Cz En

073713

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Terezie Lenková

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Debora Chips Duhová aura, Sheltie

Výsledky

  1. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  2. 1.zkouška: 3/3, 47.63 s, 11.63 tr. b., 3.86 m/s

  3. 2.zkouška: 1/3, 51.26 s, 7.26 tr. b., 3.82 m/s

  4. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  5. 1. zkouška: 6/9, 49.63 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  6. 2. zkouška: 4/9, 52.99 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  7. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  8. Agility Individual: 31/67, 46.23 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  9. Agility Squads as Individual: 33/72, 52.21 s, 7.21 tr. b., 3.95 m/s

  10. Jumping Individual: 29/70, 32.9 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  11. Jumping Squads as Individual: 36/72, 35.39 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  12. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  13. Agility J Individual: 2/24, 47.67 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  14. Agility Squads: 3/34, 36.67 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  15. Jumping J Individual: 4/24, 40.74 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  16. Jumping Squads: 7/34, 39.91 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  17. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  18. II. zkouška A3 M: 1/7, 40.29 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  19. I. zkouška A3 M: 1/8, 41.41 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  20. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 12. 10. 2019

  21. Batmanova zkouška MA3: 2/5, 43.9 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  22. Supermanova zkouška MA3: 1/5, 41.44 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  23. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  24. Agility J: 8/17, 44.61 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  25. Agility Squads as Individual: 20/23, 49.21 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  26. Jumping J: 11/17, 41.94 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  27. Jumping Squads as Individual: 7/23, 39.15 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  28. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  29. II. zkouška: 1/3, 45.06 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  30. I. zkouška: 2/3, 40.09 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  31. Ptýrov u Mnichova Hradiště - Holi PÁRTY, 31. 07. 2019

  32. II. zkouška MA3: 2/3, 43.87 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  33. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  34. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  35. J Agility IV: 4/13, 45.19 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  36. J Agility V: 4/13, 51.42 s, 1.09 tr. b., 4.16 m/s

  37. J Agility VI: 7/13, 48.05 s, 1.3 tr. b., 4.16 m/s

  38. J Jumping III: 4/13, 42.64 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  39. J Jumping IV: 6/13, 44.71 s, 6.99 tr. b., 4.43 m/s

  40. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  41. J Agility I: Diskvalifikován

  42. J Agility II: 9/15, 49.1 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  43. J Agility III: 3/15, 42.38 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  44. J Jumping I: 7/15, 36.64 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  45. J Jumping II: 4/15, 40.95 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  46. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  47. II. zkouška MA3: 1/5, 39.18 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  48. I. zkouška MA3: 1/5, 36.78 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  49. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  50. II.zkouška MA3: Diskvalifikován

  51. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  52. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  53. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  54. I. zkouška MA3: 7/10, 58.84 s, 10.0 tr. b., 3.64 m/s

  55. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  56. AGILITY DRUZSTVA: 11/26, 45.31 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  57. J Agility: 5/20, 42.62 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  58. J Hra: 5/19, 36.3 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  59. J Jumping: 8/20, 31.38 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  60. JUMPING DRUZSTVA: 9/26, 33.36 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  61. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  62. JUMPING 1 M: 3/12, 38.4 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  63. JUMPING 2 M: Diskvalifikován

  64. Zkouška 2 MA3: 3/5, 41.23 s, 3.23 tr. b., 3.81 m/s

  65. Zkouška MA3: 2/5, 41.98 s, 1.98 tr. b., 3.88 m/s

  66. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  67. 1.ZkA - MA3: 1/7, 40.78 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  68. 2. ZkA - MA3: 1/7, 38.96 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  69. 3. ZkA - MA3: 2/7, 38.37 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  70. Kladno - Letní Fresh, 07. 07. 2018

  71. 1. zkouška MA3: 3/5, 42.65 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  72. 2. zkouška MA3: 3/5, 45.55 s, 3.55 tr. b., 4.08 m/s

  73. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  74. II.zkouška MA3: 2/5, 41.83 s, 7.83 tr. b., 3.73 m/s

  75. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  76. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  77. Ju Agility IV: 7/20, 41.92 s, 1.76 tr. b., 4.72 m/s

