Cz En

Eva Panáčová

  1. Číslo: 004776
  2. OSA: OSA Naura
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 01. 01. 2022
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 071114 (M), Keysi

  2. 024616 (S), A3Ch Laritta Janivan

  3. 018117 (S), Bathory z Faustovy zahrádky

Výsledky

  1. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 18. 12. 2021

  2. JK Animals Agility Trial I, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  3. JK Animals Agility Trial II, Bathory z Faustovy zahrádky: 3/8, 47.41 s, 5.41 tr. b., 3.8 m/s

  4. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  5. Agility Individual, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  6. Agility Squads as Individual, Bathory z Faustovy zahrádky: 38/68, 58.34 s, 16.34 tr. b., 3.67 m/s

  7. Jumping Individual, Bathory z Faustovy zahrádky: 45/67, 49.49 s, 15.99 tr. b., 4.04 m/s

  8. Jumping Squads as Individual, Bathory z Faustovy zahrádky: 38/67, 45.98 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  9. Ostrava - dvojzkoušky Bestagility, 29. 08. 2021

  10. Agility Trial I, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  11. Agility Trial II, Bathory z Faustovy zahrádky: 4/6, 51.08 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  12. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  13. Agility S, Bathory z Faustovy zahrádky: 6/18, 50.43 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  14. Jumping S, Bathory z Faustovy zahrádky: 3/18, 39.33 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  15. Zkouška SA3, Bathory z Faustovy zahrádky: 1/6, 49.1 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  16. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  17. Agility I, Bathory z Faustovy zahrádky: 25/68, 53.09 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  18. Agility II, Bathory z Faustovy zahrádky: 14/66, 51.12 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  19. Jumping I, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  20. Jumping II, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  21. Hranice - X. HRANICKÁ SKOČKA, 29. 05. 2021

  22. Agility Trial, Bathory z Faustovy zahrádky: 5/9, 46.52 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s

  23. Earth dog's labyrinth, Bathory z Faustovy zahrádky: 7/24, 36.09 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  24. Frog's course, Bathory z Faustovy zahrádky: 3/24, 23.1 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  25. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  26. Agility Individual, Bathory z Faustovy zahrádky: 19/67, 43.19 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  27. Agility Squads as Individual, Bathory z Faustovy zahrádky: 16/69, 43.6 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  28. Jumping Individual, Bathory z Faustovy zahrádky: 26/68, 32.64 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  29. Jumping Squads as Individual, Bathory z Faustovy zahrádky: 23/68, 33.66 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  30. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 27. 06. 2020

  31. zkouška SA3 1, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  32. zkouška SA3 2, Bathory z Faustovy zahrádky: 1/4, 46.87 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  33. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  34. Agility I, Bathory z Faustovy zahrádky: 8/40, 49.09 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  35. Agility II, Bathory z Faustovy zahrádky: 19/40, 46.61 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  36. Jumping I, Bathory z Faustovy zahrádky: 6/41, 32.2 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  37. Jumping II, Bathory z Faustovy zahrádky: 10/39, 42.95 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  38. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  39. TRIAL I., Bathory z Faustovy zahrádky: 2/13, 42.47 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  40. TRIAL II., Bathory z Faustovy zahrádky: 4/13, 45.19 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  41. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  42. Agility S, Bathory z Faustovy zahrádky: 6/28, 39.91 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  43. Jumping S, Bathory z Faustovy zahrádky: 3/28, 37.75 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  44. Zkouška SA3, Bathory z Faustovy zahrádky: 5/14, 55.47 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  45. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  46. Zkouška I., Bathory z Faustovy zahrádky: 1/3, 43.05 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  47. Zkouška II., Bathory z Faustovy zahrádky: 1/3, 46.37 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  48. Zkouška III., Bathory z Faustovy zahrádky: 1/3, 43.73 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  49. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  50. Finále, Bathory z Faustovy zahrádky: 4/6, 29.15 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  51. JUMPING I., Bathory z Faustovy zahrádky: 4/18, 34.11 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  52. JUMPING II., Bathory z Faustovy zahrádky: 3/18, 39.24 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  53. JUMPING III., Bathory z Faustovy zahrádky: 4/18, 31.61 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  54. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku II., 09. 11. 2019

  55. III. Zkouška, Bathory z Faustovy zahrádky: 1/4, 38.24 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  56. II: Zkouška, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  57. I. Zkouška , Bathory z Faustovy zahrádky: 3/4, 43.24 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  58. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  59. TRIAL I., Bathory z Faustovy zahrádky: 8/10, 61.4 s, 19.4 tr. b., 3.26 m/s

