Dominika Korintová

  1. Číslo: 006993
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ne
  4. Členem KA od: 01. 01. 2020
  5. Členem KA do: 31. 12. 2024
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 074719 (S), Holly

    Arrow_down
  2. 048120 (I), Ozzie Rubínové srdce

    Arrow_down
  3. 056821 (M), Amazing Amber Bohemia Grant

    Arrow_down
  4. 042623 (L), Elegant Sia Nica Bohemica

    Arrow_down

Výsledky

  1. Praha - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2024, 13. 04. 2024 - 14. 04. 2024

  2. Agility IV M, Amazing Amber Bohemia Grant: 3/23, 44.21 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  3. Agility V M, Amazing Amber Bohemia Grant: 6/22, 41.93 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  4. Jumping IV M, Amazing Amber Bohemia Grant: Diskvalifikován

  5. Jumping V M, Amazing Amber Bohemia Grant: 11/22, 38.91 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  6. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2024, 23. 03. 2024 - 24. 03. 2024

  7. Agility III. M, Amazing Amber Bohemia Grant: 4/27, 47.11 s, 0.11 tr. b., 4.33 m/s

  8. Agility II. M, Amazing Amber Bohemia Grant: 18/27, 46.45 s, 13.45 tr. b., 4.07 m/s

  9. Agility I. M, Amazing Amber Bohemia Grant: 6/27, 43.28 s, 1.28 tr. b., 4.25 m/s

  10. Jumping III. M, Amazing Amber Bohemia Grant: 13/25, 40.41 s, 0.41 tr. b., 4.28 m/s

  11. Jumping II. M, Amazing Amber Bohemia Grant: 15/27, 40.75 s, 5.75 tr. b., 4.27 m/s

  12. Jumping I. M, Amazing Amber Bohemia Grant: 4/27, 40.72 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  13. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 17. 03. 2024

  14. 1. Jumping LA0, Elegant Sia Nica Bohemica: 2/7, 18.12 s, 0.0 tr. b., 6.24 m/s

  15. 2. Jumping LA0, Elegant Sia Nica Bohemica: 2/7, 24.86 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  16. Čerčany - Mistr krátkých tratí" - 4.ročník, 09. 03. 2024

  17. Agility 1 - Medium, Amazing Amber Bohemia Grant: 11/23, 27.62 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  18. Agility 2 - Medium, Amazing Amber Bohemia Grant: 4/21, 29.29 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  19. Jumping 1 - Medium, Amazing Amber Bohemia Grant: 8/23, 22.88 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  20. Jumping 2 - Medium, Amazing Amber Bohemia Grant: 15/23, 27.65 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  21. Ratenice - 2x zkoušky, 23. 02. 2024

  22. 1. zkouška A3 M, Amazing Amber Bohemia Grant: 1/3, 46.01 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  23. 2. zkouška A3 M, Amazing Amber Bohemia Grant: Diskvalifikován

  24. Kladno - Odpolední dvojzkoušky (A2, A3), 03. 02. 2024

  25. 1. zkouška MA3, Amazing Amber Bohemia Grant: 2/9, 40.18 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  26. 2. zkouška MA3, Amazing Amber Bohemia Grant: 2/9, 44.65 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  27. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  28. Agility III 300, Amazing Amber Bohemia Grant: 10/38, 45.31 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  29. Agility II 300, Amazing Amber Bohemia Grant: 24/38, 45.52 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  30. Agility I 300, Amazing Amber Bohemia Grant: 13/39, 45.07 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  31. Jumping III 300, Amazing Amber Bohemia Grant: Diskvalifikován

  32. Jumping II 300, Amazing Amber Bohemia Grant: Diskvalifikován

  33. Jumping I 300, Amazing Amber Bohemia Grant: Diskvalifikován

  34. Ratenice - 3x zkoušky, 07. 01. 2024

  35. 1. zkouška A3 M, Amazing Amber Bohemia Grant: Diskvalifikován

  36. 2. zkouška A3 M, Amazing Amber Bohemia Grant: 4/9, 40.35 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  37. 3. zkouška A3 M, Amazing Amber Bohemia Grant: Diskvalifikován

  38. Kladno - Beasťácké trojzkoušky, 04. 11. 2023

  39. 1. Zkouška MA3, Amazing Amber Bohemia Grant: Diskvalifikován

  40. 2. Zkouška MA3, Amazing Amber Bohemia Grant: 4/11, 44.97 s, 10.97 tr. b., 3.98 m/s

