Cz En

Edie Color Jewel

  1. Plemeno: Beagle
  2. Datum narození: 15. 02. 2014
  3. Pohlaví: pes
  4. Identifikace: 900008800632306
  5. Kohoutková výška: 42.0
  6. Zdroj měření: Přeměřeno KAČR
  7. Velikost: M

Průkazy

  1. 060115 (M), Markéta Koloničná

Měření

2000-01-01 přeměřeno komisí KAČR 42.0 cm M

Výsledky

  1. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility hurá léto, 25. 06. 2022

  2. zkouška MA3 1, Markéta Koloničná: 4/7, 51.96 s, 0.96 tr. b., 3.89 m/s

  3. zkouška MA3 2, Markéta Koloničná: 2/7, 53.79 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  4. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  5. VITAR Agility Trial I, Markéta Koloničná: Diskvalifikován

  6. VITAR Agility Trial II, Markéta Koloničná: 3/7, 54.86 s, 1.86 tr. b., 3.92 m/s

  7. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + MČR kníračů a bíglů, 28. 10. 2021

  8. Agility Open, Markéta Koloničná: 7/22, 45.28 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  9. BÍGL - Agility Open, Markéta Koloničná: 4/9, 45.28 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  10. BÍGL - Jumping Light, Markéta Koloničná: 3/9, 31.6 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  11. BÍGL - Jumping Open, Markéta Koloničná: 1/9, 47.26 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  12. Jumping Light, Markéta Koloničná: 6/22, 31.6 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  13. Jumping Open, Markéta Koloničná: 3/22, 47.26 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  14. Horní Suchá - Hornosušské podzimní dvojzkoušky, 19. 09. 2021

  15. 1. zkouška A3 M, Markéta Koloničná: 4/7, 46.97 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  16. 2. zkouška A3 M, Markéta Koloničná: Diskvalifikován

  17. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  18. Agility I, Markéta Koloničná: Diskvalifikován

  19. Jumping I, Markéta Koloničná: 44/71, 51.28 s, 14.28 tr. b., 3.61 m/s

  20. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  21. Agility Trial I, Markéta Koloničná: 4/8, 54.83 s, 0.83 tr. b., 4.01 m/s

  22. Agility Trial II, Markéta Koloničná: 4/8, 52.61 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  23. Šumperk - Havliczech 41, 28. 05. 2021

  24. Trial I., Markéta Koloničná: Diskvalifikován

  25. Trial II., Markéta Koloničná: 3/4, 49.09 s, 5.09 tr. b., 4.18 m/s

  26. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 05. 09. 2020

  27. zkouška MA3 1, Markéta Koloničná: 8/11, 55.02 s, 7.02 tr. b., 3.64 m/s

  28. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  29. Agility J Individual, Markéta Koloničná: 12/24, 54.57 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  30. Agility Squads, Markéta Koloničná: 19/34, 37.47 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  31. Jumping J Individual, Markéta Koloničná: 10/24, 46.07 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  32. Jumping Squads, Markéta Koloničná: 9/34, 42.57 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  33. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 27. 06. 2020

  34. zkouška MA3 1, Markéta Koloničná: 2/5, 58.47 s, 8.47 tr. b., 3.73 m/s

  35. zkouška MA3 2, Markéta Koloničná: 2/5, 53.28 s, 21.28 tr. b., 3.53 m/s

  36. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  37. 1. zkouška MA3, Markéta Koloničná: 4/13, 52.2 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  38. 2. zkouška MA3, Markéta Koloničná: 8/13, 51.28 s, 6.28 tr. b., 3.78 m/s

  39. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  40. TRIAL I., Markéta Koloničná: 7/9, 48.83 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  41. TRIAL II., Markéta Koloničná: 4/9, 51.03 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  42. Šumperk - Havliczech XXIII. odpolední dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  43. TRIAL I., Markéta Koloničná: 3/4, 51.53 s, 3.53 tr. b., 3.69 m/s

  44. TRIAL II., Markéta Koloničná: Diskvalifikován

  45. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  46. 1. zkouška MA3, Markéta Koloničná: Diskvalifikován

