Jumping III 300

  1. Datum: 21. 01. 2024
  2. Závod: Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024
  3. Rozhodčí: Derrett, Gregory (GB)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 61.0 s
  7. Délka: 181.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.41 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 058319 Jiřina Benešová Midnight Kiss 0 0 0.0 0.0 31.7 5.71 V
1 002220 Stanislav Řehola Catlin Roxy Diamond 0 0 0.0 0.0 31.7 5.71 V
2 028920 Sofie Sůrová Crazy Easy Amu la Elba 0 0 0.0 0.0 32.81 5.52 V
3 017121 Petra Hamšíková Double face Eriien 0 0 0.0 0.0 33.19 5.45 V
4 066319 Jana Jourová A3Ch Bebop Chancy Remus 0 0 0.0 0.0 33.47 5.41 V
5 072819 Kateřina Marešová A3Ch Monty Z Josefovské pevnosti 0 0 0.0 0.0 33.83 5.35 V
6 014118 Jana Drbohlavová A3Ch Be Happy Od Svaté Lucie 0 0 0.0 0.0 35.01 5.17 V
7 021119 Tereza Vaverková A3Ch Holly z Pravého břehu 0 0 0.0 0.0 35.27 5.13 V
8 064420 Tereza Rossmannová A3Ch Bazzy Zpod Chlumských hájů 0 0 0.0 0.0 35.54 5.09 V
9 041519 Olga Mařáčková Jingle Bell z Lomu ve Skále 0 0 0.0 0.0 35.9 5.04 V
10 095019 Rudolf Broulík A3Ch Halle Berry Sněžný tygr 0 0 0.0 0.0 36.17 5.0 V
11 053722 Monika Dušková Zoran Zlatá Fantázia 0 0 0.0 0.0 37.45 4.83 V
12 020921 Denisa Sommerová A3Ch Dark Groot Černý Křišťál 0 0 0.0 0.0 37.92 4.77 V
13 062719 Petr Spitz Sára 0 0 0.0 0.0 39.08 4.63 V
14 044121 Viktorie Sůrová Arryn Romanka 1 0 0.0 5.0 34.28 5.28 V
15 053621 Eliška Hoferková Pandora Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 39.69 4.56 V
16 015921 Veronika Kučeriková Aero Oreo z Ranche na Hranici 0 1 0.0 5.0 36.51 4.96 V
17 081420 Alena Vocelková Niké Moravské srdce 0 1 0.0 5.0 36.75 4.93 V
18 010020 Julie Krátká Ebony Rose od Přelícké zvonice 0 1 0.0 5.0 36.94 4.9 V
19 057720 Klára Válková Griotka Perla z Polabí 0 1 0.0 5.0 37.41 4.84 V
20 091518 Jana Kubecová A3Ch Arabella z Údolí výrovky 0 1 0.0 5.0 39.71 4.56 V
DIS 110822 Iva Drožová Cool Speed of Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 107322 Martina Kučerová Hanami Bohemia Classic DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078222 Hana Černošková Albion Cathy’s Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011221 Dana Konôpková Frutti Harisson DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013321 Karolína Pozníčková Ursis Gold Modrý dukát DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013320 Petra Čampulová Jupííí Via Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052722 Eva Panáčová Arwen Undomiel Wockermania DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038221 Adéla Čejková Discovery Černý Křišťál DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010022 Hana Frimmelová Perfect Bio Stars Power Dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075817 Adéla Řeholová A3Ch Calibré Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022220 Lenka Prokešová E´Chia Carassou DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044322 Jana Kubecová Alessia z Oharců DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053018 Denisa Sommerová A3Ch Nougat Nutty Romy´s Choco DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072220 Rudolf Broulík Essi Daven Dancing in the Wind DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056821 Dominika Korintová Amazing Amber Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043819 Marie - Anna Kociánová A3Ch Coca Cola Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064222 Justýna Kubešová Bond Ogi Silver Kingdom DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO