002220

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Stanislav Řehola, Grant agility

    Arrow_down

Pes

  1. Catlin Roxy Diamond, Pudl

    Arrow_down

Výsledky

  1. Peruc - Agiliťácké Fimfárum, 11. 05. 2024

  2. Jumping Družstev: 7/13, 34.54 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  3. Jumping Dva krát Dva: 1/13, 20.96 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  4. Jumping EKOgility: 1/13, 30.26 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  5. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  6. QA4 Agility: 4/90, 44.11 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  7. QA5 Agility: 26/90, 33.85 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  8. QA6 Agility: Diskvalifikován

  9. QJ4 Jumping: 12/90, 39.86 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  10. QJ5 Jumping: 10/91, 31.41 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  11. QJ6 Jumping: 6/89, 34.31 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  12. Žamberk - MR plemen, 27. 04. 2024 - 28. 04. 2024

  13. Agility II M: Diskvalifikován

  14. Agility I. M: 1/54, 34.0 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  15. Jumping III M: 2/48, 33.87 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  16. Jumping II. M: 25/50, 44.91 s, 15.91 tr. b., 3.34 m/s

  17. Jumping I. M: Diskvalifikován

  18. Jumping IV M - pudlů: 1/19, 31.3 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  19. Pňov - Předhradí - 11. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 20. 04. 2024

  20. Zkouška č. 1 - MA3: 1/4, 36.93 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  21. Zkouška č. 2 - MA3: Diskvalifikován

  22. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M, 06. 04. 2024 - 07. 04. 2024

  23. QA1 Agility: 8/99, 40.24 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  24. QA2 Agility: Diskvalifikován

  25. QA3 Agility: 29/92, 39.99 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  26. QJ1 Jumping: 11/99, 33.51 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  27. QJ2 Jumping: 14/97, 35.03 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  28. QJ3 Jumping: 7/97, 34.11 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  29. Čerčany - Stars Shining At Tachyon, 15. 03. 2024 - 17. 03. 2024

  30. Agility II. M: Diskvalifikován

  31. Agility I. M: Diskvalifikován

  32. Final M: 2/13, 36.02 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  33. Jumping III. M: Diskvalifikován

  34. Jumping II. M: 2/24, 40.13 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  35. Jumping I. M: Diskvalifikován

  36. Terezín - DogFriends Cup 2024 (2/3), 10. 02. 2024

  37. Jumping 2+3 M: 3/15, 33.28 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  38. MA3 I: Diskvalifikován

  39. MA3 II: Diskvalifikován

  40. Terezín - DogFriends únorový předkrm, 09. 02. 2024

  41. MA3 I: Diskvalifikován

  42. MA3 II: Diskvalifikován

  43. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  44. Agility III 300: 2/38, 39.75 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  45. Agility II 300: 3/38, 38.74 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  46. Agility I 300: Diskvalifikován

  47. Jumping III 300: 1/38, 31.7 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  48. Jumping II 300: 1/38, 34.32 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  49. Jumping I 300: 1/39, 32.62 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  50. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 11.ročník, 06. 01. 2024

  51. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  52. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  53. Kladno - Jahodová BOWLE 2023, 02. 12. 2023 - 03. 12. 2023

  54. OPEN AGILITY sobota M: Diskvalifikován

  55. OPEN JUMPING sobota M: 1/13, 35.68 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  56. Zkouška MA3 sobota: Diskvalifikován

  57. Praha Uhříněves - Tradiční mini dvojzkoušky III/23, 13. 10. 2023

  58. Zkouška M A3 - I.: 2/4, 39.59 s, 10.0 tr. b., 5.53 m/s

  59. Zkouška M A3 - II.: Diskvalifikován

  60. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  61. Agility družstev M: 39/66, 43.68 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  62. Agility jednotlivci M: Diskvalifikován

  63. Jumping družstev M: 13/67, 40.45 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  64. Jumping jednotlivci M: Diskvalifikován

  65. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  66. Agility 4 M: 20/44, 42.98 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  67. Agility 5 M: 7/45, 38.51 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  68. Jumping 4 M: 5/45, 37.19 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  69. Jumping 5 M: Diskvalifikován

