Cz En

014218

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Petr Vajgl, Agility Děčín

    Člen KA

Pes

  1. Letty Moravské srdce, Sheltie

Výsledky

  1. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  2. 1. Jumping M: Diskvalifikován

  3. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  4. 2. Jumping M: Diskvalifikován

  5. 2. Zkouška MA3: 2/11, 38.82 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  6. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  7. Jumping 2+3 M: Diskvalifikován

  8. MA3 I: Diskvalifikován

  9. MA3 II: 1/2, 53.88 s, 13.88 tr. b., 3.9 m/s

  10. MA3 So I: Diskvalifikován

  11. MA3 So II: Diskvalifikován

  12. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  13. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  14. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  15. Jumping 2 - Medium: 9/28, 39.72 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  16. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 28. 12. 2021

  17. 1. Zkouška MA3: 2/9, 45.41 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  18. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  19. 3. Zkouška MA3: 2/9, 47.54 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  20. Královice - Svatomartinský závod družstev, 13. 11. 2021

  21. Jumping M: 3/13, 45.24 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  22. Zkouška II. MA3: Diskvalifikován

  23. Zkouška I. MA3: 4/7, 52.81 s, 13.81 tr. b., 3.81 m/s

  24. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  25. Czech Imp Jump Medium: 7/24, 23.47 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  26. Jumping 1 - Medium: 9/26, 45.84 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  27. Jumping 2 - Medium: 13/26, 41.39 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  28. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  29. Agility M: 10/15, 46.96 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  30. Jumping M: 6/15, 47.94 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  31. MA3: Diskvalifikován

  32. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  33. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” M: Diskvalifikován

  34. Jumping FirstAnimal M: 5/25, 35.81 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  35. Zkouška A3 Josera M: Diskvalifikován

  36. Děčin - Dvojzkoušky Děčín, 27. 06. 2021

  37. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  38. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  39. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice, 13. 12. 2020

  40. Zkouška MA2 I.: 1/4, 36.05 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  41. Zkouška MA2 II.: Diskvalifikován

  42. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  43. Czech Imp Jump Medium: 14/19, 32.21 s, 16.21 tr. b., 3.42 m/s

  44. Jumping 1 - Medium: 3/21, 35.83 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  45. Jumping 2 - Medium: 5/19, 36.53 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  46. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  47. Agility M: 7/31, 47.47 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  48. Jumping M: Diskvalifikován

  49. Zkouška A2 M: 1/6, 30.07 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  50. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  51. Agility Individual: Diskvalifikován

  52. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  53. Jumping Individual: 30/70, 33.16 s, 0.16 tr. b., 4.58 m/s

  54. Jumping Squads as Individual: 45/72, 36.43 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  55. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  56. agility open M: 2/15, 49.15 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  57. Jumping open M: Diskvalifikován

  58. Zkouška A2 M: 1/5, 42.02 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  59. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 21. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  60. SOUTĚŽ DRUŽSTEV: Diskvalifikován

  61. SOUTĚŽ DVOJIC: 1/13, 37.59 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  62. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 3/13, 45.22 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  63. SOUTĚŽ KLUBŮ: 2/13, 43.01 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  64. SOUTĚŽ PODLE PLEMEN: 4/13, 33.13 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  65. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: 3/13, 37.88 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  66. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  67. Agility LVT M: 12/19, 53.15 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  68. jumping M: Diskvalifikován

  69. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  70. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  71. agility open M: Diskvalifikován

  72. Jumping open M: 4/14, 38.71 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  73. Zkouška A2 M: 1/3, 43.27 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  74. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  75. Open AGI M: Diskvalifikován

  76. Open JUMP M: 2/13, 38.25 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  77. Zkouška A2 M: Diskvalifikován

  78. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  79. I. agility M: Diskvalifikován

  80. II. agility M: 19/67, 47.94 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  81. II. jumping M: 27/64, 40.66 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  82. I. jumping M: 30/67, 44.02 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  83. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  84. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  85. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  86. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  87. Agility 1 M: 1/22, 37.33 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  88. Agility 2 M: Diskvalifikován

  89. Finále M: Diskvalifikován

  90. Jumping 1 M: 10/22, 39.69 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  91. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  92. Zkouška MA2: 2/5, 33.19 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  93. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  94. 1.běh bez zón: 11/26, 21.88 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  95. 1.běh se zónami: Diskvalifikován

  96. 2.běh bez zón: Diskvalifikován

  97. 2.běh se zónami: Diskvalifikován

  98. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  99. Agility M: 4/22, 38.16 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  100. Jumping M: 11/22, 45.13 s, 10.13 tr. b., 4.21 m/s

  101. Zkouška MA2: 1/4, 49.39 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  102. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  103. Czech Imp Jump: 20/28, 35.03 s, 21.03 tr. b., 3.43 m/s

  104. Jumping 1: 15/29, 40.65 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  105. Jumping 2: 22/29, 53.77 s, 17.77 tr. b., 3.53 m/s

  106. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  107. A2 II M: 1/4, 38.71 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  108. A2 I M: Diskvalifikován

  109. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  110. Agility M: Diskvalifikován

  111. Jumping M: 16/27, 44.51 s, 10.0 tr. b., 3.64 m/s

  112. Zkouška MA1: 1/6, 37.8 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  113. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  114. Czech Imp Jump: 9/20, 22.94 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  115. Jumping 1: Diskvalifikován

  116. Jumping 2: Diskvalifikován

  117. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  118. A1 II M: Diskvalifikován

  119. A1 I M: 3/11, 37.56 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  120. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky agility, 10. 12. 2019

  121. 1. zkouška MA1: 1/2, 33.16 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  122. 2. zkouška MA1: 1/2, 29.0 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  123. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  124. Czech Imp Jump: 11/17, 25.74 s, 5.74 tr. b., 3.96 m/s

  125. Jumping 1: Diskvalifikován

  126. Jumping 2 : Diskvalifikován

  127. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  128. A1 II M: 3/9, 29.75 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  129. A1 I M: 3/9, 29.73 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  130. Královice - Svatomartinský závod družstev, 09. 11. 2019

  131. Jumping : 9/14, 40.87 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  132. Zkouška I.: 1/7, 29.25 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  133. Zkouška II.: 2/7, 28.5 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  134. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  135. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  136. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  137. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  138. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  139. MA1 I: Diskvalifikován

  140. MA1 II : Diskvalifikován

  141. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  142. Agility MA: 2/15, 47.42 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  143. Jumping MA: 7/15, 36.32 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  144. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  145. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  146. Agility M: 12/25, 37.88 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  147. Jumping M: 16/25, 37.62 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  148. Zkouška A1 M: 4/8, 23.89 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  149. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 23. 08. 2019 - 25. 08. 2019

  150. Soutěž družstev: 3/36, 35.59 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  151. Soutěž družstev: 3/36, 35.9 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  152. Soutěž dvojic: 3/18, 35.9 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  153. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 4/18, 40.74 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  154. Soutěž klubů: 7/18, 42.59 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  155. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: 9/18, 35.27 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  156. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  157. 1. zkouška MA1: 2/5, 39.52 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  158. 2. zkouška MA1: 3/5, 41.69 s, 15.0 tr. b., 3.93 m/s

  159. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  160. Agility M: Diskvalifikován

  161. Jumping M: Diskvalifikován

  162. Zkouška MA1: 2/3, 59.9 s, 36.9 tr. b., 2.47 m/s

  163. Královice - Vánoční pohár 2018, 11. 11. 2018

  164. Jumping: 7/14, 47.01 s, 27.01 tr. b., 3.13 m/s

  165. Jumping DUO: 4/9, 37.41 s, 10.41 tr. b., 3.45 m/s

  166. Zkouška 1.: 4/6, 40.64 s, 20.64 tr. b., 2.93 m/s

  167. Královice - Svatomartinský závod družstev, 10. 11. 2018

  168. Jumping: 7/9, 45.16 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  169. Zkouška 1.: Diskvalifikován

  170. Zkouška 2.: 2/3, 41.65 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  171. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  172. Czech Imp Jump: 15/23, 35.27 s, 15.27 tr. b., 2.84 m/s

  173. Jumping 1: 10/24, 51.81 s, 11.81 tr. b., 3.44 m/s

  174. Jumping 2: Diskvalifikován