Viktorie Sůrová

  1. Číslo: 005079
  2. OSA: Psí škola od Svaté Lucie
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 01. 01. 2017
  6. Členem KA do: 31. 12. 2024
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 036915 (XS), Flower Rose Lovely Tina

    Arrow_down
  2. 068817 (S), Gannet Magic Rose Centia

    Arrow_down
  3. 044121 (S), Arryn Romanka

    Arrow_down

Výsledky

  1. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  2. QA4 Agility, Arryn Romanka: 16/69, 45.14 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  3. QA5 Agility, Arryn Romanka: 34/71, 39.53 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  4. QA6 Agility, Arryn Romanka: 19/68, 41.49 s, 7.49 tr. b., 4.29 m/s

  5. QJ4 Jumping, Arryn Romanka: 13/69, 41.04 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  6. QJ5 Jumping, Arryn Romanka: 4/69, 35.78 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  7. QJ6 Jumping, Arryn Romanka: 11/67, 34.98 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  8. Praha - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2024, 13. 04. 2024 - 14. 04. 2024

  9. Agility IV S, Arryn Romanka: 1/25, 39.72 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  10. Agility V S, Arryn Romanka: 7/25, 38.65 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  11. Jumping IV S, Arryn Romanka: 1/25, 35.49 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  12. Jumping V S, Arryn Romanka: 4/25, 37.79 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  13. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M, 06. 04. 2024 - 07. 04. 2024

  14. QA1 Agility, Arryn Romanka: Diskvalifikován

  15. QA2 Agility, Arryn Romanka: Diskvalifikován

  16. QA3 Agility, Arryn Romanka: 24/77, 39.51 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  17. QJ1 Jumping , Arryn Romanka: Diskvalifikován

  18. QJ2 Jumping, Arryn Romanka: 11/77, 35.52 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  19. QJ3 Jumping, Arryn Romanka: Diskvalifikován

  20. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2024, 23. 03. 2024 - 24. 03. 2024

  21. Agility III. S, Arryn Romanka: 2/27, 41.23 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  22. Agility II. S, Arryn Romanka: 10/27, 39.39 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  23. Agility I. S, Arryn Romanka: 2/28, 36.96 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  24. Jumping III. S, Arryn Romanka: Diskvalifikován

  25. Jumping II. S, Arryn Romanka: 4/28, 33.03 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  26. Jumping I. S, Arryn Romanka: 2/28, 36.1 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  27. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  28. Agility III 300, Arryn Romanka: Diskvalifikován

  29. Agility II 300, Arryn Romanka: 20/38, 40.06 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  30. Agility I 300, Arryn Romanka: 14/39, 40.2 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  31. Jumping III 300, Arryn Romanka: 14/38, 34.28 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  32. Jumping II 300, Arryn Romanka: Diskvalifikován

  33. Jumping I 300, Arryn Romanka: 5/39, 34.98 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  34. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 11.ročník, 06. 01. 2024

  35. Czech Imp Jump Small, Arryn Romanka: 7/23, 25.65 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  36. Jumping 1 - Small, Arryn Romanka: 1/24, 38.19 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  37. Jumping 2 - Small, Arryn Romanka: 3/23, 42.03 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  38. Ratenice - 3x zkoušky, 10. 12. 2023

  39. 1. zkouška A2 S, Arryn Romanka: Diskvalifikován

  40. 2. zkouška A2 S, Arryn Romanka: 1/4, 33.23 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  41. 3. zkouška A2 S, Arryn Romanka: 1/4, 33.07 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  42. Čerčany - As Fast As Tachyon, 30. 09. 2023 - 01. 10. 2023

  43. Agility 1 S, Arryn Romanka: Diskvalifikován

  44. Agility 2 S, Arryn Romanka: 2/21, 41.01 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  45. Finals S, Arryn Romanka: Diskvalifikován

  46. Jumping 1 S, Arryn Romanka: 2/22, 33.32 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  47. Jumping 2 S, Arryn Romanka: 5/22, 43.3 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  48. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  49. Agility družstev S, Arryn Romanka: 33/53, 43.67 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  50. Agility jednotlivci S, Arryn Romanka: 12/53, 44.52 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  51. Jumping družstev S, Arryn Romanka: 23/53, 44.02 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  52. Jumping jednotlivci S, Arryn Romanka: Diskvalifikován

  53. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 02. 09. 2023 - 03. 09. 2023

