Cz En

Jumping Squads

  1. Datum: 22. 08. 2020
  2. Závod: Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže
  3. Rozhodčí: Havlíček, Karel (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 200.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 063016 Kateřina Mrázková Calahari Etosha Thiwahe 0 0 0.0 0.0 33.57 5.96 V V
2 001819 Natálie Šišovská Beetroot Happy Javelai 0 0 0.0 0.0 34.57 5.79 V V
3 092415 Kristýna Matrasová A3Ch New Nova Fort Fox 0 0 0.0 0.0 36.95 5.41 V V
4 000014 Radka Podmolová A3Ch Cat Elis Vrabčí hnízdo 0 0 0.0 0.0 37.65 5.31 V V
5 013015 Martina Glogarová Eduarda 0 0 0.0 0.0 38.48 5.2 V V
6 092119 Anna Maroušková Ciabatta Costcowana von Schnappi Schnapp 0 0 0.0 0.0 39.71 5.04 V V
7 073713 Terezie Lenková A3Ch Debora Chips Duhová aura 0 0 0.0 0.0 39.91 5.01 V V
8 028119 Klára Muchová Heidi Chřibské polesí 0 0 0.0 0.0 40.36 4.96 V V
9 060115 Markéta Koloničná Edie Color Jewel 0 0 0.0 0.0 42.57 4.7 V V
10 071517 Kateřina Bartušková Cira Almiri 0 0 0.0 0.0 42.71 4.68 V V
11 061018 Lucie Koubová A3Ch As You Like It of Youwentis 0 0 0.0 0.0 44.22 4.52 V V
12 070414 Kateřina Veselá Amy 0 0 0.0 0.0 45.35 4.41 V V
13 079417 Lucie Frimmelová Baltazar Ellie's Jolly 1 0 0.0 5.0 38.97 5.13 V V
14 011819 Klára Zdvořáčková Roxy Z Lomu ve skále 0 1 0.0 5.0 45.93 4.35 V V
15 089419 Sára Bartoňková Lucinka 0 0 5.92 5.92 55.92 3.58 V V
16 057719 Adriana Slavíčková Bega spod Malenice 0 1 1.23 6.23 51.23 3.9 VD VD
17 014419 Julie Janková Incognito Perla z Polabí 0 0 6.38 6.38 56.38 3.55 VD VD
18 072819 Kateřina Marešová A3Ch Monty Z Josefovské pevnosti 2 0 0.0 10.0 37.13 5.39 VD VD
19 001514 Michaela Dostálová Benno Mandolina 2 0 0.0 10.0 45.28 4.42 VD VD
20 070819 Anastázie Ondrúšová Elodie Alkyra 0 2 0.0 10.0 48.43 4.13 VD VD
21 030319 Adéla Hasalová Casey 0 1 6.09 11.09 56.09 3.57 VD VD
22 074318 Lucie Adámková Amelie Top Temperamente 0 2 6.93 16.93 56.93 3.51 D D
23 026220 Lucie Koubová A3Ch Finn Black Modrá Odysea 0 2 8.48 18.48 58.48 3.42 D D
24 069517 Eliška Hoferková Evelin Chřibské polesí 0 0 22.09 22.09 72.09 2.77 D D
DIS 035118 Bára Terčová A3Ch Embargo de Nigromanta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051917 Veronika Vičíková Monty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036116 Hana Kubíčková A3Ch Dragon Lady Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085613 Zuzana Jelínková Nicolas Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031020 Patrik Sommer Ozzy Brown Neraka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081918 Melanie Reiser Buddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053418 Marie Šimečková Edmond Aqarella Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037820 Julie Rybová Barney Star od Ritušky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082218 Tereza Kvasničková Miki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089617 David Banýr A3Ch Rarity Jomgarden's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO