Cz En

Michaela Dostálová

  1. Číslo: 003803
  2. OSA: Psí škola "Na ostrově" Brno
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 01. 01. 2013
  6. Členem KA do: 31. 12. 2019
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 062712 (S), Yonessa Elegans Sokom

  2. 078412 (M), Athos Z Remízky

  3. 001514 (M), Benno Mandolina

  4. 053815 (M), Zoe

  5. 023117 (S), Kakost Bar-Bar Beskydy

  6. 069017 (L), Jenisey Černobílá elegance

Výsledky

  1. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 02. 02. 2019

  2. 1. zkouška LA2, Jenisey Černobílá elegance: 4/10, 44.84 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  3. 2. zkouška LA2, Jenisey Černobílá elegance: Diskvalifikován

  4. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH X. s JK ANIMALS, 27. 01. 2019

  5. TRIAL III. LA1, Jenisey Černobílá elegance: 1/10, 30.91 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  6. TRIAL II. LA1, Jenisey Černobílá elegance: 2/10, 32.95 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  7. TRIAL I. LA1, Jenisey Černobílá elegance: 1/10, 30.33 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  8. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  9. Agility Trial I, Jenisey Černobílá elegance: 13/26, 37.12 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  10. Agility Trial II, Jenisey Černobílá elegance: 11/25, 41.7 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  11. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  12. 1. zkouška LA1, Jenisey Černobílá elegance: Diskvalifikován

  13. 2. zkouška LA1, Jenisey Černobílá elegance: 3/15, 44.65 s, 0.0 tr. b., 3.23 m/s

  14. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  15. 1. zkouška LA1, Jenisey Černobílá elegance: Diskvalifikován

  16. 2. zkouška LA1, Jenisey Černobílá elegance: 8/21, 37.96 s, 10.0 tr. b., 3.64 m/s

  17. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  18. TRIAL II. LA1, Jenisey Černobílá elegance: 2/14, 43.2 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  19. TRIAL I. LA1, Jenisey Černobílá elegance: Diskvalifikován

  20. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  21. Agility Trial I, Jenisey Černobílá elegance: Diskvalifikován

  22. Agility Trial II, Jenisey Černobílá elegance: 4/12, 37.92 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  23. Jumping Open, Jenisey Černobílá elegance: 6/36, 43.14 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  24. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  25. Agility M, Benno Mandolina: 11/37, 38.36 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  26. Jumping M, Benno Mandolina: 12/37, 35.54 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  27. Zkouška MA3, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  28. Mikulov - Létající trojzkoušky s JK Animals, 03. 11. 2018

  29. Agility Trial I, Jenisey Černobílá elegance: 1/19, 31.11 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  30. Agility Trial II, Jenisey Černobílá elegance: Diskvalifikován

  31. Agility Trial III, Jenisey Černobílá elegance: Diskvalifikován

  32. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  33. Agility Open, Jenisey Černobílá elegance: Diskvalifikován

  34. Agility Trial I, Jenisey Černobílá elegance: Diskvalifikován

  35. Agility Trial II, Jenisey Černobílá elegance: Diskvalifikován

  36. Třebíč - Trojzkoušky, 06. 10. 2018

  37. LA1 - druhá, Jenisey Černobílá elegance: Diskvalifikován

  38. LA1 - první, Jenisey Černobílá elegance: Diskvalifikován

  39. LA1 - třetí, Jenisey Černobílá elegance: Diskvalifikován

  40. Sedlec u Mikulova - Pálavský DUO agiskok, 30. 09. 2018

  41. 1. Zkouška LA1, Jenisey Černobílá elegance: Diskvalifikován

  42. 2. Zkouška LA1, Jenisey Černobílá elegance: 1/11, 46.27 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  43. Zbraslav u Brna - JUNIOR OPEN ČMKU, 23. 09. 2018

  44. Agility mládež L, Jenisey Černobílá elegance: Diskvalifikován

  45. Agility mládež M, Benno Mandolina: 1/3, 40.0 s, 5.0 tr. b., 3.4 m/s

  46. Agility mládež M, Athos Z Remízky: Diskvalifikován

  47. Jumping mládež L, Jenisey Černobílá elegance: 2/8, 27.37 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  48. Jumping mládež M, Athos Z Remízky: 2/3, 40.18 s, 5.18 tr. b., 3.36 m/s