  54. Agility Družstev S, Arryn Romanka: 8/25, 37.62 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  55. Jumping Družstev S, Arryn Romanka: Diskvalifikován

  56. Jumping Jednotlivci Junioři S, Arryn Romanka: Diskvalifikován

  57. Kladno - UFO trojzkoušky (sobota), 19. 08. 2023

  58. 1. Zkouška SA2, Arryn Romanka: Diskvalifikován

  59. 2. Zkouška SA2, Arryn Romanka: 1/6, 34.44 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  60. 3. Zkouška SA2, Arryn Romanka: 1/6, 38.01 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  61. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  62. Agility 4 S, Arryn Romanka: 11/42, 45.25 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  63. Agility 5 S, Arryn Romanka: 27/41, 42.72 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  64. Agility 6 S, Arryn Romanka: 13/39, 47.08 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  65. Jumping 4 S, Arryn Romanka: Diskvalifikován

  66. Jumping 5 S, Arryn Romanka: Diskvalifikován

  67. Jumping 6 S, Arryn Romanka: 4/40, 38.48 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  68. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  69. Agility 1 S, Arryn Romanka: 3/58, 45.28 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  70. Agility 2 S, Arryn Romanka: 21/58, 43.95 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  71. Jumping 1 S, Arryn Romanka: 1/58, 35.3 s, 0.0 tr. b., 6.01 m/s

  72. Jumping 2 S, Arryn Romanka: Diskvalifikován

  73. Praha - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2023, 06. 05. 2023 - 07. 05. 2023

  74. Agility IV Small, Arryn Romanka: 1/15, 35.02 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  75. Agility VI Small, Arryn Romanka: Diskvalifikován

  76. Agility V Small, Arryn Romanka: 3/15, 38.42 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  77. Jumping III Small, Arryn Romanka: 4/15, 32.92 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  78. Jumping IV Small, Arryn Romanka: 4/15, 33.18 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  79. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  80. QA1 Agility, Arryn Romanka: Diskvalifikován

  81. QA2 Agility, Arryn Romanka: 33/65, 41.64 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  82. QA3 Agility, Arryn Romanka: Diskvalifikován

  83. QJ1 Jumping, Arryn Romanka: Diskvalifikován

  84. QJ2 Jumping, Arryn Romanka: Diskvalifikován

  85. QJ3 Jumping, Arryn Romanka: Diskvalifikován

  86. Osenice - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2023, 25. 03. 2023 - 26. 03. 2023

  87. Agility 1 S, Arryn Romanka: Diskvalifikován

  88. Agility 2 S, Arryn Romanka: Diskvalifikován

  89. Agility 3 S, Arryn Romanka: 1/14, 37.69 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  90. Jumping 1 S, Arryn Romanka: 2/14, 34.44 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  91. Jumping 2 S, Arryn Romanka: 1/14, 30.54 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  92. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 10.ročník, 07. 01. 2023

  93. Czech Imp Jump Small, Arryn Romanka: 10/28, 25.07 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  94. Jumping 1 - Small, Arryn Romanka: 10/28, 39.17 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  95. Jumping 2 - Small, Arryn Romanka: Diskvalifikován

  96. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2022 - 09. 10. 2022

  97. Agility J, Arryn Romanka: 14/18, 40.71 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  98. Agility Squads as Individual, Arryn Romanka: Diskvalifikován

  99. Jumping J, Arryn Romanka: 4/18, 33.37 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  100. Jumping Squads as Individual, Arryn Romanka: 6/30, 32.85 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  101. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky VII/22, 23. 09. 2022

  102. Zkouška S A2 - I., Arryn Romanka: 2/6, 45.58 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  103. Zkouška S A2 - II., Arryn Romanka: Diskvalifikován

  104. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 16. 09. 2022

  105. Druhá zkouška, Arryn Romanka: 1/4, 36.23 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  106. První zkouška, Arryn Romanka: Diskvalifikován

  107. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 081, 09. 07. 2022

  108. 1.zkouška, Arryn Romanka: Diskvalifikován

  109. 2.zkouška, Arryn Romanka: 1/6, 33.94 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  110. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  111. Agility 1 S, Arryn Romanka: Diskvalifikován

  112. Jumping 1 S, Arryn Romanka: Diskvalifikován

  113. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  114. Agility 1 S, Arryn Romanka: 16/40, 46.08 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  115. Agility 2 S, Arryn Romanka: Diskvalifikován

