Cz En

060115

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Markéta Koloničná, OSA Naura

    Člen KA

Pes

  1. Edie Color Jewel, Beagle

Výsledky

  1. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  2. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  4. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  5. Agility: 3/17, 43.35 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  6. Agility - bígl: 1/10, 43.35 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  7. Jumping: 6/18, 42.78 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  8. Jumping - bígl: 4/10, 42.78 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  9. Jumping light: 6/18, 33.06 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  10. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  11. Agility J: 10/17, 47.5 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  12. Agility Squads as Individual: 6/23, 49.31 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  13. Jumping J: 12/17, 45.21 s, 7.21 tr. b., 3.74 m/s

  14. Jumping Squads as Individual: 10/23, 43.35 s, 0.35 tr. b., 3.9 m/s

  15. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  16. Agility open M: 8/19, 63.63 s, 13.63 tr. b., 3.05 m/s

  17. Jumping open M: 15/19, 46.77 s, 15.77 tr. b., 3.83 m/s

  18. Tuneliáda M: Diskvalifikován

  19. Zkouška MA3: 3/11, 52.88 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  20. Zkouška MA3 2: 4/11, 71.8 s, 24.8 tr. b., 2.77 m/s

  21. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  22. Agility Trial I: Diskvalifikován

  23. Agility Trial II: Diskvalifikován

  24. Hranice - Hranická skočka, 01. 06. 2019

  25. Agility Trial: 3/9, 53.61 s, 27.61 tr. b., 3.41 m/s

  26. Open Jumping - Zabakova cesta: 3/26, 34.02 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  27. Open Tuneliada - Nornikovo bludiste: 8/25, 45.82 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  28. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  29. 1. Zkouška MA3: 4/9, 49.59 s, 7.59 tr. b., 3.89 m/s

  30. 2. Zkouška MA3: 3/9, 47.25 s, 1.25 tr. b., 4.02 m/s

  31. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  32. Zkouška MA3 1 MA3: 6/12, 42.93 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  33. Zkouška MA3 2 MA3: 3/12, 44.51 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  34. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  35. J Agility IV: 5/13, 46.66 s, 0.98 tr. b., 4.41 m/s

  36. J Agility V: 9/13, 59.46 s, 14.13 tr. b., 3.6 m/s

  37. J Agility VI: Diskvalifikován

  38. J Jumping III: 5/13, 44.33 s, 0.37 tr. b., 4.29 m/s

  39. J Jumping IV: 9/13, 43.26 s, 15.54 tr. b., 4.58 m/s

  40. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  41. J Agility I: Diskvalifikován

  42. J Agility II: 3/15, 48.9 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  43. J Agility III: 5/15, 46.61 s, 3.07 tr. b., 3.99 m/s

  44. J Jumping I: 14/15, 42.63 s, 9.04 tr. b., 4.08 m/s

  45. J Jumping II: 13/15, 50.54 s, 18.38 tr. b., 3.8 m/s

  46. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  47. Agility M: 18/37, 43.52 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  48. Jumping M: 3/37, 33.76 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  49. Zkouška MA3: 1/10, 41.72 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  50. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  51. AGILITY DRUZSTVA: Diskvalifikován

  52. J Agility: 9/20, 47.0 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  53. J Hra: 6/19, 38.02 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  54. J Jumping: 16/20, 38.68 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  55. JUMPING DRUZSTVA: 12/26, 35.43 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  56. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  57. Agility M M: 10/26, 44.18 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  58. Jumping M M: 6/26, 44.35 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  59. Zkouška MA3 MA3: 1/12, 44.72 s, 0.72 tr. b., 3.98 m/s

  60. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  61. 1. Zkouška MA3: 4/9, 47.9 s, 25.9 tr. b., 3.7 m/s

  62. 2. Zkouška MA3: 3/8, 45.55 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  63. 3. Zkouška MA3: 5/8, 47.38 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  64. Hranice - Hranická skočka, 09. 06. 2018

  65. Agility Trial: 3/12, 47.89 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  66. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open: 11/26, 48.18 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  67. Žabákova cesta - Jumping Open: 6/26, 43.94 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  68. Sedlec u Mikulova - Calibra Juniors CZECH cup 2018 aneb o Pohár mládeže ČR, 03. 06. 2018

