Sára Bartoňková

  1. Číslo: 007045
  2. OSA: Agility Hranice
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 14. 02. 2024
  6. Členem KA do: 31. 12. 2024
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 089419 (M), Lucinka

    Arrow_down
  2. 029920 (XS), Amy

    Arrow_down
  3. 007723 (I), Bella

    Arrow_down
  4. 019224 (I), Artur

    Arrow_down

Výsledky

  1. Hranice - XII. Hranická Skočka s firmou DELIKAN, 01. 06. 2024

  2. Norníkovo bludiště, Artur: 4/6, 34.35 s, 0.0 tr. b., 6.11 m/s

  3. Norníkovo bludiště, Amy: 5/11, 40.9 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  4. Norníkovo bludiště, Lucinka: 6/19, 35.24 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  5. Zkouška Agility, Lucinka: 1/7, 46.0 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  6. Zkouška Agility, Amy: 5/6, 58.28 s, 16.28 tr. b., 3.53 m/s

  7. Zkouška Agility, Artur: Diskvalifikován

  8. Žabákova cesta, Artur: 1/8, 23.5 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  9. Žabákova cesta, Lucinka: 3/19, 24.99 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  10. Žabákova cesta, Amy: 6/11, 40.6 s, 2.6 tr. b., 3.2 m/s

  11. Nedvězí - Olomoucký DOG RUN III. + A0, 11. 05. 2024

  12. Agility A2 + A3 M, Lucinka: 4/13, 40.26 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  13. Agility A2 + A3 XS, Amy: Diskvalifikován

  14. Jumping A2 + A3 M, Lucinka: 2/13, 31.87 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  15. Jumping A2 + A3 XS, Amy: 5/5, 67.2 s, 32.2 tr. b., 2.38 m/s

  16. Zkouška A3 M, Lucinka: 2/7, 46.2 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  17. Zkouška A3 XS, Amy: 1/5, 45.06 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  18. Praha - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2024, 13. 04. 2024 - 14. 04. 2024

  19. Agility IV I, Artur: Diskvalifikován

  20. Agility IV M, Lucinka: 4/23, 46.53 s, 0.53 tr. b., 4.28 m/s

  21. Agility V I, Artur: Diskvalifikován

  22. Agility V M, Lucinka: 7/22, 43.06 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  23. Jumping IV I, Artur: 13/17, 51.53 s, 21.53 tr. b., 3.34 m/s

  24. Jumping IV M, Lucinka: 12/23, 41.37 s, 11.37 tr. b., 4.16 m/s

  25. Jumping V I, Artur: 5/17, 39.87 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  26. Jumping V M, Lucinka: 14/22, 40.18 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  27. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2024, 23. 03. 2024 - 24. 03. 2024

  28. Agility I. I, Artur: Diskvalifikován

  29. Agility II. I, Artur: Diskvalifikován

  30. Agility III. I, Artur: 11/20, 47.78 s, 5.78 tr. b., 4.27 m/s

  31. Agility III. M, Lucinka: 11/27, 50.13 s, 13.13 tr. b., 4.07 m/s

  32. Agility II. M, Lucinka: 4/27, 43.0 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  33. Agility I. M, Lucinka: 5/27, 42.71 s, 0.71 tr. b., 4.31 m/s

  34. Jumping I. I, Artur: 3/20, 39.9 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  35. Jumping II. I, Artur: 3/20, 35.36 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  36. Jumping III. I, Artur: 12/20, 38.71 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  37. Jumping III. M, Lucinka: 10/25, 38.19 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  38. Jumping II. M, Lucinka: 8/27, 36.25 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  39. Jumping I. M, Lucinka: 3/27, 40.65 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  40. Čeladná - Dvojzkoušky Dogplace, 16. 03. 2024

  41. 1. zkouška Dogplace, Artur: Diskvalifikován

  42. 2. zkouška Dogplace, Artur: 2/5, 48.44 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  43. Ostrava - 2023 send off, 30. 12. 2023

