Cz En

018117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eva Panáčová

    Člen KA

Pes

  1. Bathory z Faustovy zahrádky, Sheltie

Výsledky

  1. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  2. Finále: 4/6, 29.15 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  3. JUMPING I.: 4/18, 34.11 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  4. JUMPING II.: 3/18, 39.24 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  5. JUMPING III.: 4/18, 31.61 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  6. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku II., 09. 11. 2019

  7. III. Zkouška: 1/4, 38.24 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  8. II: Zkouška: Diskvalifikován

  9. I. Zkouška : 3/4, 43.24 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  10. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  11. TRIAL I.: 8/10, 61.4 s, 19.4 tr. b., 3.26 m/s

  12. TRIAL II.: 1/10, 48.97 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  13. TRIAL III.: 2/10, 40.84 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  14. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  15. Zkouška II. SA2: Diskvalifikován

  16. Zkouška I. SA2: 1/9, 43.13 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  17. Brno - Podzimní Brno, 12. 10. 2019

  18. AgilityS: Diskvalifikován

  19. JumpingS: 20/35, 49.26 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  20. ZkouškaSA2: 8/10, 53.53 s, 6.53 tr. b., 3.36 m/s

  21. Přerov - Přerovem letem skokem popáté, 05. 10. 2019

  22. Jumping I: Diskvalifikován

  23. Jumping II: 1/6, 31.21 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  24. Jumping III: Diskvalifikován

  25. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  26. Agility open S: 4/17, 45.47 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  27. Jumping open S: Diskvalifikován

  28. Tuneliáda S: 4/17, 23.17 s, 0.0 tr. b., 6.13 m/s

  29. Zkouška SA2: 3/5, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  30. Zkouška SA2 2: 1/6, 42.21 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  31. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  32. Jumping 1: 2/14, 37.32 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  33. Jumping 2: Diskvalifikován

  34. Zkoušky: 2/5, 41.21 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  35. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  36. Agility: Diskvalifikován

  37. Jumping: 10/21, 38.22 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  38. SA 2: 3/8, 43.0 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  39. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  40. Agility Trial I: 2/11, 42.44 s, 0.44 tr. b., 4.05 m/s

  41. Agility Trial II: 5/11, 48.95 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  42. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  43. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  44. 2. Zkouška SA2: 2/9, 49.25 s, 0.25 tr. b., 3.86 m/s

  45. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  46. Zkouška SA1 1 SA1: 1/7, 40.1 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  47. Zkouška SA1 2 SA1: 1/7, 35.14 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  48. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  49. 1.zkouška SA1: 1/1, 42.74 s, 10.0 tr. b., 3.53 m/s

  50. 2.zkouška SA1: 1/1, 39.08 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  51. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  52. Zkouška SA1 1 SA1: Diskvalifikován

  53. Zkouška SA1 2 SA1: Diskvalifikován

  54. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  55. Zkouška 1 SA1: 4/6, 47.37 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  56. Zkouška 2 SA1: 2/6, 45.81 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  57. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 13. 10. 2018

  58. Agility Open: 5/11, 57.22 s, 14.22 tr. b., 3.29 m/s

  59. Agility Trial I: Diskvalifikován

  60. Agility Trial II: 1/7, 46.33 s, 1.33 tr. b., 3.17 m/s

  61. Luhačovice - Fešák lázeňský, 30. 06. 2018

  62. Agility Open: Diskvalifikován

  63. Agility Trial: Diskvalifikován

  64. Jumping Svihak lazensky: 2/4, 34.8 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  65. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  66. Zkouška SA1 1 SA1: Diskvalifikován

  67. Zkouška SA1 2 SA1: 2/9, 49.94 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  68. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  69. 1. zkouška SA1: 1/6, 42.11 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  70. 2. zkouška SA1: 3/6, 49.94 s, 5.94 tr. b., 3.42 m/s

  71. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  72. Agility Open: Diskvalifikován

  73. Agility Trial: Diskvalifikován

  74. Jumping Open: 6/29, 38.61 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  75. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  76. 1. zkouška SA1: 3/17, 45.4 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  77. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  78. Mikulov - Podpálavská drkotačka, 17. 02. 2018

  79. Agility S: Diskvalifikován

  80. Jumping S: Diskvalifikován

  81. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  82. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  83. Zkouška č.1 SA1: 2/6, 39.17 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  84. Zkouška č.2 SA1: Diskvalifikován

  85. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  86. zkouška 1 SA1: 4/6, 43.23 s, 10.0 tr. b., 3.03 m/s

  87. zkouška 2 SA1: 2/6, 40.49 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s