Eliška Hoferková

  1. Číslo: 006159
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ne
  4. Členem KA od: 13. 01. 2021
  5. Členem KA do: 31. 12. 2024
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 069517 (M), Evelin Chřibské polesí

    Arrow_down
  2. 053521 (M), Nitouche z Ďáblovy studánky

    Arrow_down
  3. 053621 (S), Pandora Moravské srdce

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M, 06. 04. 2024 - 07. 04. 2024

  2. QA1 Agility, Pandora Moravské srdce: Diskvalifikován

  3. QA2 Agility, Pandora Moravské srdce: 38/76, 45.3 s, 13.3 tr. b., 4.26 m/s

  4. QA3 Agility, Pandora Moravské srdce: 35/77, 47.34 s, 11.34 tr. b., 4.06 m/s

  5. QJ1 Jumping , Pandora Moravské srdce: Diskvalifikován

  6. QJ2 Jumping, Pandora Moravské srdce: 44/77, 42.82 s, 6.82 tr. b., 4.44 m/s

  7. QJ3 Jumping, Pandora Moravské srdce: 33/77, 41.43 s, 5.43 tr. b., 4.56 m/s

  8. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška 1x jumping Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 16. 03. 2024

  9. A3 S 1.zkouška, Pandora Moravské srdce: 3/9, 45.37 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  10. A3 S 2.zkouška, Pandora Moravské srdce: 2/9, 49.48 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  11. Jumping S, Pandora Moravské srdce: 6/20, 33.47 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  12. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška pro A1, A2, A3, (2x JUMPING pro V0) Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 18. 02. 2024

  13. A3 S 1.zkouška, Pandora Moravské srdce: 2/8, 55.92 s, 9.92 tr. b., 3.76 m/s

  14. A3 S 2.zkouška, Pandora Moravské srdce: 4/8, 47.32 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  15. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 17. 02. 2024

  16. A3 S 1.zkouška, Pandora Moravské srdce: Diskvalifikován

  17. A3 S 2.zkouška, Pandora Moravské srdce: 3/12, 58.5 s, 14.5 tr. b., 3.74 m/s

  18. Bílany u Kroměříže - Dvojzkoušky, 27. 01. 2024

  19. 1. Zkouška, Pandora Moravské srdce: Diskvalifikován

  20. 2. Zkouška, Pandora Moravské srdce: Diskvalifikován

  21. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  22. Agility III 300, Pandora Moravské srdce: 13/38, 47.08 s, 0.08 tr. b., 4.31 m/s

  23. Agility II 300, Pandora Moravské srdce: 17/38, 46.95 s, 0.95 tr. b., 4.24 m/s

  24. Agility I 300, Pandora Moravské srdce: 23/39, 50.82 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  25. Jumping III 300, Pandora Moravské srdce: 15/38, 39.69 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  26. Jumping II 300, Pandora Moravské srdce: 16/38, 41.76 s, 0.76 tr. b., 4.38 m/s

  27. Jumping I 300, Pandora Moravské srdce: 16/39, 41.65 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  28. Brno - Dvojzkoušky s Dogfitness.cz II., 07. 01. 2024

  29. 1. Zkouška A3 S, Pandora Moravské srdce: Diskvalifikován

  30. 2. Zkouška A3 S, Pandora Moravské srdce: Diskvalifikován

  31. Čeladná - Dvojzkoušky s Louie, 06. 01. 2024

  32. 1. zkouška agility, Pandora Moravské srdce: 7/9, 54.49 s, 8.49 tr. b., 3.38 m/s

  33. 2. zkouška agility, Pandora Moravské srdce: 5/9, 52.7 s, 17.7 tr. b., 3.38 m/s

  34. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 16. 12. 2023

  35. 1. Zkouška Agility, Pandora Moravské srdce: 4/6, 59.32 s, 19.82 tr. b., 3.35 m/s

