Cz En

035118

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Bára Terčová, Plzeňský pes

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Embargo de Nigromanta, Pudl

Výsledky

  1. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  2. 1. Jumping M: 2/8, 29.07 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  3. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  4. 2. Jumping M: Diskvalifikován

  5. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  6. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  7. MA3 I: Diskvalifikován

  8. MA3 I: Diskvalifikován

  9. MA3 II: Diskvalifikován

  10. MA3 II: Diskvalifikován

  11. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  12. I. agility M: Diskvalifikován

  13. II. agility M: Diskvalifikován

  14. II. jumping M: 26/64, 39.83 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  15. I. jumping M: Diskvalifikován

  16. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  17. Agility Open M_sobota: Diskvalifikován

  18. Jumping M_neděle: Diskvalifikován

  19. Jumping M_sobota: Diskvalifikován

  20. MA3_neděle: Diskvalifikován

  21. MA3_sobota: Diskvalifikován

  22. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  23. Zkouška1 MA3: Diskvalifikován

  24. Zkouška2 MA3: Diskvalifikován

  25. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  26. Zkouška1 MA2: 1/5, 37.67 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  27. Zkouška2 MA2: Diskvalifikován

  28. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  29. Agility D: 5/6, 45.1 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  30. Agility Squads as Individual: 8/23, 50.32 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  31. Jumping D: Diskvalifikován

  32. Jumping Squads as Individual: 8/23, 42.18 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  33. Horní Bukovsko - O Říďův pohár, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  34. 1. Zkouška - MA2: Diskvalifikován

  35. 2. Zkouška - MA2: 2/5, 36.06 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  36. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  37. Zkouška MA2 I: 1/3, 36.11 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  38. Zkouška MA2 II: Diskvalifikován

  39. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  40. MA2 I.: 2/4, 37.19 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  41. MA2 II.: Diskvalifikován

  42. MA2 III.: 1/4, 34.57 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  43. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  44. MA2 I.: Diskvalifikován

  45. MA2 II.: 4/8, 41.42 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  46. MA2 III.: Diskvalifikován

  47. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  48. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  49. I. zkouška MA2: 3/11, 50.14 s, 6.14 tr. b., 3.61 m/s

  50. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  51. II. zkouška MA2: 2/7, 47.42 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  52. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  53. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  54. Agility: Diskvalifikován

  55. Jumping: 17/23, 49.16 s, 16.16 tr. b., 3.05 m/s

  56. Zkouška: Diskvalifikován

  57. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  58. II. zkouška MA2: 2/5, 55.9 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  59. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  60. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  61. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  62. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  63. Zkouška III. MA1: Diskvalifikován

  64. Zkouška II. MA1: 5/10, 45.62 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  65. Zkouška I. MA1: 3/10, 33.01 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  66. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  67. AGILITY: Diskvalifikován

  68. AGILITY: Diskvalifikován

  69. JUMPING: Diskvalifikován

  70. JUMPING: Diskvalifikován

  71. MA1: 2/5, 38.09 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  72. MA1: Diskvalifikován

  73. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2018

  74. Zkouška 1 MA1: 1/4, 42.31 s, 1.31 tr. b., 3.38 m/s

  75. Zkouška 2 MA1: Diskvalifikován

  76. Mrtník, Plzeň-Sever - Pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 15. 09. 2018

  77. 1.MA1 MA1: 1/7, 34.66 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  78. 2.MA1 MA1: 3/7, 39.95 s, 5.0 tr. b., 3.33 m/s

  79. Praha - 4. FRONTLINE Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 08. 2018

  80. 1. BĚH MA1: 3/11, 45.47 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  81. 2. BĚH MA1: 4/11, 34.98 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s