  69. 1. Agility M: 3/13, 44.02 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  70. 1. Jumping M: 5/13, 41.24 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  71. 2. Agility M: 5/13, 51.19 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  72. 2. Jumping M: 4/13, 40.91 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  73. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  74. Zkouška MA3 1 MA3: 4/5, 47.32 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  75. Zkouška MA3 2 MA3: 1/5, 46.25 s, 5.25 tr. b., 3.87 m/s

  76. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  77. Ju Agility IV: 11/20, 45.36 s, 5.2 tr. b., 4.37 m/s

  78. Ju Agility V: 7/20, 39.48 s, 6.18 tr. b., 4.18 m/s

  79. Ju Agility VI: 8/20, 44.2 s, 9.62 tr. b., 4.25 m/s

  80. Ju Jumping IV: 11/20, 36.43 s, 10.86 tr. b., 4.47 m/s

  81. Ju Jumping V: 9/19, 40.49 s, 6.67 tr. b., 4.15 m/s

  82. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  83. Agility I: 5/7, 42.15 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  84. Agility II: 2/7, 38.17 s, 0.17 tr. b., 4.19 m/s

  85. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  86. Agility I: 9/21, 49.2 s, 7.3 tr. b., 3.96 m/s

  87. Agility II: 2/21, 47.22 s, 2.13 tr. b., 4.13 m/s

  88. Agility III: 6/21, 52.88 s, 4.96 tr. b., 3.76 m/s

  89. Jumping I: 8/21, 41.46 s, 6.88 tr. b., 4.53 m/s

  90. Jumping II: 10/21, 44.89 s, 9.43 tr. b., 4.01 m/s

  91. Jumping III: 11/20, 38.19 s, 12.78 tr. b., 4.37 m/s

  92. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  93. TRIAL II. MA3: 1/8, 44.34 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  94. TRIAL I. MA3: 5/8, 46.43 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  95. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  96. Zkouška č.1 MA3: 1/3, 44.75 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  97. Zkouška č.2 MA3: 3/3, 58.13 s, 19.13 tr. b., 3.39 m/s

  98. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  99. Jumping A2 + A3 M: 9/15, 36.13 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  100. Trial II. MA3: 2/7, 49.89 s, 0.89 tr. b., 3.75 m/s

  101. Trial I. MA3: 4/7, 56.65 s, 21.65 tr. b., 3.07 m/s

  102. Beroun - Mistrovství ČR bíglů v agility a Dvojzkoušky nejen pro flekaté, 12. 11. 2017

  103. 1.zkouška MA3: 1/3, 37.65 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  104. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  105. Agility special M: 1/23, 37.08 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  106. Jumping special M: 2/23, 31.36 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  107. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  108. Agility open 1 M: 4/27, 47.05 s, 6.05 tr. b., 3.93 m/s

  109. Agility open 2 M: 3/26, 54.96 s, 0.96 tr. b., 3.64 m/s

  110. Zkoušky MA3: 7/9, 54.48 s, 6.48 tr. b., 3.63 m/s

  111. Hranice - 3. Hranické hrátky, 30. 09. 2017

  112. Agility Open: 2/15, 43.65 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  113. Agility Trial: Diskvalifikován

  114. Jumping Open: 7/15, 45.41 s, 2.41 tr. b., 3.68 m/s

  115. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  116. Agility Ju: 14/31, 58.12 s, 8.12 tr. b., 3.44 m/s

  117. Agility Squads: Diskvalifikován

  118. Hra Ju: 9/31, 37.47 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  119. Jumping Ju: 7/31, 48.96 s, 0.96 tr. b., 4.04 m/s

  120. Jumping Squads: 8/44, 39.2 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  121. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  122. 1.běh MA3: 4/5, 54.19 s, 22.19 tr. b., 2.9 m/s

  123. 2. běh MA3: 4/5, 52.4 s, 21.4 tr. b., 3.34 m/s

  124. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  125. Agility Open: Diskvalifikován

  126. Agility Trial: Diskvalifikován

  127. Jumping Open: 7/24, 39.24 s, 3.24 tr. b., 3.52 m/s

  128. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  129. QA1 agility: Diskvalifikován

  130. QA2 agility: Diskvalifikován

  131. QA3 agility: 15/70, 46.83 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  132. QJ1 jumping: 36/70, 52.59 s, 30.59 tr. b., 3.21 m/s

  133. QJ2 jumping: 40/69, 45.79 s, 22.79 tr. b., 3.73 m/s

  134. QJ3 jumping: 28/67, 45.11 s, 7.11 tr. b., 3.59 m/s

  135. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  136. 1. MA3: Diskvalifikován

  137. 2. MA3: Diskvalifikován

  138. 3. MA3: Diskvalifikován

  139. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 07. 05. 2017

  140. III. Zk MA3: 3/7, 55.64 s, 15.64 tr. b., 3.45 m/s

  141. II. Zk MA3: Diskvalifikován

  142. I. Zk MA3: Diskvalifikován

  143. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  144. Agility 1 Ju: 11/17, 57.57 s, 16.06 tr. b., 3.3 m/s

  145. Agility 2 Ju: 9/17, 42.52 s, 10.2 tr. b., 4.0 m/s

  146. Agility 3 Ju: 7/17, 46.56 s, 4.54 tr. b., 4.21 m/s

  147. Agility 4 Ju: 7/17, 47.95 s, 10.85 tr. b., 3.55 m/s

  148. Jumping 1 Ju: Diskvalifikován

  149. Jumping 2 Ju: 2/17, 35.58 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  150. Brno - Dvojzkoušky agility, 23. 04. 2017

  151. Zkouška MA2 1.běh: 1/7, 50.32 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  152. Zkouška MA2 2.běh: Diskvalifikován

  153. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  154. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  155. 2. zkouška MA2: 1/9, 44.09 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  156. 3. zkouška MA2: Diskvalifikován

  157. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  158. 1. zkouška MA2: 2/5, 40.12 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  159. 2. zkouška MA2: 2/5, 39.68 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  160. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  161. 1.běh MA2: 1/9, 46.68 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  162. 2.běh MA2: Diskvalifikován

  163. 3.běh MA2: Diskvalifikován

  164. Mikulov - Podpálavská drkotačka VI., 18. 02. 2017

  165. Agility M: 11/28, 44.52 s, 6.52 tr. b., 3.66 m/s

  166. Jumping M: Diskvalifikován

  167. Zk MA2: Diskvalifikován

  168. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  169. 1. Zkouška MA2: 1/4, 51.17 s, 1.17 tr. b., 3.87 m/s

  170. 2. Zkouška MA2: 1/4, 49.74 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  171. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálními soutěžemi pro kategorii XS a pro veterány, 28. 10. 2016

  172. Agility Open: 5/19, 55.6 s, 4.6 tr. b., 3.36 m/s

  173. Agility Trial: Diskvalifikován

  174. Jumping Open: Diskvalifikován

  175. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  176. Agility - děti: 9/16, 51.1 s, 6.1 tr. b., 3.42 m/s

  177. Agility družstva: 11/41, 43.72 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  178. Hra - děti: 4/15, 29.8 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  179. Jumping - děti: 4/16, 35.6 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  180. Jumping družstva: 12/41, 35.95 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  181. Suchdol nad Odrou - Fitmin agility speciál, 18. 09. 2016

  182. Agility 1 M: Diskvalifikován

  183. Agility 2 M: 5/16, 53.08 s, 2.08 tr. b., 3.65 m/s

  184. Zkoušky MA2: 2/4, 54.87 s, 9.87 tr. b., 3.35 m/s

  185. Ostrava-Martinov - O pohár Naury, 21. 08. 2016

  186. Agility: 5/6, 49.85 s, 10.0 tr. b., 3.43 m/s

  187. Agility Open: 16/21, 58.32 s, 25.32 tr. b., 2.91 m/s

  188. Jumping Open: 12/21, 39.18 s, 7.18 tr. b., 3.55 m/s

  189. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky, 26. 06. 2016

  190. 1.zkouška MA2: 3/8, 50.12 s, 9.12 tr. b., 3.39 m/s

  191. 2.zkouška MA2: 2/8, 39.55 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  192. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 12. 06. 2016