  41. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 21. 10. 2023

  42. 1. Zkouška MA3, Amazing Amber Bohemia Grant: 2/5, 45.77 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  43. 2. Zkouška MA3, Amazing Amber Bohemia Grant: 3/5, 49.72 s, 6.72 tr. b., 4.06 m/s

  44. Březiněves - Rozjezdové dvojzkoušky + A0 VOL 2, 15. 10. 2023

  45. HRA MA3, Amazing Amber Bohemia Grant: Diskvalifikován

  46. 1. Jumping LA0, Elegant Sia Nica Bohemica: Diskvalifikován

  47. 1. Zkouška MA3, Amazing Amber Bohemia Grant: Diskvalifikován

  48. 1. Zkouška SA3, Holly: Diskvalifikován

  49. 2. Jumping LA0, Elegant Sia Nica Bohemica: Diskvalifikován

  50. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 02. 09. 2023 - 03. 09. 2023

  51. Agility Družstev M, Amazing Amber Bohemia Grant: 7/28, 46.27 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  52. Agility Družstev S, Holly: 6/25, 48.3 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  53. Agility Jednotlivci Děti M, Amazing Amber Bohemia Grant: 1/7, 40.57 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  54. Agility Jednotlivci Děti S, Holly: 6/11, 45.07 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  55. Jumping Družstev M, Amazing Amber Bohemia Grant: 8/28, 37.02 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  56. Jumping Družstev S, Holly: 5/25, 36.68 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  57. Jumping Jednotlivci Děti M, Amazing Amber Bohemia Grant: 3/7, 33.76 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  58. Jumping Jednotlivci Děti S, Holly: 7/11, 37.95 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  59. Březiněves - KPS Březiněves- rozjezdové dvojzkoušky + A0 + MR bearded collií, 27. 08. 2023

  60. 1. zkouška MA2, Amazing Amber Bohemia Grant: Diskvalifikován

  61. 1. zkouška SA3, Holly: Diskvalifikován

  62. 2. zkouška MA2, Amazing Amber Bohemia Grant: 1/2, 40.66 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  63. 2. zkouška SA3, Holly: Diskvalifikován

  64. Liberec - 2x zkoušky, 08. 07. 2023

  65. 1. zkouška A2 M, Amazing Amber Bohemia Grant: Diskvalifikován

  66. 2. zkouška A2 M, Amazing Amber Bohemia Grant: 1/3, 47.67 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  67. Lysá nad Labem - Beasťácké trojzkoušky, 24. 06. 2023

  68. 1. Zkouška MA2, Amazing Amber Bohemia Grant: 2/3, 48.34 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  69. 2. Zkouška MA2, Amazing Amber Bohemia Grant: 1/3, 47.63 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  70. 3. Zkouška MA2, Amazing Amber Bohemia Grant: 1/3, 43.51 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  71. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  72. Agility 1 M, Amazing Amber Bohemia Grant: 37/74, 60.69 s, 16.69 tr. b., 3.39 m/s

  73. Agility 2 M, Amazing Amber Bohemia Grant: 14/69, 54.49 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  74. Jumping 1 M, Amazing Amber Bohemia Grant: 25/74, 46.24 s, 9.24 tr. b., 4.04 m/s

  75. Jumping 2 M, Amazing Amber Bohemia Grant: 27/75, 33.89 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  76. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 27. 05. 2023

  77. 1. Zkouška MA2, Amazing Amber Bohemia Grant: 1/7, 42.65 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  78. 2. Zkouška MA2, Amazing Amber Bohemia Grant: 3/7, 41.71 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  79. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  80. Agility 1 M, Amazing Amber Bohemia Grant: 14/72, 52.72 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  81. Agility 2 M, Amazing Amber Bohemia Grant: Diskvalifikován

  82. Jumping 1 M, Amazing Amber Bohemia Grant: 15/71, 40.88 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  83. Jumping 2 M, Amazing Amber Bohemia Grant: 37/68, 53.33 s, 12.33 tr. b., 3.66 m/s

