Cz En

016715

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Šárka Honnerová, Dingo

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Never Give Up Koryfej, Sheltie

Výsledky

  1. Kladno - Jump KING, 22. 08. 2021

  2. 1. Jumping M: 5/18, 28.99 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  3. 2. Jumping M: 6/18, 29.44 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  4. 3. Jumping M: 6/18, 28.54 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  5. 4. Jumping M: Diskvalifikován

  6. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  7. Jumping III M: 1/8, 26.89 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  8. Jumping II M: Diskvalifikován

  9. Jumping I M: 7/9, 43.47 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  10. Lysá nad Labem - JumpBeast 3, 26. 06. 2021

  11. 1. Jumping M: 1/14, 35.14 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  12. 2. Jumping M: Diskvalifikován

  13. 3. Jumping M: 9/15, 31.61 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  14. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  15. Agility 1 M: 5/61, 43.36 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  16. Agility 2 M: Diskvalifikován

  17. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  18. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  19. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  20. Agility M: 4/17, 40.23 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  21. Jumping M: 8/17, 40.85 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  22. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  23. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  24. Agility Light - Časopis Psí Sporty M: Diskvalifikován

  25. Agility Spokojenypes.cz M: Diskvalifikován

  26. Jelení Jumping M: Diskvalifikován

  27. Jumping Short M Jacob & Joseph: 4/21, 23.97 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  28. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  29. 1. Zkouška MA3: 1/10, 40.77 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  30. 2. Zkouška MA3: 2/10, 41.98 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  31. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  32. Jumping 1 - M: 10/19, 40.08 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  33. Jumping 2 - M: 3/18, 37.34 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  34. Jumping 3 - M: Diskvalifikován

  35. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  36. I. agility M: Diskvalifikován

  37. II. agility M: Diskvalifikován

  38. II. jumping M: 19/64, 36.11 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  39. I. jumping M: Diskvalifikován

  40. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  41. II. zkouška A3 M: 2/7, 46.67 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  42. I. zkouška A3 M: 2/7, 48.79 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  43. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  44. Agility M: Diskvalifikován

  45. Jumping M: 4/15, 34.43 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  46. Zkouška MA3: 1/10, 41.63 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  47. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  48. Agility Open: Diskvalifikován

  49. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  50. Jumping Open: 18/69, 35.99 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  51. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  52. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  53. III. jumping M: Diskvalifikován

  54. II. jumping M: Diskvalifikován

  55. I. jumping M: 4/11, 33.94 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  56. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  57. Jumping 1 - M: 1/10, 34.96 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  58. Jumping 2 - M: 1/10, 32.21 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  59. Jumping 3 - M: 6/10, 32.44 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  60. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  61. 1. Zka - MA3: 5/13, 32.83 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  62. 2. Zka - MA3: 8/13, 34.32 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  63. Jumping - Medium: Diskvalifikován

  64. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  65. Agility MA: Diskvalifikován

  66. Jumping MA: 7/23, 34.5 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  67. Zkouška MA3: 4/11, 45.0 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  68. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  69. AGILITY M: 2/22, 41.26 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  70. JUMPING M: 2/22, 35.02 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  71. ZKOUŠKA MA3: Diskvalifikován

  72. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  73. Agility I: 11/88, 42.6 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  74. Agility II: 19/84, 39.2 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  75. Jumping I: 16/87, 33.35 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  76. Jumping II: Diskvalifikován

  77. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  78. Agility open M: 2/28, 37.56 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  79. Jumping open M: Diskvalifikován

  80. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  81. Praha 9 - Happy jumpy v teple I., 09. 02. 2019

  82. 1. Zka - MA3: 1/2, 32.22 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  83. 2. Zka - MA3: 2/2, 35.45 s, 5.45 tr. b., 3.89 m/s

  84. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  85. Czech Imp Jump: 5/20, 21.03 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  86. Jumping 1: 10/20, 33.03 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  87. Jumping 2: 7/20, 36.61 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  88. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  89. Czech Imp Jump: 4/21, 19.12 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  90. Jumping 1: Diskvalifikován

  91. Jumping 2: 5/23, 26.51 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  92. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  93. Agility MA sobota: 2/17, 42.65 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  94. Finále MA neděle: 6/11, 52.8 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  95. Jumping MA neděle: 6/17, 38.04 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  96. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  97. Zkoušky MA3 neděle: Diskvalifikován

  98. Zkoušky MA3 sobota: Diskvalifikován

  99. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  100. Agility 1 M: 5/17, 40.99 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  101. Agility 2 M: 9/16, 41.61 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  102. Jumping 1 M: 12/17, 40.74 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  103. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  104. Jumping 3 M: Diskvalifikován

  105. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  106. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  107. Czech Imp Jump: 5/23, 21.93 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  108. Jumping 1: Diskvalifikován

  109. Jumping 2: 9/24, 28.28 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  110. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  111. AGILITY: 7/18, 39.31 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  112. AGILITY: 8/14, 45.6 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  113. JUMPING: 4/14, 32.5 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  114. JUMPING: Diskvalifikován

  115. MA3: 2/8, 45.26 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  116. MA3: 2/9, 45.82 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  117. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  118. Agility M: 1/12, 33.77 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  119. Jumping M: 1/12, 25.24 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  120. Zkouška_neděle MA3: 3/6, 39.7 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  121. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + Mistrovství ČR chodských psů, 29. 09. 2018

  122. Agility M: 1/5, 34.57 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  123. Hra M: 1/5, 32.28 s, 0.0 tr. b., 3.22 m/s

  124. Jumping M: 3/5, 31.53 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  125. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  126. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  127. II. Zkouška: 1/6, 37.81 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  128. I. Zkouška: 1/6, 38.52 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  129. Jumping: Diskvalifikován

  130. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  131. Jumping III M: 3/9, 27.57 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  132. Jumping II M: Diskvalifikován

  133. Jumping I M: Diskvalifikován

  134. Tuneliáda M: 3/12, 27.8 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  135. ZkA III. MA3: 2/5, 35.75 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  136. ZkA. II. MA3: 1/5, 33.47 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  137. ZkA. I. MA3: 4/7, 37.56 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  138. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  139. MA3 - 1. MA3: Diskvalifikován

  140. MA3 - 2. MA3: Diskvalifikován

  141. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  142. 1. Zka - MA3: 2/8, 32.35 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  143. 2. Zka - MA3: 2/8, 30.59 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  144. Jumping - Medium: 6/19, 32.95 s, 5.95 tr. b., 4.25 m/s

  145. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  146. II.zkouška MA3: Diskvalifikován

  147. I. zkouška MA3: 1/5, 40.53 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  148. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  149. Agility II. M: Diskvalifikován

  150. Agility I. M: 9/48, 42.61 s, 11.61 tr. b., 3.99 m/s

  151. Jumping II. M: Diskvalifikován

  152. Jumping I. M: 4/48, 34.19 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  153. Louny - Hurá na prázdniny, 16. 06. 2018

  154. AGILITY M: 5/22, 34.0 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  155. JUMPING M: 2/22, 28.03 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  156. ZKOUŠKA MA3: Diskvalifikován

  157. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  158. QA4 Agility: 19/44, 39.68 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  159. QA5 Agility: Diskvalifikován

  160. QA6 Agility: Diskvalifikován

  161. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  162. QJ5 Jumping: 19/43, 37.06 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  163. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  164. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  165. Agility - MA: 1/10, 29.62 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  166. Jumping MA: 2/11, 23.98 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  167. ZkA - MA3: 3/6, 34.14 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  168. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  169. QA1 agility: Diskvalifikován

  170. QA2 agility: 38/57, 44.2 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  171. QA3 agility: Diskvalifikován

  172. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  173. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  174. QJ3 jumping: 34/57, 40.23 s, 6.23 tr. b., 4.55 m/s

  175. Královice - CZECH OPEN 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  176. Agility 1: Diskvalifikován

  177. Jumping 1: 3/23, 34.5 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  178. Jumping 2: Diskvalifikován

  179. Buštěhrad - Jumpingový speciál i pro NULKY, 04. 05. 2018

  180. Jumping 1 M: 3/17, 31.72 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  181. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  182. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  183. I Agility Open: Diskvalifikován