  47. 2. zkouška MA3, Markéta Koloničná: Diskvalifikován

  48. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  49. Agility, Markéta Koloničná: 3/17, 43.35 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  50. Agility - bígl, Markéta Koloničná: 1/10, 43.35 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  51. Jumping, Markéta Koloničná: 6/18, 42.78 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  52. Jumping - bígl, Markéta Koloničná: 4/10, 42.78 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  53. Jumping light, Markéta Koloničná: 6/18, 33.06 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  54. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  55. Agility J, Markéta Koloničná: 10/17, 47.5 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  56. Agility Squads as Individual, Markéta Koloničná: 6/23, 49.31 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  57. Jumping J, Markéta Koloničná: 12/17, 45.21 s, 7.21 tr. b., 3.74 m/s

  58. Jumping Squads as Individual, Markéta Koloničná: 10/23, 43.35 s, 0.35 tr. b., 3.9 m/s

  59. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  60. Agility open M, Markéta Koloničná: 8/19, 63.63 s, 13.63 tr. b., 3.05 m/s

  61. Jumping open M, Markéta Koloničná: 15/19, 46.77 s, 15.77 tr. b., 3.83 m/s

  62. Tuneliáda M, Markéta Koloničná: Diskvalifikován

  63. Zkouška MA3, Markéta Koloničná: 3/11, 52.88 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  64. Zkouška MA3 2, Markéta Koloničná: 4/11, 71.8 s, 24.8 tr. b., 2.77 m/s

  65. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  66. Agility Trial I, Markéta Koloničná: Diskvalifikován

  67. Agility Trial II, Markéta Koloničná: Diskvalifikován

  68. Hranice - Hranická skočka, 01. 06. 2019

  69. Agility Trial, Markéta Koloničná: 3/9, 53.61 s, 27.61 tr. b., 3.41 m/s

  70. Open Jumping - Zabakova cesta, Markéta Koloničná: 3/26, 34.02 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  71. Open Tuneliada - Nornikovo bludiste, Markéta Koloničná: 8/25, 45.82 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  72. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  73. 1. Zkouška MA3, Markéta Koloničná: 4/9, 49.59 s, 7.59 tr. b., 3.89 m/s

  74. 2. Zkouška MA3, Markéta Koloničná: 3/9, 47.25 s, 1.25 tr. b., 4.02 m/s

  75. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  76. Zkouška MA3 1 MA3, Markéta Koloničná: 6/12, 42.93 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  77. Zkouška MA3 2 MA3, Markéta Koloničná: 3/12, 44.51 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  78. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  79. J Agility IV, Markéta Koloničná: 5/13, 46.66 s, 0.98 tr. b., 4.41 m/s

  80. J Agility V, Markéta Koloničná: 9/13, 59.46 s, 14.13 tr. b., 3.6 m/s

  81. J Agility VI, Markéta Koloničná: Diskvalifikován

  82. J Jumping III, Markéta Koloničná: 5/13, 44.33 s, 0.37 tr. b., 4.29 m/s

  83. J Jumping IV, Markéta Koloničná: 9/13, 43.26 s, 15.54 tr. b., 4.58 m/s

  84. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  85. J Agility I, Markéta Koloničná: Diskvalifikován

  86. J Agility II, Markéta Koloničná: 3/15, 48.9 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  87. J Agility III, Markéta Koloničná: 5/15, 46.61 s, 3.07 tr. b., 3.99 m/s

  88. J Jumping I, Markéta Koloničná: 14/15, 42.63 s, 9.04 tr. b., 4.08 m/s

  89. J Jumping II, Markéta Koloničná: 13/15, 50.54 s, 18.38 tr. b., 3.8 m/s

  90. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  91. Agility M, Markéta Koloničná: 18/37, 43.52 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  92. Jumping M, Markéta Koloničná: 3/37, 33.76 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  93. Zkouška MA3, Markéta Koloničná: 1/10, 41.72 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  94. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  95. AGILITY DRUZSTVA, Markéta Koloničná: Diskvalifikován

  96. J Agility, Markéta Koloničná: 9/20, 47.0 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  97. J Hra, Markéta Koloničná: 6/19, 38.02 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  98. J Jumping, Markéta Koloničná: 16/20, 38.68 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  99. JUMPING DRUZSTVA, Markéta Koloničná: 12/26, 35.43 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  100. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  101. Agility M M, Markéta Koloničná: 10/26, 44.18 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  102. Jumping M M, Markéta Koloničná: 6/26, 44.35 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  103. Zkouška MA3 MA3, Markéta Koloničná: 1/12, 44.72 s, 0.72 tr. b., 3.98 m/s

