Eva Panáčová

  1. Číslo: 004776
  2. OSA: OSA Naura
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 01. 01. 2022
  6. Členem KA do: 31. 12. 2024
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 071114 (M), Keysi

    Arrow_down
  2. 024616 (S), A3Ch Laritta Janivan

    Arrow_down
  3. 018117 (S), Bathory z Faustovy zahrádky

    Arrow_down
  4. 052722 (S), Arwen Undomiel Wockermania

    Arrow_down

Výsledky

  1. Ostrava - Agility Grand Prix, 22. 06. 2024

  2. Finále S, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  3. QJ 1 S, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  4. QJ 2 S, Arwen Undomiel Wockermania: 3/17, 41.88 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  5. Šlapanice - 3x jumping - aneb flaškobraní, 18. 05. 2024

  6. Jumping 1 - S, Bathory z Faustovy zahrádky: 3/14, 37.13 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  7. Jumping 1 - S, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  8. Jumping 2 - S, Arwen Undomiel Wockermania: 1/14, 27.74 s, 0.0 tr. b., 6.13 m/s

  9. Jumping 2 - S, Bathory z Faustovy zahrádky: 6/14, 32.34 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  10. Jumping 3 - S, Bathory z Faustovy zahrádky: 6/10, 40.85 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  11. Jumping 3 - S, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  12. Krhová - RebelsJump a tuneliáda II + A0, 08. 05. 2024

  13. Jumping 1, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  14. Jumping 2, Arwen Undomiel Wockermania: 1/13, 27.52 s, 0.0 tr. b., 6.98 m/s

  15. Tuneliáda, Arwen Undomiel Wockermania: 1/13, 28.45 s, 0.0 tr. b., 7.1 m/s

  16. Brno - Jarní trojzkouškové Brno, 01. 05. 2024

  17. 1. Zkouška S A3, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  18. 2. Zkouška S A3, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  19. 3. Zkouška S A3, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  20. Bílany u Kroměříže - A3 x 3 zkouška A2 x 2 zkouška A1 x 2 zkouška Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 27. 04. 2024

  21. A3 S 1.zkouška, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  22. A3 S 2.zkouška, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  23. A3 S 3.zkouška, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  24. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M, 06. 04. 2024 - 07. 04. 2024

  25. QA1 Agility, Arwen Undomiel Wockermania: 8/79, 41.02 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  26. QA2 Agility, Arwen Undomiel Wockermania: 29/76, 42.54 s, 5.54 tr. b., 4.54 m/s

  27. QA3 Agility, Arwen Undomiel Wockermania: 23/77, 38.9 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  28. QJ1 Jumping , Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  29. QJ2 Jumping, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  30. QJ3 Jumping, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  31. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška 1x jumping Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 30. 03. 2024

  32. A3 S 1.zkouška, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  33. A3 S 2.zkouška, Arwen Undomiel Wockermania: 3/14, 54.56 s, 11.56 tr. b., 3.52 m/s

  34. Jumping A3 S, Arwen Undomiel Wockermania: 1/14, 26.78 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  35. Čerčany - Stars Shining At Tachyon, 15. 03. 2024 - 17. 03. 2024

  36. Agility II. S, Arwen Undomiel Wockermania: 18/38, 44.97 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  37. Agility I. S, Arwen Undomiel Wockermania: 4/38, 40.37 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  38. Final S, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  39. Jumping III. S, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  40. Jumping II. S, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  41. Jumping I. S, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  42. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  43. Agility III 300, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  44. Agility II 300, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  45. Agility I 300, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  46. Jumping III 300, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  47. Jumping II 300, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  48. Jumping I 300, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  49. Čeladná - Dvojzkoušky s Louie, 06. 01. 2024

  50. 1. zkouška agility, Arwen Undomiel Wockermania: 1/9, 38.59 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  51. 2. zkouška agility, Arwen Undomiel Wockermania: 2/9, 44.13 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  52. Ostrava - 2023 send off, 30. 12. 2023

  53. Finále SA2+3, Arwen Undomiel Wockermania: 1/6, 32.95 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  54. Jumping II SA2+3, Arwen Undomiel Wockermania: 1/9, 31.34 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  55. Jumping I SA2+3, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  56. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 16. 12. 2023

  57. 1. Zkouška Agility, Arwen Undomiel Wockermania: 1/4, 35.87 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  58. 2. Zkouška Agility, Arwen Undomiel Wockermania: 1/4, 36.94 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  59. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 02. 12. 2023 - 03. 12. 2023

  60. Agility 1 S, Bathory z Faustovy zahrádky: 3/22, 49.36 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  61. Agility 2 S, Bathory z Faustovy zahrádky: 3/21, 51.32 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  62. Finals S, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  63. Jumping 1 S, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  64. Jumping 2 S, Bathory z Faustovy zahrádky: 12/23, 45.22 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  65. Jumping 3 S, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  66. Brno - Jumpingové Podzimní Brno, 30. 09. 2023

  67. Jumping III. S, Arwen Undomiel Wockermania: 3/15, 39.04 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  68. Jumping II. S, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  69. Jumping I. S, Arwen Undomiel Wockermania: 9/16, 34.92 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  70. Suchdol nad Odrou - AGI NEDĚLE V ZÁŘÍ, 24. 09. 2023

  71. Zkouška 1, Arwen Undomiel Wockermania: 1/4, 34.18 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  72. Zkouška 2, Arwen Undomiel Wockermania: 1/4, 33.99 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  73. Hranice - Hranické Hrátky s YOGGIES, 23. 09. 2023

  74. Jumping 1, Arwen Undomiel Wockermania: 2/6, 31.97 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  75. Jumping 2, Arwen Undomiel Wockermania: 3/6, 30.65 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  76. Ostrava-Třebovice - Zkoušky s Kristou, 16. 09. 2023

  77. zkouška SA2, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  78. 2. zkouška SA2, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  79. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  80. Agility družstev S, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  81. Agility jednotlivci S, Arwen Undomiel Wockermania: 9/53, 38.78 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  82. Jumping družstev S, Arwen Undomiel Wockermania: 36/53, 42.15 s, 15.0 tr. b., 5.22 m/s

  83. Jumping jednotlivci S, Arwen Undomiel Wockermania: 5/52, 36.85 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  84. Ostrava - O pohár Naury IX, 26. 08. 2023

  85. Agility S, Arwen Undomiel Wockermania: 7/18, 41.43 s, 15.0 tr. b., 5.0 m/s

  86. Jumping S, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  87. Zkouška SA2, Arwen Undomiel Wockermania: 1/4, 36.31 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  88. Opava - PROSECCUP Aperitiv, 11. 08. 2023

  89. Zkouška II. SA2, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  90. Zkouška I. SA2, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  91. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2023, 07. 07. 2023 - 09. 07. 2023

  92. Agility 1 S, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  93. Agility 3 S, Arwen Undomiel Wockermania: 10/60, 42.68 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  94. Agility 4 S, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  95. Exam SA2, Arwen Undomiel Wockermania: 1/4, 40.9 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  96. Jumping 1 S, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  97. Ostrava-Třebovice - Zkoušky s Lenkou, 24. 06. 2023

  98. jumping SA2, Arwen Undomiel Wockermania: 1/9, 32.5 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  99. zkouška SA2, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  100. Jakubčovice nad Odrou - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  101. Agility II S, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  102. Agility I S, Arwen Undomiel Wockermania: 20/29, 41.89 s, 15.0 tr. b., 5.25 m/s

  103. Jumping II S, Arwen Undomiel Wockermania: 2/28, 32.46 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  104. Jumping I S, Arwen Undomiel Wockermania: 2/29, 33.76 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  105. Horní Suchá - Hornosušské letní dvojzkoušky, 28. 05. 2023

  106. 1. Zkouška SA2, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  107. 1. Zkouška SA3, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  108. 2. Zkouška SA2, Arwen Undomiel Wockermania: 3/5, 39.99 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  109. 2. Zkouška SA3, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  110. Hranice - XI. Hranická Skočka, 27. 05. 2023

  111. Agility Trial, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  112. Jumping Norníkovo bludiště, Arwen Undomiel Wockermania: 1/14, 43.17 s, 0.0 tr. b., 6.28 m/s

  113. Jumping Žabákova cesta, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  114. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  115. Agility 1, Arwen Undomiel Wockermania: 11/43, 39.53 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  116. Agility 2, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  117. Jumping 1, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  118. Jumping 2, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  119. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 14. 05. 2023

