Cz En

Czech Imp Jump Medium

  1. Datum: 04. 12. 2021
  2. Závod: Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 28.0 s
  6. Maximální čas: 50.0 s
  7. Délka: 127.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 12
  10. Postupová rychlost: 4.54 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 075117 Lenka Fuksová Call Me Hippie Te Salutant 0 0 0.0 0.0 20.09 6.32 V V
2 004517 Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s 0 0 0.0 0.0 21.12 6.01 V V
3 075217 Karel Kurc Cool Rallye Te Salutant 0 0 0.0 0.0 21.18 6.0 V V
4 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej 0 0 0.0 0.0 21.52 5.9 V V
5 018621 Veronika Maryníková Esta Loca Te Salutant 0 0 0.0 0.0 21.71 5.85 V V
6 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki 0 0 0.0 0.0 23.24 5.46 V V
7 036116 Hana Kubíčková A3Ch Dragon Lady Alkyra 0 0 0.0 0.0 23.97 5.3 V V
7 043819 Marie - Anna Kociánová Coca Cola Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 23.97 5.3 V V
9 030216 Klára Marešová A3Ch Monty Z Josefovské pevnosti 0 0 0.0 0.0 24.52 5.18 V V
10 053018 Denisa Sommerová Nougat Nutty Romy´s Choco 0 0 0.0 0.0 24.81 5.12 V V
11 019218 Marta Gregorová Agáta Vyhlídka Hedvika 0 0 0.0 0.0 24.84 5.11 V V
12 002321 Kateřina Marešová Coudy Czech Maparo Active 0 0 0.0 0.0 25.33 5.01 V V
13 031421 Pavlína Seyfriedová Batgirl Peryhelium 0 0 0.0 0.0 26.18 4.85 V V
14 089414 Veronika Horňáčková A3Ch Brongo Bestagility 0 0 0.0 0.0 26.84 4.73 V V
15 001121 Darie Dytrychová Dylumi Ragyognak Csillagok 1 0 0.0 5.0 21.34 5.95 V V
16 029120 Dana Kuchyňová Lucius z Pozdeňské Vísky 0 1 3.97 8.97 31.97 3.97 VD VD
17 073420 Martina Boháčová Be Mad Runner z Paleolitu 1 1 0.0 10.0 24.01 5.29 VD VD
18 023320 Petra Vaverková Ayrton Breembark 1 0 13.08 18.08 41.08 3.09 D D
19 035421 Lucie Houžvičková Checkers Schönez 2 0 11.05 21.05 39.05 3.25 D D
DIS 001416 Markéta Šulcová A3Ch Nesquik Black Neraka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016715 Šárka Honnerová A3Ch Never Give Up Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014519 Aneta Obrusníková Arrya Gates of Heaven DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056821 Dominika Korintová Amazing Amber Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045220 Květa Sálusová Bara Tajfú Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010119 Petra Haspeklová Vixi Devil Drink z Laviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012121 Hana Kubíčková Havana from Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078019 Vendula Dolejší Exciting and Racy Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038321 Anna Konrádová Dorro od Křížovské kaple DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO