Cz En

018117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eva Panáčová, OSA Naura

    Člen KA

Pes

  1. Bathory z Faustovy zahrádky, Sheltie

Výsledky

  1. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 18. 12. 2021

  2. JK Animals Agility Trial I: Diskvalifikován

  3. JK Animals Agility Trial II: 3/8, 47.41 s, 5.41 tr. b., 3.8 m/s

  4. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  5. Agility Individual: Diskvalifikován

  6. Agility Squads as Individual: 38/68, 58.34 s, 16.34 tr. b., 3.67 m/s

  7. Jumping Individual: 45/67, 49.49 s, 15.99 tr. b., 4.04 m/s

  8. Jumping Squads as Individual: 38/67, 45.98 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  9. Ostrava - dvojzkoušky Bestagility, 29. 08. 2021

  10. Agility Trial I: Diskvalifikován

  11. Agility Trial II: 4/6, 51.08 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  12. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  13. Agility S: 6/18, 50.43 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  14. Jumping S: 3/18, 39.33 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  15. Zkouška SA3: 1/6, 49.1 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  16. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  17. Agility I: 25/68, 53.09 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  18. Agility II: 14/66, 51.12 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  19. Jumping I: Diskvalifikován

  20. Jumping II: Diskvalifikován

  21. Hranice - X. HRANICKÁ SKOČKA, 29. 05. 2021

  22. Agility Trial: 5/9, 46.52 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s

  23. Earth dog's labyrinth: 7/24, 36.09 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  24. Frog's course: 3/24, 23.1 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  25. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  26. Agility Individual: 19/67, 43.19 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  27. Agility Squads as Individual: 16/69, 43.6 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  28. Jumping Individual: 26/68, 32.64 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  29. Jumping Squads as Individual: 23/68, 33.66 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  30. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 27. 06. 2020

  31. zkouška SA3 1: Diskvalifikován

  32. zkouška SA3 2: 1/4, 46.87 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  33. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  34. Agility I: 8/40, 49.09 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  35. Agility II: 19/40, 46.61 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  36. Jumping I: 6/41, 32.2 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  37. Jumping II: 10/39, 42.95 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  38. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  39. TRIAL I.: 2/13, 42.47 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  40. TRIAL II.: 4/13, 45.19 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  41. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  42. Agility S: 6/28, 39.91 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  43. Jumping S: 3/28, 37.75 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  44. Zkouška SA3: 5/14, 55.47 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  45. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  46. Zkouška I.: 1/3, 43.05 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  47. Zkouška II.: 1/3, 46.37 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  48. Zkouška III.: 1/3, 43.73 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  49. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  50. Finále: 4/6, 29.15 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  51. JUMPING I.: 4/18, 34.11 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  52. JUMPING II.: 3/18, 39.24 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  53. JUMPING III.: 4/18, 31.61 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  54. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku II., 09. 11. 2019

  55. III. Zkouška: 1/4, 38.24 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  56. II: Zkouška: Diskvalifikován

  57. I. Zkouška : 3/4, 43.24 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  58. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  59. TRIAL I.: 8/10, 61.4 s, 19.4 tr. b., 3.26 m/s

  60. TRIAL II.: 1/10, 48.97 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  61. TRIAL III.: 2/10, 40.84 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  62. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  63. Zkouška II. SA2: Diskvalifikován

  64. Zkouška I. SA2: 1/9, 43.13 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  65. Brno - Podzimní Brno, 12. 10. 2019

  66. AgilityS: Diskvalifikován

  67. JumpingS: 20/35, 49.26 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  68. ZkouškaSA2: 8/10, 53.53 s, 6.53 tr. b., 3.36 m/s

  69. Přerov - Přerovem letem skokem popáté, 05. 10. 2019

  70. Jumping I: Diskvalifikován

  71. Jumping II: 1/6, 31.21 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  72. Jumping III: Diskvalifikován

  73. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  74. Agility open S: 4/17, 45.47 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  75. Jumping open S: Diskvalifikován

  76. Tuneliáda S: 4/17, 23.17 s, 0.0 tr. b., 6.13 m/s

  77. Zkouška SA2: 3/5, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  78. Zkouška SA2 2: 1/6, 42.21 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  79. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  80. Jumping 1: 2/14, 37.32 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  81. Jumping 2: Diskvalifikován

  82. Zkoušky: 2/5, 41.21 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  83. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  84. Agility: Diskvalifikován

  85. Jumping: 10/21, 38.22 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  86. SA 2: 3/8, 43.0 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  87. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  88. Agility Trial I: 2/11, 42.44 s, 0.44 tr. b., 4.05 m/s

  89. Agility Trial II: 5/11, 48.95 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  90. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  91. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  92. 2. Zkouška SA2: 2/9, 49.25 s, 0.25 tr. b., 3.86 m/s

  93. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  94. Zkouška SA1 1 SA1: 1/7, 40.1 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  95. Zkouška SA1 2 SA1: 1/7, 35.14 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  96. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  97. 1.zkouška SA1: 1/1, 42.74 s, 10.0 tr. b., 3.53 m/s

  98. 2.zkouška SA1: 1/1, 39.08 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  99. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  100. Zkouška SA1 1 SA1: Diskvalifikován

  101. Zkouška SA1 2 SA1: Diskvalifikován

  102. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  103. Zkouška 1 SA1: 4/6, 47.37 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  104. Zkouška 2 SA1: 2/6, 45.81 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  105. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 13. 10. 2018

  106. Agility Open: 5/11, 57.22 s, 14.22 tr. b., 3.29 m/s

  107. Agility Trial I: Diskvalifikován

  108. Agility Trial II: 1/7, 46.33 s, 1.33 tr. b., 3.17 m/s

  109. Luhačovice - Fešák lázeňský, 30. 06. 2018

  110. Agility Open: Diskvalifikován

  111. Agility Trial: Diskvalifikován

  112. Jumping Svihak lazensky: 2/4, 34.8 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  113. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  114. Zkouška SA1 1 SA1: Diskvalifikován

  115. Zkouška SA1 2 SA1: 2/9, 49.94 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  116. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  117. 1. zkouška SA1: 1/6, 42.11 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  118. 2. zkouška SA1: 3/6, 49.94 s, 5.94 tr. b., 3.42 m/s

  119. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  120. Agility Open: Diskvalifikován

  121. Agility Trial: Diskvalifikován

  122. Jumping Open: 6/29, 38.61 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  123. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  124. 1. zkouška SA1: 3/17, 45.4 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  125. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  126. Mikulov - Podpálavská drkotačka, 17. 02. 2018

  127. Agility S: Diskvalifikován

  128. Jumping S: Diskvalifikován

  129. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  130. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  131. Zkouška č.1 SA1: 2/6, 39.17 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  132. Zkouška č.2 SA1: Diskvalifikován

  133. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  134. zkouška 1 SA1: 4/6, 43.23 s, 10.0 tr. b., 3.03 m/s

  135. zkouška 2 SA1: 2/6, 40.49 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s