  84. Liberec - Liberecké 2x zkoušky, 18. 05. 2023 - 19. 05. 2023

  85. 1. zkouška A2 M, Amazing Amber Bohemia Grant: 2/3, 53.07 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  86. 2. zkouška A2 M, Amazing Amber Bohemia Grant: 2/3, 45.71 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  87. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  88. Agility II / M, Amazing Amber Bohemia Grant: 6/30, 50.4 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  89. Agility I / M, Amazing Amber Bohemia Grant: Diskvalifikován

  90. Jumping III / M, Amazing Amber Bohemia Grant: 16/29, 60.31 s, 26.31 tr. b., 3.33 m/s

  91. Jumping II / M, Amazing Amber Bohemia Grant: 12/31, 43.0 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  92. Jumping I / M, Amazing Amber Bohemia Grant: Diskvalifikován

  93. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 10.ročník, 05. 11. 2022

  94. Czech Imp Jump Medium, Amazing Amber Bohemia Grant: Diskvalifikován

  95. Czech Imp Jump Small, Holly: Diskvalifikován

  96. Jumping 1 - Medium, Amazing Amber Bohemia Grant: Diskvalifikován

  97. Jumping 1 - Small, Holly: Diskvalifikován

  98. Jumping 2 - Medium, Amazing Amber Bohemia Grant: 16/27, 42.72 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  99. Jumping 2 - Small, Holly: 9/23, 39.9 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  100. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy + 2x Jump A0 - sobota, 22. 10. 2022

  101. 1. Zkouška MA2, Amazing Amber Bohemia Grant: 4/8, 39.78 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  102. 1. Zkouška SA3, Holly: Diskvalifikován

  103. 2. Zkouška MA2, Amazing Amber Bohemia Grant: Diskvalifikován

  104. 2. Zkouška SA3, Holly: Diskvalifikován

  105. 3. Zkouška MA2, Amazing Amber Bohemia Grant: Diskvalifikován

  106. 3. Zkouška SA3, Holly: Diskvalifikován

  107. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2022 - 09. 10. 2022

  108. Agility D, Amazing Amber Bohemia Grant: 5/12, 45.01 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  109. Agility D, Holly: 6/12, 46.56 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  110. Agility Squads as Individual, Holly: 18/30, 50.61 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  111. Agility Squads as Individual, Amazing Amber Bohemia Grant: Diskvalifikován

  112. Jumping D, Holly: 4/12, 28.42 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  113. Jumping D, Amazing Amber Bohemia Grant: 5/12, 28.04 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  114. Jumping Squads as Individual, Amazing Amber Bohemia Grant: 12/42, 34.65 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  115. Jumping Squads as Individual, Holly: 16/30, 36.93 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  116. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/22, 09. 09. 2022

  117. Zkouška M A2 - I., Amazing Amber Bohemia Grant: 2/3, 44.97 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  118. Zkouška M A2 - II. , Amazing Amber Bohemia Grant: Diskvalifikován

  119. Zkouška S A3 - I., Holly: 1/4, 45.66 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  120. Zkouška S A3 - II. , Holly: 1/4, 52.84 s, 3.84 tr. b., 3.79 m/s

  121. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  122. ZkA. III. MA2, Amazing Amber Bohemia Grant: 1/3, 47.25 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  123. ZkA. II. MA2, Amazing Amber Bohemia Grant: Diskvalifikován

  124. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  125. Agility 1 M, Amazing Amber Bohemia Grant: Diskvalifikován

  126. Agility 2 M, Amazing Amber Bohemia Grant: 9/55, 48.89 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  127. Jumping 1 M, Amazing Amber Bohemia Grant: 31/64, 57.37 s, 20.37 tr. b., 3.49 m/s

  128. Jumping 2 M, Amazing Amber Bohemia Grant: Diskvalifikován

  129. Liberec - Odpolední zkoušky, 17. 06. 2022

  130. 1. zkouška A1 M, Amazing Amber Bohemia Grant: 1/3, 52.5 s, 1.5 tr. b., 3.37 m/s

  131. 2. zkouška A1 M, Amazing Amber Bohemia Grant: 2/3, 40.25 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  132. Ratenice - Páteční CANVIT Rychlozkoušky, 10. 06. 2022

  133. ZkA. II. MA1, Amazing Amber Bohemia Grant: 3/4, 47.29 s, 6.29 tr. b., 3.36 m/s

  134. ZkA. I. MA1, Amazing Amber Bohemia Grant: Diskvalifikován

  135. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/22, 27. 05. 2022

  136. Zkouška M A1 - I., Amazing Amber Bohemia Grant: 1/2, 42.37 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  137. Zkouška M A1 - II., Amazing Amber Bohemia Grant: 1/2, 38.09 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  138. Zkouška S A3 - I., Holly: Diskvalifikován

  139. Zkouška S A3 - II. , Holly: Diskvalifikován

  140. Radovesice - Pohodářské dvojzkoušky, 15. 05. 2022

  141. 1. Zkouška MA1, Amazing Amber Bohemia Grant: 2/3, 49.16 s, 6.16 tr. b., 3.13 m/s

  142. 1. Zkouška SA3, Holly: Diskvalifikován

  143. 2. Zkouška MA1, Amazing Amber Bohemia Grant: 2/3, 65.25 s, 27.25 tr. b., 2.39 m/s

  144. 2. Zkouška SA3, Holly: Diskvalifikován

  145. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/22, 06. 05. 2022

  146. Zkouška M A1 - I., Amazing Amber Bohemia Grant: 1/1, 53.82 s, 7.82 tr. b., 3.46 m/s

  147. Zkouška M A1 - II., Amazing Amber Bohemia Grant: 1/1, 50.44 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  148. Zkouška S A3 - I., Holly: Diskvalifikován

  149. Zkouška S A3 - II. , Holly: Diskvalifikován

  150. PRAHA - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  151. Agility II M, Amazing Amber Bohemia Grant: Diskvalifikován

  152. Agility II S, Holly: Diskvalifikován

  153. Agility I M, Amazing Amber Bohemia Grant: 7/49, 52.56 s, 3.56 tr. b., 3.69 m/s

  154. Agility I S, Holly: 8/29, 48.78 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  155. Jumping III M, Amazing Amber Bohemia Grant: Diskvalifikován

  156. Jumping III S, Holly: 12/24, 47.9 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  157. Jumping II M, Amazing Amber Bohemia Grant: 22/43, 56.73 s, 6.73 tr. b., 3.49 m/s

  158. Jumping II S, Holly: 4/24, 43.29 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  159. Jumping I M, Amazing Amber Bohemia Grant: 13/43, 43.73 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  160. Jumping I S, Holly: 16/24, 43.44 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  161. Jumping IV M - pudlů, Amazing Amber Bohemia Grant: Diskvalifikován

  162. Kladno - JumpBeast 4, 27. 03. 2022

  163. Jumping 1 - M, Amazing Amber Bohemia Grant: Diskvalifikován

  164. Jumping 1 - S, Holly: 1/13, 35.23 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  165. Jumping 2 - M, Amazing Amber Bohemia Grant: Diskvalifikován

  166. Jumping 2 - S, Holly: 3/13, 37.52 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  167. Jumping 3 - M, Amazing Amber Bohemia Grant: Diskvalifikován

  168. Jumping 3 - S, Holly: 5/12, 44.0 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  169. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  170. Neděle Jumping2+3 S, Holly: 2/10, 42.12 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  171. Neděle SA3 I, Holly: Diskvalifikován

  172. Neděle SA3 II, Holly: 4/7, 60.89 s, 12.89 tr. b., 3.53 m/s

  173. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  174. Agility 1 - Medium, Amazing Amber Bohemia Grant: Diskvalifikován

  175. Agility 2 - Medium, Amazing Amber Bohemia Grant: Diskvalifikován

  176. Jumping 1 - Medium, Amazing Amber Bohemia Grant: 11/32, 32.71 s, 4.71 tr. b., 3.97 m/s

  177. Jumping 2 - Medium, Amazing Amber Bohemia Grant: Diskvalifikován

  178. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  179. Czech Imp Jump Medium, Amazing Amber Bohemia Grant: Diskvalifikován

  180. Jumping 1 - Medium, Amazing Amber Bohemia Grant: 9/19, 55.22 s, 24.22 tr. b., 3.46 m/s

  181. Jumping 2 - Medium, Amazing Amber Bohemia Grant: 1/18, 50.39 s, 2.39 tr. b., 3.97 m/s

  182. Ratenice - Silvestrovské mini zkoušky, 31. 12. 2021

  183. 1. Zkouška SA3, Holly: Diskvalifikován

  184. 2. Zkouška SA3, Holly: 3/6, 55.9 s, 9.9 tr. b., 3.43 m/s

  185. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  186. Czech Imp Jump Medium, Amazing Amber Bohemia Grant: Diskvalifikován

