Cz En

018816

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Irena Hofmanová, KS Panda

    Člen KA

Pes

  1. Helen of Troy Of Darkness, Tibetský terier

Výsledky

  1. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  2. 1. zkouška: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška: 4/7, 52.41 s, 5.41 tr. b., 3.63 m/s

  4. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  5. I. agility M: 24/67, 58.36 s, 11.36 tr. b., 3.53 m/s

  6. II. agility M: 28/67, 63.84 s, 23.84 tr. b., 3.07 m/s

  7. II. jumping M: 42/64, 51.18 s, 14.18 tr. b., 3.44 m/s

  8. I. jumping M: Diskvalifikován

  9. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 06. 2020

  10. Druhá zkouška: 1/7, 37.19 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  11. První zkouška: 2/7, 44.65 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  12. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  13. ZkA. MA3 I.: 5/13, 53.33 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  14. ZkA. MA3 II.: 8/13, 50.23 s, 10.23 tr. b., 3.6 m/s

  15. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  16. ZkA. MA3 I.: Diskvalifikován

  17. ZkA. MA3 II.: 2/10, 45.23 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  18. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 11. 2019

  19. Druhá zkouška MA3: 2/6, 39.29 s, 1.29 tr. b., 3.82 m/s

  20. První zkouška MA3: 2/6, 40.22 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  21. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 27. 09. 2019

  22. Druhá zkouška MA3: Diskvalifikován

  23. První zkouška MA3: Diskvalifikován

  24. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  25. Ne. - Agility II. M: 22/52, 47.2 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  26. Ne. - Jumping II. M: 23/52, 54.43 s, 17.43 tr. b., 3.38 m/s

  27. So. - Agility I. M: 20/53, 52.09 s, 5.09 tr. b., 3.9 m/s

  28. So. - Jumping I. M: 19/52, 50.61 s, 15.61 tr. b., 3.87 m/s

  29. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  30. QA4 Agility: Diskvalifikován

  31. QA5 Agility: 20/56, 45.54 s, 1.54 tr. b., 4.39 m/s

  32. QA6 Agility: 27/51, 62.39 s, 24.39 tr. b., 0.0 m/s

  33. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  34. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  35. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  36. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  37. QA1 agility: Diskvalifikován

  38. QA2 agility: 23/60, 56.78 s, 8.78 tr. b., 3.87 m/s

  39. QA3 agility: 37/60, 53.26 s, 9.26 tr. b., 3.89 m/s

  40. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  41. QJ2 jumping: 21/61, 46.92 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  42. QJ3 jumping: 26/60, 48.03 s, 4.03 tr. b., 3.83 m/s

  43. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  44. Agility I: Diskvalifikován

  45. Agility II: 30/84, 46.81 s, 7.81 tr. b., 4.1 m/s

  46. Jumping I: 44/87, 40.32 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  47. Jumping II: Diskvalifikován

  48. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  49. II. zkouška MA2: 1/11, 40.57 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  50. I. zkouška MA2: 2/11, 43.22 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  51. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  52. Druhá zkouška MA2: 5/9, 43.0 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  53. První zkouška MA2: 3/9, 48.87 s, 9.87 tr. b., 3.64 m/s

  54. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  55. Agility klubů M: Diskvalifikován

  56. Jumping M: Diskvalifikován

  57. Zkouška MA2: 2/7, 48.0 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  58. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  59. Druhá zkouška MA2: 3/6, 40.0 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  60. První zkouška MA2: Diskvalifikován

  61. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  62. II.zkouška MA2: 5/11, 46.97 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  63. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  64. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  65. 1. zkouška MA2: 3/6, 45.74 s, 7.74 tr. b., 3.78 m/s

  66. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  67. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  68. 1. zkouška MA2: 2/4, 50.24 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  69. 2. zkouška MA2: 1/4, 41.9 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  70. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  71. Agility 1 M: Diskvalifikován

  72. Agility 2 M: Diskvalifikován

  73. Jumping 1 M: 8/17, 39.73 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  74. Jumping 2 M: 9/16, 40.71 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  75. Jumping 3 M: 11/16, 38.7 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  76. Zkouška MA2: 2/4, 45.06 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  77. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  78. Agility - 1.kolo M: 6/12, 42.4 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  79. Jumping - 2.kolo M: 4/12, 35.48 s, 3.48 tr. b., 3.78 m/s

  80. Jumping hra M: Diskvalifikován

  81. Zkoušky MA2: Diskvalifikován

  82. Třešť - Šiškobraní, 18. 08. 2018

  83. AGILITY: Diskvalifikován

  84. JUMPING: 13/20, 58.66 s, 29.66 tr. b., 2.27 m/s

  85. MA2: 2/8, 55.7 s, 8.7 tr. b., 3.43 m/s

  86. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  87. Agility II. M: Diskvalifikován

  88. Agility I. M: Diskvalifikován

  89. Jumping II. M: 25/49, 56.32 s, 23.32 tr. b., 2.84 m/s

  90. Jumping I. M: Diskvalifikován

  91. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  92. I Agility Open: Diskvalifikován

  93. I Jumping Open: 35/69, 47.69 s, 5.69 tr. b., 3.69 m/s

  94. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  95. ZkA. II. MA1: 1/8, 34.01 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  96. ZkA. I. MA1: Diskvalifikován

  97. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  98. II. zkouška MA1: 2/5, 29.8 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  99. I. zkouška MA1: 2/5, 36.82 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  100. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  101. II. Packa MA1: 3/5, 29.74 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  102. I. Packa MA1: 1/5, 29.78 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  103. Královice - 3.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 04. 11. 2017

  104. Agility - 1. kolo Medium: Diskvalifikován

  105. Jumping - 2. kolo Medium: 5/13, 47.67 s, 9.67 tr. b., 3.57 m/s

  106. Jumping - hra Medium: 5/14, 32.53 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  107. Zkouška MA1: 3/5, 50.35 s, 15.0 tr. b., 3.38 m/s

  108. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 14. 10. 2017

  109. Jumping MA1: 4/5, 31.59 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  110. Zkouška první MA1: 2/5, 35.9 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  111. Zkouška VIP MA1: Diskvalifikován

  112. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  113. 1. zkouška MA1: 2/7, 39.56 s, 10.0 tr. b., 3.29 m/s

  114. 2. zkouška MA1: 2/7, 28.73 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  115. 3. zkouška MA1: 5/7, 37.55 s, 5.0 tr. b., 3.36 m/s

  116. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  117. Agility open M: Diskvalifikován

  118. Jump I. M: 10/19, 41.66 s, 4.66 tr. b., 3.53 m/s

  119. ZkA. So MA1: Diskvalifikován

  120. Třeboň - IABC 2017, 16. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  121. Agility Individuals Medium: Diskvalifikován

  122. Agility Pairs Medium: Diskvalifikován

  123. Agility Teams Medium: 14/29, 54.77 s, 16.77 tr. b., 3.4 m/s

  124. Jumping Individuals Medium: 20/28, 49.33 s, 17.33 tr. b., 3.37 m/s

  125. Jumping Nations Medium: Diskvalifikován

  126. Jumping Pairs Medium: Diskvalifikován

  127. Jumping Teams Medium: Diskvalifikován

  128. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  129. Agility II Medium: Diskvalifikován

  130. Agility I Medium: 20/44, 52.54 s, 5.0 tr. b., 3.5 m/s

  131. Jumping III Medium: Diskvalifikován

  132. Jumping II Medium: Diskvalifikován

  133. Jumping I Medium: Diskvalifikován

  134. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  135. III. zkouška MA1: Diskvalifikován

  136. II. zkouška MA1: 3/3, 34.48 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  137. I. zkouška MA1: 2/3, 35.04 s, 15.0 tr. b., 4.05 m/s

  138. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  139. Zkouška 1 MA1: 6/10, 40.09 s, 5.0 tr. b., 3.47 m/s

  140. Zkouška 2 MA1: 7/10, 44.06 s, 15.0 tr. b., 3.4 m/s

  141. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  142. Agility MA sobota: Diskvalifikován

  143. Jumping MA neděle: 16/22, 55.54 s, 22.54 tr. b., 2.66 m/s

  144. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  145. Zkoušky MA1 neděle: Diskvalifikován

  146. Zkoušky MA1 sobota: 1/1, 55.06 s, 20.06 tr. b., 2.85 m/s

  147. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  148. Agility MA sobota: Diskvalifikován

  149. Jumping MA neděle: Diskvalifikován

  150. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  151. Zkoušky MA1 neděle: 1/2, 58.97 s, 20.97 tr. b., 2.53 m/s

  152. Zkoušky MA1 sobota: Diskvalifikován

  153. Kácov - "Kácovský tuplák" 2, 10. 09. 2016

  154. Běh dvojic Medium: 7/10, 0.0 s, 25.0 tr. b., 0.0 m/s

  155. JUMPING Medium: Diskvalifikován

  156. MA1: Diskvalifikován

  157. Děčín - Rozcvička, 02. 09. 2016

  158. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  159. Málkov u Chomutova - DVOJZKOUŠKY + jumping / Finále Carneeval Cup 2016 - 3.díl / Samizdat Edition verse Beta 2.0, 07. 08. 2016

  160. Zka 1: Diskvalifikován

  161. Zka 2: Diskvalifikován

  162. Zdobín - Zdobínský Večerníček, 15. 07. 2016

  163. Agility M: Diskvalifikován

  164. Jumping M: Diskvalifikován

  165. Kácov - "Kácovský tuplák" 1, 07. 05. 2016

  166. Běh dvojic: Diskvalifikován

  167. JUMPING: Diskvalifikován

  168. MA1: Diskvalifikován

  169. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  170. Agility I: Diskvalifikován

  171. Agility II: Diskvalifikován