081420

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Alena Vocelková, Jahoda Kladno

    Arrow_down

Pes

  1. Niké Moravské srdce, Sheltie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Kladno - Odpolední zkoušky na přání (2xA1, 2x A3), 21. 05. 2024

  2. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  4. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 19. 05. 2024

  5. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  6. 2. Zkouška SA3: 3/5, 43.3 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  7. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  8. QA4 Agility: Diskvalifikován

  9. QA5 Agility: Diskvalifikován

  10. QA6 Agility: Diskvalifikován

  11. QJ4 Jumping: 44/69, 46.62 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  12. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  13. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  14. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M, 06. 04. 2024 - 07. 04. 2024

  15. QA1 Agility: Diskvalifikován

  16. QA2 Agility: 35/76, 40.99 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  17. QA3 Agility: Diskvalifikován

  18. QJ1 Jumping : 36/80, 38.48 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  19. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  20. QJ3 Jumping: 39/77, 43.52 s, 17.52 tr. b., 4.34 m/s

  21. Kladno - Velikonoční speciál, 01. 04. 2024

  22. Agility S: 5/16, 36.58 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  23. Jumping S: 5/17, 40.96 s, 15.0 tr. b., 3.93 m/s

  24. Krátký jumping S: 5/17, 20.79 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  25. Kladno - Velikonoční dvojzkoušky (sobota), 30. 03. 2024

  26. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  27. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  28. Kladno - Zimní openy trochu jinak, 24. 02. 2024

  29. Agility S: Diskvalifikován

  30. Jumping S: Diskvalifikován

  31. Kladno - Jahodová PARTY 2024, 27. 01. 2024 - 28. 01. 2024

  32. Agility FINÁLE S: Diskvalifikován

  33. Agility OPEN S: 7/16, 46.53 s, 15.0 tr. b., 4.71 m/s

  34. Jumping OPEN S neděle: 2/16, 37.4 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  35. Jumping OPEN S sobota: 1/17, 40.85 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  36. Zkouška SA3 neděle: Diskvalifikován

  37. Zkouška SA3 sobota: 2/11, 50.13 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  38. Kladno - Páteční PARTY rozjezd, 26. 01. 2024

  39. OPEN AGILITY S: Diskvalifikován

  40. OPEN JUMPING S: Diskvalifikován

  41. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  42. Agility III 300: Diskvalifikován

  43. Agility II 300: Diskvalifikován

  44. Agility I 300: Diskvalifikován

  45. Jumping III 300: 17/38, 36.75 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  46. Jumping II 300: 19/38, 38.84 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  47. Jumping I 300: Diskvalifikován

  48. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 11.ročník, 06. 01. 2024

  49. Czech Imp Jump Small: 5/23, 25.16 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  50. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  51. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  52. Kladno - Jahodová BOWLE 2023, 02. 12. 2023 - 03. 12. 2023

  53. OPEN JUMPING neděle S: Diskvalifikován

  54. OPEN JUMPING sobota S: Diskvalifikován

  55. Zkouška SA3 neděle: Diskvalifikován

  56. Zkouška SA3 sobota: Diskvalifikován

  57. Kladno - Dvouzkoušky Úžasné Agiplochy (neděle), 22. 10. 2023

  58. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  59. 2. Zkouška SA3: 1/7, 41.09 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  60. Čerčany - As Fast As Tachyon, 30. 09. 2023 - 01. 10. 2023

  61. Agility 1 S: 6/22, 54.6 s, 15.0 tr. b., 4.03 m/s

  62. Agility 2 S: Diskvalifikován

  63. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  64. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  65. Lucky Loser S: 4/8, 39.38 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  66. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2023

  67. Agility "AKINU" S: Diskvalifikován

  68. Jumping "Fish4Dog" S: Diskvalifikován

  69. Zkouška "D-BARF" S A3: Diskvalifikován

  70. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 17. 09. 2023

  71. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  72. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  73. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 16. 09. 2023

  74. Agility S: Diskvalifikován

  75. Jumping S: Diskvalifikován

  76. Tuneliáda S: Diskvalifikován

  77. Lysá nad Labem - O-O Open OVCE, 03. 09. 2023

  78. Agility S: Diskvalifikován

  79. Jumping S: 1/18, 33.6 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  80. SA3: Diskvalifikován

  81. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 02. 09. 2023

  82. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  83. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  84. Kladno - Letní zkoušky trochu jinak + A0, 22. 07. 2023

