Cz En

010020

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Julie Krátká, OSA Naura

    Člen KA

Pes

  1. Ebony Rose od Přelícké zvonice, Sheltie

Výsledky

  1. Sedlec u Mikulova - Czech cup 2022, 08. 05. 2022

  2. 1. Agility S - Z l e t.: Diskvalifikován

  3. 2. Agility S - Z l e t.: 1/17, 39.48 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  4. 3. Jumping S - Z l e t.: 2/17, 36.35 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  5. Suchdol nad Odrou - KVĚTNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 01. 05. 2022

  6. Agility Trial I: Diskvalifikován

  7. Agility Trial II: Diskvalifikován

  8. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  9. QA1 Agility: 12/51, 48.08 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  10. QA2 Agility: Diskvalifikován

  11. QA3 Agility: Diskvalifikován

  12. QJ1 Jumping: 19/50, 38.64 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  13. QJ2 Jumping: 21/50, 38.75 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  14. QJ3 Jumping: 27/39, 43.1 s, 16.29 tr. b., 4.13 m/s

  15. Šumperk - Havliczech 50 + jumping A0, 15. 04. 2022

  16. Zkouška I.: Diskvalifikován

  17. Zkouška II.: 1/6, 33.43 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  18. Kaňovice - Apríl v Kaňkách - Dvojzkoušky + jumping A0, 02. 04. 2022

  19. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  20. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  21. Čeladná - OTEVŘENÉ SOUTĚŽE a DVOJZKOUŠKY u 2. kvalifikačního závodu na JOAWC 2022, 26. 03. 2022

  22. Agility I: Diskvalifikován

  23. Agility II: Diskvalifikován

  24. Jumping I: Diskvalifikován

  25. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 12. 03. 2022

  26. 1. Zkouška A2 S: Diskvalifikován

  27. 2. Zkouška A2 S: 1/6, 38.54 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  28. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  29. Agility I 300: Diskvalifikován

  30. Agility II 300: Diskvalifikován

  31. Agility III 300: 8/29, 43.75 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  32. Jumping I 300: Diskvalifikován

  33. Jumping II 300: Diskvalifikován

  34. Jumping III 300: 8/30, 40.42 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  35. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  36. Vitar Agility Trial I: Diskvalifikován

  37. Vitar Agility Trial II: Diskvalifikován

  38. Rožnov pod Radhoštěm - Jak na Nový rok..., 01. 01. 2022

  39. 1.: Diskvalifikován

  40. 2.: 1/3, 36.13 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  41. Rožnov pod Radhoštěm - Nejlepší na konec, 31. 12. 2021

  42. 1. A1: Diskvalifikován

  43. 2. A1: 1/2, 35.19 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  44. 3. A1: 1/2, 27.75 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  45. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  46. Czech Imp Jump Small: 14/24, 24.24 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  47. Jumping 1 - Small: 3/24, 39.96 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  48. Jumping 2 - Small: 9/24, 41.13 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  49. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  50. VITAR Agility Trial I: Diskvalifikován

  51. VITAR Agility Trial II: Diskvalifikován

  52. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 20. 11. 2021

  53. Agility - Sheltie: 2/18, 42.1 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  54. Grand Final - Sheltie: 6/10, 32.62 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  55. Jumping II- Sheltie: 9/18, 28.74 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  56. Jumping I - Sheltie: 2/18, 27.43 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  57. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + MČR kníračů a bíglů, 28. 10. 2021

  58. Agility Open: Diskvalifikován

  59. Jumping Light: 2/17, 23.95 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  60. Jumping Open: Diskvalifikován

  61. Brno - Podzimní Brno, 23. 10. 2021

  62. Agility SA: Diskvalifikován

  63. Jumping SA: Diskvalifikován

  64. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  65. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

  66. jumping CHALLENGE S: 8/18, 45.89 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  67. jumping HRA S: Diskvalifikován

  68. open AGILITY S: 11/31, 44.15 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  69. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 02. 10. 2021

  70. Agility S: Diskvalifikován

  71. Agility S: Diskvalifikován

  72. Jumping S: Diskvalifikován

  73. Jumping S: Diskvalifikován

  74. Tuneliáda S : 16/24, 32.7 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  75. Tuneliáda S : 16/24, 32.7 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  76. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 26. 09. 2021

  77. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  78. 2. Zkouška SA1: 1/6, 33.19 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  79. 3. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  80. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v září, 19. 09. 2021

  81. Agility 1: Diskvalifikován

  82. Agility 2: Diskvalifikován

  83. Jumping: Diskvalifikován

  84. Jumping 1: Diskvalifikován

  85. Jumping 2: Diskvalifikován

  86. Trutnov - Páteční rozjezd, 10. 09. 2021

  87. 1. zkouška: Diskvalifikován

  88. 2. zkouška: Diskvalifikován

  89. Ostrava - dvojzkoušky Bestagility, 29. 08. 2021

  90. Agility Trial I: 2/5, 50.4 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  91. Agility Trial II: Diskvalifikován

  92. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  93. Agility S: 14/18, 44.89 s, 20.0 tr. b., 4.88 m/s

  94. Jumping S: 1/18, 34.13 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  95. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  96. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  97. Agility Brut S: Diskvalifikován

  98. Demi Z SA1: 1/8, 38.57 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  99. Jumping Extra Dry S: 5/20, 35.91 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  100. Šlapanice - Šlapanický vlk 2021, 26. 06. 2021

  101. Agility S: 8/19, 42.96 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  102. Jumping S: 7/19, 39.56 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  103. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  104. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  105. Agility Trial I: Diskvalifikován

  106. Agility Trial II: Diskvalifikován

  107. Modrá - Trojzkoušky, 06. 06. 2021

  108. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  109. 2. Zkouška SA1: 1/4, 37.86 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  110. 3. Zkouška SA1: 1/4, 41.23 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  111. Rohatec - Rohatecký koláček, 30. 05. 2021

  112. Canviťácký jumping S: Diskvalifikován

  113. Husse jumping S: 9/14, 44.09 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  114. Stávečkovo jumping S: Diskvalifikován

  115. Hranice - X. HRANICKÁ SKOČKA, 29. 05. 2021

  116. Agility Trial: Diskvalifikován

  117. Earth dog's labyrinth: 5/24, 34.89 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  118. Frog's course: Diskvalifikován