  116. Jumping 1 S, Arryn Romanka: Diskvalifikován

  117. Jumping 2 S, Arryn Romanka: 18/40, 40.75 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  118. Pňov - Předhradí - 8. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 14. 05. 2022

  119. 1.Zkouska, Arryn Romanka: Diskvalifikován

  120. 2.Zkouska, Arryn Romanka: 2/3, 34.01 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  121. Osenice - Osenické zkoušky a jumpingy + A0, 12. 03. 2022 - 13. 03. 2022

  122. 1. Zkouška SA1, Arryn Romanka: 1/2, 37.15 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  123. 2. Zkouška SA1, Arryn Romanka: 1/2, 40.2 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  124. Čerčany - OTEVŘENÉ SOUTĚŽE u 1. kvalifikačního závodu na JOAWC 2022, 26. 02. 2022 - 27. 02. 2022

  125. Agility I, Arryn Romanka: Diskvalifikován

  126. Agility II, Arryn Romanka: Diskvalifikován

  127. Jumping I, Arryn Romanka: 3/9, 38.77 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  128. Studenec u Trutnova - Únorové dvojzkoušky, 12. 02. 2022

  129. II. zkouška, Arryn Romanka: 2/5, 34.09 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  130. I. zkouška, Arryn Romanka: 1/5, 42.62 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  131. Ratenice - Lednové Ratenické dvojzkoušky, 23. 01. 2022

  132. 1. Zkouška SA1, Arryn Romanka: 2/9, 43.3 s, 10.0 tr. b., 3.46 m/s

  133. 2. Zkouška SA1, Arryn Romanka: 2/9, 37.33 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  134. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  135. 1. Jumping S, Arryn Romanka: 6/8, 34.7 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  136. 1. Zkouška SA1, Arryn Romanka: Diskvalifikován

  137. 2. Zkouška SA1, Arryn Romanka: 2/3, 38.82 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  138. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  139. 1. zkouška, Gannet Magic Rose Centia: 3/8, 44.3 s, 10.0 tr. b., 3.27 m/s

  140. 2. zkouška, Gannet Magic Rose Centia: 2/8, 41.95 s, 0.0 tr. b., 3.36 m/s

  141. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  142. Jumping, Gannet Magic Rose Centia: 16/22, 45.63 s, 11.63 tr. b., 3.73 m/s

  143. Zkouška 1, Gannet Magic Rose Centia: 1/4, 44.81 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  144. Zkouška 2, Gannet Magic Rose Centia: Diskvalifikován

  145. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  146. 1. zkouška, Flower Rose Lovely Tina: 1/2, 55.03 s, 11.03 tr. b., 3.42 m/s

  147. 1. zkouška, Gannet Magic Rose Centia: Diskvalifikován

  148. 2. zkouška, Flower Rose Lovely Tina: 1/2, 54.47 s, 18.97 tr. b., 3.18 m/s

  149. 2. zkouška, Gannet Magic Rose Centia: Diskvalifikován

  150. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  151. Zkouška II. SA2, Flower Rose Lovely Tina: 3/11, 46.74 s, 2.74 tr. b., 3.74 m/s

  152. Zkouška I. SA2, Flower Rose Lovely Tina: 6/11, 46.97 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  153. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  154. D Agility I, Flower Rose Lovely Tina: 9/15, 40.98 s, 9.56 tr. b., 3.71 m/s

  155. D Agility II, Flower Rose Lovely Tina: Diskvalifikován

  156. D Agility III, Flower Rose Lovely Tina: 4/15, 52.41 s, 0.5 tr. b., 3.59 m/s

  157. D Agility IV, Flower Rose Lovely Tina: Diskvalifikován

  158. D Jumping I, Flower Rose Lovely Tina: 3/15, 40.26 s, 2.84 tr. b., 3.7 m/s

  159. D Jumping II, Flower Rose Lovely Tina: 4/15, 47.06 s, 4.2 tr. b., 3.57 m/s

  160. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  161. Hra - tuneliáda pro A2+A3 S, Flower Rose Lovely Tina: 11/15, 51.19 s, 0.0 tr. b., 3.09 m/s

  162. 1. Zkouška A2 SA2, Flower Rose Lovely Tina: 5/9, 49.5 s, 14.5 tr. b., 2.99 m/s

  163. 2. Zkouška A2 SA2, Flower Rose Lovely Tina: 3/9, 56.35 s, 1.35 tr. b., 3.43 m/s