  49. Jumping mládež M, Benno Mandolina: 3/3, 31.4 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  50. Brno - Podzimní Robinsonáda, 15. 09. 2018

  51. Agility Medium, Benno Mandolina: 10/21, 49.29 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  52. Jumping Medium, Benno Mandolina: 9/21, 44.91 s, 7.91 tr. b., 3.81 m/s

  53. Zkouška MA3, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  54. Brno - Dvojzkoušky na Ostrově, 12. 08. 2018

  55. 1. Zkouška LA1, Jenisey Černobílá elegance: 5/14, 37.92 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  56. 1. Zkouška MA3, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  57. 2. Zkouška LA1, Jenisey Černobílá elegance: 4/14, 39.68 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  58. 2. Zkouška MA3, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  59. Sedlec u Mikulova - Czech jumping Specific cup, 01. 07. 2018

  60. 1. Jumping L, Jenisey Černobílá elegance: 14/24, 40.68 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  61. 2. Jumping L, Jenisey Černobílá elegance: Diskvalifikován

  62. 3. Jumping L, Jenisey Černobílá elegance: 14/23, 42.63 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  63. Moravské Budějovice - Moravskobudějovická rozcvička - dvojzkoušky, 23. 06. 2018

  64. 1. Zkouška MA3, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  65. 2. Zkouška MA3, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  66. Sedlec u Mikulova - Calibra Juniors CZECH cup 2018 aneb o Pohár mládeže ČR, 03. 06. 2018

  67. 1. Agility L, Jenisey Černobílá elegance: Diskvalifikován

  68. 1. Agility M, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  69. 1. Agility S, Kakost Bar-Bar Beskydy: 11/23, 57.55 s, 9.55 tr. b., 3.11 m/s

  70. 1. Jumping L, Jenisey Černobílá elegance: 16/30, 47.14 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  71. 1. Jumping M, Benno Mandolina: 10/13, 44.72 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  72. 1. Jumping S, Kakost Bar-Bar Beskydy: 17/23, 54.62 s, 9.62 tr. b., 3.37 m/s

  73. 2. Agility L, Jenisey Černobílá elegance: Diskvalifikován

  74. 2. Agility M, Benno Mandolina: 6/13, 51.54 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  75. 2. Agility S, Kakost Bar-Bar Beskydy: 11/23, 59.25 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  76. 2. Jumping L, Jenisey Černobílá elegance: 21/30, 40.0 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  77. 2. Jumping M, Benno Mandolina: 6/13, 43.58 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  78. 2. Jumping S, Kakost Bar-Bar Beskydy: Diskvalifikován

  79. Brno - Letní Robinsonáda, 26. 05. 2018

  80. I. Agility L, Jenisey Černobílá elegance: Diskvalifikován

  81. I. Agility M, Benno Mandolina: 5/28, 46.18 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  82. II. Jumping L, Jenisey Černobílá elegance: Diskvalifikován

  83. I. Jumping L, Jenisey Černobílá elegance: Diskvalifikován

  84. I. Jumping M, Benno Mandolina: 10/28, 44.09 s, 7.09 tr. b., 3.9 m/s

  85. ll. Jumping M, Benno Mandolina: 10/28, 49.43 s, 1.43 tr. b., 3.82 m/s

  86. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 19. 05. 2018

  87. LA1, Jenisey Černobílá elegance: Diskvalifikován

  88. LA1 II, Jenisey Černobílá elegance: 6/11, 42.42 s, 15.0 tr. b., 3.56 m/s

  89. Sedlec u Mikulova - Čarodějnické tlapky, 28. 04. 2018

  90. Agility Open, Benno Mandolina: 3/18, 40.35 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  91. Agility Open, Jenisey Černobílá elegance: Diskvalifikován

  92. Agility Trial, Jenisey Černobílá elegance: 4/11, 36.66 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  93. Agility Trial, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  94. Jumping Open, Benno Mandolina: 4/18, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  95. Jumping Open, Jenisey Černobílá elegance: Diskvalifikován