  36. 2. Zkouška Agility, Pandora Moravské srdce: 4/6, 48.15 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  37. Horka nad Moravou - Havliczech 63 - 4 x A1, 2 x A3, 2 x A2 s Calibrou, 11. 11. 2023

  38. Zkouška I., Pandora Moravské srdce: 6/9, 48.98 s, 1.98 tr. b., 3.84 m/s

  39. Zkouška II,, Pandora Moravské srdce: 2/9, 43.02 s, 1.02 tr. b., 3.95 m/s

  40. Horka nad Moravou - Havliczech 61 s JK Animals (4 x A2, 2 x A1 + 2 x A3), 28. 10. 2023

  41. Zkouška I., Pandora Moravské srdce: 4/7, 56.92 s, 17.92 tr. b., 3.09 m/s

  42. Zkouška II., Pandora Moravské srdce: Diskvalifikován

  43. Mikulůvka - Honzíkova cesta, 22. 10. 2023

  44. Zkouška A2 II S, Pandora Moravské srdce: 1/4, 44.32 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  45. Zkouška A2 I S, Pandora Moravské srdce: 1/4, 43.05 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  46. Horka nad Moravou - Havliczech 60 s Calibrou - 4 x A3, 2 x A2 + 2 x A1, 21. 10. 2023

  47. Zkouška I., Pandora Moravské srdce: 1/6, 46.44 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  48. Zkouška II., Pandora Moravské srdce: Diskvalifikován

  49. Žabeň (okr. Frýdek-Místek) - Žabeňský skokan - dvojzkoušky, 15. 10. 2023

  50. zkouška SA2 1, Pandora Moravské srdce: Diskvalifikován

  51. zkouška SA2 2, Pandora Moravské srdce: 3/5, 47.55 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  52. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 16. 09. 2023

  53. Agility S, Pandora Moravské srdce: Diskvalifikován

  54. Jumping S, Pandora Moravské srdce: 10/31, 51.55 s, 6.55 tr. b., 4.21 m/s

  55. Jumping veterán M, Evelin Chřibské polesí: 2/3, 38.48 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  56. Tuneliáda S, Pandora Moravské srdce: 21/30, 47.46 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  57. Tuneliáda veterán M, Evelin Chřibské polesí: 1/4, 45.65 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  58. Slavičín - Divnice - VALAŠSKÉ DVOJZKOUŠKY + PARA, 27. 08. 2023

  59. 1. Zkouška Agility, Pandora Moravské srdce: 3/4, 47.04 s, 6.04 tr. b., 3.7 m/s

  60. 2. Zkouška Agility, Pandora Moravské srdce: 1/4, 43.0 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  61. Sedlec u Mikulova - Specific CZECH cup s Cibulkou, 25. 06. 2023

  62. Agility II. S, Pandora Moravské srdce: 7/7, 55.15 s, 9.15 tr. b., 3.45 m/s

  63. Agility I. S, Pandora Moravské srdce: 4/7, 58.04 s, 0.04 tr. b., 3.79 m/s

  64. Jumpingy S, Pandora Moravské srdce: 4/7, 49.26 s, 8.26 tr. b., 3.57 m/s

  65. Sedlec u Mikulova - Zkouškový CZECH cup aneb czech cup(ový) rozjezd, 24. 06. 2023

  66. A2 II. S, Pandora Moravské srdce: Diskvalifikován

  67. A2 I. S, Pandora Moravské srdce: Diskvalifikován

  68. Kroměříž - Červnové dvojzkoušky, 11. 06. 2023

  69. Zkouška Agility 1, Pandora Moravské srdce: 3/8, 57.18 s, 17.18 tr. b., 2.97 m/s

  70. Zkouška Agility 2, Pandora Moravské srdce: 3/8, 62.01 s, 20.01 tr. b., 3.16 m/s

  71. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  72. Agility 1, Pandora Moravské srdce: 19/43, 59.26 s, 16.26 tr. b., 3.41 m/s

