Cz En

069517

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eliška Hoferková

    Člen KA

Pes

  1. Evelin Chřibské polesí, Sheltie

Výsledky

  1. Sedlec u Mikulova - Specific Juniors Czech cup, 11. 10. 2020

  2. 1. Agility M Junioři: 5/8, 60.76 s, 4.76 tr. b., 3.46 m/s

  3. 2. Agility M Junioři: 3/8, 59.7 s, 2.7 tr. b., 3.62 m/s

  4. 3. Jumping M Junioři: 4/8, 39.31 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  5. Sedlec u Mikulova - Agi Moravian 2-exams, 10. 10. 2020

  6. 1. Zkouška MA2: 6/7, 53.84 s, 11.84 tr. b., 3.71 m/s

  7. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  8. Zlechov - Zlechovské trojzkoušky, 19. 09. 2020

  9. 1. Zkouška MA2: 1/5, 50.4 s, 7.4 tr. b., 3.61 m/s

  10. 2. Zkouška MA2: 2/5, 56.0 s, 23.0 tr. b., 2.96 m/s

  11. 3. Zkouška MA2: 2/5, 48.38 s, 8.38 tr. b., 3.6 m/s

  12. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  13. Agility J Individual: 16/24, 64.85 s, 12.85 tr. b., 3.39 m/s

  14. Agility Squads: 27/34, 54.38 s, 17.38 tr. b., 3.11 m/s

  15. Jumping J Individual: 17/24, 65.76 s, 15.76 tr. b., 3.06 m/s

  16. Jumping Squads: 24/34, 72.09 s, 22.09 tr. b., 2.77 m/s

  17. Modrá - Trojzkoušky, 28. 06. 2020

  18. 1. Zkouška MA2: 4/7, 52.83 s, 9.83 tr. b., 3.27 m/s

  19. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  20. 3. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  21. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  22. II zkouška A2 M: Diskvalifikován

  23. I zkouška A2 M: Diskvalifikován

  24. Všetuly - Dvojité štěstí, 30. 11. 2019

  25. ZkA I: 1/4, 64.27 s, 18.27 tr. b., 2.8 m/s

  26. ZkA II: 3/4, 55.09 s, 13.09 tr. b., 2.92 m/s

  27. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku II., 09. 11. 2019

  28. III. Zkouška: 1/4, 51.32 s, 10.32 tr. b., 2.81 m/s

  29. II: Zkouška: 3/4, 50.24 s, 14.24 tr. b., 2.91 m/s

  30. I. Zkouška : Diskvalifikován

  31. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  32. Agility Open A1: 4/8, 67.03 s, 22.03 tr. b., 2.24 m/s

  33. ZkA I: 6/8, 70.77 s, 23.77 tr. b., 2.4 m/s

  34. ZkA II: 3/8, 45.95 s, 0.0 tr. b., 3.26 m/s

  35. Zbraslav u Brna - Mistrovství dětí a mládeže ČMKU, 15. 06. 2019 - 16. 06. 2019

  36. Junior agility MA: 3/3, 60.0 s, 5.0 tr. b., 2.67 m/s

  37. Junior jumping MA: 2/3, 60.02 s, 16.02 tr. b., 2.77 m/s

  38. Záhlinice - 2. Záhlinické závody agility, 02. 06. 2019

  39. JUMPING M M: Diskvalifikován

  40. w -1. Zkouška MA1 MA1: Diskvalifikován

  41. z - 2. Zkouška MA1 MA1: 2/3, 66.14 s, 19.14 tr. b., 2.63 m/s

  42. Záhlinice - 1. Záhlinické dvojzkoušky, 04. 05. 2019

  43. 1. Zkouška MA1 MA1: 2/10, 40.49 s, 0.0 tr. b., 3.51 m/s

  44. 2. Zkouška MA1 MA1: 2/10, 42.08 s, 5.08 tr. b., 3.49 m/s

  45. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  46. 1. zkouška MA1: 2/7, 44.84 s, 0.0 tr. b., 3.08 m/s

  47. 2. zkouška MA1: 2/7, 40.77 s, 0.0 tr. b., 3.34 m/s

  48. Všetuly - Lednové dvojzkoušky, 20. 01. 2018

  49. Agility Trial I: 4/7, 65.56 s, 11.56 tr. b., 2.65 m/s

  50. Agility Trial II: 2/7, 45.78 s, 0.0 tr. b., 3.3 m/s

  51. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 30. 12. 2017

  52. 1. zkouška MA1: 3/5, 50.2 s, 9.2 tr. b., 2.75 m/s

  53. 2. zkouška MA1: 1/5, 49.05 s, 5.0 tr. b., 3.06 m/s

  54. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  55. Agility I: Diskvalifikován

  56. Jumping I: Diskvalifikován

  57. Jumping II: Diskvalifikován