  78. Ju Agility V: 6/20, 37.75 s, 4.45 tr. b., 4.37 m/s

  79. Ju Agility VI: 6/20, 43.54 s, 3.96 tr. b., 4.32 m/s

  80. Ju Jumping IV: 6/20, 31.91 s, 1.34 tr. b., 5.11 m/s

  81. Ju Jumping V: 7/19, 36.43 s, 2.61 tr. b., 4.61 m/s

  82. Liberec - Zkoušky superhrdinů, 02. 04. 2018

  83. I. Batmanova zkouška MA3: 2/5, 34.85 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  84. II. Supermanova zkouška MA3: Diskvalifikován

  85. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  86. Agility I: 1/21, 44.45 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  87. Agility II: 6/21, 46.14 s, 6.05 tr. b., 4.23 m/s

  88. Agility III: 13/21, 52.25 s, 14.33 tr. b., 3.81 m/s

  89. Jumping I: 3/21, 39.13 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  90. Jumping II: Diskvalifikován

  91. Jumping III: Diskvalifikován

  92. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  93. ZkA II. MA3: 3/10, 38.42 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  94. ZkA I. MA3: 3/10, 34.2 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  95. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  96. 1. zkouška MA3: 4/9, 43.42 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  97. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  98. Junioři M: 4/8, 33.13 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  99. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  100. Agility D: 5/13, 42.09 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  101. Agility Squads: 5/44, 39.41 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  102. Hra D: 1/13, 33.33 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  103. Jumping D: 2/13, 34.67 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  104. Jumping Squads: 20/44, 42.78 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  105. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  106. Agility družstev: 28/50, 47.13 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  107. Agility jednotlivců: 21/47, 44.46 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  108. Jumping družstev: Diskvalifikován

  109. Jumping jednotlivců: 17/47, 32.5 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  110. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  111. 1.zkouška: 2/6, 34.21 s, 0.21 tr. b., 4.09 m/s

  112. 2.zkouška: 4/6, 36.88 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  113. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  114. Agility 1 D: 1/7, 33.65 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  115. Agility 2 D: 3/6, 45.81 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  116. Agility 3 D: 1/6, 43.41 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  117. Agility 4 D: 2/6, 40.27 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  118. Jumping 1 D: Diskvalifikován

  119. Jumping 2 D: 1/6, 36.1 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  120. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  121. A2+A3 Jump II. M: 1/6, 33.37 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  122. A2+A3 Jump I. M: 1/6, 33.79 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  123. Zkouška A3 MA3: 1/3, 43.08 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  124. Ratenice - Míšiny dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  125. ZkA II. MA3: Diskvalifikován

  126. ZkA I. MA3: 2/3, 43.45 s, 13.45 tr. b., 3.71 m/s

  127. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  128. 1. ZK MA3: Diskvalifikován

  129. 2. ZK MA3: Diskvalifikován

  130. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  131. Agility - děti: 1/16, 38.71 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  132. Agility družstva: 7/41, 39.89 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  133. Hra - děti: Diskvalifikován

  134. Jumping - děti: 1/16, 30.96 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  135. Jumping družstva: 7/41, 31.08 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  136. Mladá Boleslav - II. Fly FACTOR, 28. 09. 2016

  137. Agility M: Diskvalifikován

  138. Jumping M: 7/11, 40.03 s, 17.03 tr. b., 3.35 m/s

  139. Zkoušky A1 MA3: 2/4, 47.8 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  140. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  141. Agility M: 1/5, 39.02 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  142. Jumping M: Diskvalifikován

  143. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  144. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  145. Agility M: Diskvalifikován

  146. Jumping M: 1/21, 28.65 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  147. Zkouška MA3: 1/8, 38.46 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  148. Lukášov - 1. ročník závodů agility NorthSay Clean Run 2016 aneb Lukášovské 2x dvojzkoušky, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  149. Ne - Zkouška 1.běh MA3: Diskvalifikován

  150. Ne - Zkouška 2.běh MA3: 1/1, 40.23 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  151. Ne - Zkouška 3.běh MA3: Diskvalifikován

