Cz En

069517

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eliška Hoferková

    Člen KA

Pes

  1. Evelin Chřibské polesí, Sheltie

Výsledky

  1. Šlapanice - Šlapanický vlk 2021, 26. 06. 2021

  2. Agility M: 10/23, 65.18 s, 11.18 tr. b., 3.22 m/s

  3. Jumping M: 15/23, 53.03 s, 13.03 tr. b., 3.64 m/s

  4. Zkouška MA2: 4/9, 70.89 s, 29.89 tr. b., 2.68 m/s

  5. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  6. Agility I: Diskvalifikován

  7. Jumping I: Diskvalifikován

  8. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 13. 06. 2021

  9. 1. Zkouška MA2: 1/5, 54.51 s, 2.51 tr. b., 3.61 m/s

  10. 2. Zkouška MA2: 2/5, 62.91 s, 11.91 tr. b., 3.35 m/s

  11. 3. Zkouška MA2: 2/5, 53.49 s, 6.49 tr. b., 3.74 m/s

  12. Sedlec u Mikulova - Specific Juniors Czech cup, 11. 10. 2020

  13. 1. Agility M Junioři: 5/8, 60.76 s, 4.76 tr. b., 3.46 m/s

  14. 2. Agility M Junioři: 3/8, 59.7 s, 2.7 tr. b., 3.62 m/s

  15. 3. Jumping M Junioři: 4/8, 39.31 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  16. Sedlec u Mikulova - Agi Moravian 2-exams, 10. 10. 2020

  17. 1. Zkouška MA2: 6/7, 53.84 s, 11.84 tr. b., 3.71 m/s

  18. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  19. Zlechov - Zlechovské trojzkoušky, 19. 09. 2020

  20. 1. Zkouška MA2: 1/5, 50.4 s, 7.4 tr. b., 3.61 m/s

  21. 2. Zkouška MA2: 2/5, 56.0 s, 23.0 tr. b., 2.96 m/s

  22. 3. Zkouška MA2: 2/5, 48.38 s, 8.38 tr. b., 3.6 m/s

  23. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  24. Agility J Individual: 16/24, 64.85 s, 12.85 tr. b., 3.39 m/s

  25. Agility Squads: 27/34, 54.38 s, 17.38 tr. b., 3.11 m/s

  26. Jumping J Individual: 17/24, 65.76 s, 15.76 tr. b., 3.06 m/s

  27. Jumping Squads: 24/34, 72.09 s, 22.09 tr. b., 2.77 m/s

  28. Modrá - Trojzkoušky, 28. 06. 2020

  29. 1. Zkouška MA2: 4/7, 52.83 s, 9.83 tr. b., 3.27 m/s

  30. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  31. 3. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  32. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  33. II zkouška A2 M: Diskvalifikován

  34. I zkouška A2 M: Diskvalifikován

  35. Všetuly - Dvojité štěstí, 30. 11. 2019

  36. ZkA I: 1/4, 64.27 s, 18.27 tr. b., 2.8 m/s

  37. ZkA II: 3/4, 55.09 s, 13.09 tr. b., 2.92 m/s

  38. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku II., 09. 11. 2019

  39. III. Zkouška: 1/4, 51.32 s, 10.32 tr. b., 2.81 m/s

  40. II: Zkouška: 3/4, 50.24 s, 14.24 tr. b., 2.91 m/s

  41. I. Zkouška : Diskvalifikován

  42. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  43. Agility Open A1: 4/8, 67.03 s, 22.03 tr. b., 2.24 m/s

  44. ZkA I: 6/8, 70.77 s, 23.77 tr. b., 2.4 m/s

  45. ZkA II: 3/8, 45.95 s, 0.0 tr. b., 3.26 m/s

  46. Zbraslav u Brna - Mistrovství dětí a mládeže ČMKU, 15. 06. 2019 - 16. 06. 2019

  47. Junior agility MA: 3/3, 60.0 s, 5.0 tr. b., 2.67 m/s

  48. Junior jumping MA: 2/3, 60.02 s, 16.02 tr. b., 2.77 m/s

  49. Záhlinice - 2. Záhlinické závody agility, 02. 06. 2019

  50. JUMPING M M: Diskvalifikován

  51. w -1. Zkouška MA1 MA1: Diskvalifikován

  52. z - 2. Zkouška MA1 MA1: 2/3, 66.14 s, 19.14 tr. b., 2.63 m/s

  53. Záhlinice - 1. Záhlinické dvojzkoušky, 04. 05. 2019

  54. 1. Zkouška MA1 MA1: 2/10, 40.49 s, 0.0 tr. b., 3.51 m/s

  55. 2. Zkouška MA1 MA1: 2/10, 42.08 s, 5.08 tr. b., 3.49 m/s

  56. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  57. 1. zkouška MA1: 2/7, 44.84 s, 0.0 tr. b., 3.08 m/s

  58. 2. zkouška MA1: 2/7, 40.77 s, 0.0 tr. b., 3.34 m/s

  59. Všetuly - Lednové dvojzkoušky, 20. 01. 2018

  60. Agility Trial I: 4/7, 65.56 s, 11.56 tr. b., 2.65 m/s

  61. Agility Trial II: 2/7, 45.78 s, 0.0 tr. b., 3.3 m/s

  62. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 30. 12. 2017

  63. 1. zkouška MA1: 3/5, 50.2 s, 9.2 tr. b., 2.75 m/s

  64. 2. zkouška MA1: 1/5, 49.05 s, 5.0 tr. b., 3.06 m/s

  65. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  66. Agility I: Diskvalifikován

  67. Jumping I: Diskvalifikován

  68. Jumping II: Diskvalifikován