  96. Brno - Dvojzkoušky agility, 21. 04. 2018

  97. Zkouška MA3 1.běh, Benno Mandolina: 3/3, 49.77 s, 12.77 tr. b., 3.66 m/s

  98. Zkouška MA3 2.běh, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  99. Zkouška SA1 1.běh, Kakost Bar-Bar Beskydy: 3/7, 43.54 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  100. Zkouška SA1 2.běh, Kakost Bar-Bar Beskydy: 2/7, 43.08 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  101. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  102. 1. Zkouška SA1, Kakost Bar-Bar Beskydy: Diskvalifikován

  103. 2. Zkouška SA1, Kakost Bar-Bar Beskydy: Diskvalifikován

  104. 3. Zkouška SA1, Kakost Bar-Bar Beskydy: Diskvalifikován

  105. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  106. TRIAL II. LA1, Jenisey Černobílá elegance: Diskvalifikován

  107. TRIAL I. LA1, Jenisey Černobílá elegance: Diskvalifikován

  108. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  109. Agility LA, Jenisey Černobílá elegance: Diskvalifikován

  110. Jumping LA, Jenisey Černobílá elegance: Diskvalifikován

  111. Zkouška LA1, Jenisey Černobílá elegance: 6/10, 49.6 s, 10.0 tr. b., 3.55 m/s

  112. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  113. 1. zkouška LA1, Jenisey Černobílá elegance: Diskvalifikován

  114. 2. zkouška LA1, Jenisey Černobílá elegance: 6/18, 42.75 s, 15.0 tr. b., 3.18 m/s

  115. Všetuly - Lednové dvojzkoušky, 20. 01. 2018

  116. Agility Trial I, Kakost Bar-Bar Beskydy: Diskvalifikován

  117. Agility Trial I, Jenisey Černobílá elegance: Diskvalifikován

  118. Agility Trial II, Kakost Bar-Bar Beskydy: 3/4, 52.93 s, 19.93 tr. b., 2.85 m/s

  119. Agility Trial II, Jenisey Černobílá elegance: Diskvalifikován

  120. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 30. 12. 2017

  121. 1. zkouška LA1, Jenisey Černobílá elegance: 8/14, 42.34 s, 10.0 tr. b., 3.26 m/s

  122. 1. zkouška SA1, Kakost Bar-Bar Beskydy: Diskvalifikován

  123. 2. zkouška LA1, Jenisey Černobílá elegance: Diskvalifikován

  124. 2. zkouška SA1, Kakost Bar-Bar Beskydy: 1/6, 41.65 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  125. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  126. TRIAL II. LA1, Jenisey Černobílá elegance: Diskvalifikován

  127. TRIAL I. LA1, Jenisey Černobílá elegance: 9/23, 46.0 s, 10.0 tr. b., 3.52 m/s

  128. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  129. II. zkouška MA3, Benno Mandolina: 7/12, 46.55 s, 10.55 tr. b., 3.78 m/s

  130. I. zkouška MA3, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  131. Jumping A2 + A3 M, Benno Mandolina: 15/19, 36.39 s, 15.0 tr. b., 3.93 m/s

  132. Brno - Podzimní Brno, 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  133. Agility SA sobota, Kakost Bar-Bar Beskydy: Diskvalifikován

  134. Jumping MA sobota, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  135. Jumping SA sobota, Kakost Bar-Bar Beskydy: Diskvalifikován

  136. Zkouška MA3 sobota, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  137. Zkouška SA1 sobota, Kakost Bar-Bar Beskydy: Diskvalifikován

  138. Brno - Mistr Ostrova 2017, 28. 09. 2017

  139. Agility M, Benno Mandolina: 4/16, 51.7 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  140. Jumping M, Benno Mandolina: 5/16, 46.35 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  141. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  142. Agility Ju, Benno Mandolina: 6/31, 47.91 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  143. Agility Squads, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  144. Hra Ju, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  145. Jumping Ju, Benno Mandolina: 9/31, 50.39 s, 2.39 tr. b., 3.93 m/s

  146. Jumping Squads, Benno Mandolina: 12/44, 42.01 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  147. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  148. 1. Zk MA3, Benno Mandolina: 2/4, 46.27 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  149. 2. Zk MA3, Benno Mandolina: 2/4, 48.99 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  150. Mitrov (Strážek) - Dvojzkoušky Podmitrov, 09. 08. 2017