  85. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  86. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  87. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  88. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS SMALL: Diskvalifikován

  89. FRIDAY - AGILITY TEAMS SMALL: Diskvalifikován

  90. FRIDAY - JUMPING TEAMS SMALL: Diskvalifikován

  91. SATURDAY - AGILITY TEAMS SMALL: Diskvalifikován

  92. SATURDAY - JUMPING TEAMS SMALL: Diskvalifikován

  93. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS SMALL: 29/59, 50.37 s, 16.37 tr. b., 3.87 m/s

  94. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS SMALL: 24/55, 35.67 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  95. Lysá nad Labem - Beasťácké trojzkoušky, 24. 06. 2023

  96. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  97. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  98. 3. Zkouška SA3: 4/6, 42.08 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  99. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  100. Agility 1 S: 26/62, 49.12 s, 15.12 tr. b., 4.19 m/s

  101. Agility 2 S: Diskvalifikován

  102. Jumping 1 S: 43/63, 49.53 s, 27.53 tr. b., 3.78 m/s

  103. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  104. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  105. Agility 4 S: Diskvalifikován

  106. Agility 5 S: 8/41, 39.7 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  107. Agility 6 S: Diskvalifikován

  108. Jumping 4 S: Diskvalifikován

  109. Jumping 5 S: Diskvalifikován

  110. Jumping 6 S: Diskvalifikován

  111. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  112. Agility 1 S: Diskvalifikován

  113. Agility 2 S: 34/58, 42.66 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  114. Jumping 1 S: 25/58, 37.02 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  115. Jumping 2 S: 12/54, 43.36 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  116. Liberec - Liberecké 2x zkoušky, 18. 05. 2023 - 19. 05. 2023

  117. 1. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  118. 2. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  119. Kladno - Jarní zkoušky trochu jinak + A0, 07. 05. 2023

  120. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  121. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  122. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  123. QA1 Agility: 26/67, 44.78 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  124. QA2 Agility: 52/65, 47.99 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  125. QA3 Agility: Diskvalifikován

  126. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  127. QJ2 Jumping: 39/66, 41.69 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  128. QJ3 Jumping: 44/64, 51.23 s, 20.23 tr. b., 3.81 m/s

  129. Roudnice nad Labem - DogFriends Rozcvička, 21. 04. 2023

  130. SA3 I: Diskvalifikován

  131. SA3 II: Diskvalifikován

  132. Kladno - Velikonoční zkoušky + A0, 10. 04. 2023

  133. 1. Zkouška SA3: 2/6, 41.98 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  134. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  135. Kladno - Velikonoční speciál, 09. 04. 2023

  136. Agility S: Diskvalifikován

  137. Jumping S: 12/16, 35.52 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  138. Krátký jumping S: 5/16, 22.56 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  139. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 25. 03. 2023

  140. 1. Zkouška SA3: 1/5, 51.9 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  141. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  142. Kladno - Zkoušky - březen 2023, 10. 03. 2023

  143. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  144. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  145. Kladno - Trojzkoušky úžasné agiplochy + A0 a Veteráni, 04. 03. 2023

  146. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  147. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  148. 3. Zkouška SA3: 6/10, 44.68 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  149. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 18. 02. 2023

  150. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  151. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  152. Kladno - Zkoušky - únor 2023, 17. 02. 2023

  153. Zkouška I. A3 S: Diskvalifikován

  154. Zkouška II. A3 S: Diskvalifikován

  155. KLADNO - Jahodová Předpárty, 27. 01. 2023

  156. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  157. 2. zkouška SA3: 1/2, 45.65 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  158. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  159. Agility III 300: Diskvalifikován

  160. Agility II 300: Diskvalifikován

  161. Agility I 300: 25/40, 46.5 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  162. Jumping III 300: Diskvalifikován

  163. Jumping II 300: Diskvalifikován

  164. Jumping I 300: Diskvalifikován

  165. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 11. 12. 2022

  166. 1. Zkouška SA3: 3/8, 40.08 s, 10.0 tr. b., 5.49 m/s

  167. 2. Zkouška SA3: 2/8, 39.57 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  168. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 02. 12. 2022

