Cz En

II. agility M

  1. Datum: 21. 06. 2020
  2. Závod: Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility
  3. Rozhodčí: Bařinková, Michaela (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 98.0 s
  7. Délka: 196.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.92 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos 0 0 0.0 0.0 40.99 4.78 V V
2 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále 0 0 0.0 0.0 41.7 4.7 V V
3 053018 Denisa Sommerová Nougat Nutty Romy´s Choco 0 0 0.0 0.0 43.02 4.56 V V
4 023315 Julie Wohanková Ailey Czech Dreamer 0 0 0.0 0.0 44.36 4.42 V V
5 001117 Renata Mandová Comic Caillin Bellamoon 0 0 0.0 0.0 44.54 4.4 V V
6 047915 Kristýna Obstová A3Ch Ruby 0 0 0.0 0.0 44.72 4.38 V V
7 067912 Marie - Anna Kociánová Aida Bonsai She-Kra 0 0 0.0 0.0 44.89 4.37 V V
8 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn 0 0 0.0 0.0 45.12 4.34 V V
9 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach 0 0 0.0 0.0 45.69 4.29 V V
10 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost 0 0 0.0 0.0 46.35 4.23 V V
11 030116 Michaela Hobzová Oudie See Koryfej 0 0 0.0 0.0 47.45 4.13 V V
12 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 47.96 4.09 V V
13 090818 Josef Žák Uragán von Schnappi Schnapp 0 0 0.0 0.0 48.97 4.0 V V
14 081315 Jana Mikulová Akord Srdeční záležitost 0 0 2.16 2.16 52.16 3.76 V V
15 056313 Lenka Fuksová Absolutely Free Te Salutant 1 0 0.0 5.0 37.64 5.21 V V
16 074415 Jana Kočová Gino 1 0 0.0 5.0 42.92 4.57 V V
17 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic 1 0 0.0 5.0 44.53 4.4 V V
18 010715 Denisa Kopicová A3Ch Damian z Lomu ve skále 0 1 0.0 5.0 47.32 4.14 V V
19 014218 Petr Vajgl Letty Moravské srdce 1 0 0.0 5.0 47.94 4.09 V V
20 043819 Marie - Anna Kociánová Coca Cola Perla z Polabí 0 1 0.0 5.0 48.9 4.01 V V
21 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita 1 0 2.51 7.51 52.51 3.73 VD VD
22 091814 Pavlína Seyfriedová Akia of Anthony Be-Enki 0 0 8.21 8.21 58.21 3.37 VD VD
23 039218 Julie Dušková Aréna 2 0 0.0 10.0 38.87 5.04 VD VD
24 090614 Eva Vostřáková A3Ch Finn Black Modrá Odysea 2 0 0.0 10.0 45.31 4.33 VD VD
25 065218 Veronika Tobolková Explosive Power z Vejřího hnízda 1 1 6.45 16.45 56.45 3.47 D D
26 021318 Veronika Belantová Saga pod Ořechem 2 0 9.73 19.73 59.73 3.28 D D
27 056019 Michaela Hobzová Jigsaw Design z Lomu ve Skále 1 0 16.77 21.77 66.77 2.94 D D
28 018816 Irena Hofmanová Helen of Troy Of Darkness 0 2 13.84 23.84 63.84 3.07 D D
DIS 001819 Natálie Šišovská Beetroot Happy Javelai DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078218 Soňa Hurníková Félix Dog from Wonderland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048217 Kateřina Lustyková Cockie MVs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016417 Kristýna Lérová Berenita Nella Belavia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050019 Jana Zemková Dream Come True Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080315 Martina Sigmundová Atomic Bomberman Belfie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010019 Lucie Bidlová Ember Ellin Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043417 Lucie Peštová Ewelyn Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078019 Vendula Dolejší Exciting and Racy Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053317 Veronika Brišová Amazing Abigail Of Schmikes Yard DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002220 Stanislav Řehola Catlin Roxy Diamond DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074718 Eva Šlapáková Ayka Acaena DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079217 Veronika Krupková Brave Guinness Little Guardian Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051417 Barbora Banýrová Breeze od Přelícké zvonice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040815 Michaela Chudobová Just for Love Bonny Dux DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035118 Bára Terčová A3Ch Embargo de Nigromanta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083917 Yveta Nezvalová Zochová Bond Bleu Colline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016715 Šárka Honnerová A3Ch Never Give Up Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035315 Jitka Humpolcová Asterix's amulet Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030216 Klára Marešová A3Ch Monty Z Josefovské pevnosti DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038117 Jiří Hosman Pink Panther Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001416 Markéta Šulcová Nesquik Black Neraka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001015 Lenka Dušková A3Ch Iris Black z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055217 Monika Fantová Whisky Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030518 Milan Jirásek Yantanee ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044714 Věra Trnková Archico Alien Life Form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075515 Lenka Kohoutková Dotty Dream Harisson DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094415 Klára Jůdová Rézinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038914 Jitka Lukeslová A3Ch Silver Monty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081813 Jitka Zachová A3Ch Mia Amber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040414 Kateřina Břízová A3Ch Brave Jeremy Anarchia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042819 Lucie Šimerová Bellaria Destiny of Dunnottar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075117 Lenka Fuksová Call Me Hippie Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085218 Monika Plzáková Bibi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051017 Michala Malá Wonder Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066717 Veronika Humpolcová Ammon Simple Elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO