Cz En

091814

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavlína Seyfriedová, Agikoo

    Člen KA

Pes

  1. Akia of Anthony Be-Enki, Kooikerhondje

Výsledky

  1. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  2. agility open M: 4/15, 64.5 s, 4.5 tr. b., 3.26 m/s

  3. Jumping open M: Diskvalifikován

  4. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  5. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  6. agility open M: 3/14, 58.06 s, 9.06 tr. b., 3.05 m/s

  7. Jumping open M: 6/14, 50.96 s, 8.96 tr. b., 3.59 m/s

  8. Zkouška A3 M: 4/7, 58.83 s, 11.83 tr. b., 3.23 m/s

  9. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  10. Open AGI M: 4/13, 65.68 s, 14.68 tr. b., 2.73 m/s

  11. Open JUMP M: 4/13, 47.57 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  12. Zkouška A3 M: 1/4, 56.68 s, 5.68 tr. b., 3.62 m/s

  13. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  14. I. agility M: Diskvalifikován

  15. II. agility M: 22/67, 58.21 s, 8.21 tr. b., 3.37 m/s

  16. II. jumping M: 29/64, 45.09 s, 3.09 tr. b., 3.9 m/s

  17. I. jumping M: 18/67, 43.2 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  18. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  19. Agility 1 M: Diskvalifikován

  20. Agility 2 M: 5/21, 47.01 s, 7.01 tr. b., 3.72 m/s

  21. Finále M: 5/14, 49.03 s, 9.03 tr. b., 3.57 m/s

  22. Jumping 1 M: 11/22, 41.1 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  23. Jumping 2 M: 4/21, 40.35 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  24. Zkouška MA3: 3/7, 60.76 s, 26.76 tr. b., 3.11 m/s

  25. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  26. 1.běh bez zón: Diskvalifikován

  27. 1.běh se zónami: Diskvalifikován

  28. 2.běh bez zón: 14/24, 19.85 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  29. 2.běh se zónami: 11/27, 31.49 s, 3.49 tr. b., 3.4 m/s

  30. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  31. Agility M: 3/22, 45.01 s, 0.01 tr. b., 4.0 m/s

  32. Jumping M: 1/22, 39.58 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  33. Zkouška MA3: 5/13, 56.84 s, 14.84 tr. b., 3.52 m/s

  34. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  35. Agility M: Diskvalifikován

  36. Jumping M: 10/27, 35.39 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  37. Zkouška MA3: 2/12, 54.86 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  38. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  39. III. jumping M: 8/29, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  40. II. jumping M: 10/29, 36.85 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  41. I. jumping M: 9/29, 38.43 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  42. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  43. III. jumping M: 5/7, 39.17 s, 0.17 tr. b., 4.08 m/s

  44. III. zkouška MA3: Diskvalifikován

  45. II. jumping M: 1/9, 30.64 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  46. II. zkouška MA3: 2/6, 42.82 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  47. I. jumping M: 3/9, 31.99 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  48. I. zkouška MA3: 3/6, 44.14 s, 1.14 tr. b., 3.78 m/s

  49. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  50. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  51. 2. Zkouška MA3: 1/5, 54.88 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  52. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  53. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  54. I. zkouška MA3: 2/6, 39.61 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  55. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  56. 1. Zkouška MA3: 1/8, 50.47 s, 1.47 tr. b., 3.76 m/s

  57. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  58. 3. Jumping MA3: 3/7, 44.11 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  59. Dolní Počernice - Hloubětínský drak 2019 a I.MR Kooikerhondje, 21. 09. 2019

  60. Agility M: Diskvalifikován

  61. Jumping M: Diskvalifikován

  62. Zkouska MA3: Diskvalifikován

  63. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  64. Jumping 1 - M: Diskvalifikován

  65. Jumping 2 - M: Diskvalifikován

  66. Jumping 3 - M: 7/10, 42.33 s, 7.33 tr. b., 3.33 m/s

  67. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  68. Ne. - Agility II. M: 24/52, 58.1 s, 8.1 tr. b., 3.53 m/s

