Cz En

035118

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Bára Terčová, Plzeňský pes

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Embargo de Nigromanta, Pudl

Výsledky

  1. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  2. Agility I 400: Diskvalifikován

  3. Agility II 400: 6/16, 58.43 s, 18.43 tr. b., 3.82 m/s

  4. Agility III 400: Diskvalifikován

  5. Jumping I 400: 14/16, 49.47 s, 8.47 tr. b., 4.43 m/s

  6. Jumping II 400: Diskvalifikován

  7. Jumping III 400: Diskvalifikován

  8. Kladno - MyBeast 8, 12. 12. 2021

  9. Agility Spokojenypes.cz M: Diskvalifikován

  10. Jelení Agility M: Diskvalifikován

  11. Jumping M: Diskvalifikován

  12. Jumping Short M: 13/17, 28.78 s, 3.78 tr. b., 4.24 m/s

  13. Kladno - MyBeast 8 Warm Up, 11. 12. 2021

  14. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  15. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  16. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 24. 10. 2021

  17. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  18. 2. Zkouška MA3: 3/7, 41.05 s, 6.05 tr. b., 4.26 m/s

  19. 3. Zkouška MA3: 4/7, 43.91 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  20. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - sobota, 23. 10. 2021

  21. 1. Zkouška MA3: 1/8, 51.23 s, 7.23 tr. b., 4.18 m/s

  22. 2. Zkouška MA3: 2/8, 57.38 s, 4.38 tr. b., 3.83 m/s

  23. 3. Zkouška MA3: 3/8, 53.1 s, 2.1 tr. b., 4.14 m/s

  24. Čerčany - As Fast As Tachyon, 25. 09. 2021 - 26. 09. 2021

  25. Agility M: 3/7, 45.94 s, 5.94 tr. b., 4.2 m/s

  26. Agility Medium: Diskvalifikován

  27. Jumping M: 5/7, 38.98 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  28. Jumping Medium: 2/7, 43.79 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  29. Zkouška MA3: 3/5, 47.01 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  30. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  31. Agility Individual - D: 4/13, 50.04 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  32. Agility Squads as Individual: 14/40, 46.88 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  33. Jumping Individual - D: 9/13, 46.43 s, 15.0 tr. b., 3.9 m/s

  34. Jumping Squads as Individual: 14/40, 45.37 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  35. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  36. 1. Zkouška MA3: 3/7, 49.73 s, 3.73 tr. b., 3.72 m/s

  37. 2. Zkouška MA3: 4/7, 59.43 s, 6.43 tr. b., 3.62 m/s

  38. 3. Zkouška MA3: 4/7, 50.15 s, 9.15 tr. b., 3.73 m/s

  39. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  40. 1.zkouška MA3: 4/9, 59.14 s, 19.14 tr. b., 3.38 m/s

  41. 2.zkouška MA3: 4/9, 49.85 s, 3.85 tr. b., 3.89 m/s

  42. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  43. 1. Agility M: 5/22, 39.47 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  44. 1. Jumping M: 8/22, 38.02 s, 2.02 tr. b., 3.81 m/s

  45. 2. Agility M: 12/22, 55.29 s, 19.29 tr. b., 2.89 m/s

  46. 2. Jumping M: 12/21, 41.44 s, 20.44 tr. b., 2.8 m/s

  47. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  48. 1. Zkouška MA3: 4/10, 48.84 s, 8.84 tr. b., 3.89 m/s

  49. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  50. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  51. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  52. 1. Zkouška MA3: 3/6, 47.07 s, 1.07 tr. b., 4.16 m/s

  53. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  54. 3. Zkouška MA3: 4/6, 52.22 s, 9.22 tr. b., 3.89 m/s

  55. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  56. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  57. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  58. 3. Zkouška MA3: 1/6, 49.31 s, 4.31 tr. b., 3.83 m/s

  59. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  60. Agility M: Diskvalifikován

  61. Jumping M: Diskvalifikován

  62. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  63. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  64. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  65. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  66. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  67. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  68. 2. Zkouška MA3: 6/10, 59.81 s, 12.81 tr. b., 3.34 m/s

  69. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  70. Agility D Individual: 2/10, 44.71 s, 5.71 tr. b., 3.76 m/s

  71. Agility Squads: Diskvalifikován

  72. Jumping D Individual: Diskvalifikován

  73. Jumping Squads: Diskvalifikován

  74. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  75. 1. Jumping M: 2/8, 29.07 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  76. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  77. 2. Jumping M: Diskvalifikován

  78. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  79. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  80. MA3 I: Diskvalifikován

  81. MA3 II: Diskvalifikován

  82. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  83. I. agility M: Diskvalifikován

  84. II. agility M: Diskvalifikován

  85. II. jumping M: 26/64, 39.83 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  86. I. jumping M: Diskvalifikován

  87. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  88. Agility Open M_sobota: Diskvalifikován

  89. Jumping M_neděle: Diskvalifikován

  90. Jumping M_sobota: Diskvalifikován

  91. MA3_neděle: Diskvalifikován

  92. MA3_sobota: Diskvalifikován

  93. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  94. Zkouška1 MA3: Diskvalifikován

  95. Zkouška2 MA3: Diskvalifikován

  96. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  97. Zkouška1 MA2: 1/5, 37.67 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  98. Zkouška2 MA2: Diskvalifikován

  99. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  100. Agility D: 5/6, 45.1 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  101. Agility Squads as Individual: 8/23, 50.32 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  102. Jumping D: Diskvalifikován

  103. Jumping Squads as Individual: 8/23, 42.18 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  104. Horní Bukovsko - O Říďův pohár, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  105. 1. Zkouška - MA2: Diskvalifikován

  106. 2. Zkouška - MA2: 2/5, 36.06 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  107. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  108. Zkouška MA2 I: 1/3, 36.11 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  109. Zkouška MA2 II: Diskvalifikován

  110. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  111. MA2 I.: 2/4, 37.19 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  112. MA2 II.: Diskvalifikován

  113. MA2 III.: 1/4, 34.57 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  114. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  115. MA2 I.: Diskvalifikován

  116. MA2 II.: 4/8, 41.42 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  117. MA2 III.: Diskvalifikován

  118. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  119. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  120. I. zkouška MA2: 3/11, 50.14 s, 6.14 tr. b., 3.61 m/s

  121. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  122. II. zkouška MA2: 2/7, 47.42 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  123. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  124. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  125. Agility: Diskvalifikován

  126. Jumping: 17/23, 49.16 s, 16.16 tr. b., 3.05 m/s

  127. Zkouška: Diskvalifikován

  128. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  129. II. zkouška MA2: 2/5, 55.9 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  130. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  131. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  132. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  133. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  134. Zkouška III. MA1: Diskvalifikován

  135. Zkouška II. MA1: 5/10, 45.62 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  136. Zkouška I. MA1: 3/10, 33.01 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  137. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  138. AGILITY: Diskvalifikován

  139. AGILITY: Diskvalifikován

  140. JUMPING: Diskvalifikován

  141. JUMPING: Diskvalifikován

  142. MA1: 2/5, 38.09 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  143. MA1: Diskvalifikován

  144. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2018

  145. Zkouška 1 MA1: 1/4, 42.31 s, 1.31 tr. b., 3.38 m/s

  146. Zkouška 2 MA1: Diskvalifikován

  147. Mrtník, Plzeň-Sever - Pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 15. 09. 2018

  148. 1.MA1 MA1: 1/7, 34.66 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  149. 2.MA1 MA1: 3/7, 39.95 s, 5.0 tr. b., 3.33 m/s

  150. Praha - 4. FRONTLINE Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 08. 2018

  151. 1. BĚH MA1: 3/11, 45.47 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  152. 2. BĚH MA1: 4/11, 34.98 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s