  70. Jumping 6 M: Diskvalifikován

  71. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  72. QA1 Agility: Diskvalifikován

  73. QA2 Agility: 22/64, 37.86 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  74. QA3 Agility: 6/59, 39.41 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  75. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  76. QJ2 Jumping: 19/63, 38.34 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  77. QJ3 Jumping: 20/64, 33.99 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  78. Roudnice nad Labem - DogFriends Rozcvička, 21. 04. 2023

  79. MA3 I: Diskvalifikován

  80. MA3 II: Diskvalifikován

  81. Rokycany - Rokycanská skočná, 07. 04. 2023

  82. Agility M: 6/17, 33.54 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  83. Jumping M: 1/17, 28.09 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  84. Zkouška MA3: 4/8, 37.49 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  85. Terezín - DogFriends Cup 2023 (3/3), 11. 03. 2023 - 12. 03. 2023

  86. MA3 I: Diskvalifikován

  87. MA3 II: 2/12, 43.68 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  88. MA3 III: Diskvalifikován

  89. MA3 IV: Diskvalifikován

  90. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  91. Agility III 300: 13/33, 44.6 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  92. Agility II 300: 1/38, 38.7 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  93. Agility I 300: 18/40, 41.32 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  94. Jumping III 300: Diskvalifikován

  95. Jumping II 300: Diskvalifikován

  96. Jumping I 300: 3/41, 37.12 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  97. Terezín - DogFriends Cup 2023 (1/3), 14. 01. 2023

  98. Jumping2+3 M: 4/19, 33.06 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  99. MA3 I: Diskvalifikován

  100. MA3 II: Diskvalifikován

  101. Terezín - DogFriends lednový předkrm, 13. 01. 2023

  102. MA3 I: 1/5, 39.33 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  103. MA3 II: Diskvalifikován

  104. Studenec u Trutnova - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2022 - 01. 01. 2023

  105. II. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  106. II. zkouška A3 (SO) M: Diskvalifikován

  107. I. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  108. I. zkouška A3 (SO) M: Diskvalifikován

  109. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 10.ročník, 10. 12. 2022

  110. Czech Imp Jump Medium: 5/27, 20.74 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  111. Jumping 1 - Medium: 3/27, 35.91 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  112. Jumping 2 - Medium: 2/27, 30.83 s, 0.0 tr. b., 6.29 m/s

  113. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 10.ročník, 05. 11. 2022

  114. Czech Imp Jump Medium: 5/27, 20.9 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  115. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  116. Jumping 2 - Medium: 2/27, 32.0 s, 0.0 tr. b., 6.25 m/s

  117. Čerčany - As Fast As Tachyon, 01. 10. 2022 - 02. 10. 2022

  118. Agility / M: 10/29, 39.03 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  119. Jumping / M: 1/29, 35.84 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  120. Jumping / M / 3: 1/12, 35.42 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  121. TACHYON AGILITY / M: 4/29, 37.57 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  122. TACHYON JUMPING / M: 21/29, 33.49 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  123. Zkouška A3 / M: Diskvalifikován

  124. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2022

  125. Agility M Inca Collagen: Diskvalifikován

  126. Jumping M Grešík: 11/25, 46.71 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  127. Čerčany - AWC Warm Up At Tachyon, 18. 09. 2022

  128. Agility III / M: Diskvalifikován

  129. Agility II / M: 2/18, 43.6 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  130. Agility I / M: Diskvalifikován

  131. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 11. 09. 2022

  132. 1. Zkouška MA3: 3/12, 45.38 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  133. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  134. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  135. Agility: 44/73, 42.06 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  136. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 38/73, 37.26 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  137. Jumping: Diskvalifikován

  138. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  139. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  140. Agility 1 M: 15/64, 44.39 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  141. Agility 2 M: Diskvalifikován

  142. Jumping 1 M: 4/64, 34.63 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  143. Jumping 2 M: 2/62, 35.71 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  144. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  145. QA4 Agility: 16/44, 42.31 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  146. QA5 Agility: 17/42, 43.03 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  147. QJ4 Jumping: 3/44, 39.17 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  148. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  149. QJ6 Jumping: 5/39, 37.12 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  150. Kopaniny u Aše - Kopaninský hop, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  151. Agility M: 2/17, 38.52 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  152. Jumping M: 4/17, 36.65 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  153. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  154. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  155. Zkouška 2 MA2: 1/4, 35.85 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  156. Zkouška 3 MA2: 1/4, 40.84 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  157. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  158. QA1 Agility: 15/64, 44.31 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  159. QA2 Agility: 10/64, 42.16 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  160. QA3 Agility: Diskvalifikován

  161. QJ1 Jumping: 8/64, 38.7 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  162. QJ2 Jumping: 17/62, 36.23 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  163. QJ3 Jumping: 10/48, 33.27 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  164. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  165. Agility M: Diskvalifikován

  166. Jumping M: 8/17, 40.06 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  167. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  168. Čeladná - OTEVŘENÉ SOUTĚŽE a DVOJZKOUŠKY u 2. kvalifikačního závodu na JOAWC 2022, 26. 03. 2022

  169. Agility I: Diskvalifikován

  170. Agility II: 1/9, 40.53 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  171. Jumping I: 1/9, 39.86 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  172. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 13. 03. 2022

  173. Zkouška MA2 I.: Diskvalifikován

  174. Zkouška MA2 II.: Diskvalifikován

  175. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  176. FINÁLE M: Diskvalifikován

  177. neděle Jumping2+3 M: 3/20, 40.71 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  178. neděle MA2: Diskvalifikován

  179. Sobota Jumping2+3 M: 3/17, 37.39 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  180. sobota MA2 I: Diskvalifikován

  181. sobota MA2 II: Diskvalifikován

  182. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  183. Agility 1 - Medium: 9/36, 25.98 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  184. Agility 2 - Medium: 6/36, 26.54 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  185. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  186. Jumping 2 - Medium: 6/26, 22.12 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  187. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  188. Pátek MA2 I.: 1/3, 35.22 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  189. Pátek MA2 II.: 1/3, 36.68 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  190. Sobota Jumping2+3 M: 3/16, 38.94 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  191. Sobota MA2 I.: Diskvalifikován

  192. Sobota MA2 II.: Diskvalifikován

  193. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  194. Agility III 300: 7/29, 43.09 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  195. Agility II 300: Diskvalifikován

  196. Agility I 300: 1/30, 42.17 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  197. Jumping III 300: 1/30, 35.77 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  198. Jumping II 300: 11/30, 41.71 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  199. Jumping I 300: Diskvalifikován

  200. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  201. 1. Jumping M: 3/9, 31.07 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  202. 1. Zkouška MA2: 3/7, 37.34 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  203. 2. Jumping M: 2/15, 35.99 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  204. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  205. Studenec - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2021 - 02. 01. 2022

  206. ČT - 1. zkouška A2 M: 2/4, 37.36 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  207. ČT - 2. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  208. PÁ - 1. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  209. PÁ - 2. zkouška A2 M: 1/1, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  210. SO - 1. zkoušku A2 M: 1/5, 42.13 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  211. SO - 2. zkouška A2 M: 2/5, 37.25 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  212. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  213. 1.zkouška MA2: 1/8, 36.71 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  214. 2.zkouška MA2: 3/8, 42.85 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  215. Beroun - Zkoušky - prosinec 2021, 03. 12. 2021

  216. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  217. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  218. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  219. 1.zkouška MA2: Diskvalifikován

  220. 2.zkouška MA2: 1/8, 36.86 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  221. Beroun - Sváteční zkoušky, 17. 11. 2021

  222. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  223. 2. Zkouška MA2: 3/7, 39.46 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  224. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 02. 10. 2021 - 03. 10. 2021

  225. Agility II M: 1/32, 40.54 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  226. Agility I M: 4/38, 38.52 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  227. Jumping III M: 2/32, 30.59 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  228. Jumping II M: 2/33, 29.78 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  229. Jumping I M: 17/33, 37.71 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  230. Jumping IV M - pudlů: Diskvalifikován

  231. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 18. 09. 2021 - 19. 09. 2021

