Cz En

Jumping I

  1. Datum: 19. 06. 2021
  2. Závod: Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility
  3. Rozhodčí: Svobodová, Eva (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 92.0 s
  7. Délka: 185.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.4 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 075117 Lenka Fuksová Call Me Hippie Te Salutant 0 0 0.0 0.0 31.95 5.79 V V
2 045315 Kateřina Malačková A3Ch Abigail the Fabulous world 0 0 0.0 0.0 34.8 5.32 V V
3 066319 Jana Jourová Bebop Chancy Remus 0 0 0.0 0.0 36.49 5.07 V V
4 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer 0 0 0.0 0.0 36.98 5.0 V V
5 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 37.57 4.92 V V
6 002518 Veronika Starova Spotty 0 0 0.0 0.0 37.88 4.88 V V
7 029217 Zuzana Sedláčková Ema 0 0 0.0 0.0 38.01 4.87 V V
8 015917 Ondřej Henzl Boogie Gold Bryvilsár 0 0 0.0 0.0 38.18 4.85 V V
9 009921 Tereza Škrobánková Bibi z Faustovy zahrádky 0 0 0.0 0.0 38.59 4.79 V V
10 074118 Vladimíra Hašková Zen Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 39.48 4.69 V V
11 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 0 0 0.0 0.0 39.87 4.64 V V
12 001918 Jitka Hrdinová Aquamarine Nangabet 0 0 0.0 0.0 41.51 4.46 V V
13 002015 Magda Zajacová Ares z Faustovy zahrádky 0 0 0.0 0.0 41.88 4.42 V V
14 062714 Ivo Tesař A3Ch Amigo Sweet tiger 0 0 0.34 0.34 42.34 4.37 V V
14 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost 0 0 0.34 0.34 42.34 4.37 V V
16 012716 Simona Zajková ml. Minnie 0 0 0.74 0.74 42.74 4.33 V V
17 004617 Aneta Krebsová Loupiote De Loubajac 0 0 0.87 0.87 42.87 4.32 V V
18 079417 Lucie Frimmelová A3Ch Baltazar Ellie's Jolly 0 0 1.73 1.73 43.73 4.23 V V
19 095315 Klára Kokešová A3Ch Roxy 1 0 0.0 5.0 34.1 5.43 V V
20 001121 Darie Dytrychová Dylumi Ragyognak Csillagok 0 1 0.0 5.0 34.53 5.36 V V
21 080918 Magda Zajacová Use Your Heart Koryfej 1 0 0.0 5.0 34.8 5.32 V V
22 017115 Adéla Maršálková A3Ch Míša 1 0 0.0 5.0 36.06 5.13 V V
23 083014 Hana Fuksová A3Ch Happy 0 1 0.0 5.0 36.41 5.08 V V
24 034418 Nikola Schovancová A3Ch Mia 1 0 0.0 5.0 36.47 5.07 V V
25 017320 Eliška Kaletová X-White Night Koryfej 0 1 0.0 5.0 37.93 4.88 V V
26 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora 0 1 0.0 5.0 38.0 4.87 V V
27 073017 Ondřej Henzl Berth Silver Aura Moravia 0 1 0.0 5.0 39.25 4.71 V V
28 013015 Martina Glogarová Eduarda 0 1 0.0 5.0 39.89 4.64 V V
29 092919 Kateřina Malačková Be my Bayley the Fabulous world 0 1 0.0 5.0 40.44 4.57 V V
30 054515 Hana Hradská Intrigued Bazaar´s 1 0 0.0 5.0 41.09 4.5 V V
31 062719 Petr Spitz Sára 0 0 6.32 6.32 48.32 3.83 VD VD
32 051516 Dana Boháčová Betty from Wealth Island 0 1 1.61 6.61 43.61 4.24 VD VD
33 081315 Jana Mikulová Akord Srdeční záležitost 0 0 7.18 7.18 49.18 3.76 VD VD
34 010119 Petra Haspeklová Vixi Devil Drink z Laviny 1 1 0.0 10.0 41.46 4.46 VD VD
35 047012 Iva Procházková A3Ch Sisi 1 1 0.33 10.33 42.33 4.37 VD VD
36 008417 Lucie Velanová Bingo London's Brandy 0 2 0.65 10.65 42.65 4.34 VD VD
37 048017 Aleš Fuks A3Ch Fidorka z Pravého břehu 0 2 0.89 10.89 42.89 4.31 VD VD
38 044416 Markéta Klanduchová Drixy Alkyra 0 1 6.43 11.43 48.43 3.82 VD VD
39 080318 Eva Panáčová Koky Hbité skoky 1 1 1.79 11.79 43.79 4.22 VD VD
40 023114 Pavlína Wlochová Abby Gayl od Přelické zvonice 0 2 1.88 11.88 43.88 4.22 VD VD
41 073018 Karin Trinčková Abrakadabra ze Shetlandů 2 0 1.93 11.93 43.93 4.21 VD VD
42 073116 Jana Šebestová Over the Moon Starring Moravia 0 1 7.42 12.42 49.42 3.74 VD VD
43 078017 Adéla Petrů Bloody Dexter Nad Stádem Koní 0 2 4.27 14.27 46.27 4.0 VD VD
44 060115 Markéta Koloničná Edie Color Jewel 1 0 9.28 14.28 51.28 3.61 VD VD
45 050818 Karolína Blaťáková Lady 1 1 7.38 17.38 49.38 3.75 D D
46 060618 Kateřina Semanová Bernadette Ebigeil Nobilis Iris 2 0 9.03 19.03 51.03 3.63 D D
47 063417 Vendula Čuperová Gwardzista Wartownik Wiatru 3 1 0.08 20.08 42.08 4.4 D D
48 009117 Ivana Ondrušová A3Ch Tina 1 2 8.51 23.51 50.51 3.66 D D
DIS 069517 Eliška Hoferková Evelin Chřibské polesí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082018 Lenka Krejčí Archie Richmond Silky Dafnee DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034716 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063816 Tereza Kotalová Daisy Maralumi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043720 Zdenek Smrček Glory Day ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 811118 Petr Pupík Fly High ElViva La Vita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014317 Aneta Sklářová Jackie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000521 Pavlína Hyková Lola DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069514 Marcela Götzingerová A3Ch Absolutely Love Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066914 Mirka Mihoková A3Ch Mesi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039815 Nikola Pokorná Andromeda Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000014 Radka Podmolová A3Ch Cat Elis Vrabčí hnízdo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030319 Adéla Hasalová Casey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052718 Blanka Pelikánová Filip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026515 Martin Bodeček Blue Boy Mondeo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075217 Karel Kurc Cool Rallye Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069020 Gabriela Kočvarová Dvořáková Belana vom Bettermannshof DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063219 Vít Chovanec Tinsel z Ďáblovy studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075814 Lenka Šenkeříková Diesel Power Harisson DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080016 Mikuláš Kočvara A3Ch Lisa Farma Štěkot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030320 Adéla Karbusová Aranyszörü Bogáncs Kiskörösi Betyár DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029317 Zuzana Sedláčková Čikita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036116 Hana Kubíčková A3Ch Dragon Lady Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO