053621

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eliška Hoferková

    Arrow_down

Pes

  1. Pandora Moravské srdce, Sheltie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Zlechov - Jarní dvojzkoušky, 13. 04. 2024

  2. 1 Zkouška: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška: 4/5, 55.75 s, 23.75 tr. b., 3.14 m/s

  4. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M, 06. 04. 2024 - 07. 04. 2024

  5. QA1 Agility: Diskvalifikován

  6. QA2 Agility: 38/76, 45.3 s, 13.3 tr. b., 4.26 m/s

  7. QA3 Agility: 35/77, 47.34 s, 11.34 tr. b., 4.06 m/s

  8. QJ1 Jumping : Diskvalifikován

  9. QJ2 Jumping: 44/77, 42.82 s, 6.82 tr. b., 4.44 m/s

  10. QJ3 Jumping: 33/77, 41.43 s, 5.43 tr. b., 4.56 m/s

  11. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška 1x jumping Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 16. 03. 2024

  12. A3 S 1.zkouška: 3/9, 45.37 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  13. A3 S 2.zkouška: 2/9, 49.48 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  14. Jumping S: 6/20, 33.47 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  15. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška pro A1, A2, A3, (2x JUMPING pro V0) Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 18. 02. 2024

  16. A3 S 1.zkouška: 2/8, 55.92 s, 9.92 tr. b., 3.76 m/s

  17. A3 S 2.zkouška: 4/8, 47.32 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  18. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 17. 02. 2024

  19. A3 S 1.zkouška: Diskvalifikován

  20. A3 S 2.zkouška: 3/12, 58.5 s, 14.5 tr. b., 3.74 m/s

  21. Bílany u Kroměříže - Dvojzkoušky, 27. 01. 2024

  22. 1. Zkouška: Diskvalifikován

  23. 2. Zkouška: Diskvalifikován

  24. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  25. Agility III 300: 13/38, 47.08 s, 0.08 tr. b., 4.31 m/s

  26. Agility II 300: 17/38, 46.95 s, 0.95 tr. b., 4.24 m/s

  27. Agility I 300: 23/39, 50.82 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  28. Jumping III 300: 15/38, 39.69 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  29. Jumping II 300: 16/38, 41.76 s, 0.76 tr. b., 4.38 m/s

  30. Jumping I 300: 16/39, 41.65 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  31. Brno - Dvojzkoušky s Dogfitness.cz II., 07. 01. 2024

  32. 1. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  33. 2. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  34. Čeladná - Dvojzkoušky s Louie, 06. 01. 2024

  35. 1. zkouška agility: 7/9, 54.49 s, 8.49 tr. b., 3.38 m/s

  36. 2. zkouška agility: 5/9, 52.7 s, 17.7 tr. b., 3.38 m/s

  37. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 16. 12. 2023

  38. 1. Zkouška Agility: 4/6, 59.32 s, 19.82 tr. b., 3.35 m/s

  39. 2. Zkouška Agility: 4/6, 48.15 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  40. Horka nad Moravou - Havliczech 63 - 4 x A1, 2 x A3, 2 x A2 s Calibrou, 11. 11. 2023

  41. Zkouška I.: 6/9, 48.98 s, 1.98 tr. b., 3.84 m/s

  42. Zkouška II,: 2/9, 43.02 s, 1.02 tr. b., 3.95 m/s

  43. Horka nad Moravou - Havliczech 61 s JK Animals (4 x A2, 2 x A1 + 2 x A3), 28. 10. 2023

  44. Zkouška I.: 4/7, 56.92 s, 17.92 tr. b., 3.09 m/s

  45. Zkouška II.: Diskvalifikován

  46. Mikulůvka - Honzíkova cesta, 22. 10. 2023

  47. Zkouška A2 II S: 1/4, 44.32 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  48. Zkouška A2 I S: 1/4, 43.05 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  49. Horka nad Moravou - Havliczech 60 s Calibrou - 4 x A3, 2 x A2 + 2 x A1, 21. 10. 2023

  50. Zkouška I.: 1/6, 46.44 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  51. Zkouška II.: Diskvalifikován

  52. Žabeň (okr. Frýdek-Místek) - Žabeňský skokan - dvojzkoušky, 15. 10. 2023

  53. zkouška SA2 1: Diskvalifikován

  54. zkouška SA2 2: 3/5, 47.55 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  55. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 16. 09. 2023

  56. Agility S: Diskvalifikován

  57. Jumping S: 10/31, 51.55 s, 6.55 tr. b., 4.21 m/s

  58. Tuneliáda S: 21/30, 47.46 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  59. Slavičín - Divnice - VALAŠSKÉ DVOJZKOUŠKY + PARA, 27. 08. 2023

  60. 1. Zkouška Agility: 3/4, 47.04 s, 6.04 tr. b., 3.7 m/s

  61. 2. Zkouška Agility: 1/4, 43.0 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  62. Sedlec u Mikulova - Specific CZECH cup s Cibulkou, 25. 06. 2023

  63. Agility II. S: 7/7, 55.15 s, 9.15 tr. b., 3.45 m/s

  64. Agility I. S: 4/7, 58.04 s, 0.04 tr. b., 3.79 m/s

  65. Jumpingy S: 4/7, 49.26 s, 8.26 tr. b., 3.57 m/s

  66. Sedlec u Mikulova - Zkouškový CZECH cup aneb czech cup(ový) rozjezd, 24. 06. 2023

  67. A2 II. S: Diskvalifikován

  68. A2 I. S: Diskvalifikován

  69. Kroměříž - Červnové dvojzkoušky, 11. 06. 2023

  70. Zkouška Agility 1: 3/8, 57.18 s, 17.18 tr. b., 2.97 m/s

  71. Zkouška Agility 2: 3/8, 62.01 s, 20.01 tr. b., 3.16 m/s

  72. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  73. Agility 1: 19/43, 59.26 s, 16.26 tr. b., 3.41 m/s

  74. Agility 2: 22/43, 73.02 s, 41.12 tr. b., 2.7 m/s

  75. Jumping 1: 21/43, 48.42 s, 17.92 tr. b., 3.68 m/s

  76. Jumping 2: 15/42, 52.33 s, 3.33 tr. b., 3.9 m/s

  77. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky, 01. 05. 2023

  78. druhá zkouška : Diskvalifikován

  79. první zkouška: 2/5, 51.9 s, 7.9 tr. b., 3.49 m/s

  80. třetí zkouška: 1/5, 51.16 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  81. Suchdol nad Odrou - DUBNOVÁ AGI NEDĚLE V SUCHDOLE NAD ODROU, 30. 04. 2023

  82. 1st Agility Trial: Diskvalifikován

  83. Záhlinice - Záhlinické trojzkoušky, 16. 04. 2023

  84. 1st Agility Trial: 3/6, 43.04 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  85. 2nd Agility Trial: 3/6, 35.83 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  86. 3rd Agility Trial: 4/6, 39.37 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  87. Hranice - Hranické dvojzkoušky 2023, 15. 04. 2023

  88. Agility Trial I: 3/4, 44.83 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  89. Agility Trial II: 1/4, 40.71 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  90. Mladeč - Nové Zámky - Jarní dvojzkoušky + A0, 08. 04. 2023

  91. 1. zkouška SA1: 4/5, 51.7 s, 18.7 tr. b., 2.9 m/s

  92. 2.zkouška SA1: 1/5, 49.98 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  93. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 07. 04. 2023

  94. Zkouška I. A1 S: 2/7, 41.9 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  95. Zkouška II. A1 S: Diskvalifikován

  96. Zkouška III. A1 S: 1/7, 44.61 s, 5.0 tr. b., 3.5 m/s

  97. Čeladná - Dvojzkoušky Natures Wolf, 04. 03. 2023

  98. Agility Trial Natures Wolf I: Diskvalifikován

  99. Agility Trial Natures Wolf II: 2/6, 50.99 s, 8.99 tr. b., 3.18 m/s

  100. Sviadnov u Frýdku-Místku - Předvánoční Tukobraní II, 10. 12. 2022

  101. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  102. 2. zkouška SA1: 2/3, 44.53 s, 5.53 tr. b., 3.46 m/s

  103. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční Tukobraní I, 12. 11. 2022

  104. 1. zkouška S A1: 2/2, 47.54 s, 7.04 tr. b., 3.32 m/s

  105. 2. zkouška S A1: Diskvalifikován

  106. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 15. 04. 2022

  107. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  108. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  109. 3. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  110. Čeladná - Dvojzkoušky s Vitar a JK Animals, 05. 03. 2022

  111. Agility Trial I: Diskvalifikován

  112. Agility Trial II: Diskvalifikován