  44. Finále MA2+3, Lucinka: 1/3, 42.3 s, 5.3 tr. b., 3.88 m/s

  45. Finále XSA2+3, Amy: 2/6, 42.52 s, 0.52 tr. b., 3.86 m/s

  46. Jumping II MA2+3, Lucinka: 2/6, 37.74 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  47. Jumping II XSA2+3, Amy: 1/7, 38.97 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  48. Jumping I MA2+3, Lucinka: Diskvalifikován

  49. Jumping I XSA2+3, Amy: 1/7, 39.12 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  50. Hranice - Hranické Hrátky s YOGGIES, 23. 09. 2023

  51. Jumping 1, Lucinka: Diskvalifikován

  52. Jumping 1, Amy: Diskvalifikován

  53. Jumping 2, Lucinka: 3/8, 40.38 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  54. Jumping 2, Amy: Diskvalifikován

  55. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 02. 09. 2023 - 03. 09. 2023

  56. Agility Družstev M, Lucinka: 5/28, 44.56 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  57. Agility Družstev XS, Amy: 3/12, 43.3 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  58. Agility Jednotlivci Junioři M, Lucinka: Diskvalifikován

  59. Agility Jednotlivci Junioři XS, Amy: 6/10, 46.43 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  60. Jumping Družstev M, Lucinka: 7/28, 36.12 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  61. Jumping Družstev XS, Amy: 2/12, 35.82 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  62. Jumping Jednotlivci Junioři M, Lucinka: 8/22, 43.74 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  63. Jumping Jednotlivci Junioři XS, Amy: 3/10, 41.39 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  64. Šumperk - Havliczech 58 s Calibrou 3 x A1 a 3 x A3, 18. 08. 2023

  65. Zkouška I., Amy: 1/2, 43.13 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  66. Zkouška I., Lucinka: 2/4, 43.37 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  67. Zkouška II., Lucinka: 2/4, 46.74 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  68. Zkouška II., Amy: Diskvalifikován

  69. Zkouška III., Amy: 1/2, 43.09 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  70. Zkouška III., Lucinka: 3/4, 43.94 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  71. Sedlec u Mikulova - Specific CZECH cup s Cibulkou, 25. 06. 2023

  72. Agility II. M JUN, Lucinka: 1/7, 53.13 s, 2.13 tr. b., 3.58 m/s

  73. Agility II. XS JUN, Amy: Diskvalifikován

  74. Agility I. M JUN, Lucinka: 1/8, 51.18 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  75. Agility I. XS JUN, Amy: Diskvalifikován

  76. Jumpingy M JUN, Lucinka: 3/8, 43.48 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  77. Jumpingy XS JUN, Amy: Diskvalifikován

  78. Sedlec u Mikulova - Zkouškový CZECH cup aneb czech cup(ový) rozjezd, 24. 06. 2023

  79. A3 II. M, Lucinka: 4/15, 48.14 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  80. A3 I. M, Lucinka: 9/15, 54.66 s, 8.66 tr. b., 3.73 m/s

  81. Hranice - XI. Hranická Skočka, 27. 05. 2023

  82. Agility Trial, Lucinka: 2/9, 48.39 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  83. Agility Trial, Amy: Diskvalifikován

  84. Jumping Norníkovo bludiště, Amy: 5/9, 67.91 s, 4.91 tr. b., 3.99 m/s

  85. Jumping Norníkovo bludiště, Lucinka: 5/24, 50.18 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  86. Jumping Žabákova cesta, Lucinka: 3/24, 27.84 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  87. Jumping Žabákova cesta, Amy: Diskvalifikován

  88. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  89. Agility 1, Amy: 12/22, 53.19 s, 13.19 tr. b., 3.8 m/s

