Cz En

018816

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Irena Hofmanová, KS Panda

    Člen KA

Pes

  1. Helen of Troy Of Darkness, Tibetský terier

Výsledky

  1. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/22, 09. 09. 2022

  2. Zkouška M A3 - I.: 1/5, 51.77 s, 2.77 tr. b., 3.9 m/s

  3. Zkouška M A3 - II. : Diskvalifikován

  4. Ratenice - Prázdninové zkoušky I., 30. 07. 2022

  5. ZkA. II. MA3: 4/11, 49.73 s, 7.73 tr. b., 3.58 m/s

  6. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  7. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/22, 27. 05. 2022

  8. Zkouška M A3 - I.: Diskvalifikován

  9. Zkouška M A3 - II. : 1/6, 51.97 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  10. Sedlec u Mikulova - Czech cup 2022, 08. 05. 2022

  11. 1. Agility M - Z l e t.: 15/21, 56.24 s, 5.24 tr. b., 3.84 m/s

  12. 2. Agility M - Z l e t.: 17/21, 67.12 s, 22.12 tr. b., 3.28 m/s

  13. 3. Jumping M - Z l e t.: 12/21, 48.12 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  14. Sedlec u Mikulova - Zkouškový Czech cup aneb Czech cupový rozjezd, 07. 05. 2022

  15. 1. Zkouška MA3: 5/11, 50.37 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  16. 2. Zkouška MA3: 3/11, 57.44 s, 1.44 tr. b., 3.83 m/s

  17. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/22, 15. 04. 2022

  18. II. Zk MA3: Diskvalifikován

  19. I. Zk MA3: Diskvalifikován

  20. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 03. 2022

  21. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  22. První zkouška: Diskvalifikován

  23. Beroun - Zkoušky - březen 2022, 04. 03. 2022

  24. 1. zkouška M A3: 2/4, 58.47 s, 17.47 tr. b., 3.42 m/s

  25. 2. zkouška M A3: 3/4, 60.45 s, 16.45 tr. b., 3.39 m/s

  26. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 01. 2022

  27. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  28. První zkouška: 1/3, 47.41 s, 1.41 tr. b., 3.94 m/s

  29. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (pondělí), 27. 12. 2021

  30. 1. Zkouška MA3: 2/5, 58.93 s, 5.93 tr. b., 3.72 m/s

  31. 2. Zkouška MA3: 2/5, 60.74 s, 11.74 tr. b., 3.62 m/s

  32. 3. Zkouška MA3: 3/5, 66.97 s, 12.97 tr. b., 3.29 m/s

  33. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 12. 2021

  34. Druhá zkouška: 2/6, 50.32 s, 2.32 tr. b., 3.84 m/s

  35. První zkouška: 2/6, 44.54 s, 0.54 tr. b., 4.11 m/s

  36. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 12. 2021

  37. Druhá zkouška: 3/6, 48.89 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  38. První zkouška: 1/6, 51.19 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  39. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 26. 11. 2021

  40. Druhá zkouška: 4/9, 51.2 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  41. První zkouška: 2/9, 49.43 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  42. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 19. 11. 2021

  43. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  44. První zkouška: 2/6, 60.94 s, 6.94 tr. b., 3.56 m/s

  45. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky V/21, 30. 10. 2021

  46. II. Zk MA3: 2/3, 55.21 s, 14.21 tr. b., 3.62 m/s

  47. I. Zk MA3: 2/3, 50.91 s, 2.91 tr. b., 3.93 m/s

  48. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - sobota, 23. 10. 2021

  49. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  50. 2. Zkouška MA3: 1/8, 56.86 s, 3.86 tr. b., 3.87 m/s

  51. 3. Zkouška MA3: 5/8, 56.38 s, 5.38 tr. b., 3.9 m/s

  52. Čerčany - Fofr zkoušky 6, 09. 10. 2021

  53. 1.zkouška MA3: Diskvalifikován

  54. 2.zkouška MA3: 3/5, 54.11 s, 10.11 tr. b., 3.71 m/s

  55. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 24. 09. 2021

  56. Druhá zkouška: 1/4, 46.69 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  57. První zkouška: 1/4, 48.81 s, 0.81 tr. b., 3.95 m/s

  58. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 09. 2021

  59. Druhá zkouška: 1/4, 32.81 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  60. První zkouška: 1/4, 46.52 s, 0.52 tr. b., 3.91 m/s

  61. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  62. 1.zkouška MA3: 3/6, 57.39 s, 10.39 tr. b., 3.42 m/s

  63. 2.zkouška MA3: 2/6, 59.25 s, 24.25 tr. b., 3.31 m/s

  64. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  65. 1.zkouška MA3: 4/9, 54.18 s, 4.18 tr. b., 3.69 m/s

  66. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  67. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  68. 1. Zkouška MA3: 2/10, 50.94 s, 5.94 tr. b., 3.73 m/s

  69. 2. Zkouška MA3: 4/10, 58.71 s, 22.71 tr. b., 3.27 m/s

  70. 3. Zkouška MA3: 5/9, 67.88 s, 30.88 tr. b., 2.9 m/s

  71. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky - červen, 04. 06. 2021

  72. Druhá zkouška: 3/4, 54.91 s, 17.91 tr. b., 3.42 m/s

  73. První zkouška: Diskvalifikován

  74. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky, 21. 05. 2021

  75. Druhá zkouška: 3/4, 52.09 s, 10.09 tr. b., 3.61 m/s

  76. První zkouška: 3/4, 46.72 s, 1.72 tr. b., 3.98 m/s

  77. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  78. 1. zkouška: Diskvalifikován

  79. 2. zkouška: 4/7, 52.41 s, 5.41 tr. b., 3.63 m/s

  80. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  81. I. agility M: 24/67, 58.36 s, 11.36 tr. b., 3.53 m/s

  82. II. agility M: 28/67, 63.84 s, 23.84 tr. b., 3.07 m/s

  83. II. jumping M: 42/64, 51.18 s, 14.18 tr. b., 3.44 m/s

  84. I. jumping M: Diskvalifikován

  85. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 06. 2020

  86. Druhá zkouška: 1/7, 37.19 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  87. První zkouška: 2/7, 44.65 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  88. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  89. ZkA. MA3 I.: 5/13, 53.33 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  90. ZkA. MA3 II.: 8/13, 50.23 s, 10.23 tr. b., 3.6 m/s

  91. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  92. ZkA. MA3 I.: Diskvalifikován

  93. ZkA. MA3 II.: 2/10, 45.23 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  94. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 11. 2019

  95. Druhá zkouška MA3: 2/6, 39.29 s, 1.29 tr. b., 3.82 m/s

  96. První zkouška MA3: 2/6, 40.22 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  97. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 27. 09. 2019

  98. Druhá zkouška MA3: Diskvalifikován

  99. První zkouška MA3: Diskvalifikován

  100. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  101. Ne. - Agility II. M: 22/52, 47.2 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  102. Ne. - Jumping II. M: 23/52, 54.43 s, 17.43 tr. b., 3.38 m/s

  103. So. - Agility I. M: 20/53, 52.09 s, 5.09 tr. b., 3.9 m/s

  104. So. - Jumping I. M: 19/52, 50.61 s, 15.61 tr. b., 3.87 m/s

  105. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  106. QA4 Agility: Diskvalifikován

  107. QA5 Agility: 20/56, 45.54 s, 1.54 tr. b., 4.39 m/s

  108. QA6 Agility: 27/51, 62.39 s, 24.39 tr. b., 0.0 m/s

  109. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  110. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  111. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  112. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  113. QA1 agility: Diskvalifikován