  232. Agility M: Diskvalifikován

  233. Jumping M: Diskvalifikován

  234. Neděle Agility M: Diskvalifikován

  235. Neděle Jumping M: Diskvalifikován

  236. Neděle Zkouška M2: 1/7, 36.93 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  237. Zkouška MA2: 2/8, 36.78 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  238. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  239. Agility Individual: Diskvalifikován

  240. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  241. Jumping Individual: 52/72, 49.61 s, 23.11 tr. b., 4.03 m/s

  242. Jumping Squads as Individual: 39/73, 40.23 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  243. Sedlec u Mikulova - Calibra CZECH cup 2021 s Cibulkou, 24. 07. 2021

  244. 1. Agility - M - Zletilí: 2/17, 39.87 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  245. 2. Agility - M - Zletilí: 7/17, 39.65 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  246. 3. Jumping - M - Zletilí: 1/17, 33.72 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  247. Děčin - Dvojzkoušky Děčín, 27. 06. 2021

  248. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  249. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  250. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  251. Agility 1 M: 17/61, 40.93 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  252. Agility 2 M: Diskvalifikován

  253. Jumping 1 M: 4/62, 34.84 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  254. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  255. 1. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  256. 1. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  257. 2. zkouška A2 M: 1/2, 42.66 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  258. 2. zkouška A2 M: 1/2, 42.66 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  259. Litvínov - Agilitvínování - Moravský přídavek, 13. 06. 2021

  260. 1. Zkouška MA2: 1/3, 34.9 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  261. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  262. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  263. 1. Jumping M: 2/10, 33.72 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  264. 1. Zkouška MA2: 1/4, 36.32 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  265. 2. Jumping M: 2/9, 34.91 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  266. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  267. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  268. 1. Agility M: Diskvalifikován

  269. 1. Jumping M: Diskvalifikován

  270. 2. Agility M: 4/22, 32.96 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  271. 2. Jumping M: Diskvalifikován

  272. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  273. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  274. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  275. 3. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  276. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 03. 10. 2020 - 04. 10. 2020

  277. Agility II M: 3/25, 37.03 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  278. Agility I M: 10/32, 38.37 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  279. Jumping III M: 1/23, 32.98 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  280. Jumping II M: 5/27, 39.93 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  281. Jumping I M: Diskvalifikován

  282. Jumping IV pudlové M: 1/16, 29.09 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  283. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  284. NE Agility M: 2/13, 40.0 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  285. NE Jumping M: Diskvalifikován

  286. NE Zkouška MA1: 1/4, 33.07 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  287. SO Agility M: 3/11, 42.55 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  288. So Jumping M: 1/12, 34.2 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  289. SO Zkouška MA1: 1/4, 33.42 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  290. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  291. Agility Light - Časopis Psí Sporty M: Diskvalifikován

  292. Agility Spokojenypes.cz M: 2/21, 47.8 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  293. Jelení Jumping M: Diskvalifikován

  294. Jumping Short M Jacob & Joseph: 6/21, 24.15 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  295. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  296. 1. Zkouška MA1: 3/7, 33.62 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  297. 2. Zkouška MA1: 2/7, 30.49 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  298. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 21. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  299. SOUTĚŽ DRUŽSTEV: 1/13, 34.85 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  300. SOUTĚŽ DVOJIC: Diskvalifikován

  301. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 1/13, 37.91 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  302. SOUTĚŽ KLUBŮ: 1/13, 42.31 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  303. SOUTĚŽ PODLE PLEMEN: 1/13, 36.18 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  304. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: 4/13, 40.3 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  305. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  306. Jumping 1 - M: 7/19, 38.7 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  307. Jumping 2 - M: 8/18, 47.17 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  308. Jumping 3 - M: 6/18, 46.32 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  309. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  310. I. agility M: Diskvalifikován

  311. II. agility M: Diskvalifikován

  312. II. jumping M: Diskvalifikován

  313. I. jumping M: Diskvalifikován

  314. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  315. II. zkouška M: Diskvalifikován

  316. I. zkouška M: 2/3, 44.03 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  317. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  318. 1. Zkouška MA1: 1/7, 40.32 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  319. 2. Zkouška MA1: 1/7, 33.5 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s