  184. II Agility Open: Diskvalifikován

  185. II Jumping Open: 5/66, 32.73 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  186. I Jumping Open: 10/69, 36.77 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  187. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  188. AGILITY: Diskvalifikován

  189. AGILITY: Diskvalifikován

  190. JUMPING: 1/24, 36.68 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  191. JUMPING: 8/23, 39.27 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  192. MA3: Diskvalifikován

  193. MA3: Diskvalifikován

  194. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  195. Agility MA sobota: Diskvalifikován

  196. Jumping MA neděle: 4/15, 35.43 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  197. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  198. Velké finále MA neděle: Diskvalifikován

  199. Zkoušky MA3 neděle: Diskvalifikován

  200. Zkoušky MA3 sobota: 2/14, 46.27 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  201. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  202. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  203. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  204. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  205. Agility: Diskvalifikován

  206. Jumping: Diskvalifikován

  207. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  208. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  209. Barelový a tunelový běh M: 3/19, 31.22 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  210. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  211. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  212. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  213. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  214. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  215. Agility MA sobota: 2/22, 36.77 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  216. Jumping MA neděle: 4/22, 32.27 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  217. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  218. Velké finále MA neděle: Diskvalifikován

  219. Zkoušky MA3 neděle: Diskvalifikován

  220. Zkoušky MA3 sobota: 1/16, 36.5 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  221. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  222. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  223. 2. zkouška MA3: 2/8, 44.15 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  224. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  225. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  226. 2. zkouška MA3: 1/7, 35.41 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  227. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  228. AGILITY: 5/11, 36.34 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  229. AGILITY: Diskvalifikován

  230. JUMPING: 4/12, 28.25 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  231. JUMPING: 7/13, 36.72 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  232. MA3: 1/7, 38.46 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  233. MA3: Diskvalifikován

  234. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  235. Agility M: Diskvalifikován

  236. Jumping M: 1/23, 29.48 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  237. Zkouška - MA3: Diskvalifikován

  238. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  239. Agility družstev: 36/50, 43.67 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  240. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  241. Jumping družstev: Diskvalifikován

  242. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  243. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  244. Agility Ne - MA: 2/22, 30.6 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  245. Agility So - MA: 1/23, 28.89 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  246. Jumping Ne - MA: 1/23, 30.08 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  247. Jumping So - MA: Diskvalifikován

  248. Zka Ne - MA3: Diskvalifikován

  249. Zka So - MA3: 1/11, 35.64 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  250. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 26. 08. 2017

  251. Agility Open: 2/13, 38.74 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  252. Agility Trial: Diskvalifikován

  253. Jumping Open: 9/12, 31.1 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  254. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  255. 1. zkouška MA3: 1/7, 45.55 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  256. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  257. 3. zkouška MA3: Diskvalifikován

  258. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 4. kolo FINÁLE, 06. 08. 2017

  259. Agility M: 2/10, 33.38 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  260. Hra M: 3/10, 15.47 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  261. Jumping M: 3/11, 26.62 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  262. Zkouška MA3: 2/6, 41.65 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  263. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  264. Agility open M: Diskvalifikován

  265. Jump III. M: 2/16, 31.79 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  266. Jump II. M: 4/18, 31.11 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  267. Jump I. M: 3/19, 26.6 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  268. Tunel I. M: 4/12, 27.75 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  269. ZkA. Ne MA3: 6/9, 46.89 s, 5.89 tr. b., 3.73 m/s

  270. ZkA. So MA3: Diskvalifikován

  271. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  272. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  273. ZkA. ll. MA3: 4/7, 49.11 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  274. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  275. III. zkouška MA3: 4/5, 39.94 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  276. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  277. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  278. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  279. Agility - Ne: 12/50, 41.19 s, 6.19 tr. b., 3.86 m/s

  280. Agility - So: Diskvalifikován

  281. Jumping - Ne: 10/52, 35.89 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  282. Jumping - So: 6/53, 30.8 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  283. Louny - Hurá na prázdniny, 17. 06. 2017

  284. Agility - Medium: Diskvalifikován

  285. Jumping - Medium: 1/8, 30.51 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  286. ZkA - MA3: 1/4, 33.58 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  287. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  288. Zkouska 1 MA3: 2/3, 39.54 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  289. Zkouska 2 MA3: 2/3, 32.49 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  290. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  291. QA1 agility: Diskvalifikován

