Cz En

053018

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Denisa Sommerová, Agility Hloubětín

    Člen KA

Pes

  1. Nougat Nutty Romy´s Choco, Pudl

Výsledky

  1. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  2. Czech Imp Jump: 14/28, 29.99 s, 5.99 tr. b., 4.0 m/s

  3. Jumping 1: 13/29, 40.48 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  4. Jumping 2: 6/29, 36.08 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  5. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  6. II. zkouška MA3: 2/14, 37.71 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  7. I. zkouška MA3: 4/14, 38.5 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  8. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  9. Czech Imp Jump: 4/20, 20.3 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  10. Jumping 1: 11/21, 36.62 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  11. Jumping 2: 3/21, 33.89 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  12. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  13. III. jumping M: Diskvalifikován

  14. II. jumping M: 1/29, 30.97 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  15. I. jumping M: 5/29, 32.39 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  16. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  17. II. zkouška MA2: 1/11, 36.8 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  18. I. zkouška MA2: 2/11, 35.48 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  19. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  20. Czech Imp Jump: 9/17, 20.17 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  21. Jumping 1: 3/17, 36.42 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  22. Jumping 2 : Diskvalifikován

  23. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  24. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  25. 2. Zkouška MA2: 3/9, 32.37 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  26. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  27. Czech Imp Jump Medium: 3/22, 21.5 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  28. Jumping 1 - Medium: 2/23, 34.01 s, 0.0 tr. b., 6.12 m/s

  29. Jumping 2 - Medium: 2/22, 26.71 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  30. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  31. Batmanův jumping M: Diskvalifikován

  32. Jumping superhrdinů M: Diskvalifikován

  33. Kapitánský jumping M: Diskvalifikován

  34. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  35. Zkouška II MA2: 1/2, 35.81 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  36. Zkouška I MA2: 2/2, 38.24 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  37. Lysá nad Labem - Zkoušky NKÚ XII., 16. 08. 2019

  38. MA2 - I.: 1/3, 34.35 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  39. MA2 - II.: 1/3, 33.67 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  40. Praha-Uhříněves - 7. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 10. 08. 2019

  41. 1. běh MA2: Diskvalifikován

  42. 2. běh MA2 : 1/10, 38.5 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  43. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  44. Jumping 1 - M: Diskvalifikován

  45. Jumping 2 - M: Diskvalifikován

  46. Jumping 3 - M: Diskvalifikován

  47. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  48. Ne. - Agility II. M: 21/52, 46.79 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  49. Ne. - Jumping II. M: 10/52, 42.46 s, 0.46 tr. b., 4.33 m/s

  50. So. - Agility I. M: Diskvalifikován

  51. So. - Jumping I. M: Diskvalifikován

  52. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  53. Zkouška MA1 I: 1/5, 28.32 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  54. Zkouška MA1 II: 1/5, 26.84 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  55. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  56. Zkouška II. MA1: 1/7, 34.96 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  57. Zkouška I. MA1: Diskvalifikován

  58. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  59. MA1 I.: 2/5, 29.6 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  60. MA1 II.: 2/5, 29.54 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  61. MA1 III.: Diskvalifikován

  62. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  63. Czech Imp Jump: 11/20, 26.08 s, 5.08 tr. b., 4.14 m/s

  64. Jumping 1: Diskvalifikován

  65. Jumping 2: 4/20, 32.95 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  66. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  67. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  68. Jumping 1: Diskvalifikován

  69. Jumping 2: Diskvalifikován

  70. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  71. Czech Imp Jump: 7/23, 22.64 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  72. Jumping 1: Diskvalifikován

  73. Jumping 2: 5/24, 27.92 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  74. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  75. 1.kvalifikace: 10/17, 34.28 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  76. 2.kvalifikace: 8/17, 38.34 s, 11.34 tr. b., 3.94 m/s

  77. 3.kvalifikace: 5/17, 29.58 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  78. Východočeské finále: 5/9, 30.44 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s