  69. Ne. - Jumping II. M: 15/52, 47.24 s, 5.24 tr. b., 3.9 m/s

  70. So. - Agility I. M: 24/53, 59.52 s, 12.52 tr. b., 3.41 m/s

  71. So. - Jumping I. M: Diskvalifikován

  72. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  73. Finále medium: 5/8, 36.37 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  74. Jumping II. medium: 4/13, 35.8 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  75. Jumping I. medium: 4/13, 44.35 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  76. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  77. Agility Finále: 6/8, 50.6 s, 27.6 tr. b., 3.6 m/s

  78. Agility I.: 11/23, 50.19 s, 8.19 tr. b., 4.28 m/s

  79. Agility II.: 7/23, 48.98 s, 4.98 tr. b., 3.92 m/s

  80. Agility III.: 4/22, 52.45 s, 5.45 tr. b., 4.18 m/s

  81. Jumping I.: 4/23, 41.65 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  82. Jumping II.: 10/23, 46.66 s, 14.66 tr. b., 4.11 m/s

  83. Jumping III.: 8/21, 42.83 s, 9.83 tr. b., 3.97 m/s

  84. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  85. Agility I: Diskvalifikován

  86. Agility II: 36/84, 49.61 s, 10.61 tr. b., 3.87 m/s

  87. Jumping I: 41/87, 38.05 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  88. Jumping II: Diskvalifikován

  89. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  90. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  91. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  92. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  93. Agility 1: Diskvalifikován

  94. Agility 2: 12/28, 48.03 s, 5.03 tr. b., 3.77 m/s

  95. Finále: 7/14, 45.02 s, 0.02 tr. b., 3.8 m/s

  96. Jumping 1: Diskvalifikován

  97. Jumping 2: 6/28, 39.84 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  98. Zkouška: 3/18, 55.0 s, 4.0 tr. b., 3.71 m/s

  99. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  100. II. zkouška MA3: 2/12, 47.78 s, 0.78 tr. b., 4.08 m/s

  101. I. zkouška MA3: 7/12, 54.33 s, 10.33 tr. b., 3.7 m/s

  102. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  103. 1. Zkouška MA3: 1/12, 44.95 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  104. 2. Zkouška MA3: 7/12, 44.69 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  105. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  106. Agility: Diskvalifikován

  107. Jumping: 8/26, 41.44 s, 1.44 tr. b., 3.91 m/s

  108. Zkouška: 1/11, 50.67 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  109. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  110. Agility klubů M: 6/17, 48.34 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  111. Jumping M: Diskvalifikován

  112. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  113. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  114. Agility: Diskvalifikován

  115. Jumping: 15/23, 39.31 s, 6.31 tr. b., 3.82 m/s

  116. Zkouška: 2/11, 52.0 s, 9.0 tr. b., 3.27 m/s

  117. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  118. III. jumping M: 5/24, 40.26 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  119. II.jumping M: 11/24, 43.7 s, 5.7 tr. b., 4.12 m/s

  120. I. jumping M: 5/24, 39.75 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  121. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  122. II.zkouška MA3: 5/8, 48.68 s, 0.68 tr. b., 3.84 m/s

  123. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  124. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  125. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  126. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  127. Královice - Vánoční pohár 2018, 25. 11. 2018

  128. Jumping: 6/9, 40.17 s, 12.17 tr. b., 3.78 m/s

  129. Zkouška: 1/3, 42.36 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  130. Zkouška 2.: 2/3, 43.34 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  131. Královice - Vánoční pohár 2018, 11. 11. 2018

  132. Jumping: Diskvalifikován

  133. Zkouška 1.: 2/5, 40.38 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  134. Zkouška 2.: Diskvalifikován

  135. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 10. 2018

  136. MA3 1: Diskvalifikován

  137. MA3 2: 2/5, 42.65 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  138. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  139. 1.ZK MA3: Diskvalifikován