  169. 1. Zkouška SA3: 2/7, 41.88 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  170. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  171. KLADNO - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2022 - 27. 11. 2022

  172. Jumping S neděle: Diskvalifikován

  173. Jumping sobota S: Diskvalifikován

  174. Zkouška SA3 neděle: Diskvalifikován

  175. Zkouška SA3 sobota: 3/7, 48.51 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  176. KLADNO - Jahodová zahřívačka, 25. 11. 2022

  177. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  178. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  179. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 19. 11. 2022

  180. Agility I Sheltie: Diskvalifikován

  181. Jumping II Sheltie: 5/17, 28.16 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  182. Jumping I Sheltie: Diskvalifikován

  183. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 11. 11. 2022

  184. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  185. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  186. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 16. 09. 2022

  187. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  188. První zkouška: Diskvalifikován

  189. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 11. 09. 2022

  190. 1. Zkouška SA2: 1/7, 36.8 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  191. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  192. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 10. 09. 2022

  193. Agility S: Diskvalifikován

  194. Jumping S: Diskvalifikován

  195. Tuneliáda S : 4/22, 36.87 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  196. Kladno - Letní zkoušky + A0, 27. 08. 2022

  197. 1. Zkouška SA2: 1/6, 42.71 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  198. 2. Zkouška SA2: 1/6, 36.6 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  199. Kladno - Jump KING IV., 21. 08. 2022

  200. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  201. 2. Jumping S: 2/5, 29.33 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  202. 3. Jumping S: Diskvalifikován

  203. 4. Jumping S: Diskvalifikován

  204. Kladno - UFO Trojzkoušky 4, 20. 08. 2022

  205. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  206. 2. Zkouška SA2: 3/5, 33.87 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  207. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  208. Kladno - Jumpingové derby + A0, 24. 07. 2022

  209. JUMPING LEHKÝ S: 3/12, 27.84 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  210. JUMPING STANDARD II S: Diskvalifikován

  211. JUMPING STANDARD I S: 6/13, 41.2 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  212. VELKÉ JUMPINGOVÉ FINÁLE S: Diskvalifikován

  213. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 15. 07. 2022

  214. 1. Zkouška SA2: 1/3, 38.69 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  215. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  216. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  217. SA Agility 1: Diskvalifikován

  218. SA Agility 2: 30/63, 39.92 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  219. SA Agility 3: 28/64, 40.81 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  220. SA Agility 4: Diskvalifikován

  221. SA Jumping 1: Diskvalifikován

  222. SA Jumping 2: 25/52, 45.06 s, 11.64 tr. b., 4.66 m/s

  223. Zkouška Exam S A2: 2/12, 42.97 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  224. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  225. Agility 1 S: 7/36, 46.63 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  226. Agility 2 S: Diskvalifikován

  227. Jumping 1 S: 12/35, 38.91 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  228. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  229. Liberec - Odpolední zkoušky, 17. 06. 2022

  230. 1. zkouška A2 S: 2/4, 39.59 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  231. 2. zkouška A2 S: Diskvalifikován

  232. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  233. QA4 Agility: Diskvalifikován

  234. QA5 Agility: Diskvalifikován

  235. QA6 Agility: 19/41, 52.1 s, 20.0 tr. b., 4.22 m/s

  236. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  237. QJ5 Jumping: 27/42, 44.77 s, 7.85 tr. b., 4.8 m/s

  238. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  239. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  240. Agility 1 S: Diskvalifikován

  241. Agility 2 S: Diskvalifikován

  242. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  243. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  244. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  245. QA1 Agility: Diskvalifikován

  246. QA2 Agility: Diskvalifikován

  247. QA3 Agility: Diskvalifikován

  248. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  249. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  250. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  251. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  252. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  253. Beroun - Velikonoční zkoušky, 18. 04. 2022

  254. 1. Zkouška SA2: 1/7, 37.76 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  255. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  256. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  257. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  258. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  259. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  260. Kladno - JumpBeast 4, 27. 03. 2022

  261. Jumping 1 - S: Diskvalifikován

  262. Jumping 2 - S: 2/13, 34.26 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  263. Jumping 3 - S: Diskvalifikován

  264. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  265. Neděle Jumping2+3 S: Diskvalifikován

