Cz En

089617

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. David Banýr, KS Panda

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Rarity Jomgarden's, Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl.

Výsledky

  1. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  2. Agility D Individual: Diskvalifikován

  3. Agility Squads: 4/34, 36.71 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  4. Jumping D Individual: Diskvalifikován

  5. Jumping Squads: Diskvalifikován

  6. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  7. 1. zkouška: Diskvalifikován

  8. 2. zkouška: 1/5, 39.88 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  9. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  10. 1.běh bez zón: 17/26, 24.21 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  11. 1.běh se zónami: Diskvalifikován

  12. 2.běh bez zón: 15/24, 20.53 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  13. 2.běh se zónami: Diskvalifikován

  14. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  15. ZkA. MA3 I.: 5/15, 39.78 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  16. ZkA. MA3 II.: Diskvalifikován

  17. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  18. 1. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  19. 2. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  20. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  21. II. zkouška MA3: 6/14, 42.02 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  22. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  23. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  24. ZkA. MA3 I.: Diskvalifikován

  25. ZkA. MA3 II.: 6/13, 43.39 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  26. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  27. Druhá zkouška: 3/7, 47.18 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  28. První zkouška: 4/7, 45.46 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  29. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  30. ZkA. MA2 I.: 1/10, 42.07 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  31. ZkA. MA2 II.: Diskvalifikován

  32. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  33. Zkouška1 MA2: 2/5, 39.19 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  34. Zkouška2 MA2: 3/5, 53.33 s, 13.33 tr. b., 3.38 m/s

  35. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  36. ZkA. MA2 I.: 2/6, 45.38 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  37. ZkA. MA2 II.: Diskvalifikován

  38. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 27. 09. 2019

  39. Druhá zkouška MA2: 1/6, 47.67 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  40. První zkouška MA2: 2/6, 44.65 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  41. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  42. Agility D: 2/6, 42.45 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  43. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  44. Jumping D: 5/6, 46.52 s, 5.52 tr. b., 3.83 m/s

  45. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  46. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  47. II. zkouška: Diskvalifikován

  48. I. zkouška: Diskvalifikován

  49. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  50. 1. Jumping M: Diskvalifikován

  51. Zkouška MA1 I: Diskvalifikován

  52. Zkouška MA1 II: 2/5, 40.99 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  53. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  54. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  55. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  56. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  57. AGILITY M: Diskvalifikován

  58. JUMPING M: 7/22, 40.97 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  59. ZKOUŠKA MA1: 3/11, 41.45 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  60. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  61. ZkA. MA1 I.: 2/6, 48.66 s, 12.66 tr. b., 2.92 m/s

  62. ZkA. MA1 II.: Diskvalifikován

  63. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  64. ZkA. II. MA1: Diskvalifikován

  65. ZkA. I. MA1: 2/8, 41.27 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s