  151. druhá zkouška MA3, Benno Mandolina: 1/2, 58.58 s, 11.58 tr. b., 3.41 m/s

  152. první zkouška MA3, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  153. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup aneb o Pohár mládeže ČR, 06. 07. 2017

  154. 1. Agility M, Benno Mandolina: 7/15, 51.32 s, 10.0 tr. b., 3.62 m/s

  155. 1. Jumping M, Benno Mandolina: 6/15, 45.56 s, 4.56 tr. b., 3.62 m/s

  156. 2. Agility M, Benno Mandolina: 6/15, 47.25 s, 7.25 tr. b., 3.45 m/s

  157. 2. Jumping M, Benno Mandolina: 5/15, 43.05 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  158. Zbraslav u Brna - JUNIOR OPEN ČMKU, 18. 06. 2017

  159. Agility - mládež M, Athos Z Remízky: 4/5, 63.16 s, 27.16 tr. b., 2.49 m/s

  160. Agility - mládež M, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  161. Jumping - mládež M, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  162. Jumping - mládež M, Athos Z Remízky: Diskvalifikován

  163. Brno - Letní robinsonáda, 27. 05. 2017

  164. Agility l. M, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  165. Jumping II. M, Benno Mandolina: 13/25, 47.55 s, 0.55 tr. b., 3.85 m/s

  166. Jumping I. M, Benno Mandolina: 10/25, 40.1 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  167. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  168. Agility 1 Ju, Benno Mandolina: 6/17, 50.57 s, 9.06 tr. b., 3.76 m/s

  169. Agility 2 Ju, Benno Mandolina: 6/17, 41.44 s, 4.12 tr. b., 4.1 m/s

  170. Agility 3 Ju, Benno Mandolina: 10/17, 47.35 s, 10.33 tr. b., 4.14 m/s

  171. Agility 4 Ju, Benno Mandolina: 5/17, 42.22 s, 5.12 tr. b., 4.03 m/s

  172. Jumping 1 Ju, Benno Mandolina: 8/17, 34.7 s, 9.07 tr. b., 4.29 m/s

  173. Jumping 2 Ju, Benno Mandolina: 3/17, 35.74 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  174. Brno - Dvojzkoušky agility, 23. 04. 2017

  175. Zkouška MA3 1.běh, Benno Mandolina: 1/5, 50.86 s, 10.86 tr. b., 3.83 m/s

  176. Zkouška MA3 2.běh, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  177. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  178. Agility MA, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  179. Jumping MA, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  180. Zkouška MA3, Benno Mandolina: 8/11, 63.02 s, 23.02 tr. b., 3.17 m/s

  181. Těšánky - Vánoční dvojzkoušky, 18. 12. 2016

  182. 1. zkouška MA2, Benno Mandolina: 2/4, 36.62 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  183. 2. zkouška MA2, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  184. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, Cocker Cup, 20. 11. 2016

  185. Agility Final AK, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  186. Agility I AK, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  187. Jumping I AK, Benno Mandolina: 3/8, 42.88 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  188. Jumping II AK, Benno Mandolina: 1/8, 39.75 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  189. Horka nad Moravou - Dvojité zkoušky s jumpy, 29. 10. 2016

  190. Agility Trial I, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  191. Agility Trial II, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  192. Jumping 2+3, Benno Mandolina: 6/21, 40.49 s, 0.49 tr. b., 3.8 m/s

  193. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  194. Agility - děti, Benno Mandolina: 6/16, 42.28 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  195. Agility družstva, Benno Mandolina: 19/41, 42.09 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  196. Hra - děti, Benno Mandolina: 5/15, 30.24 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  197. Jumping - děti, Benno Mandolina: 10/16, 38.18 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  198. Jumping družstva, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  199. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  200. Agility družstva, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  201. Agility jednotlivci, Benno Mandolina: 24/44, 42.01 s, 5.01 tr. b., 3.93 m/s

  202. Jumping družstva, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  203. Jumping jednotlivci, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  204. Zbraslav u Brna - ČMKU JUNIOR OPEN, 28. 08. 2016