  164. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  165. Zkouška 1 SA2, Flower Rose Lovely Tina: 8/14, 53.19 s, 5.19 tr. b., 3.18 m/s

  166. Zkouška 2 SA2, Flower Rose Lovely Tina: Diskvalifikován

  167. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  168. 1. zkouška SA2, Flower Rose Lovely Tina: 6/13, 54.81 s, 13.81 tr. b., 3.14 m/s

  169. 2. zkouška SA2, Flower Rose Lovely Tina: 9/13, 56.1 s, 8.1 tr. b., 3.21 m/s

  170. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  171. 1. zkouška SA2, Flower Rose Lovely Tina: 9/13, 50.61 s, 6.61 tr. b., 3.3 m/s

  172. 2. zkouška SA2, Flower Rose Lovely Tina: Diskvalifikován

  173. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  174. 1. Zka - SA2, Flower Rose Lovely Tina: 2/13, 51.24 s, 5.24 tr. b., 3.55 m/s

  175. 2. Zka - SA2, Flower Rose Lovely Tina: 6/13, 63.21 s, 23.21 tr. b., 3.13 m/s

  176. Česká Třebová - JUNIOR OPEN 2017, 27. 05. 2017

  177. Agility - děti S, Flower Rose Lovely Tina: 1/2, 44.75 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  178. Jumping - děti S, Flower Rose Lovely Tina: 2/2, 44.28 s, 5.0 tr. b., 3.34 m/s

  179. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  180. 1.zkouška SA2, Flower Rose Lovely Tina: 4/14, 47.56 s, 2.56 tr. b., 3.41 m/s

  181. 2.zkouška SA2, Flower Rose Lovely Tina: Diskvalifikován

  182. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  183. Agility 1 D, Flower Rose Lovely Tina: 7/15, 46.87 s, 5.58 tr. b., 3.44 m/s

  184. Jumping 1 D, Flower Rose Lovely Tina: 6/15, 40.49 s, 3.07 tr. b., 3.68 m/s

  185. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  186. Agility Trial I, Flower Rose Lovely Tina: Diskvalifikován

  187. Jumping Trial I, Flower Rose Lovely Tina: 3/8, 47.25 s, 9.25 tr. b., 3.17 m/s

  188. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  189. 1. ZK SA2, Flower Rose Lovely Tina: 4/12, 62.4 s, 12.4 tr. b., 3.01 m/s

  190. 2. ZK SA2, Flower Rose Lovely Tina: 8/12, 59.8 s, 17.8 tr. b., 2.93 m/s

  191. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  192. 1. zkouška SA2, Flower Rose Lovely Tina: 5/12, 53.9 s, 5.9 tr. b., 3.45 m/s

  193. 2. zkouška SA2, Flower Rose Lovely Tina: 8/12, 48.85 s, 7.85 tr. b., 3.17 m/s

  194. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  195. ZkA. II. SA2, Flower Rose Lovely Tina: Diskvalifikován

  196. ZkA. I. SA2, Flower Rose Lovely Tina: 7/17, 46.84 s, 9.84 tr. b., 3.22 m/s

  197. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  198. Juniorský běh S, Flower Rose Lovely Tina: 5/10, 50.27 s, 5.27 tr. b., 3.18 m/s

  199. 1. ZK SA2, Flower Rose Lovely Tina: Diskvalifikován

  200. 2. ZK SA2, Flower Rose Lovely Tina: 7/20, 42.38 s, 0.38 tr. b., 3.42 m/s

  201. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  202. 1. Zka - SA1, Flower Rose Lovely Tina: 2/5, 48.23 s, 5.0 tr. b., 3.34 m/s

  203. 2. Zka - SA1, Flower Rose Lovely Tina: 1/5, 37.95 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  204. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  205. Zk A II. SA1, Flower Rose Lovely Tina: 1/5, 53.31 s, 9.31 tr. b., 3.23 m/s

  206. Zk.A I. SA1, Flower Rose Lovely Tina: 2/5, 44.18 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  207. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  208. Agility, Flower Rose Lovely Tina: 8/17, 73.85 s, 31.85 tr. b., 2.51 m/s

  209. Jumping, Flower Rose Lovely Tina: 12/17, 59.59 s, 20.59 tr. b., 2.95 m/s

  210. ZkA, Flower Rose Lovely Tina: Diskvalifikován