011221

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Dana Konôpková

    Arrow_down

Pes

  1. Frutti Harisson, Sheltie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2024, 05. 07. 2024 - 07. 07. 2024

  2. Agility 1 S: Diskvalifikován

  3. Agility 2 S: Diskvalifikován

  4. Agility 3 S: 20/77, 48.54 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  5. Jumping 1 S: 35/82, 41.89 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  6. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  7. Warm Up S: Diskvalifikován

  8. Ostrava - Agility Grand Prix, 22. 06. 2024

  9. Finále S: 4/11, 40.83 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  10. QA 1 S: Diskvalifikován

  11. QJ 1 S: 4/17, 38.4 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  12. QJ 2 S: Diskvalifikován

  13. Roštín - Chřiby rules a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 08. 06. 2024 - 09. 06. 2024

  14. Agility: Diskvalifikován

  15. Jumping CHALLENGE: 8/16, 39.7 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  16. Ostrava - Agility Movie cup, 01. 06. 2024 - 02. 06. 2024

  17. Finále O ohnivý pohár S: Diskvalifikován

  18. Open agility S: Diskvalifikován

  19. Open jumping S: 4/6, 34.25 s, 15.0 tr. b., 5.26 m/s

  20. Zkouška I SA3: 2/3, 42.68 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  21. Brno - Letní Robinsonáda, 25. 05. 2024

  22. Jumping II. S: Diskvalifikován

  23. Jumping I. S: 7/12, 32.96 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  24. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  25. QA4 Agility: Diskvalifikován

  26. QA5 Agility: 13/71, 38.77 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  27. QA6 Agility: Diskvalifikován

  28. QJ4 Jumping: 33/69, 39.92 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  29. QJ5 Jumping: 29/69, 37.33 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  30. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  31. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M, 06. 04. 2024 - 07. 04. 2024

  32. QA1 Agility: Diskvalifikován

  33. QA2 Agility: Diskvalifikován

  34. QA3 Agility: 20/77, 37.94 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  35. QJ1 Jumping : Diskvalifikován

  36. QJ2 Jumping: 37/77, 37.77 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  37. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  38. Opava-Vlaštovičky - 2. páteční dvojzkoušky, 16. 02. 2024

  39. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  40. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  41. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  42. Agility III 300: 17/38, 42.5 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  43. Agility II 300: 25/38, 45.52 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  44. Agility I 300: 27/39, 40.87 s, 15.0 tr. b., 5.06 m/s

  45. Jumping III 300: Diskvalifikován

  46. Jumping II 300: Diskvalifikován

  47. Jumping I 300: 23/39, 41.32 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  48. Brno - Zimní Brno 1, 14. 01. 2024

  49. Agility S: Diskvalifikován

  50. Jumping S: Diskvalifikován

  51. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  52. Opava-Vlaštovičky - 1. páteční dvojzkoušky, 12. 01. 2024

  53. 1. zkouška SA3: 1/5, 39.87 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  54. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  55. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2023

  56. Agility S: Diskvalifikován

  57. Jumping S: Diskvalifikován

  58. ZkouškaSA3: Diskvalifikován

  59. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  60. Agility 4 S: Diskvalifikován

  61. Jumping 4 S: 20/42, 48.17 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  62. Brno - Letní Robinsonáda, 27. 05. 2023

  63. Agility S: 7/18, 47.03 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  64. Finále S: 2/11, 44.38 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  65. Jumping II. S: 8/18, 39.85 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  66. Jumping I. S: Diskvalifikován

  67. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  68. Agility 1: 5/43, 42.35 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  69. Agility 2: 17/43, 44.16 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  70. Jumping 1: Diskvalifikován

  71. Jumping 2: Diskvalifikován

  72. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 14. 05. 2023

  73. Druhý jumping S: Diskvalifikován

  74. První jumping S: Diskvalifikován

  75. SA3: Diskvalifikován

  76. Ostrava-Třebovice - Májové zkoušky, 06. 05. 2023

  77. zkouška SA3 1: 2/6, 45.66 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  78. zkouška SA3 2: Diskvalifikován

  79. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  80. QA1 Agility: Diskvalifikován

  81. QA2 Agility: 36/65, 42.68 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  82. QA3 Agility: Diskvalifikován

  83. QJ1 Jumping: 38/67, 50.08 s, 20.08 tr. b., 4.35 m/s

  84. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  85. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  86. Roudnice nad Labem - DogFriends Rozcvička, 21. 04. 2023

  87. SA3 I: Diskvalifikován

  88. SA3 II: Diskvalifikován

  89. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  90. Agility II 300: Diskvalifikován

  91. Agility I 300: 11/40, 45.99 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  92. Jumping III 300: 17/35, 37.59 s, 5.0 tr. b., 5.85 m/s

  93. Jumping II 300: Diskvalifikován

  94. Jumping I 300: Diskvalifikován

  95. Čeladná - Dvojzkoušky JK Animals, 14. 01. 2023

  96. Agility Trial I s JK Animals: 2/7, 50.14 s, 8.14 tr. b., 3.83 m/s

  97. Čeladná - Dvojzkoušky Louie, 17. 12. 2022

  98. Agility Trial Louie I: 4/8, 42.92 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  99. Agility Trial Louie II: Diskvalifikován