  205. AGILITY děti M, Benno Mandolina: 2/3, 36.25 s, 15.0 tr. b., 3.97 m/s

  206. AGILITY děti M, Zoe: 3/3, 55.0 s, 52.0 tr. b., 2.62 m/s

  207. JUMPING děti M, Benno Mandolina: 2/3, 35.32 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  208. JUMPING děti M, Zoe: 3/3, 45.0 s, 55.0 tr. b., 3.2 m/s

  209. Mitrov (Strážek) - Dvojzkoušky Podmitrov, 24. 08. 2016

  210. 1.zkouška MA2, Benno Mandolina: 1/2, 42.67 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  211. 2.zkouška MA2, Benno Mandolina: 1/2, 47.53 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  212. Zbraslav - Pelíškobraní II. + VI. Šampionát Australských kelpií a Welsh corgi, 13. 08. 2016

  213. Agility M, Benno Mandolina: 4/15, 47.7 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  214. Jump M, Benno Mandolina: 11/15, 51.02 s, 30.02 tr. b., 3.02 m/s

  215. Zkouška MA2, Benno Mandolina: 3/7, 44.83 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  216. Brno - Letní Robinsonáda 2016, 28. 05. 2016

  217. Agility M, Zoe: Diskvalifikován

  218. Jumping I. M, Zoe: 7/22, 41.2 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  219. Jumping ll. M, Zoe: Diskvalifikován

  220. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  221. D Agility 1, Zoe: 1/10, 39.98 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  222. D Agility 1, Benno Mandolina: 2/10, 40.03 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  223. D Agility 2, Benno Mandolina: 1/10, 34.82 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  224. D Agility 2, Zoe: 3/10, 38.43 s, 5.09 tr. b., 3.93 m/s

  225. D Agility 3, Benno Mandolina: 1/10, 43.21 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  226. D Agility 3, Zoe: Diskvalifikován

  227. D Agility 4, Benno Mandolina: 4/10, 43.47 s, 15.0 tr. b., 3.45 m/s

  228. D Agility 4, Zoe: Diskvalifikován

  229. D Jumping 1, Zoe: 1/10, 32.52 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  230. D Jumping 1, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  231. D Jumping 2, Benno Mandolina: 2/10, 35.54 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  232. D Jumping 2, Zoe: 3/10, 39.22 s, 5.12 tr. b., 3.75 m/s

  233. Brno - Dvojzkoušky agility, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  234. MA2 II neděle MA2, Benno Mandolina: 3/10, 43.95 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  235. MA2 II sobota MA2, Benno Mandolina: 3/8, 45.25 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  236. MA2 I neděle MA2, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  237. MA2 I sobota MA2, Benno Mandolina: 2/8, 45.91 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  238. Mikulov - Mikulovský trojhrb, 26. 03. 2016

  239. 1.Zk MA2, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  240. 2.Zk MA2, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  241. 3.Zk MA2, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  242. Brno - Agility Zetor Cup, 19. 03. 2016

  243. Agility MA, Zoe: Diskvalifikován

  244. Jumping MA, Zoe: 13/24, 42.92 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  245. Zkuška MA2, Zoe: Diskvalifikován

  246. Horka nad Moravou - Faktor strachu popáté aneb zkouškový maraton, 11. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  247. I Agility, Zoe: 1/2, 32.71 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  248. I Agility, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  249. II Agility, Zoe: 1/2, 37.97 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  250. II Agility, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  251. III Agility, Zoe: 1/2, 29.48 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  252. III Agility, Benno Mandolina: 1/4, 40.09 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  253. Mikulov - Led(n)ové tlapky, 23. 01. 2016

  254. II. Zk MA1, Zoe: Diskvalifikován

  255. II. Zk MA2, Benno Mandolina: 5/7, 41.33 s, 15.0 tr. b., 4.04 m/s

  256. I. Zk MA1, Zoe: 5/6, 35.08 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  257. I. Zk MA2, Benno Mandolina: 4/7, 44.92 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  258. Brno - Zimní Brno I., 09. 01. 2016