  60. TRIAL II., Bathory z Faustovy zahrádky: 1/10, 48.97 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  61. TRIAL III., Bathory z Faustovy zahrádky: 2/10, 40.84 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  62. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  63. Zkouška II. SA2, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  64. Zkouška I. SA2, Bathory z Faustovy zahrádky: 1/9, 43.13 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  65. Brno - Podzimní Brno, 12. 10. 2019

  66. AgilityS, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  67. JumpingS, Bathory z Faustovy zahrádky: 20/35, 49.26 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  68. ZkouškaSA2, Bathory z Faustovy zahrádky: 8/10, 53.53 s, 6.53 tr. b., 3.36 m/s

  69. Přerov - Přerovem letem skokem popáté, 05. 10. 2019

  70. Jumping I, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  71. Jumping II, Bathory z Faustovy zahrádky: 1/6, 31.21 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  72. Jumping III, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  73. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  74. Agility open S, Bathory z Faustovy zahrádky: 4/17, 45.47 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  75. Jumping open S, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  76. Tuneliáda S, Bathory z Faustovy zahrádky: 4/17, 23.17 s, 0.0 tr. b., 6.13 m/s

  77. Zkouška SA2, Bathory z Faustovy zahrádky: 3/5, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  78. Zkouška SA2 2, Bathory z Faustovy zahrádky: 1/6, 42.21 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  79. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  80. Jumping 1, Bathory z Faustovy zahrádky: 2/14, 37.32 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  81. Jumping 2, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  82. Zkoušky, Bathory z Faustovy zahrádky: 2/5, 41.21 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  83. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  84. Agility, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  85. Jumping, Bathory z Faustovy zahrádky: 10/21, 38.22 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  86. SA 2, Bathory z Faustovy zahrádky: 3/8, 43.0 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  87. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  88. Agility Trial I, Bathory z Faustovy zahrádky: 2/11, 42.44 s, 0.44 tr. b., 4.05 m/s

  89. Agility Trial II, Bathory z Faustovy zahrádky: 5/11, 48.95 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  90. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  91. 1. Zkouška SA2, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  92. 2. Zkouška SA2, Bathory z Faustovy zahrádky: 2/9, 49.25 s, 0.25 tr. b., 3.86 m/s

  93. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  94. Zkouška SA1 1 SA1, Bathory z Faustovy zahrádky: 1/7, 40.1 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  95. Zkouška SA1 2 SA1, Bathory z Faustovy zahrádky: 1/7, 35.14 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  96. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  97. 1.zkouška SA1, Bathory z Faustovy zahrádky: 1/1, 42.74 s, 10.0 tr. b., 3.53 m/s

  98. 2.zkouška SA1, Bathory z Faustovy zahrádky: 1/1, 39.08 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  99. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  100. Zkouška SA1 1 SA1, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  101. Zkouška SA1 2 SA1, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  102. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  103. Zkouška 1 SA1, Bathory z Faustovy zahrádky: 4/6, 47.37 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  104. Zkouška 2 SA1, Bathory z Faustovy zahrádky: 2/6, 45.81 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  105. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 13. 10. 2018

  106. Agility Open, Bathory z Faustovy zahrádky: 5/11, 57.22 s, 14.22 tr. b., 3.29 m/s

  107. Agility Trial I, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  108. Agility Trial II, Bathory z Faustovy zahrádky: 1/7, 46.33 s, 1.33 tr. b., 3.17 m/s

  109. Luhačovice - Fešák lázeňský, 30. 06. 2018

  110. Agility Open, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  111. Agility Trial, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  112. Jumping Svihak lazensky, Bathory z Faustovy zahrádky: 2/4, 34.8 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  113. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  114. Zkouška SA1 1 SA1, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  115. Zkouška SA1 2 SA1, Bathory z Faustovy zahrádky: 2/9, 49.94 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  116. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  117. 1. zkouška SA1, Bathory z Faustovy zahrádky: 1/6, 42.11 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  118. 2. zkouška SA1, Bathory z Faustovy zahrádky: 3/6, 49.94 s, 5.94 tr. b., 3.42 m/s

  119. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  120. Agility Open, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  121. Agility Trial, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  122. Jumping Open, Bathory z Faustovy zahrádky: 6/29, 38.61 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  123. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  124. 1. zkouška SA1, Bathory z Faustovy zahrádky: 3/17, 45.4 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  125. 2. zkouška SA1, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  126. Mikulov - Podpálavská drkotačka, 17. 02. 2018