  140. 2.ZK MA3: 4/7, 47.91 s, 3.91 tr. b., 3.76 m/s

  141. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 10. 2018

  142. Druhá zkouška MA2: Diskvalifikován

  143. První zkouška MA2: 3/3, 44.18 s, 12.18 tr. b., 3.42 m/s

  144. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 09. 2018

  145. A2 - druhá zkouška MA2: Diskvalifikován

  146. A2 - první zkouška MA2: 1/5, 38.87 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  147. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 08. 06. 2018

  148. 1. Zka - MA2: 1/3, 43.92 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  149. 2. Zka - MA2: 2/3, 49.95 s, 8.95 tr. b., 3.04 m/s

  150. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 11. 05. 2018

  151. 1. Zka - MA2: 2/3, 54.99 s, 22.99 tr. b., 3.18 m/s

  152. 2. Zka - MA2: 1/3, 45.65 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  153. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  154. Nedele MA2 1: 2/5, 51.64 s, 20.64 tr. b., 3.23 m/s

  155. Nedele MA2 2: 1/5, 51.76 s, 5.76 tr. b., 3.23 m/s

  156. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  157. Zkoukša 1 MA2: Diskvalifikován

  158. Zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  159. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  160. III. jumping M: Diskvalifikován

  161. II. jumping M: 6/23, 30.68 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  162. I. jumping M: Diskvalifikován

  163. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  164. 1. zkouška MA2: 3/6, 44.93 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  165. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  166. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  167. 1. zkouška MA2: 1/7, 41.13 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  168. 2. zkouška MA2: 1/7, 53.14 s, 5.14 tr. b., 3.76 m/s

  169. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  170. Agility: 2/20, 40.38 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  171. Jumping: 8/21, 39.55 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  172. Zkouška MA2: 1/4, 45.54 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  173. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  174. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  175. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  176. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  177. III. zkouška MA2: Diskvalifikován

  178. II. Zkouška MA2: 1/6, 48.31 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  179. I. Zkouška MA2: 2/6, 52.2 s, 3.2 tr. b., 3.3 m/s

  180. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  181. 1. zkouška MA2: 2/5, 44.96 s, 5.96 tr. b., 3.38 m/s

  182. 2. zkouška MA2: 2/5, 44.61 s, 0.0 tr. b., 3.47 m/s

  183. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  184. Czech Imp Jump Medium: 10/29, 25.51 s, 0.51 tr. b., 3.92 m/s

  185. Jumping 1 Medium: 11/29, 40.11 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  186. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  187. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  188. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  189. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  190. Louny - Závod při LVT Louny, MR špiců, 05. 08. 2017

  191. Agility M: 8/18, 57.36 s, 18.36 tr. b., 2.74 m/s

  192. Jumping M: Diskvalifikován

  193. Zkouska MA2: 4/6, 50.17 s, 15.17 tr. b., 3.17 m/s

  194. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  195. Agility NE M: Diskvalifikován

  196. Agility So M: 6/10, 49.19 s, 15.19 tr. b., 3.31 m/s

  197. Jumping NE M: 3/11, 40.35 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  198. Jumping So M: 4/10, 40.97 s, 0.97 tr. b., 3.91 m/s

  199. Zkouška So MA2: 3/5, 54.42 s, 12.42 tr. b., 3.29 m/s

  200. Zkoušky NE MA2: 3/6, 49.91 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  201. Mnichovo Hradiště - Odpolední dvojzkoušky, 18. 07. 2017

  202. Zkouška II MA2: 3/4, 47.86 s, 10.0 tr. b., 3.41 m/s

  203. Zkouška I MA2: 2/4, 50.03 s, 12.03 tr. b., 3.3 m/s

  204. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  205. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  206. I. zkouška MA2: 5/6, 56.55 s, 20.55 tr. b., 2.9 m/s

  207. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  208. III. zkouška MA2: 2/5, 47.49 s, 2.49 tr. b., 3.33 m/s

  209. III. zkouška MA2: 2/8, 42.61 s, 5.0 tr. b., 3.22 m/s

  210. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  211. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  212. I. zkouška MA2: 6/8, 47.16 s, 15.0 tr. b., 3.82 m/s

  213. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  214. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  215. 1. ZK MA2: 6/10, 60.65 s, 30.65 tr. b., 3.1 m/s

  216. 2. ZK MA2: 4/10, 52.39 s, 5.39 tr. b., 3.34 m/s

  217. Junioři - finále M: 3/8, 48.26 s, 2.26 tr. b., 3.34 m/s

  218. Heroutice u Neveklova - 49. Dvojzkoušky + 1 Farma Heroutice, 11. 03. 2017

  219. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  220. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  221. Heroutice, 3. běh: 2/7, 43.81 s, 3.81 tr. b., 3.36 m/s

  222. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  223. 1. ZK MA2: Diskvalifikován

  224. 2. ZK MA2: 2/4, 58.0 s, 36.0 tr. b., 2.71 m/s

  225. Junioři M: 4/7, 45.94 s, 15.94 tr. b., 3.48 m/s

  226. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  227. 1. ZK MA2: Diskvalifikován

  228. 2. ZK MA2: Diskvalifikován

  229. Junioři M: 3/7, 33.54 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  230. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  231. 1. zkouška MA2: 2/9, 42.76 s, 2.76 tr. b., 3.58 m/s

  232. 2. zkouška MA2: 5/9, 41.14 s, 11.14 tr. b., 3.69 m/s

  233. 3. zkouška MA2: Diskvalifikován

  234. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  235. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  236. 2. zkouška MA2: 3/7, 48.96 s, 10.96 tr. b., 3.47 m/s

  237. Junioři M: 2/5, 42.4 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  238. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  239. 1. ZK MA2: Diskvalifikován

  240. 2. ZK MA2: 3/7, 45.1 s, 9.1 tr. b., 3.44 m/s

  241. Junioři M: 3/7, 49.98 s, 19.98 tr. b., 2.74 m/s

  242. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  243. Czech Imp Jump Medium: 18/21, 31.66 s, 12.66 tr. b., 3.03 m/s

  244. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  245. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  246. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  247. 1. ZK MA2: 6/9, 50.6 s, 23.6 tr. b., 3.22 m/s

  248. 2. ZK MA2: Diskvalifikován

  249. Juniorský běh M: 4/6, 64.09 s, 29.09 tr. b., 2.5 m/s

  250. Praha - Horní Počernice - Svatováclavský závod, 28. 09. 2016

  251. SVATOVÁCLAVSKÝ ZÁVOD AGILITY, Horní Počernice, Zkoušky: 2/3, 55.47 s, 19.47 tr. b., 2.97 m/s

  252. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  253. ZkA. II. MA2: 4/9, 70.3 s, 33.3 tr. b., 2.55 m/s

  254. ZkA. I. MA2: Diskvalifikován

  255. Louny - Závod při LVT Louny, 06. 08. 2016

  256. Agility M: 11/19, 53.16 s, 19.16 tr. b., 3.25 m/s

  257. Jumping M: 9/19, 52.14 s, 20.14 tr. b., 2.82 m/s

  258. Zkouska MA2: Diskvalifikován

  259. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  260. Agility 1 M: 4/12, 49.88 s, 17.88 tr. b., 3.19 m/s

  261. Agility M: 8/13, 56.7 s, 13.7 tr. b., 3.02 m/s

  262. Jumping 1 M: 3/13, 52.44 s, 22.44 tr. b., 3.18 m/s

  263. Jumping M: 6/14, 42.75 s, 13.75 tr. b., 3.67 m/s

  264. Zkouška A2 MA2: 2/6, 43.37 s, 12.37 tr. b., 3.62 m/s

  265. Zkouška Ne MA2: Diskvalifikován

  266. Praha - Letňany - XVIII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  267. Agility So Medium: 6/17, 55.56 s, 0.0 tr. b., 3.35 m/s