  292. QA2 agility: Diskvalifikován

  293. QA3 agility: 7/70, 38.67 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  294. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  295. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  296. QJ3 jumping: 14/67, 38.15 s, 0.15 tr. b., 4.25 m/s

  297. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  298. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  299. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  300. Agility M: Diskvalifikován

  301. Hra M: 1/6, 21.41 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  302. Jumping M: 2/7, 34.96 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  303. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  304. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  305. III. zkouška MA3: Diskvalifikován

  306. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  307. IV. zkouška MA3: Diskvalifikován

  308. I.zkouška MA3: Diskvalifikován

  309. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  310. Jumping_1: 7/15, 35.17 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  311. Jumping_2: Diskvalifikován

  312. Jumping_3: 4/15, 27.97 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  313. Praha Kateřinky - Badafa dvouzkoušky, 30. 04. 2017

  314. Druhý běh MA3: 1/2, 39.56 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  315. První běh MA3: Diskvalifikován

  316. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  317. Agility 1: Diskvalifikován

  318. Agility 2: 25/50, 49.41 s, 14.41 tr. b., 3.83 m/s

  319. Jumping 1: 8/50, 35.1 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  320. Jumping 2: Diskvalifikován

  321. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  322. Agility open M: 5/20, 33.14 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  323. Jumping open M: 1/21, 29.3 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  324. Zkoušky MA3: 2/6, 36.74 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  325. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  326. Zkouška1 MA3: Diskvalifikován

  327. Zkouška 2 MA3: 1/9, 37.61 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  328. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  329. Zkouška 1 MA3: Diskvalifikován

  330. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  331. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  332. 1. Zka - MA3: Diskvalifikován

  333. 2. Zka - MA3: Diskvalifikován

  334. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2016

  335. Agility: 8/18, 36.78 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  336. Jumping: 3/18, 29.84 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  337. Zka - MA3: Diskvalifikován

  338. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  339. Agility - So: Diskvalifikován

  340. Jumping - So: Diskvalifikován

  341. ZkA - So: 4/17, 38.97 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  342. Dobříš - DO psího BŘÍŠka - charitativní závody agility + CACAg + 4. ročník MČR šiperek v agility, 27. 08. 2016

  343. Agility OPEN M: 3/8, 39.53 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  344. Jumping OPEN M: 1/8, 31.23 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  345. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  346. Brno - Brněnský drak, 17. 07. 2016

  347. Agility Medium: 2/21, 36.8 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  348. Jumping Medium: 3/21, 26.21 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  349. Zk MA3: Diskvalifikován

  350. Děčín - Letní odpolední dvojzkoušky, 28. 06. 2016

  351. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  352. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  353. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  354. QA5 Agility: 28/72, 43.89 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  355. QA6 Agility: Diskvalifikován

  356. QJ5 Jumping: 20/74, 36.7 s, 5.7 tr. b., 4.09 m/s

  357. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  358. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  359. I Agility: Diskvalifikován

  360. II Agility: Diskvalifikován

  361. Praha - Letňany - XVIII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  362. Agility So Medium: 1/17, 39.83 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  363. Finale Ne Medium: 2/9, 41.52 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  364. Jumping Ne Medium: 5/16, 32.93 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  365. Jumping So Medium: 3/17, 35.17 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  366. MA3 Ne: Diskvalifikován

  367. MA3 So: Diskvalifikován

  368. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  369. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  370. 2. zkouška MA3: 1/5, 46.45 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  371. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  372. 1.zkouška MA3: Diskvalifikován

  373. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  374. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  375. Agility II Medium: 3/28, 35.62 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  376. Agility I Medium: 8/29, 40.94 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  377. Jumping III Medium: Diskvalifikován

  378. Jumping II Medium: 6/27, 37.94 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  379. Jumping I Medium: 19/28, 34.44 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  380. MR sheltií (medium) - 2.kolo: Diskvalifikován

  381. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  382. QA1 Agility: Diskvalifikován

  383. QA2 Agility: Diskvalifikován

  384. QJ1 Jumping: 19/88, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  385. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  386. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  387. Agility I: 2/15, 47.92 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  388. Agility II: Diskvalifikován