  90. Agility 1, Lucinka: 26/66, 62.43 s, 24.43 tr. b., 3.24 m/s

  91. Agility 2, Lucinka: 20/66, 53.75 s, 11.85 tr. b., 3.67 m/s

  92. Agility 2, Amy: Diskvalifikován

  93. Jumping 1, Amy: 2/22, 37.73 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  94. Jumping 1, Lucinka: 17/66, 36.23 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  95. Jumping 2, Lucinka: Diskvalifikován

  96. Jumping 2, Amy: Diskvalifikován

  97. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 14. 05. 2023

  98. Druhý jumping M, Lucinka: 6/14, 41.78 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  99. Druhý jumping XS, Amy: 4/6, 54.45 s, 9.45 tr. b., 3.86 m/s

  100. MA3, Lucinka: 4/8, 53.64 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  101. První jumping M, Lucinka: 3/15, 39.23 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  102. První jumping XS, Amy: Diskvalifikován

  103. XSA3, Amy: Diskvalifikován

  104. Hranice - Hranické dvojzkoušky 2023, 15. 04. 2023

  105. Agility Trial I, Lucinka: 1/5, 49.56 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  106. Agility Trial I, Amy: 1/3, 60.51 s, 10.51 tr. b., 3.64 m/s

  107. Agility Trial II, Amy: 1/3, 55.74 s, 5.74 tr. b., 3.91 m/s

  108. Agility Trial II, Lucinka: 1/6, 51.04 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  109. Osenice - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2023, 25. 03. 2023 - 26. 03. 2023

  110. Agility 1 M, Lucinka: 3/20, 43.45 s, 3.45 tr. b., 3.96 m/s

  111. Agility 2 M, Lucinka: 5/20, 42.81 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  112. Agility 3 M, Lucinka: Diskvalifikován

  113. Jumping 1 M, Lucinka: 9/20, 42.47 s, 7.47 tr. b., 3.77 m/s

  114. Jumping 2 M, Lucinka: 12/20, 35.72 s, 6.72 tr. b., 3.98 m/s

  115. Mladeč - Nové Zámky - Litovel Winter cup 3. + A0, 19. 02. 2023

  116. Zkouška II. MA3, Lucinka: Diskvalifikován

  117. Zkouška II. XSA3, Amy: 2/4, 42.98 s, 0.0 tr. b., 3.35 m/s

  118. Zkouška I. MA3, Lucinka: 2/8, 44.94 s, 4.94 tr. b., 3.2 m/s

  119. Zkouška I. XSA3, Amy: Diskvalifikován

  120. Horka nad Moravou - Havliczech 47, 28. 10. 2022

  121. Zkouška 1., Amy: 1/3, 57.47 s, 22.97 tr. b., 2.92 m/s

  122. Zkouška 2., Amy: 2/3, 44.72 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  123. Zkouška 3., Amy: 1/3, 45.03 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  124. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2022 - 09. 10. 2022

  125. Agility J, Amy: 6/13, 42.11 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  126. Agility J, Lucinka: 10/29, 42.67 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  127. Agility Squads as Individual, Amy: 10/19, 44.79 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  128. Agility Squads as Individual, Lucinka: 14/42, 48.94 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  129. Jumping J, Lucinka: 10/29, 37.08 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  130. Jumping J, Amy: 11/13, 38.06 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  131. Jumping Squads as Individual, Amy: 5/19, 37.11 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  132. Jumping Squads as Individual, Lucinka: 23/42, 39.1 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  133. Suchdol nad Odrou - ZÁŘIJOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 25. 09. 2022

  134. Agility Trial I, Amy: 1/5, 42.12 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  135. Agility Trial I, Lucinka: 2/7, 41.03 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  136. Agility Trial II, Amy: 1/5, 42.33 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  137. Agility Trial II, Lucinka: 4/7, 43.77 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  138. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 11. 09. 2022