  73. Agility 2, Pandora Moravské srdce: 22/43, 73.02 s, 41.12 tr. b., 2.7 m/s

  74. Jumping 1, Pandora Moravské srdce: 21/43, 48.42 s, 17.92 tr. b., 3.68 m/s

  75. Jumping 2, Pandora Moravské srdce: 15/42, 52.33 s, 3.33 tr. b., 3.9 m/s

  76. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky, 01. 05. 2023

  77. druhá zkouška , Pandora Moravské srdce: Diskvalifikován

  78. první zkouška, Pandora Moravské srdce: 2/5, 51.9 s, 7.9 tr. b., 3.49 m/s

  79. třetí zkouška, Pandora Moravské srdce: 1/5, 51.16 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  80. Suchdol nad Odrou - DUBNOVÁ AGI NEDĚLE V SUCHDOLE NAD ODROU, 30. 04. 2023

  81. 1st Agility Trial, Pandora Moravské srdce: Diskvalifikován

  82. Záhlinice - Záhlinické trojzkoušky, 16. 04. 2023

  83. 1st Agility Trial, Pandora Moravské srdce: 3/6, 43.04 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  84. 2nd Agility Trial, Pandora Moravské srdce: 3/6, 35.83 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  85. 3rd Agility Trial, Pandora Moravské srdce: 4/6, 39.37 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  86. Hranice - Hranické dvojzkoušky 2023, 15. 04. 2023

  87. Agility Trial I, Pandora Moravské srdce: 3/4, 44.83 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  88. Agility Trial II, Pandora Moravské srdce: 1/4, 40.71 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  89. Mladeč - Nové Zámky - Jarní dvojzkoušky + A0, 08. 04. 2023

  90. 1. zkouška SA1, Pandora Moravské srdce: 4/5, 51.7 s, 18.7 tr. b., 2.9 m/s

  91. 2.zkouška SA1, Pandora Moravské srdce: 1/5, 49.98 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  92. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 07. 04. 2023

  93. Zkouška I. A1 S, Pandora Moravské srdce: 2/7, 41.9 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  94. Zkouška II. A1 S, Pandora Moravské srdce: Diskvalifikován

  95. Zkouška III. A1 S, Pandora Moravské srdce: 1/7, 44.61 s, 5.0 tr. b., 3.5 m/s

  96. Čeladná - Dvojzkoušky Natures Wolf, 04. 03. 2023

  97. Agility Trial Natures Wolf I, Pandora Moravské srdce: Diskvalifikován

  98. Agility Trial Natures Wolf II, Pandora Moravské srdce: 2/6, 50.99 s, 8.99 tr. b., 3.18 m/s

  99. Sviadnov u Frýdku-Místku - Předvánoční Tukobraní II, 10. 12. 2022

  100. 1. zkouška SA1, Pandora Moravské srdce: Diskvalifikován

  101. 2. zkouška SA1, Pandora Moravské srdce: 2/3, 44.53 s, 5.53 tr. b., 3.46 m/s

  102. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční Tukobraní I, 12. 11. 2022

  103. 1. zkouška S A1, Pandora Moravské srdce: 2/2, 47.54 s, 7.04 tr. b., 3.32 m/s

  104. 2. zkouška S A1, Pandora Moravské srdce: Diskvalifikován

  105. Kroměříž - Dvojzkoušky s Krmiva Hulín, 24. 09. 2022

  106. Agility Trial I, Evelin Chřibské polesí: 3/7, 58.12 s, 11.12 tr. b., 3.58 m/s

  107. Agility Trial II, Evelin Chřibské polesí: Diskvalifikován

  108. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok II., 23. 07. 2022

  109. III. Zkouška MA2, Evelin Chřibské polesí: 1/4, 52.98 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  110. II. Zkouška MA2, Evelin Chřibské polesí: 1/4, 46.07 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  111. I. Zkouška MA2, Evelin Chřibské polesí: 1/4, 54.09 s, 1.09 tr. b., 3.7 m/s

