Cz En

2.běh se zónami

  1. Datum: 01. 03. 2020
  2. Závod: Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí
  3. Rozhodčí: Maroušková, Jitka (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 28.0 s
  6. Maximální čas: 56.0 s
  7. Délka: 107.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 12
  10. Postupová rychlost: 3.82 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 004517 Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s 0 0 0.0 0.0 20.26 5.28 V V
2 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki 0 0 0.0 0.0 21.5 4.98 V V
3 035618 Barbora Pokrývková Amaya Czech Imp 0 0 0.0 0.0 22.12 4.84 V V
4 051417 Barbora Banýrová Breeze od Přelícké zvonice 0 0 0.0 0.0 22.65 4.72 V V
5 010019 Lucie Bidlová Ember Ellin Bellamoon 0 0 0.0 0.0 22.75 4.7 V V
6 001615 Milena Vrbová On Target's Special Spicy Edition "Cayenne" 0 0 0.0 0.0 23.13 4.63 V V
7 047915 Kristýna Obstová A3Ch Ruby 0 0 0.0 0.0 23.49 4.56 V V
8 023315 Julie Wohanková Ailey Czech Dreamer 0 0 0.0 0.0 23.54 4.55 V V
9 058718 Jana Sasková Trepe Renda Koryfej 0 0 0.0 0.0 26.77 4.0 V V
10 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 26.86 3.98 V V
11 091814 Pavlína Seyfriedová Akia of Anthony Be-Enki 0 0 3.49 3.49 31.49 3.4 V V
12 023617 Květa Sálusová Arany Pipacs Sobasan 1 0 0.0 5.0 25.53 4.19 V V
13 052118 Martina Sigmundová Arwen Easy Euforia 0 1 0.0 5.0 26.28 4.07 V V
14 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita 0 1 0.0 5.0 26.37 4.06 V V
15 014519 Aneta Obrusníková Arrya Gates of Heaven 0 1 0.0 5.0 27.19 3.94 V V
16 044714 Věra Trnková Archico Alien Life Form 0 1 0.5 5.5 28.5 3.75 V V
17 009817 Veronika Machová Grace Sparks of the Tempest 1 1 0.0 10.0 24.79 4.32 VD VD
18 010415 Vladimíra Čištínová Moja Mija Koryfej 2 0 0.02 10.02 28.02 3.82 VD VD
19 048516 Jana Richterová Anette Gold Schenelin 0 2 12.49 22.49 40.49 2.64 D D
DIS 059518 Eva Chmelíková Trust in Me Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000814 Olga Hábová A3Ch Asterisk Noire z Altheyrosei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014218 Petr Vajgl Letty Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001416 Markéta Šulcová Nesquik Black Neraka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080315 Martina Sigmundová Atomic Bomberman Belfie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089617 David Banýr A3Ch Rarity Jomgarden's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033117 Kateřina Fialová Divizna Vrtichvost z usedlosti DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044019 Dana Holíková Dream Joker Z Arcamony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO