Cz En

001819

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Natálie Šišovská, Agi Lounky

    Člen KA

Pes

  1. Beetroot Happy Javelai, Border kolie

Výsledky

  1. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  2. Agility 1 M: 8/64, 46.82 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  3. Agility 2 M: Diskvalifikován

  4. Jumping 1 M: 18/64, 41.16 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  5. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  6. Liberec - Odpolední zkoušky, 17. 06. 2022

  7. 1. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  8. 2. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  9. Sedlec u Mikulova - Czech cup 2022, 08. 05. 2022

  10. 1. Agility M - Z l e t.: 4/21, 41.06 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  11. 2. Agility M - Z l e t.: 2/21, 40.0 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  12. 3. Jumping M - Z l e t.: 2/21, 36.52 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  13. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  14. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  15. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  16. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  17. Agility M: 3/17, 39.71 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  18. Jumping M: 9/17, 40.5 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  19. Zkouška MA3: 3/8, 48.81 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  20. Beroun - Zkoušky - duben 2022, 01. 04. 2022

  21. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  22. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  23. Čeladná - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2022, 26. 03. 2022 - 27. 03. 2022

  24. U19 Agility I: 1/12, 40.96 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  25. U19 Agility II: 5/12, 39.17 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  26. U19 Agility III: 9/12, 43.18 s, 15.0 tr. b., 4.75 m/s

  27. U19 Jumping I: 5/12, 41.17 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  28. U19 Jumping II: Diskvalifikován

  29. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 13. 03. 2022

  30. Zkouška MA3 I.: Diskvalifikován

  31. Zkouška MA3 II.: Diskvalifikován

  32. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  33. FINÁLE M: 3/13, 46.43 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  34. neděle Jumping2+3 M: 2/20, 39.39 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  35. neděle MA3: 2/15, 45.92 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  36. Sobota Jumping2+3 M: Diskvalifikován

  37. sobota MA3 I: Diskvalifikován

  38. sobota MA3 II: 1/13, 44.48 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  39. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2022, 26. 02. 2022 - 27. 02. 2022

  40. U19 Agility I: 3/14, 39.68 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  41. U19 Agility II: 3/14, 40.75 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  42. U19 Agility III: 4/14, 40.43 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  43. U19 Jumping I: 5/14, 36.99 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  44. U19 Jumping II: 1/14, 37.66 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  45. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 20. 02. 2022

  46. Zkouška MA3 I.: Diskvalifikován

  47. Zkouška MA3 II.: Diskvalifikován

  48. Beroun - Zkoušky - únor 2022, 18. 02. 2022

  49. 1. zkouška MA3: 1/7, 41.6 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  50. 2. Zkouška MA3: 2/7, 38.35 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  51. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  52. Sobota Jumping2+3 M: 9/16, 38.12 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  53. Sobota MA3 I.: Diskvalifikován

  54. Sobota MA3 II.: 1/11, 39.27 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  55. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  56. Czech Imp Jump Medium: 9/18, 22.27 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  57. Jumping 1 - Medium: 6/19, 37.35 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  58. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  59. Kladno - Jahodová Párty, 29. 01. 2022 - 30. 01. 2022

  60. Agility open M sobota: 8/12, 36.68 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  61. FINÁLE agility M: Diskvalifikován

  62. Jumping M neděle: Diskvalifikován

  63. Jumping M sobota: 1/12, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  64. Zkouška MA3 neděle: Diskvalifikován

  65. Zkouška MA3 sobota: 1/8, 54.67 s, 24.67 tr. b., 3.91 m/s

  66. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  67. 1. Zkouška MA3: 2/11, 42.34 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  68. 2. Jumping M: Diskvalifikován

  69. 2. Zkouška MA3: 5/11, 40.03 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  70. Ratenice - Prosincové CANVIŤácké dvojzkoušky, 18. 12. 2021

  71. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  72. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  73. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice, 12. 12. 2021

  74. Zkouška A3 II. M: 1/3, 34.95 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  75. Zkouška A3 I. M: Diskvalifikován

  76. KLADNO - Jahodová BOWLE, 27. 11. 2021 - 28. 11. 2021

  77. Agility Open M: 5/15, 43.84 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  78. Finále Agility M: 5/9, 37.9 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  79. Jumping M: 8/15, 37.67 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  80. Jumping M neděle : 11/14, 45.25 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  81. Zkouška MA3: 1/10, 40.63 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  82. Zkouška MA3 neděle : Diskvalifikován

  83. Královice - Svatomartinský závod družstev, 13. 11. 2021

  84. Jumping M: Diskvalifikován

  85. Zkouška II. MA3: Diskvalifikován

  86. Zkouška I. MA3: Diskvalifikován

  87. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  88. Agility M: 9/15, 43.36 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  89. Jumping M: 3/15, 38.79 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  90. MA3: 1/9, 44.43 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  91. Lysá nad Labem - Patnácterák aneb závod o Jelena 3, 17. 10. 2021

  92. 1. Agility M: 3/12, 34.05 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  93. 1. Jumping M: 2/12, 25.18 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  94. 2. Agility M: 1/12, 26.23 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  95. 2. Jumping M: 1/12, 25.69 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  96. CHLUMEC - dvojzkoušky - Chabařovické motozkoušky, 09. 10. 2021

  97. MA3 I.: 1/2, 42.85 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  98. MA3 II.: 1/2, 41.08 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  99. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  100. Agility Individual - J: 1/28, 41.68 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  101. Agility Squads as Individual: 12/40, 42.8 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  102. Jumping Individual - J: 15/28, 41.29 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  103. Jumping Squads as Individual: 18/40, 33.83 s, 10.0 tr. b., 5.91 m/s

  104. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 27. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  105. SOUTĚŽ DRUŽSTEV: 10/14, 37.93 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  106. SOUTĚŽ DVOJIC: 1/14, 29.55 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  107. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 1/14, 28.45 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  108. SOUTĚŽ KLUBŮ: Diskvalifikován

  109. SOUTĚŽ PODLE PLEMEN: 9/14, 36.61 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  110. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: 1/14, 31.18 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  111. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  112. Agility 1 M: Diskvalifikován

  113. Agility 2 M: Diskvalifikován

  114. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  115. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  116. Litvínov - Agilitvínování - Moravský přídavek, 13. 06. 2021

  117. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  118. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  119. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice, 13. 12. 2020

  120. Zkouška MA3 I.: 3/6, 46.4 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  121. Zkouška MA3 II.: 1/6, 34.84 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  122. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  123. ZkA. MA2 I.: 2/7, 39.43 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  124. ZkA. MA2 II.: 2/7, 34.77 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  125. Beroun - Zkoušky - prosinec 2020, 04. 12. 2020

  126. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  127. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  128. Sedlec u Mikulova - Specific Juniors Czech cup, 11. 10. 2020

  129. 1. Agility M Děti: 1/5, 44.03 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  130. 2. Agility M Děti: 2/5, 41.59 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  131. 3. Jumping M Děti: 1/5, 29.88 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  132. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  133. Agility M: Diskvalifikován

  134. Jumping M: 8/31, 28.93 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  135. Zkouška A2 M: Diskvalifikován

  136. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  137. Agility Individual: 5/67, 39.6 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  138. Agility Squads as Individual: 26/72, 41.53 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  139. Jumping Individual: Diskvalifikován

  140. Jumping Squads as Individual: 13/72, 32.78 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  141. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  142. Agility Light - Časopis Psí Sporty M: 2/21, 34.33 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  143. Agility Spokojenypes.cz M: 11/21, 47.01 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  144. Jelení Jumping M: 10/21, 39.23 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  145. Jumping Short M Jacob & Joseph: 3/21, 22.99 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  146. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2020, 05. 09. 2020

  147. Agility M: Diskvalifikován

  148. Jumping M: 1/12, 28.75 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  149. Zkouška MA2: 1/3, 35.8 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  150. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  151. Agility D Individual: 4/10, 34.32 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  152. Agility Squads: Diskvalifikován

  153. Jumping D Individual: 4/10, 33.74 s, 5.0 tr. b., 6.11 m/s

  154. Jumping Squads: 2/34, 34.57 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  155. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  156. Jumping 1 - M: Diskvalifikován

  157. Jumping 2 - M: Diskvalifikován

  158. Jumping 3 - M: Diskvalifikován

  159. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  160. I. agility M: 6/67, 41.09 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  161. II. agility M: Diskvalifikován

  162. II. jumping M: 7/64, 32.17 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  163. I. jumping M: 3/67, 36.55 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  164. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  165. 1. zkouška MA2: 1/6, 37.75 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  166. 2. Zkouška MA2: 1/5, 48.91 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  167. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/20, 12. 06. 2020

  168. II. Zk MA2: Diskvalifikován

  169. I. Zk MA2: 1/4, 36.22 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  170. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  171. Agility 1 M: Diskvalifikován

  172. Agility 2 M: Diskvalifikován

  173. Jumping 1 M: 8/22, 31.27 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  174. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  175. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  176. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  177. A2 II M: Diskvalifikován

  178. A2 I M: Diskvalifikován

  179. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  180. Agility M: Diskvalifikován

  181. Jumping M: Diskvalifikován

  182. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  183. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  184. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  185. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  186. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  187. ZkA. MA2 I.: 1/5, 40.25 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  188. ZkA. MA2 II.: Diskvalifikován

  189. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  190. A2 II M: Diskvalifikován

  191. A2 I M: Diskvalifikován

  192. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky agility, 10. 12. 2019

  193. 1. zkouška MA2: 2/3, 48.03 s, 15.0 tr. b., 3.6 m/s

  194. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  195. Praha Štěrboholy - Aktijácké Jumpy, 23. 11. 2019

  196. Jump Zk MA2 I.: Diskvalifikován

  197. Jump Zk MA2 II.: Diskvalifikován

  198. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  199. A1 II M: 1/9, 30.6 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  200. A1 I M: Diskvalifikován

  201. Královice - Svatomartinský závod družstev, 09. 11. 2019

  202. Jumping : Diskvalifikován

  203. Zkouška I.: 3/7, 31.34 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  204. Zkouška II.: 1/7, 28.16 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  205. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  206. MA1 I: 5/9, 41.3 s, 15.3 tr. b., 3.34 m/s

  207. MA1 II : 2/9, 36.21 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s