Cz En

Viktorie Sůrová

  1. Číslo: 005079
  2. OSA: Psí škola od Svaté Lucie
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 01. 01. 2017
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 036915 (XS), Flower Rose Lovely Tina

  2. 068817 (S), Gannet Magic Rose Centia

  3. 044121 (S), Arryn Romanka

Výsledky

  1. Pňov - Předhradí - 8. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 14. 05. 2022

  2. 1.Zkouska, Arryn Romanka: Diskvalifikován

  3. 2.Zkouska, Arryn Romanka: 2/3, 34.01 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  4. Osenice - Osenické zkoušky a jumpingy + A0, 12. 03. 2022 - 13. 03. 2022

  5. 1. Zkouška SA1, Arryn Romanka: 1/2, 37.15 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  6. 2. Zkouška SA1, Arryn Romanka: 1/2, 40.2 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  7. Čerčany - OTEVŘENÉ SOUTĚŽE u 1. kvalifikačního závodu na JOAWC 2022, 26. 02. 2022 - 27. 02. 2022

  8. Agility I, Arryn Romanka: Diskvalifikován

  9. Agility II, Arryn Romanka: Diskvalifikován

  10. Jumping I, Arryn Romanka: 3/9, 38.77 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  11. Studenec u Trutnova - Únorové dvojzkoušky, 12. 02. 2022

  12. II. zkouška, Arryn Romanka: 2/5, 34.09 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  13. I. zkouška, Arryn Romanka: 1/5, 42.62 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  14. Ratenice - Lednové Ratenické dvojzkoušky, 23. 01. 2022

  15. 1. Zkouška SA1, Arryn Romanka: 2/9, 43.3 s, 10.0 tr. b., 3.46 m/s

  16. 2. Zkouška SA1, Arryn Romanka: 2/9, 37.33 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  17. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  18. 1. Jumping S, Arryn Romanka: 6/8, 34.7 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  19. 1. Zkouška SA1, Arryn Romanka: Diskvalifikován

  20. 2. Zkouška SA1, Arryn Romanka: 2/3, 38.82 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  21. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  22. 1. zkouška, Gannet Magic Rose Centia: 3/8, 44.3 s, 10.0 tr. b., 3.27 m/s

  23. 2. zkouška, Gannet Magic Rose Centia: 2/8, 41.95 s, 0.0 tr. b., 3.36 m/s

  24. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  25. Jumping, Gannet Magic Rose Centia: 16/22, 45.63 s, 11.63 tr. b., 3.73 m/s

  26. Zkouška 1, Gannet Magic Rose Centia: 1/4, 44.81 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  27. Zkouška 2, Gannet Magic Rose Centia: Diskvalifikován

  28. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  29. 1. zkouška, Flower Rose Lovely Tina: 1/2, 55.03 s, 11.03 tr. b., 3.42 m/s

  30. 1. zkouška, Gannet Magic Rose Centia: Diskvalifikován

  31. 2. zkouška, Flower Rose Lovely Tina: 1/2, 54.47 s, 18.97 tr. b., 3.18 m/s

  32. 2. zkouška, Gannet Magic Rose Centia: Diskvalifikován

  33. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  34. Zkouška II. SA2, Flower Rose Lovely Tina: 3/11, 46.74 s, 2.74 tr. b., 3.74 m/s

  35. Zkouška I. SA2, Flower Rose Lovely Tina: 6/11, 46.97 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  36. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  37. D Agility I, Flower Rose Lovely Tina: 9/15, 40.98 s, 9.56 tr. b., 3.71 m/s

  38. D Agility II, Flower Rose Lovely Tina: Diskvalifikován

  39. D Agility III, Flower Rose Lovely Tina: 4/15, 52.41 s, 0.5 tr. b., 3.59 m/s

  40. D Agility IV, Flower Rose Lovely Tina: Diskvalifikován

  41. D Jumping I, Flower Rose Lovely Tina: 3/15, 40.26 s, 2.84 tr. b., 3.7 m/s

  42. D Jumping II, Flower Rose Lovely Tina: 4/15, 47.06 s, 4.2 tr. b., 3.57 m/s

  43. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  44. 1. Zkouška A2 SA2, Flower Rose Lovely Tina: 5/9, 49.5 s, 14.5 tr. b., 2.99 m/s

  45. 2. Zkouška A2 SA2, Flower Rose Lovely Tina: 3/9, 56.35 s, 1.35 tr. b., 3.43 m/s

  46. Hra - tuneliáda pro A2+A3 S, Flower Rose Lovely Tina: 11/15, 51.19 s, 0.0 tr. b., 3.09 m/s

  47. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  48. Zkouška 1 SA2, Flower Rose Lovely Tina: 8/14, 53.19 s, 5.19 tr. b., 3.18 m/s

  49. Zkouška 2 SA2, Flower Rose Lovely Tina: Diskvalifikován

  50. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  51. 1. zkouška SA2, Flower Rose Lovely Tina: 6/13, 54.81 s, 13.81 tr. b., 3.14 m/s

  52. 2. zkouška SA2, Flower Rose Lovely Tina: 9/13, 56.1 s, 8.1 tr. b., 3.21 m/s

  53. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  54. 1. zkouška SA2, Flower Rose Lovely Tina: 9/13, 50.61 s, 6.61 tr. b., 3.3 m/s

  55. 2. zkouška SA2, Flower Rose Lovely Tina: Diskvalifikován

  56. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  57. 1. Zka - SA2, Flower Rose Lovely Tina: 2/13, 51.24 s, 5.24 tr. b., 3.55 m/s

  58. 2. Zka - SA2, Flower Rose Lovely Tina: 6/13, 63.21 s, 23.21 tr. b., 3.13 m/s

  59. Česká Třebová - JUNIOR OPEN 2017, 27. 05. 2017

  60. Agility - děti S, Flower Rose Lovely Tina: 1/2, 44.75 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  61. Jumping - děti S, Flower Rose Lovely Tina: 2/2, 44.28 s, 5.0 tr. b., 3.34 m/s

  62. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  63. 1.zkouška SA2, Flower Rose Lovely Tina: 4/14, 47.56 s, 2.56 tr. b., 3.41 m/s

  64. 2.zkouška SA2, Flower Rose Lovely Tina: Diskvalifikován

  65. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  66. Agility 1 D, Flower Rose Lovely Tina: 7/15, 46.87 s, 5.58 tr. b., 3.44 m/s

  67. Jumping 1 D, Flower Rose Lovely Tina: 6/15, 40.49 s, 3.07 tr. b., 3.68 m/s

  68. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  69. Agility Trial I, Flower Rose Lovely Tina: Diskvalifikován

  70. Jumping Trial I, Flower Rose Lovely Tina: 3/8, 47.25 s, 9.25 tr. b., 3.17 m/s

  71. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  72. 1. ZK SA2, Flower Rose Lovely Tina: 4/12, 62.4 s, 12.4 tr. b., 3.01 m/s

  73. 2. ZK SA2, Flower Rose Lovely Tina: 8/12, 59.8 s, 17.8 tr. b., 2.93 m/s

  74. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  75. 1. zkouška SA2, Flower Rose Lovely Tina: 5/12, 53.9 s, 5.9 tr. b., 3.45 m/s

  76. 2. zkouška SA2, Flower Rose Lovely Tina: 8/12, 48.85 s, 7.85 tr. b., 3.17 m/s

  77. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  78. ZkA. II. SA2, Flower Rose Lovely Tina: Diskvalifikován

  79. ZkA. I. SA2, Flower Rose Lovely Tina: 7/17, 46.84 s, 9.84 tr. b., 3.22 m/s

  80. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  81. 1. ZK SA2, Flower Rose Lovely Tina: Diskvalifikován

  82. 2. ZK SA2, Flower Rose Lovely Tina: 7/20, 42.38 s, 0.38 tr. b., 3.42 m/s

  83. Juniorský běh S, Flower Rose Lovely Tina: 5/10, 50.27 s, 5.27 tr. b., 3.18 m/s

  84. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  85. 1. Zka - SA1, Flower Rose Lovely Tina: 2/5, 48.23 s, 5.0 tr. b., 3.34 m/s

  86. 2. Zka - SA1, Flower Rose Lovely Tina: 1/5, 37.95 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  87. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  88. Zk A II. SA1, Flower Rose Lovely Tina: 1/5, 53.31 s, 9.31 tr. b., 3.23 m/s

  89. Zk.A I. SA1, Flower Rose Lovely Tina: 2/5, 44.18 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  90. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  91. Agility, Flower Rose Lovely Tina: 8/17, 73.85 s, 31.85 tr. b., 2.51 m/s

  92. Jumping, Flower Rose Lovely Tina: 12/17, 59.59 s, 20.59 tr. b., 2.95 m/s

  93. ZkA, Flower Rose Lovely Tina: Diskvalifikován