  193. I agility: 4/9, 55.35 s, 17.35 tr. b., 3.25 m/s

  194. II agility: 4/9, 51.32 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  195. III agility: 6/9, 51.86 s, 12.86 tr. b., 3.53 m/s

  196. Suchdol nad Odrou - Nativia jumping speciál, 29. 05. 2016

  197. Jumping II M: Diskvalifikován

  198. Jumping I. M: 11/19, 37.16 s, 5.16 tr. b., 3.98 m/s

  199. Zkouška MA1: 5/6, 40.4 s, 5.0 tr. b., 3.42 m/s

  200. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  201. D Agility 1: 9/10, 59.95 s, 25.97 tr. b., 2.95 m/s

  202. D Agility 2: 8/10, 40.93 s, 12.59 tr. b., 3.69 m/s

  203. D Agility 3: 3/10, 48.46 s, 0.93 tr. b., 4.04 m/s

  204. D Agility 4: 2/10, 39.93 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  205. D Jumping 1: 3/10, 35.94 s, 0.53 tr. b., 3.98 m/s

  206. D Jumping 2: Diskvalifikován

  207. Rožnov pod Radhoštěm - Jumpingy U LESA, 02. 04. 2016

  208. Jump 1 M: 12/18, 67.24 s, 36.24 tr. b., 2.29 m/s

  209. Jump 2 M: Diskvalifikován

  210. Jump U Lesa M: 10/18, 28.63 s, 28.63 tr. b., 0.0 m/s

  211. Sedliště - TROJzkoušky - 7. Ledová spartakiáda, 16. 01. 2016

  212. MA1-1: 5/9, 57.9 s, 37.9 tr. b., 2.44 m/s

  213. MA1-2: Diskvalifikován

  214. MA1-3: Diskvalifikován

  215. Hlučín - Dvojité tukobraní, 27. 12. 2015

  216. II. zkouška MA1: 2/4, 64.44 s, 25.44 tr. b., 2.56 m/s

  217. I. zkouška MA1: 1/4, 48.68 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  218. Dolní Přím - IV. Arion cup + 4.roč. MR beauceronů + MR bíglů, 28. 11. 2015

  219. Agility: 10/26, 52.52 s, 9.52 tr. b., 3.43 m/s

  220. Jumping: 7/26, 49.09 s, 7.09 tr. b., 3.52 m/s

  221. Dolní Přím - IV. Arion cup - zkoušky pro A1, 28. 11. 2015

  222. ZkA 1: 1/12, 41.09 s, 0.0 tr. b., 3.31 m/s

  223. ZkA 2: 4/12, 32.93 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  224. Hlučín - Vosen Sosen, 14. 11. 2015 - 15. 11. 2015

  225. Neděle Agility 1 M: Diskvalifikován

  226. Neděle Jumping 2 M: Diskvalifikován

  227. Sobota 1. zkouška MA1: 3/5, 44.38 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  228. Sobota 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  229. Sobota Jumping 1 M: 10/17, 47.63 s, 14.63 tr. b., 2.77 m/s

  230. Hlučín - Hlučínský AgiDrak, 1. Agility Sheltie Cup, 6. Agility Collie Cup, 31. 10. 2015 - 01. 11. 2015

  231. Agility: 3/3, 51.23 s, 14.23 tr. b., 3.14 m/s

  232. Agility Open I: 4/18, 53.83 s, 4.83 tr. b., 3.31 m/s

  233. Agility Open II: 9/13, 58.96 s, 24.96 tr. b., 2.95 m/s

  234. Jumping Open I: 11/17, 51.57 s, 11.57 tr. b., 2.99 m/s

  235. Jumping Open II: 6/12, 43.81 s, 4.81 tr. b., 3.38 m/s

  236. Jumping Open III: 10/12, 53.09 s, 19.09 tr. b., 2.77 m/s

  237. České Budějovice - III. NAGIT CUP, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  238. Jumping MA: 3/11, 42.81 s, 5.81 tr. b., 3.5 m/s

  239. Jumping MA: Diskvalifikován

  240. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  241. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  242. Zkouška MA1 II.: 2/5, 49.05 s, 5.0 tr. b., 3.02 m/s

  243. Zkouška MA1 II.: Diskvalifikován