  120. Druhý jumping S, Arwen Undomiel Wockermania: 4/15, 33.19 s, 5.0 tr. b., 6.33 m/s

  121. První jumping S, Arwen Undomiel Wockermania: 1/15, 33.47 s, 0.0 tr. b., 6.27 m/s

  122. SA2, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  123. Ostrava-Třebovice - Májové zkoušky, 06. 05. 2023

  124. zkouška SA2 1, Arwen Undomiel Wockermania: 1/5, 43.19 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  125. zkouška SA2 2, Arwen Undomiel Wockermania: 1/5, 39.06 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  126. Suchdol nad Odrou - DUBNOVÁ AGI NEDĚLE V SUCHDOLE NAD ODROU, 30. 04. 2023

  127. 1st Agility Trial, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  128. 2nd Agility Trial, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  129. Kaňovice - "Skoro" Máj v Kaňkách 3 - druhá šance, 29. 04. 2023

  130. Agility S, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  131. Agility S - druhá šance, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  132. Jumping S, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  133. Jumping S - druhá šance, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  134. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport velikonoční TROJzkoušky, 10. 04. 2023

  135. 1. zkouška A2, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  136. 2. zkouška A2, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  137. 3. zkouška A2, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  138. Mladeč - Nové Zámky - Jarní dvojzkoušky + A0, 08. 04. 2023

  139. 1. zkouška SA1, Arwen Undomiel Wockermania: 1/5, 28.12 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  140. 2.zkouška SA1, Arwen Undomiel Wockermania: 2/5, 42.6 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  141. Kaňovice - Apríl v Kaňkách 3. - trojzkoušky, 01. 04. 2023

  142. 1. Zkouška SA1, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  143. 2. Zkouška SA1, Arwen Undomiel Wockermania: 1/2, 30.69 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  144. 3. Zkouška SA1, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  145. Brno - Dvojzkoušky s Dogfitness.cz, 25. 03. 2023

  146. 1. zkouška A1 M, Arwen Undomiel Wockermania: 1/4, 28.47 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  147. 2. Zkouška A1 M, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  148. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové Tukobraní s JK Animals, 11. 03. 2023

  149. 1. zkouška MA1, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  150. 1. zkouška SA3, Bathory z Faustovy zahrádky: 1/10, 47.05 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  151. 2. zkouška MA1, Arwen Undomiel Wockermania: 1/4, 38.53 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  152. 2. zkouška SA3, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  153. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 11. 02. 2023

  154. 1. zkouška SA3, Bathory z Faustovy zahrádky: 4/9, 46.09 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  155. 2. zkouška SA3, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  156. Brno - Dogfitness.cz lednové jumpingy + A0, 22. 01. 2023

  157. 1. Jumping open M, Arwen Undomiel Wockermania: 7/12, 28.77 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  158. 2. Jumping open M, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  159. 3. Jumping open M, Arwen Undomiel Wockermania: Diskvalifikován

  160. Sviadnov u Frýdku-Místku - Předvánoční Tukobraní II, 10. 12. 2022

  161. 1. zkouška SA3, Bathory z Faustovy zahrádky: 4/7, 50.46 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  162. 2. zkouška SA3, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  163. Ostrava-Martinov - O Pohár Naury VIII, 20. 08. 2022

  164. Jumping II S, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  165. Jumping S, Bathory z Faustovy zahrádky: 3/17, 37.92 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  166. Zkouška SA3, Bathory z Faustovy zahrádky: 2/9, 45.26 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  167. Horka nad Moravou - Horký trojboj III., 24. 04. 2022

  168. Jumping A3, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  169. Zkouška I., Bathory z Faustovy zahrádky: 1/3, 50.4 s, 0.4 tr. b., 4.11 m/s

  170. Zkouška II., Bathory z Faustovy zahrádky: 2/3, 53.06 s, 2.06 tr. b., 3.98 m/s

  171. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 18. 12. 2021

  172. JK Animals Agility Trial I, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  173. JK Animals Agility Trial II, Bathory z Faustovy zahrádky: 3/8, 47.41 s, 5.41 tr. b., 3.8 m/s

  174. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  175. Agility Individual, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  176. Agility Squads as Individual, Bathory z Faustovy zahrádky: 38/68, 58.34 s, 16.34 tr. b., 3.67 m/s

  177. Jumping Individual, Bathory z Faustovy zahrádky: 45/67, 49.49 s, 15.99 tr. b., 4.04 m/s

  178. Jumping Squads as Individual, Bathory z Faustovy zahrádky: 38/67, 45.98 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  179. Ostrava - dvojzkoušky Bestagility, 29. 08. 2021

  180. Agility Trial I, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  181. Agility Trial II, Bathory z Faustovy zahrádky: 4/6, 51.08 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  182. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  183. Agility S, Bathory z Faustovy zahrádky: 6/18, 50.43 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  184. Jumping S, Bathory z Faustovy zahrádky: 3/18, 39.33 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  185. Zkouška SA3, Bathory z Faustovy zahrádky: 1/6, 49.1 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  186. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  187. Agility I, Bathory z Faustovy zahrádky: 25/68, 53.09 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  188. Agility II, Bathory z Faustovy zahrádky: 14/66, 51.12 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  189. Jumping I, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  190. Jumping II, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  191. Hranice - X. HRANICKÁ SKOČKA, 29. 05. 2021

  192. Agility Trial, Bathory z Faustovy zahrádky: 5/9, 46.52 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s

  193. Earth dog's labyrinth, Bathory z Faustovy zahrádky: 7/24, 36.09 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  194. Frog's course, Bathory z Faustovy zahrádky: 3/24, 23.1 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  195. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  196. Agility Individual, Bathory z Faustovy zahrádky: 19/67, 43.19 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  197. Agility Squads as Individual, Bathory z Faustovy zahrádky: 16/69, 43.6 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  198. Jumping Individual, Bathory z Faustovy zahrádky: 26/68, 32.64 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  199. Jumping Squads as Individual, Bathory z Faustovy zahrádky: 23/68, 33.66 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  200. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 27. 06. 2020

  201. zkouška SA3 1, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  202. zkouška SA3 2, Bathory z Faustovy zahrádky: 1/4, 46.87 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  203. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  204. Agility I, Bathory z Faustovy zahrádky: 8/40, 49.09 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  205. Agility II, Bathory z Faustovy zahrádky: 19/40, 46.61 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  206. Jumping I, Bathory z Faustovy zahrádky: 6/41, 32.2 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  207. Jumping II, Bathory z Faustovy zahrádky: 10/39, 42.95 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  208. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  209. TRIAL I., Bathory z Faustovy zahrádky: 2/13, 42.47 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  210. TRIAL II., Bathory z Faustovy zahrádky: 4/13, 45.19 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  211. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  212. Agility S, Bathory z Faustovy zahrádky: 6/28, 39.91 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  213. Jumping S, Bathory z Faustovy zahrádky: 3/28, 37.75 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  214. Zkouška SA3, Bathory z Faustovy zahrádky: 5/14, 55.47 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  215. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  216. Zkouška I., Bathory z Faustovy zahrádky: 1/3, 43.05 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  217. Zkouška II., Bathory z Faustovy zahrádky: 1/3, 46.37 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  218. Zkouška III., Bathory z Faustovy zahrádky: 1/3, 43.73 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  219. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  220. Finále, Bathory z Faustovy zahrádky: 4/6, 29.15 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  221. JUMPING I., Bathory z Faustovy zahrádky: 4/18, 34.11 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  222. JUMPING II., Bathory z Faustovy zahrádky: 3/18, 39.24 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  223. JUMPING III., Bathory z Faustovy zahrádky: 4/18, 31.61 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  224. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku II., 09. 11. 2019

  225. III. Zkouška, Bathory z Faustovy zahrádky: 1/4, 38.24 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  226. II: Zkouška, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  227. I. Zkouška , Bathory z Faustovy zahrádky: 3/4, 43.24 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  228. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  229. TRIAL I., Bathory z Faustovy zahrádky: 8/10, 61.4 s, 19.4 tr. b., 3.26 m/s

  230. TRIAL II., Bathory z Faustovy zahrádky: 1/10, 48.97 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  231. TRIAL III., Bathory z Faustovy zahrádky: 2/10, 40.84 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  232. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  233. Zkouška II. SA2, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  234. Zkouška I. SA2, Bathory z Faustovy zahrádky: 1/9, 43.13 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  235. Brno - Podzimní Brno, 12. 10. 2019

  236. AgilityS, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  237. JumpingS, Bathory z Faustovy zahrádky: 20/35, 49.26 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  238. ZkouškaSA2, Bathory z Faustovy zahrádky: 8/10, 53.53 s, 6.53 tr. b., 3.36 m/s

  239. Přerov - Přerovem letem skokem popáté, 05. 10. 2019

  240. Jumping I, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  241. Jumping II, Bathory z Faustovy zahrádky: 1/6, 31.21 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  242. Jumping III, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  243. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  244. Agility open S, Bathory z Faustovy zahrádky: 4/17, 45.47 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  245. Jumping open S, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  246. Tuneliáda S, Bathory z Faustovy zahrádky: 4/17, 23.17 s, 0.0 tr. b., 6.13 m/s

  247. Zkouška SA2, Bathory z Faustovy zahrádky: 3/5, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  248. Zkouška SA2 2, Bathory z Faustovy zahrádky: 1/6, 42.21 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  249. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  250. Jumping 1, Bathory z Faustovy zahrádky: 2/14, 37.32 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  251. Jumping 2, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  252. Zkoušky, Bathory z Faustovy zahrádky: 2/5, 41.21 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  253. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  254. Agility, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  255. Jumping, Bathory z Faustovy zahrádky: 10/21, 38.22 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  256. SA 2, Bathory z Faustovy zahrádky: 3/8, 43.0 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  257. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  258. Agility Trial I, Bathory z Faustovy zahrádky: 2/11, 42.44 s, 0.44 tr. b., 4.05 m/s

  259. Agility Trial II, Bathory z Faustovy zahrádky: 5/11, 48.95 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  260. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  261. 1. Zkouška SA2, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  262. 2. Zkouška SA2, Bathory z Faustovy zahrádky: 2/9, 49.25 s, 0.25 tr. b., 3.86 m/s

  263. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  264. Zkouška SA1 1 SA1, Bathory z Faustovy zahrádky: 1/7, 40.1 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  265. Zkouška SA1 2 SA1, Bathory z Faustovy zahrádky: 1/7, 35.14 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  266. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  267. 1.zkouška SA1, Bathory z Faustovy zahrádky: 1/1, 42.74 s, 10.0 tr. b., 3.53 m/s

  268. 2.zkouška SA1, Bathory z Faustovy zahrádky: 1/1, 39.08 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  269. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  270. Zkouška SA1 1 SA1, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  271. Zkouška SA1 2 SA1, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  272. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  273. Zkouška 1 SA1, Bathory z Faustovy zahrádky: 4/6, 47.37 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  274. Zkouška 2 SA1, Bathory z Faustovy zahrádky: 2/6, 45.81 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  275. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 13. 10. 2018

  276. Agility Open, Bathory z Faustovy zahrádky: 5/11, 57.22 s, 14.22 tr. b., 3.29 m/s

  277. Agility Trial I, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  278. Agility Trial II, Bathory z Faustovy zahrádky: 1/7, 46.33 s, 1.33 tr. b., 3.17 m/s

  279. Luhačovice - Fešák lázeňský, 30. 06. 2018

  280. Agility Open, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  281. Agility Trial, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  282. Jumping Svihak lazensky, Bathory z Faustovy zahrádky: 2/4, 34.8 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  283. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  284. Zkouška SA1 1 SA1, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  285. Zkouška SA1 2 SA1, Bathory z Faustovy zahrádky: 2/9, 49.94 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  286. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  287. 1. zkouška SA1, Bathory z Faustovy zahrádky: 1/6, 42.11 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  288. 2. zkouška SA1, Bathory z Faustovy zahrádky: 3/6, 49.94 s, 5.94 tr. b., 3.42 m/s

  289. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  290. Agility Open, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  291. Agility Trial, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  292. Jumping Open, Bathory z Faustovy zahrádky: 6/29, 38.61 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  293. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  294. 1. zkouška SA1, Bathory z Faustovy zahrádky: 3/17, 45.4 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  295. 2. zkouška SA1, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  296. Mikulov - Podpálavská drkotačka, 17. 02. 2018

  297. Agility S, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  298. Jumping S, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  299. Zkouška SA1, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  300. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  301. Zkouška č.1 SA1, Bathory z Faustovy zahrádky: 2/6, 39.17 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  302. Zkouška č.2 SA1, Bathory z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  303. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  304. zkouška 1 SA1, Bathory z Faustovy zahrádky: 4/6, 43.23 s, 10.0 tr. b., 3.03 m/s

  305. zkouška 2 SA1, Bathory z Faustovy zahrádky: 2/6, 40.49 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  306. Ostrava-Martinov - O pohár Naury, 21. 08. 2016

  307. Agility, Keysi: 3/6, 53.85 s, 2.85 tr. b., 3.18 m/s

  308. Agility Open, Keysi: 12/21, 55.49 s, 7.49 tr. b., 3.06 m/s

  309. Jumping Open, Keysi: 7/21, 41.12 s, 4.12 tr. b., 3.38 m/s

  310. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky, 26. 06. 2016

  311. 1.zkouška MA2, Keysi: Diskvalifikován

  312. 2.zkouška MA2, Keysi: Diskvalifikován

  313. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 16. 04. 2016

  314. 1. zkouška MA2, Keysi: 2/7, 63.75 s, 7.75 tr. b., 3.01 m/s

  315. 2. zkouška MA2, Keysi: 6/7, 66.63 s, 25.63 tr. b., 2.64 m/s

  316. 3. zkouška MA2, Keysi: Diskvalifikován

  317. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  318. Druhá MA2, Keysi: Diskvalifikován

  319. První MA2, Keysi: 2/6, 54.12 s, 2.12 tr. b., 3.22 m/s

  320. Třetí MA2, Keysi: 2/6, 51.97 s, 5.0 tr. b., 3.46 m/s

  321. Sedliště - TROJzkoušky - 6. Mikulášská spartakiáda, 05. 12. 2015

  322. MA2-1, Keysi: 3/8, 61.97 s, 41.97 tr. b., 2.37 m/s

  323. MA2-2, Keysi: 4/8, 43.55 s, 6.55 tr. b., 3.49 m/s

  324. MA2-3, Keysi: 3/8, 49.9 s, 19.9 tr. b., 3.05 m/s

  325. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  326. Agility NE M, Keysi: 4/4, 67.62 s, 37.62 tr. b., 2.45 m/s

  327. Agility SO M, Keysi: 4/7, 54.16 s, 8.16 tr. b., 3.49 m/s

  328. Jumping NE M, Keysi: 2/4, 31.85 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  329. Jumping SO M, Keysi: 4/7, 44.39 s, 6.39 tr. b., 3.6 m/s

  330. Zkoušky NE MA2, Keysi: 2/2, 51.1 s, 9.1 tr. b., 3.41 m/s

  331. Zkoušky SO MA2, Keysi: 2/3, 49.38 s, 9.38 tr. b., 3.4 m/s

  332. Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS, 09. 08. 2015

  333. Agility, Keysi: Diskvalifikován

  334. Agility Open, Keysi: 11/21, 43.67 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  335. Jumping Open, Keysi: 12/21, 42.33 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  336. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 19. 04. 2015

  337. 1.zkouška MA2, Keysi: 2/6, 63.06 s, 10.06 tr. b., 2.74 m/s

  338. 2.zkouška MA2, Keysi: 3/6, 61.97 s, 5.97 tr. b., 3.07 m/s

  339. 3.zkouška MA2, Keysi: 2/6, 68.38 s, 18.38 tr. b., 2.53 m/s

  340. Kozlovice - Trojzkoušky agility, 21. 03. 2015

  341. 1.Zkouška MA1, Keysi: 1/7, 42.94 s, 1.94 tr. b., 3.33 m/s

  342. 2.Zkouška MA1, Keysi: 2/7, 51.87 s, 4.87 tr. b., 3.16 m/s

  343. 3.Zkouška MA1, Keysi: 2/7, 46.07 s, 2.07 tr. b., 3.3 m/s

  344. Mikulov - Podpálavská drkotačka IV., 07. 03. 2015

  345. Agility, Keysi: Diskvalifikován

  346. Jumping, Keysi: Diskvalifikován

  347. Zk MA1, Keysi: 2/7, 42.84 s, 0.0 tr. b., 3.48 m/s

  348. Sedliště - TROJzkoušky - 3. Sokolí spartakiáda, 06. 12. 2014

  349. Agility I, Keysi: 3/9, 43.8 s, 5.0 tr. b., 3.42 m/s

  350. Agility II, Keysi: 2/9, 60.91 s, 17.91 tr. b., 2.64 m/s

  351. Agility III, Keysi: Diskvalifikován