  104. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  105. 1. Zkouška MA3, Markéta Koloničná: 4/9, 47.9 s, 25.9 tr. b., 3.7 m/s

  106. 2. Zkouška MA3, Markéta Koloničná: 3/8, 45.55 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  107. 3. Zkouška MA3, Markéta Koloničná: 5/8, 47.38 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  108. Hranice - Hranická skočka, 09. 06. 2018

  109. Agility Trial, Markéta Koloničná: 3/12, 47.89 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  110. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open, Markéta Koloničná: 11/26, 48.18 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  111. Žabákova cesta - Jumping Open, Markéta Koloničná: 6/26, 43.94 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  112. Sedlec u Mikulova - Calibra Juniors CZECH cup 2018 aneb o Pohár mládeže ČR, 03. 06. 2018

  113. 1. Agility M, Markéta Koloničná: 3/13, 44.02 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  114. 1. Jumping M, Markéta Koloničná: 5/13, 41.24 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  115. 2. Agility M, Markéta Koloničná: 5/13, 51.19 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  116. 2. Jumping M, Markéta Koloničná: 4/13, 40.91 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  117. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  118. Zkouška MA3 1 MA3, Markéta Koloničná: 4/5, 47.32 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  119. Zkouška MA3 2 MA3, Markéta Koloničná: 1/5, 46.25 s, 5.25 tr. b., 3.87 m/s

  120. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  121. Ju Agility IV, Markéta Koloničná: 11/20, 45.36 s, 5.2 tr. b., 4.37 m/s

  122. Ju Agility V, Markéta Koloničná: 7/20, 39.48 s, 6.18 tr. b., 4.18 m/s

  123. Ju Agility VI, Markéta Koloničná: 8/20, 44.2 s, 9.62 tr. b., 4.25 m/s

  124. Ju Jumping IV, Markéta Koloničná: 11/20, 36.43 s, 10.86 tr. b., 4.47 m/s

  125. Ju Jumping V, Markéta Koloničná: 9/19, 40.49 s, 6.67 tr. b., 4.15 m/s

  126. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  127. Agility I, Markéta Koloničná: 5/7, 42.15 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  128. Agility II, Markéta Koloničná: 2/7, 38.17 s, 0.17 tr. b., 4.19 m/s

  129. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  130. Agility I, Markéta Koloničná: 9/21, 49.2 s, 7.3 tr. b., 3.96 m/s

  131. Agility II, Markéta Koloničná: 2/21, 47.22 s, 2.13 tr. b., 4.13 m/s

  132. Agility III, Markéta Koloničná: 6/21, 52.88 s, 4.96 tr. b., 3.76 m/s

  133. Jumping I, Markéta Koloničná: 8/21, 41.46 s, 6.88 tr. b., 4.53 m/s

  134. Jumping II, Markéta Koloničná: 10/21, 44.89 s, 9.43 tr. b., 4.01 m/s

  135. Jumping III, Markéta Koloničná: 11/20, 38.19 s, 12.78 tr. b., 4.37 m/s

  136. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  137. TRIAL II. MA3, Markéta Koloničná: 1/8, 44.34 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  138. TRIAL I. MA3, Markéta Koloničná: 5/8, 46.43 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  139. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  140. Zkouška č.1 MA3, Markéta Koloničná: 1/3, 44.75 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  141. Zkouška č.2 MA3, Markéta Koloničná: 3/3, 58.13 s, 19.13 tr. b., 3.39 m/s

  142. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  143. Jumping A2 + A3 M, Markéta Koloničná: 9/15, 36.13 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  144. Trial II. MA3, Markéta Koloničná: 2/7, 49.89 s, 0.89 tr. b., 3.75 m/s

  145. Trial I. MA3, Markéta Koloničná: 4/7, 56.65 s, 21.65 tr. b., 3.07 m/s

  146. Beroun - Mistrovství ČR bíglů v agility a Dvojzkoušky nejen pro flekaté, 12. 11. 2017

  147. 1.zkouška MA3, Markéta Koloničná: 1/3, 37.65 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  148. 2.zkouška MA3, Markéta Koloničná: Diskvalifikován