  268. Jumping Ne Medium: 11/16, 50.71 s, 12.71 tr. b., 2.86 m/s

  269. Jumping So Medium: Diskvalifikován

  270. MA2 Ne: Diskvalifikován

  271. MA2 So: 4/5, 61.13 s, 12.13 tr. b., 2.78 m/s

  272. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  273. 1. zkouška MA2: 3/12, 45.24 s, 3.24 tr. b., 3.25 m/s

  274. 2. zkouška MA2: 5/12, 50.03 s, 4.03 tr. b., 3.14 m/s

  275. Terezín - vELIKONOČNÍ AGI-HRANÍ, 28. 03. 2016

  276. Tunelový běh M: 7/11, 32.8 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  277. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  278. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  279. Agility: 10/21, 64.84 s, 21.84 tr. b., 2.78 m/s

  280. Agility 2: 15/20, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  281. Jumping: 15/21, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  282. Jumping 2: 14/20, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  283. Zkouška: 7/9, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  284. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  285. Agility: 17/23, 64.3 s, 17.3 tr. b., 2.64 m/s

  286. Jumping: 10/23, 42.02 s, 2.02 tr. b., 3.26 m/s

  287. Zkouška: Diskvalifikován

  288. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  289. agility: Diskvalifikován

  290. jumping: 8/19, 46.49 s, 12.49 tr. b., 3.59 m/s

  291. zkouška: Diskvalifikován

  292. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"2 - 3.ročník, 05. 12. 2015

  293. Czech Imp Jump Medium: 6/23, 29.3 s, 4.3 tr. b., 3.38 m/s

  294. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  295. Jumping 2 Medium: 13/24, 53.96 s, 20.96 tr. b., 3.24 m/s

  296. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"1 - 3.ročník, 07. 11. 2015

  297. Czech Imp Jump Medium: 10/23, 28.47 s, 8.47 tr. b., 3.44 m/s

  298. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  299. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  300. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  301. Agility: 18/34, 55.93 s, 20.93 tr. b., 2.99 m/s

  302. Agility - J: 18/21, 79.22 s, 29.22 tr. b., 2.42 m/s

  303. Jumping: Diskvalifikován

  304. Jumping - J: 14/21, 56.88 s, 30.88 tr. b., 2.58 m/s

  305. Louny - Závod při LVT Louny, Mistrovství republiky KCHK, 08. 08. 2015

  306. Agility M: Diskvalifikován

  307. Jumping M: 10/13, 55.35 s, 18.35 tr. b., 2.93 m/s

  308. Ústí nad Labem - Mojžíř - Agilitní hrátky, 28. 06. 2015

  309. Jump M: Diskvalifikován

  310. Open Agility M: 7/10, 52.01 s, 32.01 tr. b., 2.46 m/s

  311. Zkouška MA1: 1/5, 44.85 s, 0.0 tr. b., 3.23 m/s

  312. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 27. 06. 2015

  313. Druhý běh MA1: Diskvalifikován

  314. První běh MA1: 3/5, 67.47 s, 32.47 tr. b., 2.15 m/s

  315. Lukášov - ČMKU Junior Open 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  316. Agility I: 1/4, 58.5 s, 9.5 tr. b., 2.43 m/s

  317. Agility II: 2/4, 50.79 s, 1.79 tr. b., 2.78 m/s

  318. Agility Open: Diskvalifikován

  319. Jumping Open: 7/10, 57.42 s, 15.42 tr. b., 2.54 m/s

  320. Nymburk - NymburkCup, 24. 05. 2015

  321. agility open M: 8/14, 71.71 s, 39.71 tr. b., 2.12 m/s

  322. jumping M: Diskvalifikován

  323. zkouška MA1: 1/7, 51.01 s, 0.0 tr. b., 3.43 m/s