059518

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eva Chmelíková, LOBO

    Arrow_down

Pes

  1. Trust in Me Koryfej, Sheltie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - Zkoušková neděle (3xA1 + 2xA2 + 2xA3), 26. 05. 2024

  2. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška MA3: 5/7, 43.86 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  4. Čerčany - Fofr zkoušky 20, 11. 05. 2024

  5. 1.zkouška MA3: Diskvalifikován

  6. 2.zkouška MA3: 3/5, 38.52 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  7. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M, 06. 04. 2024 - 07. 04. 2024

  8. QA1 Agility: Diskvalifikován

  9. QA2 Agility: Diskvalifikován

  10. QJ1 Jumping: 44/99, 39.9 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  11. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  12. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  13. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 16. 09. 2023

  14. Agility M: Diskvalifikován

  15. Jumping M: Diskvalifikován

  16. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  17. Agility družstev M: Diskvalifikován

  18. Agility jednotlivci M: 19/65, 45.03 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  19. Jumping družstev M: Diskvalifikován

  20. Jumping jednotlivci M: 37/61, 42.97 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  21. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 27. 08. 2023

  22. 1.Zkouška MA3: 4/10, 47.32 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  23. 2.Zkouška MA3: Diskvalifikován

  24. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 03. 08. 2023

  25. Zkouška II / M / A3: 3/3, 46.67 s, 15.0 tr. b., 4.63 m/s

  26. Zkouška I / M / A3: 1/4, 48.03 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  27. Ratenice - Letní párty 2023, 24. 06. 2023 - 25. 06. 2023

  28. ZkA. II. MA3: 4/6, 51.81 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  29. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  30. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  31. Agility 1 M: 22/74, 45.24 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  32. Agility 2 M: Diskvalifikován

  33. Jumping 1 M: 21/74, 39.31 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  34. Jumping 2 M: 24/75, 31.08 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  35. Čerčany - Fofr zkoušky 16, 10. 06. 2023

  36. 1.zkouška MA3: Diskvalifikován

  37. 2.zkouška MA3: 4/8, 36.16 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  38. Čerčany - Fofr zkoušky 14, 15. 04. 2023

  39. 1.zkouška MA3: 8/13, 41.25 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  40. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  41. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - "Speciál" - 3.ročník, 11. 03. 2023

  42. Agility 1 - Medium: Diskvalifikován

  43. Agility 2 - Medium: 5/20, 23.66 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  44. Jumping 1 - Medium: 2/21, 22.23 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  45. Jumping 2 - Medium: 4/21, 24.89 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  46. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 18. 02. 2023

  47. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  48. 2. Zkouška MA3: 4/6, 52.22 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  49. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 10.ročník, 04. 02. 2023

  50. Czech Imp Jump Medium: 7/25, 23.42 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  51. Jumping 1 - Medium: 5/25, 38.33 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  52. Jumping 2 - Medium: 8/25, 41.9 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  53. Ratenice - Lednové dvojzkoušky "23", 29. 01. 2023

  54. ZkA. II. MA3: Diskvalifikován

  55. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  56. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 10.ročník, 07. 01. 2023

  57. Czech Imp Jump Medium: 9/30, 25.6 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  58. Jumping 1 - Medium: 7/30, 40.96 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  59. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  60. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 10.ročník, 05. 11. 2022

  61. Czech Imp Jump Medium: 12/27, 23.0 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  62. Jumping 1 - Medium: 8/27, 41.48 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  63. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  64. Čerčany - Fofr zkoušky 13, 15. 10. 2022

  65. 1.zkouška MA3: Diskvalifikován

  66. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  67. Čerčany - Fofr zkoušky 12, 17. 09. 2022

  68. 1.zkouška MA3: 4/11, 46.82 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  69. 2.zkouška MA3: 5/11, 44.28 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  70. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  71. ZkA. III. MA3: Diskvalifikován

  72. ZkA. II. MA3: 7/10, 43.03 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  73. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  74. Agility 1 M: 6/64, 46.53 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  75. Agility 2 M: 20/55, 46.83 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  76. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  77. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  78. Čerčany - Fofr zkoušky 11, 11. 06. 2022

  79. 1.zkouška MA3: Diskvalifikován

  80. 2.zkouška MA3: 1/7, 41.5 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  81. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  82. 1.Zk. MA3 neděle: Diskvalifikován

  83. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  84. 2.Zk. MA3 neděle: Diskvalifikován

  85. 2. Zkouška MA3: 4/5, 49.25 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  86. 3.Zk. MA3 neděle: 4/6, 52.41 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  87. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  88. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  89. Agility 1 - Medium: 12/36, 27.04 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  90. Agility 2 - Medium: 17/36, 34.25 s, 16.25 tr. b., 3.91 m/s

  91. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  92. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  93. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  94. Jumping 1 - Medium: 8/28, 42.81 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  95. Jumping 2 - Medium: 16/28, 43.8 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  96. Ratenice - Silvestrovské mini zkoušky, 31. 12. 2021

  97. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  98. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  99. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  100. 1.zkouška MA3: 3/7, 47.93 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  101. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  102. Čerčany - Fofr zkoušky 6, 09. 10. 2021

  103. 1.zkouška MA3: Diskvalifikován

  104. 2.zkouška MA3: 2/5, 43.49 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  105. Čerčany - As Fast As Tachyon, 25. 09. 2021 - 26. 09. 2021

  106. Agility M: 1/7, 38.5 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  107. Agility Medium: 3/7, 50.76 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  108. Jumping M: 4/7, 35.91 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  109. Jumping Medium: 3/7, 51.74 s, 8.74 tr. b., 4.25 m/s

  110. Zkouška MA3: 2/5, 46.11 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  111. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  112. 1.zkouška MA3: 2/4, 61.44 s, 17.44 tr. b., 3.58 m/s

  113. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  114. Ratenice - Srpnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 29. 08. 2021

  115. 1. Zkouška MA2: 2/6, 40.34 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  116. 2. Zkouška MA2: 1/6, 37.17 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  117. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  118. Agility OPEN M: Diskvalifikován

  119. Jumping OPEN III. M: Diskvalifikován

  120. Jumping OPEN II. M: Diskvalifikován

  121. Jumping OPEN I. M: 4/10, 42.77 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  122. Zkouška MA2: 3/4, 43.53 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  123. Zkouška MA2 Neděle: 3/5, 43.49 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  124. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  125. 1.zkouška MA2: 3/6, 37.68 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  126. 2.zkouška MA2: 2/6, 38.75 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  127. Čerčany - Juta Cup, 27. 06. 2021

  128. AGILITY II M: Diskvalifikován

  129. AGILITY I M: 2/4, 53.09 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  130. FINÁLE - jumping M: Diskvalifikován

  131. Zkouška A2 M: Diskvalifikován

  132. Čerčany - Pytloun Cup, 26. 06. 2021

  133. AGILITY II M: 2/5, 54.34 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  134. AGILITY I M: 1/6, 49.05 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  135. FINÁLE - jumping M: Diskvalifikován

  136. Zkouška A2 M: Diskvalifikován

  137. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  138. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  139. 2. Zkouška MA2: 1/7, 36.41 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  140. Praha - Uhříněves - 11.YOGGIES Ahoj Duo zkoušky PESOPARK, 03. 10. 2020

  141. 1. běh MA2: Diskvalifikován

  142. 2. běh MA2: 2/3, 38.21 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  143. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  144. Jumping: 8/21, 41.75 s, 7.75 tr. b., 4.07 m/s

  145. Zkouška 1: Diskvalifikován

  146. Zkouška 2: 2/7, 39.06 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  147. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  148. Jumping Open M: 9/21, 39.62 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  149. ZkA. MA2 I.: Diskvalifikován

  150. ZkA. MA2 II.: Diskvalifikován

  151. Praha - Uhříněves - 11. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 07. 2020

  152. 1. běh MA2: Diskvalifikován

  153. 2.běh MA2: Diskvalifikován

  154. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  155. ZkA. MA2 I.: 1/4, 38.5 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  156. ZkA. MA2 II.: Diskvalifikován

  157. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  158. 1.běh bez zón: 21/26, 37.63 s, 21.63 tr. b., 2.82 m/s

  159. 1.běh se zónami: 8/27, 22.55 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  160. 2.běh bez zón: 18/24, 22.39 s, 11.39 tr. b., 3.93 m/s

  161. 2.běh se zónami: Diskvalifikován

  162. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  163. ZkA. MA2 I.: 1/6, 35.21 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  164. ZkA. MA2 II.: 1/6, 37.25 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  165. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  166. 1. Zkouška A2 M: Diskvalifikován

  167. 2. Zkouška A2 M: Diskvalifikován

  168. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  169. ZkA. MA2 I.: 4/6, 41.9 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  170. ZkA. MA2 II.: 3/6, 47.27 s, 10.27 tr. b., 3.38 m/s

  171. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  172. II. zkouška MA2: 5/11, 43.81 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  173. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  174. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  175. ZkA. MA2 I.: 3/10, 40.4 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  176. ZkA. MA2 II.: 5/10, 40.61 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  177. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  178. Zkouška1 MA2: Diskvalifikován

  179. Zkouška2 MA2: Diskvalifikován

  180. Dolní Počernice - Podzimní Hloubětínské Dvojzkoušky 2019, 19. 10. 2019

  181. Zkouška MA2 1: 1/2, 36.55 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  182. Zkouška MA2 2: Diskvalifikován

  183. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  184. Jumping M: 7/11, 34.55 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  185. 1.Zkouška MA1: 2/5, 35.11 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  186. 2.Zkouška MA1: 2/5, 32.56 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  187. 3.Zkouška MA1: Diskvalifikován

  188. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  189. 1. běh MA1: 2/8, 29.28 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  190. 2. běh MA1 : 2/8, 30.75 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  191. Chýnov - 4. Chýnovský hopík, 07. 09. 2019

  192. MA1 1zk: Diskvalifikován

  193. MA1 2zk: Diskvalifikován

  194. MA1 3zk: 4/6, 40.44 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  195. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  196. Agility Open M: Diskvalifikován

  197. Jumping Open M: Diskvalifikován

  198. ZkA. MA1: 2/4, 47.94 s, 20.0 tr. b., 3.57 m/s

  199. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  200. 1.Zkouška - MA1: 1/5, 32.53 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  201. 2.Zkouška - MA1: 1/5, 33.15 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  202. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 17. 07. 2019

  203. II. zkouška MA1: 2/7, 47.71 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  204. I. zkouška MA1: 2/7, 40.89 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  205. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  206. Jumping Light: 3/9, 32.31 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  207. 1.zkouška: Diskvalifikován

  208. 2.zkouška: 1/8, 32.29 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  209. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  210. MA1 I: 2/6, 30.96 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  211. MA1 II: 3/6, 36.76 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  212. MA1 III: 3/6, 33.02 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  213. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/19, 31. 05. 2019

  214. MA1 I.: 2/4, 42.91 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  215. MA1 II.: 1/4, 38.09 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  216. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 05. 2019

  217. Druhá zkouška MA1: Diskvalifikován

  218. První zkouška MA1: Diskvalifikován