  259. Agility M M, Benno Mandolina: 12/18, 52.04 s, 7.04 tr. b., 3.61 m/s

  260. Jumping M M, Benno Mandolina: 8/19, 43.83 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  261. Zk MA2 MA2, Benno Mandolina: 2/6, 44.41 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  262. Těšánky - Vánoční dvojzkoušky agility v Těšánkách, 19. 12. 2015

  263. 1. Zkouška MA2, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  264. 2. Zkouška MA2, Benno Mandolina: 5/13, 44.2 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  265. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 08. 11. 2015

  266. Agility I, Benno Mandolina: 2/13, 42.11 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  267. Agility II, Benno Mandolina: 7/13, 52.45 s, 21.45 tr. b., 3.3 m/s

  268. Jumping 2+3, Benno Mandolina: 6/17, 39.95 s, 6.95 tr. b., 4.13 m/s

  269. Brno - Podzimní Brno 2015, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  270. Agility Kokři M - neděle M, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  271. Agility Kokři M - sobota M, Benno Mandolina: 4/11, 46.5 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  272. Agility M - neděle M, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  273. Agility M - sobota M, Benno Mandolina: 8/20, 46.5 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  274. Jumping Kokři M - neděle M, Benno Mandolina: 3/10, 53.18 s, 1.18 tr. b., 3.72 m/s

  275. Jumping Kokři M - sobota M, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  276. Jumping M - neděle M, Benno Mandolina: 5/20, 47.22 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  277. Jumping M - sobota M, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  278. MA2 - neděle MA2, Benno Mandolina: 8/12, 43.52 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  279. MA2- sobota MA2, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  280. Třebíč - Podzimky zkoušky, 26. 09. 2015

  281. MA1 - druhá, Benno Mandolina: 2/8, 36.28 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  282. MA1 - druhá, Zoe: 5/8, 41.53 s, 15.0 tr. b., 4.05 m/s

  283. MA1 - první, Benno Mandolina: 1/8, 39.06 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  284. MA1 - první, Zoe: Diskvalifikován

  285. MA1 - třetí, Benno Mandolina: 1/8, 34.78 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  286. MA1 - třetí, Zoe: Diskvalifikován

  287. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  288. Agility, Zoe: 19/34, 56.92 s, 21.92 tr. b., 2.93 m/s

  289. Agility, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  290. Agility - D, Benno Mandolina: 4/13, 44.02 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  291. Agility - D, Zoe: 9/13, 54.05 s, 19.05 tr. b., 2.96 m/s

  292. Jumping, Benno Mandolina: 18/34, 34.65 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  293. Jumping, Zoe: Diskvalifikován

  294. Jumping - D, Zoe: 3/13, 34.78 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  295. Jumping - D, Benno Mandolina: 5/13, 32.48 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  296. Hulín - Mont agi Hulín podruhé, 13. 09. 2015

  297. Agility, Zoe: 4/7, 42.02 s, 15.0 tr. b., 3.83 m/s

  298. Agility, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  299. Finále Krmiva Hulín, Benno Mandolina: 4/12, 47.65 s, 12.65 tr. b., 3.55 m/s

  300. Jumping, Benno Mandolina: 1/7, 35.02 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  301. Jumping, Zoe: Diskvalifikován

  302. Open Jumping, Zoe: 8/16, 33.14 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  303. Open Jumping, Benno Mandolina: 13/16, 32.68 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  304. Zbraslav u Brna - Pelíškobraní - V. šampionát Australských kelpií a Welsh corgi, 29. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  305. Jump Open M, Zoe: 9/15, 39.95 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  306. Zkouška III MA1, Benno Mandolina: 1/8, 40.94 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  307. Zkouška III MA1, Zoe: Diskvalifikován