  389. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  390. Zkouska MA3 1: Diskvalifikován

  391. Zkouska MA3 2: Diskvalifikován

  392. Zkouska MA3 3: 1/10, 43.45 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  393. Zkouska MA3 4: Diskvalifikován

  394. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  395. Agility: 11/21, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  396. Agility 2: 13/20, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  397. Jumping: 21/21, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  398. Jumping 2: 18/20, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  399. Zkouška: 1/9, 37.59 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  400. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  401. Zkouska IV MA2: 1/8, 41.66 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  402. Zkouska VI MA2: 1/8, 43.35 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  403. Zkouska V MA2: Diskvalifikován

  404. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u dědy Mráze, 27. 02. 2016

  405. 1. zkouška MA2: 2/8, 41.82 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  406. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  407. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  408. Agility: 10/23, 39.71 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  409. Jumping: 11/23, 33.4 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  410. Zkouška: 1/9, 43.0 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  411. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  412. Agility MA sobota: Diskvalifikován

  413. Jumping MA neděle: 8/25, 34.39 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  414. Jumping MA sobota: 6/26, 38.0 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  415. Zkoušky MA2 neděle: 4/8, 38.19 s, 7.19 tr. b., 3.95 m/s

  416. Zkoušky MA2 sobota: Diskvalifikován

  417. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  418. ZkA 1 Ne: 5/9, 35.11 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  419. ZkA 2 Ne: Diskvalifikován

  420. ZkA 3 Ne: 7/9, 37.31 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  421. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  422. agility: 3/18, 39.99 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  423. jumping: Diskvalifikován

  424. zkouška: Diskvalifikován

  425. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  426. Zkouška A2 II MA2: Diskvalifikován

  427. Zkouška A2 I MA2: Diskvalifikován

  428. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"1 - 3.ročník, 07. 11. 2015

  429. Czech Imp Jump Medium: 4/23, 21.56 s, 1.56 tr. b., 4.55 m/s

  430. Jumping 1 Medium: 5/23, 38.64 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  431. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  432. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  433. Jumping II. M: 6/13, 43.28 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  434. Jumping I. M: 4/13, 36.16 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  435. ZkA II. MA2: 4/7, 39.47 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  436. ZkA I. MA2: Diskvalifikován

  437. ZkA MA2: Diskvalifikován

  438. Praha - Horní Počernice - 40. DVOJZKOUŠKY + 1, 10. 10. 2015

  439. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  440. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  441. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  442. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  443. "Agility ""O Pohár města Děčína"" M": 2/14, 35.1 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  444. Jumping M: 9/15, 32.54 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  445. Zkouška Agility MA2: 1/7, 35.73 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  446. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  447. Agility Ne: 6/22, 40.26 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  448. Agility So: Diskvalifikován

  449. Jumping Ne: 12/22, 28.93 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  450. Jumping So: Diskvalifikován

  451. ZkA Ne: 1/6, 37.13 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  452. ZkA So: Diskvalifikován

  453. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky III, 30. 08. 2015

  454. 1. zkouška MA2: 2/7, 33.79 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  455. 2. zkouška MA2: 2/7, 36.18 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  456. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 16. 08. 2015

  457. ZkA I.: 3/11, 43.19 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  458. ZkA II.: 2/11, 36.59 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  459. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  460. ZkA 1: Diskvalifikován

  461. ZkA 2: 4/11, 33.2 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  462. ZkA 3: 2/11, 32.1 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  463. Dobříš - FitDog Open 2015, 18. 07. 2015 - 19. 07. 2015

  464. Agility 1: 5/9, 38.82 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  465. Agility 2: Diskvalifikován

  466. Finále: 2/9, 35.47 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  467. Jumping 1: 2/9, 31.14 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  468. Jumping 2: 1/9, 37.51 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  469. Kladno - Jahodový pohár, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  470. Agility MA sobota: 6/17, 42.52 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  471. Jumping MA neděle: 8/15, 41.67 s, 15.0 tr. b., 3.96 m/s

  472. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  473. Velké finále MA neděle: Diskvalifikován

  474. Zkoušky MA1 neděle: Diskvalifikován

  475. Zkoušky MA1 sobota: 1/11, 36.46 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s