  266. Neděle SA2 I: 1/3, 39.65 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  267. Neděle SA2 II: 1/3, 42.07 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  268. Sobota Jumping2+3 S: Diskvalifikován

  269. Sobota SA2 I: Diskvalifikován

  270. Sobota SA2 II: Diskvalifikován

  271. Kladno - Jahodová Párty, 29. 01. 2022 - 30. 01. 2022

  272. Agility open S sobota: Diskvalifikován

  273. FINÁLE agility S: Diskvalifikován

  274. Jumping S neděle: 1/12, 41.07 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  275. Jumping S sobota: Diskvalifikován

  276. Zkouška SA2 neděle: Diskvalifikován

  277. Zkouška SA2 sobota: 2/2, 39.94 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  278. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (sobota), 22. 01. 2022

  279. 1. Zkouška SA2: 3/4, 39.12 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  280. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  281. 3. Zkouška SA2: 1/4, 31.41 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  282. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  283. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  284. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  285. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  286. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 07. 01. 2022

  287. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  288. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  289. Kladno - PETRISácké odpolední dvojzkoušky, 04. 01. 2022

  290. Zkouška SA1: 1/5, 36.62 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  291. Zkouška SA1 II: 1/5, 33.9 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  292. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  293. Czech Imp Jump Small: 24/30, 48.5 s, 28.5 tr. b., 2.56 m/s

  294. Jumping 1 - Small: 21/30, 45.67 s, 17.67 tr. b., 4.27 m/s

  295. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  296. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 28. 12. 2021

  297. 1. Zkouška SA1: 1/3, 31.75 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  298. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  299. 3. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  300. Beroun - Vánoční zkoušky, 19. 12. 2021

  301. 1. Zkouška SA1: 1/7, 32.82 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  302. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  303. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 12. 2021

  304. Druhá zkouška: 2/3, 35.5 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  305. První zkouška: Diskvalifikován

  306. Kladno - MyBeast 8, 12. 12. 2021

  307. Agility Spokojenypes.cz S: Diskvalifikován

  308. Jelení Agility S: Diskvalifikován

  309. Jumping S: 8/8, 37.73 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  310. Jumping Short S: 7/8, 25.14 s, 5.14 tr. b., 4.85 m/s

  311. Kladno - MyBeast 8 Warm Up, 11. 12. 2021

  312. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  313. 2. Zkouška SA1: 4/4, 34.62 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  314. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  315. Czech Imp Jump Small: 17/24, 27.56 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  316. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  317. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  318. KLADNO - Jahodová BOWLE, 27. 11. 2021 - 28. 11. 2021

  319. Agility Open S: Diskvalifikován

  320. Finále Agility S: Diskvalifikován

  321. Jumping S: Diskvalifikován

  322. Jumping S neděle : 7/8, 41.95 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  323. Zkouška SA1: 1/1, 46.43 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  324. Zkouška SA1 neděle : 1/1, 47.8 s, 10.0 tr. b., 2.99 m/s

  325. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 19. 11. 2021

  326. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  327. První zkouška: Diskvalifikován

  328. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  329. III. jumpng S: 4/7, 30.31 s, 15.31 tr. b., 4.42 m/s

  330. II. jumping S: Diskvalifikován

  331. I. jumping S: 7/7, 32.39 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  332. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 03. 10. 2021

  333. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  334. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 02. 10. 2021

  335. Agility S: Diskvalifikován

  336. Agility S: Diskvalifikován

  337. Jumping S: Diskvalifikován

  338. Jumping S: Diskvalifikován

  339. Tuneliáda S : 6/24, 29.94 s, 0.0 tr. b., 6.05 m/s

  340. Tuneliáda S : 6/24, 29.94 s, 0.0 tr. b., 6.05 m/s

  341. Kladno - Jump KING, 22. 08. 2021

  342. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  343. 2. Jumping S: 3/18, 29.85 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  344. 3. Jumping S: 11/18, 32.31 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  345. 4. Jumping S: 10/18, 30.1 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  346. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  347. Jumping III S: 4/9, 28.26 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  348. Jumping I S: Diskvalifikován

  349. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  350. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  351. 1. Agility S: Diskvalifikován

  352. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  353. 2. Agility S: Diskvalifikován

  354. 2. Jumping S: 8/13, 29.81 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s