  139. 1. Zkouška MA2, Lucinka: 5/10, 42.51 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  140. 1. Zkouška XSA2, Amy: 2/2, 43.61 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  141. 2. Zkouška MA2, Lucinka: 3/10, 51.19 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  142. 2. Zkouška XSA2, Amy: Diskvalifikován

  143. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  144. Agility, Amy: Diskvalifikován

  145. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, Amy: Diskvalifikován

  146. Jumping, Amy: 13/24, 47.47 s, 7.47 tr. b., 4.17 m/s

  147. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, Amy: 3/23, 42.38 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  148. Mladeč- Nové Zámky - Dvojzkoušky a jumpingy s runningcontacts.eu, 06. 07. 2022

  149. Zkouška II. MA2, Lucinka: 2/3, 39.17 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  150. Zkouška II. XSA2, Amy: 1/1, 39.91 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  151. Zkouška MA2, Lucinka: 2/3, 49.4 s, 6.4 tr. b., 3.64 m/s

  152. Zkouška XSA2, Amy: 1/1, 41.88 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  153. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  154. Agility I, Amy: Diskvalifikován

  155. Agility II, Amy: 4/18, 50.77 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  156. Jumping I, Amy: Diskvalifikován

  157. Jumping II, Amy: 5/18, 42.94 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  158. Hranice - Hranická Skočka s firmou DELIKAN, 28. 05. 2022

  159. Agility Trial, Lucinka: 1/6, 53.67 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  160. Agility Trial, Amy: Diskvalifikován

  161. Nornikovo bludiste, Lucinka: 10/19, 51.83 s, 0.83 tr. b., 4.24 m/s

  162. Nornikovo bludiste, Amy: Diskvalifikován

  163. Zabakova cesta, Lucinka: 1/19, 33.48 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  164. Zabakova cesta, Amy: 3/9, 38.64 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  165. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  166. Agility I, Amy: 10/23, 54.74 s, 7.74 tr. b., 4.02 m/s

  167. Agility II, Amy: 12/23, 47.82 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  168. Jumping I, Amy: Diskvalifikován

  169. Jumping II, Amy: 7/22, 41.55 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  170. Olomouc-Nedvězí - Olomoucký dvojskok, 08. 05. 2022

  171. Agility Trial I, Lucinka: 1/11, 52.08 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  172. Agility Trial I, Amy: 1/3, 39.26 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  173. Agility Trial II, Amy: 1/3, 39.96 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  174. Agility Trial II, Lucinka: 5/11, 51.24 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  175. Hulín - Hulínské trojzkoušky, 24. 04. 2022

  176. 1. Zkouška MA2, Lucinka: 1/5, 43.48 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  177. 1. Zkouška XSA1, Amy: Diskvalifikován

  178. 2. Zkouška MA2, Lucinka: 2/5, 47.3 s, 0.0 tr. b., 3.51 m/s

  179. 2. Zkouška XSA1, Amy: Diskvalifikován

  180. 3. Zkouška MA2, Lucinka: 3/5, 52.53 s, 0.53 tr. b., 3.5 m/s

  181. 3. Zkouška XSA1, Amy: 1/2, 40.25 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  182. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2022, 26. 02. 2022 - 27. 02. 2022

  183. U19 Agility I, Lucinka: Diskvalifikován

  184. U19 Agility II, Lucinka: 6/14, 56.71 s, 11.07 tr. b., 3.86 m/s

  185. U19 Agility III, Lucinka: 7/14, 51.48 s, 11.2 tr. b., 4.06 m/s

  186. U19 Jumping I, Lucinka: 8/14, 50.77 s, 9.34 tr. b., 4.22 m/s

  187. U19 Jumping II, Lucinka: 7/14, 45.22 s, 3.04 tr. b., 4.78 m/s

  188. Hranice - VII. Hranické Hrátky, 18. 09. 2021

  189. Agility Open, Amy: 2/4, 51.48 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  190. Agility Open, Lucinka: 5/23, 47.14 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  191. Agility Trial, Amy: 1/2, 39.93 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  192. Agility Trial, Lucinka: 3/9, 44.38 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  193. Jumping Open, Amy: 2/4, 43.02 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  194. Jumping Open, Lucinka: 8/23, 40.4 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  195. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  196. Agility Individual, Lucinka: 28/71, 69.29 s, 22.29 tr. b., 3.18 m/s

  197. Agility Squads as Individual, Lucinka: Diskvalifikován

  198. Jumping Individual, Lucinka: 54/72, 54.05 s, 27.55 tr. b., 3.7 m/s

  199. Jumping Squads as Individual, Lucinka: 47/73, 52.2 s, 6.2 tr. b., 4.02 m/s

  200. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  201. Agility Individual - J, Lucinka: 7/28, 55.45 s, 2.45 tr. b., 3.97 m/s

  202. Agility Individual - J, Amy: Diskvalifikován

  203. Agility Squads as Individual, Amy: 12/16, 94.41 s, 51.41 tr. b., 2.17 m/s

  204. Agility Squads as Individual, Lucinka: 21/40, 57.72 s, 14.72 tr. b., 3.55 m/s

  205. Jumping Individual - J, Lucinka: 19/28, 59.9 s, 7.9 tr. b., 3.67 m/s

  206. Jumping Individual - J, Amy: Diskvalifikován

  207. Jumping Squads as Individual, Amy: 5/16, 51.53 s, 1.53 tr. b., 3.88 m/s

  208. Jumping Squads as Individual, Lucinka: 8/40, 44.22 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  209. Olomouc-Nedvězí - Dvojzkoušky zadarmo - běžné i paraagility, 28. 08. 2021

  210. Agility Trial I, Amy: 2/6, 46.22 s, 6.22 tr. b., 3.42 m/s

  211. Agility Trial I, Lucinka: 5/10, 61.0 s, 16.0 tr. b., 3.08 m/s

  212. Agility Trial II, Lucinka: 3/10, 63.86 s, 21.86 tr. b., 2.69 m/s

  213. Agility Trial II, Amy: Diskvalifikován

  214. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup 2021, 25. 07. 2021

  215. 1. Agility - M - J u n i o ř i, Lucinka: 6/7, 62.51 s, 19.51 tr. b., 3.07 m/s

  216. 1. Agility - S - Junioři, Amy: 8/12, 86.33 s, 38.33 tr. b., 2.22 m/s

  217. 2. Agility - M - J u n i o ř i, Lucinka: 3/7, 61.34 s, 17.34 tr. b., 3.2 m/s

