Cz En

058319

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jiřina Benešová, KK Zetor Brno

    Člen KA

Pes

  1. Midnight Kiss, Parson Russell Teriér

Výsledky

  1. Třebíč - Velikonoční beránek XX. - SPECIÁL 2021, 11. 07. 2021

  2. Jumpimg SA2: 1/5, 30.2 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  3. Zkouška SA2 1.běh: Diskvalifikován

  4. Zkouška SA2 2.běh: 3/5, 35.73 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  5. Kroměříž - Sváteční dvojzkoušky, 06. 07. 2021

  6. Agility Trial I: 5/11, 38.8 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  7. Agility Trial II: Diskvalifikován

  8. Šlapanice - Šlapanický vlk 2021, 26. 06. 2021

  9. Agility S: Diskvalifikován

  10. Jumping S: Diskvalifikován

  11. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  12. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  13. Agility I: Diskvalifikován

  14. Agility II: Diskvalifikován

  15. Jumping I: 1/69, 32.45 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  16. Jumping II: 33/64, 47.95 s, 25.0 tr. b., 4.28 m/s

  17. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 13. 06. 2021

  18. 1. Zkouška SA2: 1/5, 35.13 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  19. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  20. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  21. Luhačovice - Dvojzkoušky Luhačovice, 12. 06. 2021

  22. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  23. 2. Zkouška SA2: 6/11, 37.18 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  24. Zlín - O Zlínský ranec XVI., 05. 06. 2021

  25. 1. Zkouška SA2: 2/6, 38.58 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  26. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  27. Šumperk - Havliczech 41, 28. 05. 2021

  28. Trial I.: 2/4, 35.06 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  29. Trial II.: Diskvalifikován

  30. Šumperk - Havliczech 39, 21. 05. 2021

  31. TRIAL I.: Diskvalifikován

  32. TRIAL II.: Diskvalifikován

  33. Sedlec u Mikulova - Agi Moravian 2-exams, 10. 10. 2020

  34. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  35. 2. Zkouška SA2: 1/8, 39.32 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  36. Lednice - Nejdek - Burčákcup 2020, 03. 10. 2020

  37. Agility S: Diskvalifikován

  38. Jumping S: Diskvalifikován

  39. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  40. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 26. 09. 2020

  41. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  42. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  43. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  44. Hranice - 6. Hranické hrátky, 19. 09. 2020

  45. Agility Open: Diskvalifikován

  46. Agility Trial: Diskvalifikován

  47. Jumping Open: Diskvalifikován

  48. Šlapanice - Šlapanický vlk 2020, 02. 08. 2020

  49. Agility S: 2/21, 41.98 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  50. Jumping S: 8/21, 36.18 s, 15.0 tr. b., 5.72 m/s

  51. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  52. Brno - Letní Robinsonáda, 27. 06. 2020

  53. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  54. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  55. Agility S: Diskvalifikován

  56. Třebíč - Ber duozkoušky, 07. 06. 2020

  57. 1. Zkouška SA1: 1/3, 35.06 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  58. 2. Zkouška SA1: 1/4, 32.21 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  59. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  60. TRIAL I.: 1/10, 31.44 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  61. TRIAL II.: 1/10, 28.02 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  62. Rohatec - Rohatecký koláček, 24. 05. 2020

  63. Canviťácký Jumping S: Diskvalifikován

  64. Husse Jumping S: Diskvalifikován

  65. Stávečkovo jumping S: 7/12, 22.64 s, 5.0 tr. b., 7.11 m/s

  66. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  67. Finále: 2/6, 26.13 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  68. JUMPING I.: 3/18, 31.87 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  69. JUMPING II.: 11/18, 37.43 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  70. JUMPING III.: 2/18, 28.37 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s