  100. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 19. 11. 2022

  101. Agility I Sheltie: Diskvalifikován

  102. Jumping II Sheltie: 13/17, 27.23 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  103. Jumping I Sheltie: Diskvalifikován

  104. Ostrava-Martinov - O Pohár Naury VIII, 20. 08. 2022

  105. Jumping II S: 1/17, 41.06 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  106. Jumping S: Diskvalifikován

  107. Zkouška SA2: 2/6, 43.94 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  108. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility hurá léto, 25. 06. 2022

  109. zkouška SA2 1: 1/5, 40.12 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  110. zkouška SA2 2: Diskvalifikován

  111. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  112. Agility I: 7/36, 41.58 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  113. Agility II: 17/33, 45.52 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  114. Jumping I: Diskvalifikován

  115. Jumping II: 21/35, 37.22 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  116. Jakubčovice nad Odrou - Jednozkouškový rozjezd, 17. 06. 2022

  117. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  118. Suchdol nad Odrou - 3x ZKOUŠKY, 12. 06. 2022

  119. Agility Trial I: 1/6, 37.62 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  120. Agility Trial II: 1/6, 35.79 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  121. Agility Trial III: Diskvalifikován

  122. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  123. Agility I: Diskvalifikován

  124. Agility II: 18/32, 46.01 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  125. Jumping I: Diskvalifikován

  126. Jumping II: Diskvalifikován

  127. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  128. QA1 Agility: Diskvalifikován

  129. QA2 Agility: Diskvalifikován

  130. QA3 Agility: Diskvalifikován

  131. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  132. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  133. Šumperk - Havliczech 50 + jumping A0, 15. 04. 2022

  134. Zkouška I.: Diskvalifikován

  135. Zkouška II.: 2/6, 37.0 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  136. Kaňovice - Apríl v Kaňkách - Dvojzkoušky + jumping A0, 02. 04. 2022

  137. 1. Zkouška SA2: 2/4, 42.78 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  138. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  139. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 12. 03. 2022

  140. 1. Zkouška A2 S: Diskvalifikován

  141. 2. Zkouška A2 S: Diskvalifikován

  142. Horka nad Moravou - Horký trojboj I., 05. 03. 2022

  143. Zkouška I.: Diskvalifikován

  144. Zkouška II.: 4/8, 40.57 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  145. Zkouška III.: Diskvalifikován

  146. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 19. 02. 2022

  147. 1. Zkouška A2 S: Diskvalifikován

  148. 2. Zkouška A2 S: Diskvalifikován

  149. Opava - Vlaštovičky - Únorový trojboj v ABSce, 06. 02. 2022

  150. Agility Trial I: Diskvalifikován

  151. Agility Trial II: 1/4, 27.68 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  152. Agility Trial III: Diskvalifikován

  153. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 05. 02. 2022

  154. Vitar Agility Trial I: Diskvalifikován

  155. Vitar Agility Trial II: Diskvalifikován

  156. Brno - Zimní Brno 1, 29. 01. 2022

  157. Agility SA: Diskvalifikován

  158. Jumping SA: 6/30, 36.04 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  159. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  160. Horka nad Moravou - Havliczech 37, 13. 11. 2021

  161. TRIAL I.: Diskvalifikován

  162. TRIAL II.: Diskvalifikován

  163. TRIAL III.: Diskvalifikován

  164. Horka nad Moravou - Havliczech 36, 06. 11. 2021

  165. TRIAL I.: Diskvalifikován

  166. TRIAL II.: 1/4, 35.22 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  167. TRIAL III.: Diskvalifikován

  168. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 3 V SUCHDOLE, 17. 10. 2021

  169. Agility Trial I: Diskvalifikován

  170. Agility Trial II: 1/7, 32.44 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  171. Horní Suchá - Hornosušské podzimní dvojzkoušky, 19. 09. 2021

  172. 1. zkouška A1 S: Diskvalifikován

  173. 2. zkouška A1 S: 3/5, 37.19 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  174. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky chlapské léto, 18. 09. 2021

  175. zkouška SA1 1: Diskvalifikován

  176. zkouška SA1 2: Diskvalifikován

  177. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  178. Agility Brut S: Diskvalifikován

  179. Demi Z SA1: Diskvalifikován

  180. Jumping Extra Dry S: Diskvalifikován

  181. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  182. Agility OPEN S: Diskvalifikován

  183. Jumping OPEN III. S: Diskvalifikován

  184. Jumping OPEN II. S: Diskvalifikován

  185. Jumping OPEN I. S: Diskvalifikován

  186. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  187. Zkouška SA1 Neděle: Diskvalifikován

  188. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky prázdniny za dveřmi, 27. 06. 2021

  189. zkouška SA1 1: Diskvalifikován

  190. zkouška SA1 2: Diskvalifikován

  191. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 2, 13. 06. 2021

  192. Agility Trial I: Diskvalifikován

  193. Agility Trial II: 2/4, 38.57 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  194. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  195. Agility Trial I: Diskvalifikován

  196. Agility Trial II: Diskvalifikován