  127. Agility S, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  128. Jumping S, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  129. Zkouška SA1, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  130. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  131. Zkouška č.1 SA1, Bathory z Faustovy zahrádky: 2/6, 39.17 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  132. Zkouška č.2 SA1, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  133. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  134. zkouška 1 SA1, Bathory z Faustovy zahrádky: 4/6, 43.23 s, 10.0 tr. b., 3.03 m/s

  135. zkouška 2 SA1, Bathory z Faustovy zahrádky: 2/6, 40.49 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  136. Ostrava-Martinov - O pohár Naury, 21. 08. 2016

  137. Agility, Keysi: 3/6, 53.85 s, 2.85 tr. b., 3.18 m/s

  138. Agility Open, Keysi: 12/21, 55.49 s, 7.49 tr. b., 3.06 m/s

  139. Jumping Open, Keysi: 7/21, 41.12 s, 4.12 tr. b., 3.38 m/s

  140. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky, 26. 06. 2016

  141. 1.zkouška MA2, Keysi: Diskvalifikován

  142. 2.zkouška MA2, Keysi: Diskvalifikován

  143. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 16. 04. 2016

  144. 1. zkouška MA2, Keysi: 2/7, 63.75 s, 7.75 tr. b., 3.01 m/s

  145. 2. zkouška MA2, Keysi: 6/7, 66.63 s, 25.63 tr. b., 2.64 m/s

  146. 3. zkouška MA2, Keysi: Diskvalifikován

  147. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  148. Druhá MA2, Keysi: Diskvalifikován

  149. První MA2, Keysi: 2/6, 54.12 s, 2.12 tr. b., 3.22 m/s

  150. Třetí MA2, Keysi: 2/6, 51.97 s, 5.0 tr. b., 3.46 m/s

  151. Sedliště - TROJzkoušky - 6. Mikulášská spartakiáda, 05. 12. 2015

  152. MA2-1, Keysi: 3/8, 61.97 s, 41.97 tr. b., 2.37 m/s

  153. MA2-2, Keysi: 4/8, 43.55 s, 6.55 tr. b., 3.49 m/s

  154. MA2-3, Keysi: 3/8, 49.9 s, 19.9 tr. b., 3.05 m/s

  155. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  156. Agility NE M, Keysi: 4/4, 67.62 s, 37.62 tr. b., 2.45 m/s

  157. Agility SO M, Keysi: 4/7, 54.16 s, 8.16 tr. b., 3.49 m/s

  158. Jumping NE M, Keysi: 2/4, 31.85 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  159. Jumping SO M, Keysi: 4/7, 44.39 s, 6.39 tr. b., 3.6 m/s

  160. Zkoušky NE MA2, Keysi: 2/2, 51.1 s, 9.1 tr. b., 3.41 m/s

  161. Zkoušky SO MA2, Keysi: 2/3, 49.38 s, 9.38 tr. b., 3.4 m/s

  162. Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS, 09. 08. 2015

  163. Agility, Keysi: Diskvalifikován

  164. Agility Open, Keysi: 11/21, 43.67 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  165. Jumping Open, Keysi: 12/21, 42.33 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  166. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 19. 04. 2015

  167. 1.zkouška MA2, Keysi: 2/6, 63.06 s, 10.06 tr. b., 2.74 m/s

  168. 2.zkouška MA2, Keysi: 3/6, 61.97 s, 5.97 tr. b., 3.07 m/s

  169. 3.zkouška MA2, Keysi: 2/6, 68.38 s, 18.38 tr. b., 2.53 m/s

  170. Kozlovice - Trojzkoušky agility, 21. 03. 2015

  171. 1.Zkouška MA1, Keysi: 1/7, 42.94 s, 1.94 tr. b., 3.33 m/s

  172. 2.Zkouška MA1, Keysi: 2/7, 51.87 s, 4.87 tr. b., 3.16 m/s

  173. 3.Zkouška MA1, Keysi: 2/7, 46.07 s, 2.07 tr. b., 3.3 m/s

  174. Mikulov - Podpálavská drkotačka IV., 07. 03. 2015

  175. Agility, Keysi: Diskvalifikován

  176. Jumping, Keysi: Diskvalifikován

  177. Zk MA1, Keysi: 2/7, 42.84 s, 0.0 tr. b., 3.48 m/s

  178. Sedliště - TROJzkoušky - 3. Sokolí spartakiáda, 06. 12. 2014

  179. Agility I, Keysi: 3/9, 43.8 s, 5.0 tr. b., 3.42 m/s

  180. Agility II, Keysi: 2/9, 60.91 s, 17.91 tr. b., 2.64 m/s

  181. Agility III, Keysi: Diskvalifikován