  152. So - Zkouška 1.běh MA3: 1/1, 44.21 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  153. So - Zkouška 2.běh MA3: 1/1, 39.18 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  154. So - Zkouška 3.běh MA3: 1/1, 39.26 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  155. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  156. Zkouska IV MA3: 1/4, 56.55 s, 15.0 tr. b., 0.0 m/s

  157. Zkouska VI MA3: Diskvalifikován

  158. Zkouska V MA3: 2/4, 42.41 s, 5.0 tr. b., 0.0 m/s

  159. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  160. Jarní závody agility 2016: 2/20, 37.85 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  161. Jarní závody agility 2016: Diskvalifikován

  162. Jarní závody agility 2016: Diskvalifikován

  163. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  164. Zkouska III MA3: Diskvalifikován

  165. Zkouska II MA3: Diskvalifikován

  166. Zkouska I MA3: Diskvalifikován

  167. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  168. ZkA 1 So: 1/3, 45.67 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  169. ZkA 2 So: Diskvalifikován

  170. ZkA 3 So: 2/2, 40.91 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  171. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  172. 1. ZK MA3: 1/3, 47.55 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  173. 2. ZK MA3: Diskvalifikován

  174. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  175. Agility: Diskvalifikován

  176. Agility - D: 2/13, 36.48 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  177. Jumping: 6/34, 30.04 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  178. Jumping - D: 2/13, 30.06 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  179. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  180. Agility: Diskvalifikován

  181. Jumping: 22/34, 44.02 s, 8.02 tr. b., 3.86 m/s

  182. Jičín - O pohár PPP, 22. 08. 2015

  183. O Pohár PPP 2015: 2/13, 39.87 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  184. O Pohár PPP 2015: 4/29, 30.52 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  185. O Pohár PPP 2015: 19/29, 36.76 s, 10.0 tr. b., 3.7 m/s

  186. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 16. 08. 2015

  187. ZkA I.: 4/11, 44.0 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  188. ZkA II.: 3/11, 38.22 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  189. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  190. II. zkouška MA2: 1/10, 43.0 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  191. I. zkouška MA2: 2/9, 43.69 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  192. Lukášov - ČMKU Junior Open 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  193. Agility I: 1/4, 37.29 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  194. Agility II: 1/4, 43.04 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  195. Agility Open: 3/10, 41.96 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  196. Jumping Open: 2/10, 34.42 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  197. Nymburk - NymburkCup, 24. 05. 2015

  198. agility open M: Diskvalifikován

  199. jumping M: 5/14, 42.68 s, 6.68 tr. b., 3.87 m/s

  200. zkouška MA2: 4/6, 51.39 s, 16.39 tr. b., 3.11 m/s

  201. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  202. Agility M: Diskvalifikován

  203. Jumping M: Diskvalifikován

  204. Tuneliáda M: 14/24, 19.8 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  205. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  206. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  207. Agility III - Medium - Děti: 2/6, 38.16 s, 5.16 tr. b., 3.85 m/s

  208. Agility II - Medium - Děti: 4/6, 36.0 s, 6.0 tr. b., 4.03 m/s

  209. Agility I - Medium - Děti: Diskvalifikován

  210. Agility IV - Medium - Děti: 2/6, 36.04 s, 17.04 tr. b., 3.86 m/s

  211. Jumping II - Medium - Děti: 1/6, 31.77 s, 2.77 tr. b., 4.34 m/s

  212. Jumping I - Medium - Děti: 3/6, 36.48 s, 9.48 tr. b., 3.97 m/s

  213. Sekvence II - MEDIUM - DĚTI: 1/2, 28.39 s, 7.39 tr. b., 3.49 m/s

  214. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  215. Agility: Diskvalifikován

  216. Jumping: 2/11, 35.07 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  217. Velikonoční: 1/3, 40.36 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  218. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  219. 1. zkouška MA1: 1/6, 35.55 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  220. 2. zkouška MA1: 2/6, 38.2 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  221. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  222. MA1 I : 10/15, 31.13 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  223. MA1 II : 7/15, 51.96 s, 10.0 tr. b., 3.41 m/s

  224. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  225. Agility: 1/4, 40.82 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  226. Agility: 8/17, 47.52 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  227. Jumping: 3/18, 38.18 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s