  308. Zkouška II MA1, Benno Mandolina: 5/8, 38.66 s, 10.0 tr. b., 3.65 m/s

  309. Zkouška II MA1, Zoe: Diskvalifikován

  310. Zkouška I MA1, Zoe: 2/4, 55.39 s, 19.39 tr. b., 2.71 m/s

  311. Mitrov (Strážek) - dvojzkoušky Podmitrov, 20. 08. 2015

  312. druhá zkouška MA1, Zoe: 2/2, 53.5 s, 5.0 tr. b., 3.08 m/s

  313. první zkouška MA1, Zoe: 2/2, 64.32 s, 14.32 tr. b., 2.55 m/s

  314. Rožnov pod Radhoštěm - European Open Junior, 10. 07. 2015 - 12. 07. 2015

  315. Agility Individual Ch, Benno Mandolina: 11/20, 41.91 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  316. Agility Squads, Benno Mandolina: 48/193, 48.29 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  317. Jumping Individual Ch, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  318. Jumping Squads, Benno Mandolina: 142/191, 41.07 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  319. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  320. Agility Open I Medium, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  321. Jumping IV, MR-kokr M , Benno Mandolina: 1/16, 37.41 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  322. Jumping Open II Medium, Benno Mandolina: 22/44, 48.9 s, 23.9 tr. b., 3.31 m/s

  323. Jumping Open I Medium, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  324. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  325. Agility III - Medium - Děti, Benno Mandolina: 1/6, 37.78 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  326. Agility II - Medium - Děti, Benno Mandolina: 2/6, 34.8 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  327. Agility I - Medium - Děti, Benno Mandolina: 2/6, 38.82 s, 8.82 tr. b., 3.99 m/s

  328. Agility IV - Medium - Děti, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  329. Jumping II - Medium - Děti, Benno Mandolina: 4/6, 37.53 s, 13.53 tr. b., 3.68 m/s

  330. Jumping I - Medium - Děti, Benno Mandolina: 2/6, 33.5 s, 6.5 tr. b., 4.33 m/s

  331. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 09. 11. 2014

  332. I. Agility, Benno Mandolina: 4/8, 45.27 s, 10.0 tr. b., 3.27 m/s

  333. II. Agility, Benno Mandolina: 2/8, 35.03 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  334. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  335. Agility jednotlivci, Benno Mandolina: 2/6, 36.48 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  336. Družstva - Agility, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  337. Družstva - Jumping, Benno Mandolina: 10/33, 36.29 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  338. Jumping jednotlivci, Benno Mandolina: 4/7, 47.39 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  339. Mitrov (Strážek) - Táborové Dvojzkoušky Podmitrov, 19. 08. 2014

  340. druhá zkouška MA1 MA1, Benno Mandolina: 1/2, 36.62 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  341. první zkouška MA1 MA1, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  342. Brno - Agility Zetor CUP, 29. 06. 2014

  343. Agility M M, Athos Z Remízky: Diskvalifikován

  344. II MA1 MA1, Benno Mandolina: 2/2, 48.25 s, 5.0 tr. b., 3.11 m/s

  345. I MA1 MA1, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  346. I MA2 MA2, Athos Z Remízky: Diskvalifikován

  347. Jumping M M, Athos Z Remízky: 7/12, 44.81 s, 13.81 tr. b., 2.9 m/s

  348. Jumping M M, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  349. Brno - Letní Robinsonáda 2014, 14. 06. 2014

  350. Agility, Athos Z Remízky: 14/22, 65.2 s, 35.2 tr. b., 2.52 m/s

  351. Agility, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  352. Jumping, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  353. Jumping, Athos Z Remízky: Diskvalifikován

  354. MA1, Benno Mandolina: 2/6, 39.81 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  355. MA2, Athos Z Remízky: 4/8, 75.13 s, 22.13 tr. b., 2.34 m/s

  356. Česká Třebová - Junior Open PKO, 24. 05. 2014

  357. AGILITY, Benno Mandolina: 1/2, 48.32 s, 10.0 tr. b., 3.15 m/s

  358. AGILITY, Athos Z Remízky: 2/2, 52.64 s, 15.0 tr. b., 2.89 m/s

  359. JUMPING, Athos Z Remízky: 1/2, 39.29 s, 5.0 tr. b., 3.64 m/s

  360. JUMPING, Benno Mandolina: Diskvalifikován

  361. Heroltice u Tišnova - Kvalifikační závod juniorů pro EOJ 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  362. Děti Agility 1, Athos Z Remízky: 1/2, 41.78 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  363. Děti Agility 2, Athos Z Remízky: Diskvalifikován