  149. Agility special M, Markéta Koloničná: 1/23, 37.08 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  150. Jumping special M, Markéta Koloničná: 2/23, 31.36 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  151. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  152. Agility open 1 M, Markéta Koloničná: 4/27, 47.05 s, 6.05 tr. b., 3.93 m/s

  153. Agility open 2 M, Markéta Koloničná: 3/26, 54.96 s, 0.96 tr. b., 3.64 m/s

  154. Zkoušky MA3, Markéta Koloničná: 7/9, 54.48 s, 6.48 tr. b., 3.63 m/s

  155. Hranice - 3. Hranické hrátky, 30. 09. 2017

  156. Agility Open, Markéta Koloničná: 2/15, 43.65 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  157. Agility Trial, Markéta Koloničná: Diskvalifikován

  158. Jumping Open, Markéta Koloničná: 7/15, 45.41 s, 2.41 tr. b., 3.68 m/s

  159. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  160. Agility Ju, Markéta Koloničná: 14/31, 58.12 s, 8.12 tr. b., 3.44 m/s

  161. Agility Squads, Markéta Koloničná: Diskvalifikován

  162. Hra Ju, Markéta Koloničná: 9/31, 37.47 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  163. Jumping Ju, Markéta Koloničná: 7/31, 48.96 s, 0.96 tr. b., 4.04 m/s

  164. Jumping Squads, Markéta Koloničná: 8/44, 39.2 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  165. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  166. 1.běh MA3, Markéta Koloničná: 4/5, 54.19 s, 22.19 tr. b., 2.9 m/s

  167. 2. běh MA3, Markéta Koloničná: 4/5, 52.4 s, 21.4 tr. b., 3.34 m/s

  168. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  169. Agility Open, Markéta Koloničná: Diskvalifikován

  170. Agility Trial, Markéta Koloničná: Diskvalifikován

  171. Jumping Open, Markéta Koloničná: 7/24, 39.24 s, 3.24 tr. b., 3.52 m/s

  172. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  173. QA1 agility, Markéta Koloničná: Diskvalifikován

  174. QA2 agility, Markéta Koloničná: Diskvalifikován

  175. QA3 agility, Markéta Koloničná: 15/70, 46.83 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  176. QJ1 jumping, Markéta Koloničná: 36/70, 52.59 s, 30.59 tr. b., 3.21 m/s

  177. QJ2 jumping, Markéta Koloničná: 40/69, 45.79 s, 22.79 tr. b., 3.73 m/s

  178. QJ3 jumping, Markéta Koloničná: 28/67, 45.11 s, 7.11 tr. b., 3.59 m/s

  179. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  180. 1. MA3, Markéta Koloničná: Diskvalifikován

  181. 2. MA3, Markéta Koloničná: Diskvalifikován

  182. 3. MA3, Markéta Koloničná: Diskvalifikován

  183. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 07. 05. 2017

  184. III. Zk MA3, Markéta Koloničná: 3/7, 55.64 s, 15.64 tr. b., 3.45 m/s

  185. II. Zk MA3, Markéta Koloničná: Diskvalifikován

  186. I. Zk MA3, Markéta Koloničná: Diskvalifikován

  187. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  188. Agility 1 Ju, Markéta Koloničná: 11/17, 57.57 s, 16.06 tr. b., 3.3 m/s

  189. Agility 2 Ju, Markéta Koloničná: 9/17, 42.52 s, 10.2 tr. b., 4.0 m/s

  190. Agility 3 Ju, Markéta Koloničná: 7/17, 46.56 s, 4.54 tr. b., 4.21 m/s

  191. Agility 4 Ju, Markéta Koloničná: 7/17, 47.95 s, 10.85 tr. b., 3.55 m/s

  192. Jumping 1 Ju, Markéta Koloničná: Diskvalifikován

  193. Jumping 2 Ju, Markéta Koloničná: 2/17, 35.58 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  194. Brno - Dvojzkoušky agility, 23. 04. 2017

  195. Zkouška MA2 1.běh, Markéta Koloničná: 1/7, 50.32 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  196. Zkouška MA2 2.běh, Markéta Koloničná: Diskvalifikován

  197. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  198. 1. zkouška MA2, Markéta Koloničná: Diskvalifikován

  199. 2. zkouška MA2, Markéta Koloničná: 1/9, 44.09 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  200. 3. zkouška MA2, Markéta Koloničná: Diskvalifikován

  201. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  202. 1. zkouška MA2, Markéta Koloničná: 2/5, 40.12 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  203. 2. zkouška MA2, Markéta Koloničná: 2/5, 39.68 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  204. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  205. 1.běh MA2, Markéta Koloničná: 1/9, 46.68 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  206. 2.běh MA2, Markéta Koloničná: Diskvalifikován

  207. 3.běh MA2, Markéta Koloničná: Diskvalifikován

  208. Mikulov - Podpálavská drkotačka VI., 18. 02. 2017

  209. Agility M, Markéta Koloničná: 11/28, 44.52 s, 6.52 tr. b., 3.66 m/s

  210. Jumping M, Markéta Koloničná: Diskvalifikován

  211. Zk MA2, Markéta Koloničná: Diskvalifikován

  212. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  213. 1. Zkouška MA2, Markéta Koloničná: 1/4, 51.17 s, 1.17 tr. b., 3.87 m/s

  214. 2. Zkouška MA2, Markéta Koloničná: 1/4, 49.74 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  215. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálními soutěžemi pro kategorii XS a pro veterány, 28. 10. 2016

  216. Agility Open, Markéta Koloničná: 5/19, 55.6 s, 4.6 tr. b., 3.36 m/s

  217. Agility Trial, Markéta Koloničná: Diskvalifikován

  218. Jumping Open, Markéta Koloničná: Diskvalifikován

  219. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  220. Agility - děti, Markéta Koloničná: 9/16, 51.1 s, 6.1 tr. b., 3.42 m/s

  221. Agility družstva, Markéta Koloničná: 11/41, 43.72 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  222. Hra - děti, Markéta Koloničná: 4/15, 29.8 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  223. Jumping - děti, Markéta Koloničná: 4/16, 35.6 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  224. Jumping družstva, Markéta Koloničná: 12/41, 35.95 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  225. Suchdol nad Odrou - Fitmin agility speciál, 18. 09. 2016

  226. Agility 1 M, Markéta Koloničná: Diskvalifikován

  227. Agility 2 M, Markéta Koloničná: 5/16, 53.08 s, 2.08 tr. b., 3.65 m/s

  228. Zkoušky MA2, Markéta Koloničná: 2/4, 54.87 s, 9.87 tr. b., 3.35 m/s

  229. Ostrava-Martinov - O pohár Naury, 21. 08. 2016

  230. Agility, Markéta Koloničná: 5/6, 49.85 s, 10.0 tr. b., 3.43 m/s

  231. Agility Open, Markéta Koloničná: 16/21, 58.32 s, 25.32 tr. b., 2.91 m/s

  232. Jumping Open, Markéta Koloničná: 12/21, 39.18 s, 7.18 tr. b., 3.55 m/s

  233. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky, 26. 06. 2016

  234. 1.zkouška MA2, Markéta Koloničná: 3/8, 50.12 s, 9.12 tr. b., 3.39 m/s

  235. 2.zkouška MA2, Markéta Koloničná: 2/8, 39.55 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  236. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 12. 06. 2016

  237. I agility, Markéta Koloničná: 4/9, 55.35 s, 17.35 tr. b., 3.25 m/s

  238. II agility, Markéta Koloničná: 4/9, 51.32 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  239. III agility, Markéta Koloničná: 6/9, 51.86 s, 12.86 tr. b., 3.53 m/s

  240. Suchdol nad Odrou - Nativia jumping speciál, 29. 05. 2016

  241. Jumping II M, Markéta Koloničná: Diskvalifikován

  242. Jumping I. M, Markéta Koloničná: 11/19, 37.16 s, 5.16 tr. b., 3.98 m/s

  243. Zkouška MA1, Markéta Koloničná: 5/6, 40.4 s, 5.0 tr. b., 3.42 m/s

  244. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  245. D Agility 1, Markéta Koloničná: 9/10, 59.95 s, 25.97 tr. b., 2.95 m/s

  246. D Agility 2, Markéta Koloničná: 8/10, 40.93 s, 12.59 tr. b., 3.69 m/s

  247. D Agility 3, Markéta Koloničná: 3/10, 48.46 s, 0.93 tr. b., 4.04 m/s

  248. D Agility 4, Markéta Koloničná: 2/10, 39.93 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  249. D Jumping 1, Markéta Koloničná: 3/10, 35.94 s, 0.53 tr. b., 3.98 m/s

  250. D Jumping 2, Markéta Koloničná: Diskvalifikován

  251. Rožnov pod Radhoštěm - Jumpingy U LESA, 02. 04. 2016

  252. Jump 1 M, Markéta Koloničná: 12/18, 67.24 s, 36.24 tr. b., 2.29 m/s

  253. Jump 2 M, Markéta Koloničná: Diskvalifikován

  254. Jump U Lesa M, Markéta Koloničná: 10/18, 28.63 s, 28.63 tr. b., 0.0 m/s

  255. Sedliště - TROJzkoušky - 7. Ledová spartakiáda, 16. 01. 2016

  256. MA1-1, Markéta Koloničná: 5/9, 57.9 s, 37.9 tr. b., 2.44 m/s

  257. MA1-2, Markéta Koloničná: Diskvalifikován

  258. MA1-3, Markéta Koloničná: Diskvalifikován

  259. Hlučín - Dvojité tukobraní, 27. 12. 2015

  260. II. zkouška MA1, Markéta Koloničná: 2/4, 64.44 s, 25.44 tr. b., 2.56 m/s

  261. I. zkouška MA1, Markéta Koloničná: 1/4, 48.68 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  262. Dolní Přím - IV. Arion cup + 4.roč. MR beauceronů + MR bíglů, 28. 11. 2015

  263. Agility, Markéta Koloničná: 10/26, 52.52 s, 9.52 tr. b., 3.43 m/s

  264. Jumping, Markéta Koloničná: 7/26, 49.09 s, 7.09 tr. b., 3.52 m/s

  265. Dolní Přím - IV. Arion cup - zkoušky pro A1, 28. 11. 2015

  266. ZkA 1, Markéta Koloničná: 1/12, 41.09 s, 0.0 tr. b., 3.31 m/s

  267. ZkA 2, Markéta Koloničná: 4/12, 32.93 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  268. Hlučín - Vosen Sosen, 14. 11. 2015 - 15. 11. 2015

  269. Neděle Agility 1 M, Markéta Koloničná: Diskvalifikován

  270. Neděle Jumping 2 M, Markéta Koloničná: Diskvalifikován

  271. Sobota 1. zkouška MA1, Markéta Koloničná: 3/5, 44.38 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  272. Sobota 2. zkouška MA1, Markéta Koloničná: Diskvalifikován

  273. Sobota Jumping 1 M, Markéta Koloničná: 10/17, 47.63 s, 14.63 tr. b., 2.77 m/s

  274. Hlučín - Hlučínský AgiDrak, 1. Agility Sheltie Cup, 6. Agility Collie Cup, 31. 10. 2015 - 01. 11. 2015

  275. Agility, Markéta Koloničná: 3/3, 51.23 s, 14.23 tr. b., 3.14 m/s

  276. Agility Open I, Markéta Koloničná: 4/18, 53.83 s, 4.83 tr. b., 3.31 m/s

  277. Agility Open II, Markéta Koloničná: 9/13, 58.96 s, 24.96 tr. b., 2.95 m/s

  278. Jumping Open I, Markéta Koloničná: 11/17, 51.57 s, 11.57 tr. b., 2.99 m/s

  279. Jumping Open II, Markéta Koloničná: 6/12, 43.81 s, 4.81 tr. b., 3.38 m/s

  280. Jumping Open III, Markéta Koloničná: 10/12, 53.09 s, 19.09 tr. b., 2.77 m/s

  281. České Budějovice - III. NAGIT CUP, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  282. Jumping MA, Markéta Koloničná: 3/11, 42.81 s, 5.81 tr. b., 3.5 m/s

  283. Jumping MA, Markéta Koloničná: Diskvalifikován

  284. Zkouška MA1, Markéta Koloničná: Diskvalifikován

  285. Zkouška MA1, Markéta Koloničná: Diskvalifikován

  286. Zkouška MA1 II., Markéta Koloničná: 2/5, 49.05 s, 5.0 tr. b., 3.02 m/s

  287. Zkouška MA1 II., Markéta Koloničná: Diskvalifikován