  218. 2. Agility - S - J u n i o ř i, Amy: Diskvalifikován

  219. 3. Jumping - M - J u n i o ř i, Lucinka: 4/7, 48.0 s, 13.0 tr. b., 3.48 m/s

  220. 3. Jumping - S - J u n i o ř i, Amy: Diskvalifikován

  221. Sedlec u Mikulova - Calibra CZECH cup 2021 s Cibulkou, 24. 07. 2021

  222. 1. Agility - M - Zletilí, Lucinka: 10/17, 74.17 s, 25.17 tr. b., 2.76 m/s

  223. 1. Agility - S - Zletilí, Amy: Diskvalifikován

  224. 2. Agility - M - Zletilí, Lucinka: 14/17, 80.69 s, 46.69 tr. b., 2.58 m/s

  225. 2. Agility - S - Zletilí, Amy: Diskvalifikován

  226. 3. Jumping - M - Zletilí, Lucinka: 7/17, 54.73 s, 21.73 tr. b., 3.25 m/s

  227. 3. Jumping - S - Zletilí, Amy: 10/30, 48.9 s, 10.9 tr. b., 3.64 m/s

  228. Hranice - Dvojzkoušky Hranice, 16. 07. 2021

  229. Zkouška 1, Amy: 1/1, 56.41 s, 19.41 tr. b., 3.3 m/s

  230. Zkouška 2, Amy: 1/1, 52.18 s, 3.18 tr. b., 3.37 m/s

  231. Hranice - X. HRANICKÁ SKOČKA, 29. 05. 2021

  232. Agility Trial, Amy: 1/4, 44.07 s, 5.0 tr. b., 3.22 m/s

  233. Agility Trial, Lucinka: 2/6, 57.04 s, 12.04 tr. b., 3.38 m/s

  234. Earth dog's labyrinth, Lucinka: 10/16, 41.69 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  235. Earth dog's labyrinth, Amy: Diskvalifikován

  236. Frog's course, Lucinka: 8/18, 31.26 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  237. Frog's course, Amy: Diskvalifikován

  238. Sedlec u Mikulova - Specific Juniors Czech cup, 11. 10. 2020

  239. 1. Agility M Děti, Lucinka: Diskvalifikován

  240. 1. Agility S Děti, Amy: Diskvalifikován

  241. 2. Agility M Děti, Lucinka: Diskvalifikován

  242. 2. Agility S Děti, Amy: 5/14, 64.14 s, 12.14 tr. b., 3.37 m/s

  243. 3. Jumping M Děti, Lucinka: 3/5, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  244. 3. Jumping S Děti, Amy: 6/14, 47.97 s, 4.97 tr. b., 3.52 m/s

  245. Sedlec u Mikulova - Agi Moravian 2-exams, 10. 10. 2020

  246. 1. Zkouška MA2, Lucinka: 2/7, 46.57 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  247. 1. Zkouška SA1, Amy: 2/7, 41.23 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  248. 2. Zkouška MA2, Lucinka: 4/7, 56.87 s, 14.87 tr. b., 3.59 m/s

  249. 2. Zkouška SA1, Amy: Diskvalifikován

  250. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  251. Agility Individual, Lucinka: Diskvalifikován

  252. Jumping Individual, Lucinka: Diskvalifikován

  253. Hranice - 6. Hranické hrátky, 19. 09. 2020

  254. Agility Open, Amy: 3/4, 59.77 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  255. Agility Open, Lucinka: Diskvalifikován

  256. Agility Trial, Amy: 2/3, 50.18 s, 10.0 tr. b., 2.99 m/s

  257. Agility Trial, Lucinka: Diskvalifikován

  258. Jumping Open, Amy: 3/5, 50.12 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  259. Jumping Open, Lucinka: 10/14, 56.48 s, 11.48 tr. b., 3.72 m/s

  260. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  261. Agility D Individual, Lucinka: 1/10, 40.28 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  262. Agility Squads, Lucinka: 18/34, 43.1 s, 6.1 tr. b., 3.92 m/s

  263. Jumping D Individual, Lucinka: 2/10, 41.11 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  264. Jumping Squads, Lucinka: 15/34, 55.92 s, 5.92 tr. b., 3.58 m/s

  265. Hranice - Dvojzkoušky, 17. 07. 2020

  266. Zkouška I, Lucinka: 1/3, 43.07 s, 20.0 tr. b., 3.9 m/s

  267. Zkouška II, Lucinka: 1/3, 42.4 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  268. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 05. 07. 2020

  269. ZkA I Agility, Lucinka: 4/5, 62.6 s, 14.6 tr. b., 2.92 m/s

  270. ZkA II Agility, Lucinka: 2/5, 50.56 s, 5.0 tr. b., 3.46 m/s

  271. ZkA III Agility, Lucinka: 2/5, 58.75 s, 16.75 tr. b., 2.83 m/s

  272. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  273. TRIAL I., Lucinka: 3/9, 47.4 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  274. TRIAL II., Lucinka: 3/9, 41.21 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  275. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  276. II Jumping A0, Lucinka: 1/2, 28.43 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  277. I Jumping A0, Lucinka: 1/2, 25.77 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s