7, 58.03 s, 19.03 tr. b., 2.4 m/s

  272. 2. ZK MA1: 3/7, 42.31 s, 0.0 tr. b., 3.24 m/s

  273. Juniorský běh M: Diskvalifikován

  274. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  275. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  276. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  277. Ptýrov u Mnichova Hradiště - After zkoušky, 30. 09. 2016

  278. III.zkouska MA1: Diskvalifikován

  279. II.zkouska MA1: 4/5, 62.64 s, 30.64 tr. b., 2.3 m/s

  280. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  281. Praha - Horní Počernice - Svatováclavský závod, 28. 09. 2016

  282. SVATOVÁCLAVSKÝ ZÁVOD AGILITY, Horní Počernice, Zkoušky: Diskvalifikován

  283. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  284. Finálový běh M: Diskvalifikován

  285. Zkouška 1 MA1: 1/3, 46.06 s, 0.0 tr. b., 3.17 m/s

  286. Zkouška 2 MA1: 1/2, 47.1 s, 10.0 tr. b., 3.21 m/s

  287. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 11. 09. 2016

  288. druhý běh MA1: 3/10, 52.5 s, 0.0 tr. b., 3.1 m/s

  289. první běh MA1: 7/10, 62.91 s, 20.91 tr. b., 2.5 m/s

  290. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 10. 09. 2016

  291. druhý běh MA1: Diskvalifikován

  292. první běh MA1: 3/6, 58.12 s, 20.12 tr. b., 2.49 m/s

  293. Zbraslav u Brna - ČMKU JUNIOR OPEN, 28. 08. 2016

  294. AGILITY junioři M: 2/2, 55.0 s, 59.0 tr. b., 2.75 m/s

  295. JUMPING junioři M: 2/2, 45.0 s, 50.0 tr. b., 3.84 m/s