  112. Sedlec u Mikulova - Czech cup 2022, 08. 05. 2022

  113. 1. Agility M - Z l e t., Evelin Chřibské polesí: 9/21, 52.63 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  114. 2. Agility M - Z l e t., Evelin Chřibské polesí: 11/21, 58.18 s, 3.18 tr. b., 3.78 m/s

  115. 3. Jumping M - Z l e t., Evelin Chřibské polesí: 11/21, 46.86 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  116. Sedlec u Mikulova - Zkouškový Czech cup aneb Czech cupový rozjezd, 07. 05. 2022

  117. 1. Zkouška MA2, Evelin Chřibské polesí: 3/4, 59.47 s, 7.47 tr. b., 3.4 m/s

  118. 2. Zkouška MA2, Evelin Chřibské polesí: 2/4, 56.66 s, 9.66 tr. b., 3.51 m/s

  119. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 15. 04. 2022

  120. 1. Zkouška MA2, Evelin Chřibské polesí: Diskvalifikován

  121. 1. Zkouška SA1, Pandora Moravské srdce: Diskvalifikován

  122. 2. Zkouška MA2, Evelin Chřibské polesí: 1/6, 50.82 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  123. 2. Zkouška SA1, Pandora Moravské srdce: Diskvalifikován

  124. 3. Zkouška MA2, Evelin Chřibské polesí: 4/6, 54.65 s, 13.65 tr. b., 3.55 m/s

  125. 3. Zkouška SA1, Pandora Moravské srdce: Diskvalifikován

  126. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 12. 03. 2022

  127. 1. Zkouška A1 M, Nitouche z Ďáblovy studánky: 5/8, 51.1 s, 18.1 tr. b., 2.94 m/s

  128. 1. Zkouška A2 M, Evelin Chřibské polesí: 3/6, 47.62 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  129. 2. Zkouška A1 M, Nitouche z Ďáblovy studánky: Diskvalifikován

  130. 2. Zkouška A2 M, Evelin Chřibské polesí: 3/6, 44.4 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  131. Čeladná - Dvojzkoušky s Vitar a JK Animals, 05. 03. 2022

  132. Agility Trial I, Evelin Chřibské polesí: 2/11, 48.72 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  133. Agility Trial I, Pandora Moravské srdce: Diskvalifikován

  134. Agility Trial II, Evelin Chřibské polesí: 4/11, 47.92 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  135. Agility Trial II, Pandora Moravské srdce: Diskvalifikován

  136. Domanín - Domanínské dvojzkoušky, 02. 10. 2021

  137. 1. Zkouška MA1, Nitouche z Ďáblovy studánky: 1/1, 51.63 s, 9.63 tr. b., 3.35 m/s

  138. 1. Zkouška MA2, Evelin Chřibské polesí: Diskvalifikován

  139. 2. Zkouška MA1, Nitouche z Ďáblovy studánky: 1/1, 44.33 s, 0.33 tr. b., 3.7 m/s

  140. 2. Zkouška MA2, Evelin Chřibské polesí: 2/3, 52.87 s, 5.87 tr. b., 3.54 m/s

  141. Zlechov - Zlechovské trojzkoušky, 18. 09. 2021

  142. 1. Zkouška MA2, Evelin Chřibské polesí: Diskvalifikován

  143. 2. Zkouška MA2, Evelin Chřibské polesí: 1/3, 49.2 s, 3.2 tr. b., 3.54 m/s

  144. 3. Zkouška MA2, Evelin Chřibské polesí: 2/3, 42.29 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  145. Modrá - Trojzkoušky II, 12. 09. 2021

  146. 1. Zkouška MA2, Evelin Chřibské polesí: 5/9, 75.75 s, 27.75 tr. b., 2.8 m/s

  147. 2. Zkouška MA2, Evelin Chřibské polesí: 4/9, 67.22 s, 14.22 tr. b., 3.09 m/s

  148. 3. Zkouška MA2, Evelin Chřibské polesí: 3/9, 58.53 s, 0.53 tr. b., 3.59 m/s

  149. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup 2021, 25. 07. 2021

  150. 1. Agility - M - J u n i o ř i, Evelin Chřibské polesí: 3/7, 58.71 s, 10.71 tr. b., 3.27 m/s

  151. 2. Agility - M - J u n i o ř i, Evelin Chřibské polesí: 5/7, 91.0 s, 57.0 tr. b., 2.15 m/s

  152. 3. Jumping - M - J u n i o ř i, Evelin Chřibské polesí: 5/7, 54.9 s, 19.9 tr. b., 3.04 m/s

  153. Šlapanice - Šlapanický vlk 2021, 26. 06. 2021

  154. Agility M, Evelin Chřibské polesí: 10/23, 65.18 s, 11.18 tr. b., 3.22 m/s

  155. Jumping M, Evelin Chřibské polesí: 15/23, 53.03 s, 13.03 tr. b., 3.64 m/s

  156. Zkouška MA2, Evelin Chřibské polesí: 4/9, 70.89 s, 29.89 tr. b., 2.68 m/s

  157. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  158. Agility I, Evelin Chřibské polesí: Diskvalifikován

  159. Jumping I, Evelin Chřibské polesí: Diskvalifikován

  160. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 13. 06. 2021

  161. 1. Zkouška MA2, Evelin Chřibské polesí: 1/5, 54.51 s, 2.51 tr. b., 3.61 m/s

  162. 2. Zkouška MA2, Evelin Chřibské polesí: 2/5, 62.91 s, 11.91 tr. b., 3.35 m/s

  163. 3. Zkouška MA2, Evelin Chřibské polesí: 2/5, 53.49 s, 6.49 tr. b., 3.74 m/s

  164. Sedlec u Mikulova - Specific Juniors Czech cup, 11. 10. 2020

  165. 1. Agility M Junioři, Evelin Chřibské polesí: 5/8, 60.76 s, 4.76 tr. b., 3.46 m/s

  166. 2. Agility M Junioři, Evelin Chřibské polesí: 3/8, 59.7 s, 2.7 tr. b., 3.62 m/s

  167. 3. Jumping M Junioři, Evelin Chřibské polesí: 4/8, 39.31 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  168. Sedlec u Mikulova - Agi Moravian 2-exams, 10. 10. 2020

  169. 1. Zkouška MA2, Evelin Chřibské polesí: 6/7, 53.84 s, 11.84 tr. b., 3.71 m/s

  170. 2. Zkouška MA2, Evelin Chřibské polesí: Diskvalifikován

  171. Zlechov - Zlechovské trojzkoušky, 19. 09. 2020

  172. 1. Zkouška MA2, Evelin Chřibské polesí: 1/5, 50.4 s, 7.4 tr. b., 3.61 m/s

  173. 2. Zkouška MA2, Evelin Chřibské polesí: 2/5, 56.0 s, 23.0 tr. b., 2.96 m/s

  174. 3. Zkouška MA2, Evelin Chřibské polesí: 2/5, 48.38 s, 8.38 tr. b., 3.6 m/s

  175. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  176. Agility J Individual, Evelin Chřibské polesí: 16/24, 64.85 s, 12.85 tr. b., 3.39 m/s

  177. Agility Squads, Evelin Chřibské polesí: 27/34, 54.38 s, 17.38 tr. b., 3.11 m/s

  178. Jumping J Individual, Evelin Chřibské polesí: 17/24, 65.76 s, 15.76 tr. b., 3.06 m/s

  179. Jumping Squads, Evelin Chřibské polesí: 24/34, 72.09 s, 22.09 tr. b., 2.77 m/s

  180. Modrá - Trojzkoušky, 28. 06. 2020

  181. 1. Zkouška MA2, Evelin Chřibské polesí: 4/7, 52.83 s, 9.83 tr. b., 3.27 m/s

  182. 2. Zkouška MA2, Evelin Chřibské polesí: Diskvalifikován

  183. 3. Zkouška MA2, Evelin Chřibské polesí: Diskvalifikován

  184. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  185. II zkouška A2 M, Evelin Chřibské polesí: Diskvalifikován

  186. I zkouška A2 M, Evelin Chřibské polesí: Diskvalifikován

  187. Všetuly - Dvojité štěstí, 30. 11. 2019

  188. ZkA I, Evelin Chřibské polesí: 1/4, 64.27 s, 18.27 tr. b., 2.8 m/s

  189. ZkA II, Evelin Chřibské polesí: 3/4, 55.09 s, 13.09 tr. b., 2.92 m/s

  190. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku II., 09. 11. 2019

  191. III. Zkouška, Evelin Chřibské polesí: 1/4, 51.32 s, 10.32 tr. b., 2.81 m/s

  192. II: Zkouška, Evelin Chřibské polesí: 3/4, 50.24 s, 14.24 tr. b., 2.91 m/s

  193. I. Zkouška , Evelin Chřibské polesí: Diskvalifikován

  194. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  195. Agility Open A1, Evelin Chřibské polesí: 4/8, 67.03 s, 22.03 tr. b., 2.24 m/s

  196. ZkA I, Evelin Chřibské polesí: 6/8, 70.77 s, 23.77 tr. b., 2.4 m/s

  197. ZkA II, Evelin Chřibské polesí: 3/8, 45.95 s, 0.0 tr. b., 3.26 m/s

  198. Zbraslav u Brna - Mistrovství dětí a mládeže ČMKU, 15. 06. 2019 - 16. 06. 2019

  199. Junior agility MA, Evelin Chřibské polesí: 3/3, 60.0 s, 5.0 tr. b., 2.67 m/s

  200. Junior jumping MA, Evelin Chřibské polesí: 2/3, 60.02 s, 16.02 tr. b., 2.77 m/s

  201. Záhlinice - 2. Záhlinické závody agility, 02. 06. 2019

  202. JUMPING M M, Evelin Chřibské polesí: Diskvalifikován

  203. w -1. Zkouška MA1 MA1, Evelin Chřibské polesí: Diskvalifikován

  204. z - 2. Zkouška MA1 MA1, Evelin Chřibské polesí: 2/3, 66.14 s, 19.14 tr. b., 2.63 m/s

  205. Záhlinice - 1. Záhlinické dvojzkoušky, 04. 05. 2019

  206. 1. Zkouška MA1 MA1, Evelin Chřibské polesí: 2/10, 40.49 s, 0.0 tr. b., 3.51 m/s

  207. 2. Zkouška MA1 MA1, Evelin Chřibské polesí: 2/10, 42.08 s, 5.08 tr. b., 3.49 m/s

  208. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  209. 1. zkouška MA1, Evelin Chřibské polesí: 2/7, 44.84 s, 0.0 tr. b., 3.08 m/s

  210. 2. zkouška MA1, Evelin Chřibské polesí: 2/7, 40.77 s, 0.0 tr. b., 3.34 m/s

  211. Všetuly - Lednové dvojzkoušky, 20. 01. 2018

  212. Agility Trial I, Evelin Chřibské polesí: 4/7, 65.56 s, 11.56 tr. b., 2.65 m/s

  213. Agility Trial II, Evelin Chřibské polesí: 2/7, 45.78 s, 0.0 tr. b., 3.3 m/s

  214. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 30. 12. 2017

  215. 1. zkouška MA1, Evelin Chřibské polesí: 3/5, 50.2 s, 9.2 tr. b., 2.75 m/s

  216. 2. zkouška MA1, Evelin Chřibské polesí: 1/5, 49.05 s, 5.0 tr. b., 3.06 m/s

  217. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  218. Agility I, Evelin Chřibské polesí: Diskvalifikován

  219. Jumping I, Evelin Chřibské polesí: Diskvalifikován

  220. Jumping II, Evelin Chřibské polesí: Diskvalifikován