Cz En

014218

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Petr Vajgl, Agility Děčín

    Člen KA

Pes

  1. Letty Moravské srdce, Sheltie

Výsledky

  1. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2022

  2. Agility M Inca Collagen: Diskvalifikován

  3. Jumping M Grešík: Diskvalifikován

  4. Zkouška MA3 Vento.cz PPP: Diskvalifikován

  5. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  6. Agility: 57/73, 59.41 s, 22.41 tr. b., 3.7 m/s

  7. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 12/73, 38.74 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  8. Jumping: Diskvalifikován

  9. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 29/73, 44.12 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  10. Děčín - Májový pohár, 29. 05. 2022

  11. Agility "t-shock" M: Diskvalifikován

  12. Jumping "FIRSTANIMAL" A2,A3 M: 3/17, 31.21 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  13. Zkouška "ZERO" MA3: Diskvalifikován

  14. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  15. Agility 1 M: 12/72, 47.48 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  16. Agility 2 M: Diskvalifikován

  17. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  18. Jumping 2 M: 12/69, 40.8 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  19. Trutnov - Páteční rozjezd, 20. 05. 2022

  20. 1. Zkouška MA3: 1/7, 41.19 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  21. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  22. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  23. Agility: Diskvalifikován

  24. Jumping: Diskvalifikován

  25. Zkouška neděle 1 : Diskvalifikován

  26. Zkouška neděle 2: Diskvalifikován

  27. Zkouška sobota: 2/8, 47.33 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  28. Třebíč - Velikonoční beránek 2022, 18. 04. 2022

  29. AGILITY M: 10/24, 51.77 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  30. JUMPING M: 4/28, 36.92 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  31. Zkoušky MA3: Diskvalifikován

  32. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 13. 03. 2022

  33. Zkouška MA3 I.: 2/4, 52.59 s, 21.59 tr. b., 3.9 m/s

  34. Zkouška MA3 II.: 2/4, 44.62 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  35. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  36. neděle Jumping2+3 M: Diskvalifikován

  37. neděle MA3: Diskvalifikován

  38. Sobota Jumping2+3 M: Diskvalifikován

  39. sobota MA3 I: Diskvalifikován

  40. sobota MA3 II: 4/13, 47.53 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  41. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 20. 02. 2022

  42. Zkouška MA3 I.: 2/5, 47.69 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  43. Zkouška MA3 II.: 1/5, 46.4 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  44. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  45. Pátek MA3 I.: Diskvalifikován

  46. Pátek MA3 II.: Diskvalifikován

  47. Sobota Jumping2+3 M: 8/16, 45.24 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  48. Sobota MA3 I.: 6/13, 47.83 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  49. Sobota MA3 II.: Diskvalifikován

  50. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  51. Czech Imp Jump Medium: 7/18, 23.38 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  52. Jumping 1 - Medium: 7/19, 42.54 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  53. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  54. Kladno - Jahodová Párty, 29. 01. 2022 - 30. 01. 2022

  55. Agility open M sobota: 3/12, 38.86 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  56. FINÁLE agility M: 2/9, 42.72 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  57. Jumping M neděle: Diskvalifikován

  58. Jumping M sobota: Diskvalifikován

  59. Zkouška MA3 neděle: Diskvalifikován

  60. Zkouška MA3 sobota: Diskvalifikován

  61. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  62. 1. Jumping M: Diskvalifikován

  63. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  64. 2. Jumping M: Diskvalifikován

  65. 2. Zkouška MA3: 2/11, 38.82 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  66. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  67. Jumping 2+3 M: Diskvalifikován

  68. MA3 I: Diskvalifikován

  69. MA3 II: 1/2, 53.88 s, 13.88 tr. b., 3.9 m/s

  70. MA3 So I: Diskvalifikován

  71. MA3 So II: Diskvalifikován

  72. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  73. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  74. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  75. Jumping 2 - Medium: 9/28, 39.72 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  76. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 28. 12. 2021

  77. 1. Zkouška MA3: 2/9, 45.41 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  78. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  79. 3. Zkouška MA3: 2/9, 47.54 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  80. Královice - Svatomartinský závod družstev, 13. 11. 2021

  81. Jumping M: 3/13, 45.24 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  82. Zkouška II. MA3: Diskvalifikován

  83. Zkouška I. MA3: 4/7, 52.81 s, 13.81 tr. b., 3.81 m/s

  84. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  85. Czech Imp Jump Medium: 7/24, 23.47 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  86. Jumping 1 - Medium: 9/26, 45.84 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  87. Jumping 2 - Medium: 13/26, 41.39 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  88. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  89. Agility M: 10/15, 46.96 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  90. Jumping M: 6/15, 47.94 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  91. MA3: Diskvalifikován

  92. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  93. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” M: Diskvalifikován

  94. Jumping FirstAnimal M: 5/25, 35.81 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  95. Zkouška A3 Josera M: Diskvalifikován

  96. Děčin - Dvojzkoušky Děčín, 27. 06. 2021

  97. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  98. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  99. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice, 13. 12. 2020

  100. Zkouška MA2 I.: 1/4, 36.05 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  101. Zkouška MA2 II.: Diskvalifikován

  102. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  103. Czech Imp Jump Medium: 14/19, 32.21 s, 16.21 tr. b., 3.42 m/s

  104. Jumping 1 - Medium: 3/21, 35.83 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  105. Jumping 2 - Medium: 5/19, 36.53 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  106. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  107. Agility M: 7/31, 47.47 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  108. Jumping M: Diskvalifikován

  109. Zkouška A2 M: 1/6, 30.07 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  110. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  111. Agility Individual: Diskvalifikován

  112. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  113. Jumping Individual: 30/70, 33.16 s, 0.16 tr. b., 4.58 m/s

  114. Jumping Squads as Individual: 45/72, 36.43 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  115. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  116. agility open M: 2/15, 49.15 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  117. Jumping open M: Diskvalifikován

  118. Zkouška A2 M: 1/5, 42.02 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  119. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 21. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  120. SOUTĚŽ DRUŽSTEV: Diskvalifikován

  121. SOUTĚŽ DVOJIC: 1/13, 37.59 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  122. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 3/13, 45.22 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  123. SOUTĚŽ KLUBŮ: 2/13, 43.01 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  124. SOUTĚŽ PODLE PLEMEN: 4/13, 33.13 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  125. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: 3/13, 37.88 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  126. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  127. Agility LVT M: 12/19, 53.15 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  128. jumping M: Diskvalifikován

  129. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  130. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  131. agility open M: Diskvalifikován

  132. Jumping open M: 4/14, 38.71 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  133. Zkouška A2 M: 1/3, 43.27 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  134. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  135. Open AGI M: Diskvalifikován

  136. Open JUMP M: 2/13, 38.25 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  137. Zkouška A2 M: Diskvalifikován

  138. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  139. I. agility M: Diskvalifikován

  140. II. agility M: 19/67, 47.94 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  141. II. jumping M: 27/64, 40.66 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  142. I. jumping M: 30/67, 44.02 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  143. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  144. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  145. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  146. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  147. Agility 1 M: 1/22, 37.33 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  148. Agility 2 M: Diskvalifikován

  149. Finále M: Diskvalifikován

  150. Jumping 1 M: 10/22, 39.69 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  151. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  152. Zkouška MA2: 2/5, 33.19 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  153. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  154. 1.běh bez zón: 11/26, 21.88 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  155. 1.běh se zónami: Diskvalifikován

  156. 2.běh bez zón: Diskvalifikován

  157. 2.běh se zónami: Diskvalifikován

  158. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  159. Agility M: 4/22, 38.16 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  160. Jumping M: 11/22, 45.13 s, 10.13 tr. b., 4.21 m/s

  161. Zkouška MA2: 1/4, 49.39 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  162. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  163. Czech Imp Jump: 20/28, 35.03 s, 21.03 tr. b., 3.43 m/s

  164. Jumping 1: 15/29, 40.65 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  165. Jumping 2: 22/29, 53.77 s, 17.77 tr. b., 3.53 m/s

  166. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  167. A2 II M: 1/4, 38.71 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  168. A2 I M: Diskvalifikován

  169. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  170. Agility M: Diskvalifikován

  171. Jumping M: 16/27, 44.51 s, 10.0 tr. b., 3.64 m/s

  172. Zkouška MA1: 1/6, 37.8 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  173. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  174. Czech Imp Jump: 9/20, 22.94 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  175. Jumping 1: Diskvalifikován

  176. Jumping 2: Diskvalifikován

  177. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  178. A1 II M: Diskvalifikován

  179. A1 I M: 3/11, 37.56 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  180. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky agility, 10. 12. 2019

  181. 1. zkouška MA1: 1/2, 33.16 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  182. 2. zkouška MA1: 1/2, 29.0 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  183. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  184. Czech Imp Jump: 11/17, 25.74 s, 5.74 tr. b., 3.96 m/s

  185. Jumping 1: Diskvalifikován

  186. Jumping 2 : Diskvalifikován

  187. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  188. A1 II M: 3/9, 29.75 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  189. A1 I M: 3/9, 29.73 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  190. Královice - Svatomartinský závod družstev, 09. 11. 2019

  191. Jumping : 9/14, 40.87 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  192. Zkouška I.: 1/7, 29.25 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  193. Zkouška II.: 2/7, 28.5 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  194. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  195. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  196. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  197. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  198. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  199. MA1 I: Diskvalifikován

  200. MA1 II : Diskvalifikován

  201. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  202. Agility MA: 2/15, 47.42 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  203. Jumping MA: 7/15, 36.32 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  204. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  205. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  206. Agility M: 12/25, 37.88 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  207. Jumping M: 16/25, 37.62 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  208. Zkouška A1 M: 4/8, 23.89 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  209. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 23. 08. 2019 - 25. 08. 2019

  210. Soutěž družstev: 3/36, 35.9 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  211. Soutěž družstev: 3/36, 35.59 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  212. Soutěž dvojic: 3/18, 35.9 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  213. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 4/18, 40.74 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  214. Soutěž klubů: 7/18, 42.59 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  215. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: 9/18, 35.27 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  216. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  217. 1. zkouška MA1: 2/5, 39.52 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  218. 2. zkouška MA1: 3/5, 41.69 s, 15.0 tr. b., 3.93 m/s

  219. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  220. Agility M: Diskvalifikován

  221. Jumping M: Diskvalifikován

  222. Zkouška MA1: 2/3, 59.9 s, 36.9 tr. b., 2.47 m/s

  223. Královice - Vánoční pohár 2018, 11. 11. 2018

  224. Jumping: 7/14, 47.01 s, 27.01 tr. b., 3.13 m/s

  225. Jumping DUO: 4/9, 37.41 s, 10.41 tr. b., 3.45 m/s

  226. Zkouška 1.: 4/6, 40.64 s, 20.64 tr. b., 2.93 m/s

  227. Královice - Svatomartinský závod družstev, 10. 11. 2018

  228. Jumping: 7/9, 45.16 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  229. Zkouška 1.: Diskvalifikován

  230. Zkouška 2.: 2/3, 41.65 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  231. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  232. Czech Imp Jump: 15/23, 35.27 s, 15.27 tr. b., 2.84 m/s

  233. Jumping 1: 10/24, 51.81 s, 11.81 tr. b., 3.44 m/s

  234. Jumping 2: Diskvalifikován