  187. Czech Imp Jump Small, Holly: 11/24, 28.76 s, 0.76 tr. b., 4.42 m/s

  188. Jumping 1 - Medium, Amazing Amber Bohemia Grant: Diskvalifikován

  189. Jumping 1 - Small, Holly: Diskvalifikován

  190. Jumping 2 - Medium, Amazing Amber Bohemia Grant: 13/29, 44.8 s, 1.8 tr. b., 4.29 m/s

  191. Jumping 2 - Small, Holly: Diskvalifikován

  192. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  193. 1.zkouška SA2, Holly: 3/8, 48.62 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  194. 2.zkouška SA2, Holly: 3/8, 44.88 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  195. Osenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP + jumping A0, 31. 10. 2021

  196. Agility Open, Holly: Diskvalifikován

  197. Jumping A0 I, Amazing Amber Bohemia Grant: 3/6, 30.41 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  198. Jumping A0 II, Amazing Amber Bohemia Grant: 2/6, 22.81 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  199. Jumping Open, Holly: 7/16, 49.29 s, 10.29 tr. b., 3.75 m/s

  200. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky V/21, 30. 10. 2021

  201. II. Jump A0 - MA, Amazing Amber Bohemia Grant: 1/1, 16.56 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  202. II. Zk SA2, Holly: 1/5, 45.03 s, 0.03 tr. b., 3.86 m/s

  203. I. Jump A0 - MA, Amazing Amber Bohemia Grant: 1/1, 16.56 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  204. I. Zk SA2, Holly: 4/5, 48.88 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  205. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/21, 15. 10. 2021

  206. II. Zk SA2, Holly: 1/3, 46.86 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  207. I. Zk SA2, Holly: Diskvalifikován

  208. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  209. 1. Zkouška SA2, Holly: 2/4, 49.25 s, 1.25 tr. b., 3.82 m/s

  210. 2. Zkouška SA2, Holly: 1/4, 54.01 s, 5.01 tr. b., 3.55 m/s

  211. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/21, 24. 09. 2021

  212. 1. Zkouška SA2, Holly: 3/5, 49.54 s, 8.54 tr. b., 3.59 m/s

  213. 2. Zkouška SA2, Holly: Diskvalifikován

  214. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 19. 09. 2021

  215. 1. zkouška SA2, Holly: 2/5, 61.26 s, 21.26 tr. b., 3.1 m/s

  216. 2. zkouška SA2, Holly: 3/5, 53.6 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  217. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  218. Agility Individual - D, Holly: 4/14, 54.08 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  219. Agility Squads as Individual, Holly: Diskvalifikován

  220. Jumping Individual - D, Holly: 5/14, 38.62 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  221. Jumping Squads as Individual, Holly: Diskvalifikován

  222. Mohelnice - Havliczech 029, 03. 09. 2021

  223. TRIAL I., Holly: 2/5, 48.41 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  224. TRIAL II., Holly: Diskvalifikován

  225. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini trojzkoušky I/21, 29. 05. 2021

  226. III. Zk SA2, Holly: 2/3, 61.01 s, 8.01 tr. b., 3.15 m/s

  227. II. Zk SA2, Holly: Diskvalifikován

  228. I. Zk SA2, Holly: 2/3, 59.22 s, 18.22 tr. b., 3.21 m/s

  229. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 12. 2020

  230. Druhá zkouška, Holly: 3/5, 59.93 s, 15.93 tr. b., 3.17 m/s

  231. První zkouška, Holly: 3/5, 60.82 s, 19.82 tr. b., 2.93 m/s

  232. Beroun - Zkoušky - prosinec 2020, 04. 12. 2020

  233. 1. zkouška SA2, Holly: Diskvalifikován

  234. 2. zkouška SA2, Holly: 1/2, 49.13 s, 1.13 tr. b., 3.58 m/s

  235. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VII/20, 02. 10. 2020

  236. II. Zk SA2, Holly: Diskvalifikován

  237. I. Zk SA2, Holly: 2/4, 61.01 s, 13.01 tr. b., 2.92 m/s

  238. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/20, 04. 09. 2020

  239. II. Zk SA2, Holly: 2/3, 51.07 s, 5.07 tr. b., 3.74 m/s

  240. I. Zk SA2, Holly: Diskvalifikován

  241. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  242. SA2 I, Holly: Diskvalifikován

  243. SA2 II, Holly: Diskvalifikován

  244. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  245. Zkouška 1, Holly: Diskvalifikován

  246. Zkouška 2, Holly: Diskvalifikován

  247. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/20, 26. 06. 2020

  248. II. Zk SA2, Holly: 3/5, 55.09 s, 13.09 tr. b., 3.18 m/s

  249. I. Zk SA2, Holly: 2/5, 57.53 s, 13.53 tr. b., 3.22 m/s

  250. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  251. I. agility S, Holly: Diskvalifikován

  252. II. agility S, Holly: 28/65, 64.43 s, 19.43 tr. b., 3.04 m/s

  253. II. jumping S, Holly: Diskvalifikován

  254. I. jumping S, Holly: Diskvalifikován

  255. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  256. II. zkouška A2 S, Holly: Diskvalifikován

  257. I. zkouška A2 S, Holly: Diskvalifikován

  258. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  259. Jumping, Holly: 10/25, 45.87 s, 7.87 tr. b., 3.92 m/s

  260. 1.Zkouška, Holly: Diskvalifikován

  261. 2.Zkouška, Holly: Diskvalifikován

  262. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/20, 12. 06. 2020

  263. II. Zk SA2, Holly: Diskvalifikován

  264. I. Zk SA2, Holly: 2/4, 48.54 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  265. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  266. ZkA. SA1 I., Holly: 1/4, 47.08 s, 5.0 tr. b., 3.29 m/s

  267. ZkA. SA1 II., Holly: 2/4, 47.69 s, 0.0 tr. b., 3.46 m/s

  268. Kladno - Zkoušky NKÚ XVIII., 22. 05. 2020

  269. SA1 - I., Holly: 1/3, 49.93 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  270. SA1 - II., Holly: 1/3, 49.33 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  271. Praha Štěrboholy - Duo speciál a tři oříšky pro jedničky, 16. 02. 2020

  272. S A1 I., Holly: Diskvalifikován

  273. S A1 II., Holly: Diskvalifikován

  274. S A1 III., Holly: Diskvalifikován

  275. Buštěhrad - Valentýnské pohodové dvojzkoušky, 14. 02. 2020

  276. Druhá zkouška, Holly: 2/5, 43.36 s, 15.0 tr. b., 3.25 m/s

  277. První zkouška, Holly: Diskvalifikován

  278. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  279. SA1 - I., Holly: Diskvalifikován

  280. SA1 II., Holly: 1/4, 36.91 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  281. SA1 - III., Holly: Diskvalifikován

  282. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  283. 1. Zkouška A1 S, Holly: Diskvalifikován

  284. 2. Zkouška A1 S, Holly: 3/7, 45.14 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  285. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  286. A1 II S, Holly: 3/8, 48.85 s, 15.85 tr. b., 2.91 m/s

  287. A1 I S, Holly: 6/8, 49.0 s, 28.0 tr. b., 2.94 m/s

  288. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  289. II. zkouška SA1, Holly: 6/8, 48.47 s, 9.47 tr. b., 3.16 m/s

  290. I. zkouška SA1, Holly: Diskvalifikován

  291. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  292. Zkouška SA1 I, Holly: Diskvalifikován

  293. Zkouška SA1 II, Holly: 1/5, 44.04 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  294. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  295. ZkA. SA1 I., Holly: Diskvalifikován

  296. ZkA. SA1 II., Holly: Diskvalifikován

  297. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 01. 2020

  298. Druhá zkouška, Holly: Diskvalifikován

  299. První zkouška, Holly: Diskvalifikován

  300. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  301. SA1 - I., Holly: Diskvalifikován

  302. SA1 - II., Holly: Diskvalifikován

  303. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  304. III. jumping S, Holly: 18/31, 48.2 s, 17.2 tr. b., 3.01 m/s

  305. II. jumping S, Holly: 18/31, 48.6 s, 11.6 tr. b., 3.23 m/s

  306. I. jumping S, Holly: Diskvalifikován

  307. Praha Štěrboholy - Aktijácké Jumpy, 23. 11. 2019

  308. Jump Zk SA1 I., Holly: Diskvalifikován

  309. Jump Zk SA1 II., Holly: Diskvalifikován