  364. Děti Agility 3, Athos Z Remízky: Diskvalifikován

  365. Děti Agility 4, Athos Z Remízky: Diskvalifikován

  366. Děti Jumping 1, Athos Z Remízky: Diskvalifikován

  367. Děti Jumping 2, Athos Z Remízky: 1/2, 38.66 s, 0.0 tr. b., 3.44 m/s

  368. Šlapanice - Jarní dvojzkoušky agility, 08. 05. 2014

  369. zkouška MA 2, Athos Z Remízky: 1/11, 55.17 s, 8.17 tr. b., 2.86 m/s

  370. zkouška MA 2, Athos Z Remízky: 6/11, 52.54 s, 12.54 tr. b., 3.22 m/s

  371. Těšánky - Březnové dvojzkoušky agility, 23. 03. 2014

  372. Agility I., Athos Z Remízky: Diskvalifikován

  373. Agility II., Athos Z Remízky: Diskvalifikován

  374. Horka nad Moravou - Dvojité agility 1, 2, 3, 10. 11. 2013

  375. I. Agility, Athos Z Remízky: Diskvalifikován

  376. II. Agility, Athos Z Remízky: 4/11, 53.56 s, 21.56 tr. b., 2.95 m/s

  377. Přerov - Dvojzkoušky, 22. 09. 2013

  378. Agility I., Athos Z Remízky: Diskvalifikován

  379. Agility II., Athos Z Remízky: Diskvalifikován

  380. Kroměříž - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility 2013, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  381. DĚTI - Agility, Athos Z Remízky: Diskvalifikován

  382. DĚTI - Jumping, Athos Z Remízky: Diskvalifikován

  383. DĚTI - Left or Right, Athos Z Remízky: 5/6, 40.94 s, 15.0 tr. b., 3.42 m/s

  384. Podmitrov - Podmitrovské táborové zkouškování, 23. 08. 2013

  385. 1_zkouška MA2, Athos Z Remízky: Diskvalifikován

  386. 2_zkouška MA2, Athos Z Remízky: Diskvalifikován

  387. 3_zkouška MA2, Athos Z Remízky: 1/2, 58.63 s, 16.63 tr. b., 2.69 m/s

  388. Brno - Intercanis Agility 2013, 29. 06. 2013 - 30. 06. 2013

  389. Agility neděle M, Athos Z Remízky: 4/14, 66.63 s, 44.63 tr. b., 2.52 m/s

  390. Jumping neděle M, Athos Z Remízky: 5/14, 50.63 s, 13.63 tr. b., 3.28 m/s

  391. MA1 neděle MA1, Athos Z Remízky: 3/3, 46.04 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  392. Šlapanice - dvojzkoušky agility, 05. 05. 2013

  393. zkouška MA 1, Athos Z Remízky: 6/11, 47.48 s, 15.0 tr. b., 3.33 m/s

  394. zkouška MA 1, Athos Z Remízky: Diskvalifikován

  395. Praha - MR plemen v agility, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  396. Agility I, Athos Z Remízky: Diskvalifikován

  397. Agility II, Athos Z Remízky: 19/27, 51.85 s, 21.85 tr. b., 3.14 m/s

  398. Jumping I, Athos Z Remízky: Diskvalifikován

  399. Jumping II, Athos Z Remízky: Diskvalifikován

  400. Jumping III, Athos Z Remízky: 15/27, 43.21 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  401. Brno - 2x zkoušky agility I - 2013, 13. 04. 2013

  402. MA1 II MA1, Athos Z Remízky: 7/9, 35.8 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  403. MA1 I MA1, Athos Z Remízky: Diskvalifikován

  404. Horka nad Moravou - Faktor strachu podruhé part 2 aneb 4 in 1, 07. 04. 2013

  405. 1. agility MA1, Athos Z Remízky: 2/7, 44.13 s, 0.0 tr. b., 3.44 m/s

  406. 2. agility MA1, Athos Z Remízky: 1/8, 51.63 s, 1.63 tr. b., 3.2 m/s

  407. 3. agility MA1, Athos Z Remízky: 4/8, 66.86 s, 15.0 tr. b., 2.74 m/s

  408. Mikulov - Mikulovský dvojhrb IV., 17. 11. 2012

  409. Zkouška MA1, Athos Z Remízky: Diskvalifikován

  410. Zkouška MA1, Athos Z Remízky: Diskvalifikován