  114. QA2 agility: 23/60, 56.78 s, 8.78 tr. b., 3.87 m/s

  115. QA3 agility: 37/60, 53.26 s, 9.26 tr. b., 3.89 m/s

  116. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  117. QJ2 jumping: 21/61, 46.92 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  118. QJ3 jumping: 26/60, 48.03 s, 4.03 tr. b., 3.83 m/s

  119. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  120. Agility I: Diskvalifikován

  121. Agility II: 30/84, 46.81 s, 7.81 tr. b., 4.1 m/s

  122. Jumping I: 44/87, 40.32 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  123. Jumping II: Diskvalifikován

  124. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  125. II. zkouška MA2: 1/11, 40.57 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  126. I. zkouška MA2: 2/11, 43.22 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  127. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  128. Druhá zkouška MA2: 5/9, 43.0 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  129. První zkouška MA2: 3/9, 48.87 s, 9.87 tr. b., 3.64 m/s

  130. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  131. Agility klubů M: Diskvalifikován

  132. Jumping M: Diskvalifikován

  133. Zkouška MA2: 2/7, 48.0 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  134. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  135. Druhá zkouška MA2: 3/6, 40.0 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  136. První zkouška MA2: Diskvalifikován

  137. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  138. II.zkouška MA2: 5/11, 46.97 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  139. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  140. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  141. 1. zkouška MA2: 3/6, 45.74 s, 7.74 tr. b., 3.78 m/s

  142. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  143. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  144. 1. zkouška MA2: 2/4, 50.24 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  145. 2. zkouška MA2: 1/4, 41.9 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  146. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  147. Agility 1 M: Diskvalifikován

  148. Agility 2 M: Diskvalifikován

  149. Jumping 1 M: 8/17, 39.73 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  150. Jumping 2 M: 9/16, 40.71 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  151. Jumping 3 M: 11/16, 38.7 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  152. Zkouška MA2: 2/4, 45.06 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  153. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  154. Agility - 1.kolo M: 6/12, 42.4 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  155. Jumping - 2.kolo M: 4/12, 35.48 s, 3.48 tr. b., 3.78 m/s

  156. Jumping hra M: Diskvalifikován

  157. Zkoušky MA2: Diskvalifikován

  158. Třešť - Šiškobraní, 18. 08. 2018

  159. AGILITY: Diskvalifikován

  160. JUMPING: 13/20, 58.66 s, 29.66 tr. b., 2.27 m/s

  161. MA2: 2/8, 55.7 s, 8.7 tr. b., 3.43 m/s

  162. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  163. Agility II. M: Diskvalifikován

  164. Agility I. M: Diskvalifikován

  165. Jumping II. M: 25/49, 56.32 s, 23.32 tr. b., 2.84 m/s

  166. Jumping I. M: Diskvalifikován

  167. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  168. I Agility Open: Diskvalifikován

  169. I Jumping Open: 35/69, 47.69 s, 5.69 tr. b., 3.69 m/s

  170. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  171. ZkA. II. MA1: 1/8, 34.01 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  172. ZkA. I. MA1: Diskvalifikován

  173. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  174. II. zkouška MA1: 2/5, 29.8 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  175. I. zkouška MA1: 2/5, 36.82 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  176. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  177. II. Packa MA1: 3/5, 29.74 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  178. I. Packa MA1: 1/5, 29.78 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  179. Královice - 3.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 04. 11. 2017

  180. Agility - 1. kolo Medium: Diskvalifikován

  181. Jumping - 2. kolo Medium: 5/13, 47.67 s, 9.67 tr. b., 3.57 m/s

  182. Jumping - hra Medium: 5/14, 32.53 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  183. Zkouška MA1: 3/5, 50.35 s, 15.0 tr. b., 3.38 m/s

  184. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 14. 10. 2017

  185. Jumping MA1: 4/5, 31.59 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  186. Zkouška první MA1: 2/5, 35.9 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  187. Zkouška VIP MA1: Diskvalifikován

  188. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  189. 1. zkouška MA1: 2/7, 39.56 s, 10.0 tr. b., 3.29 m/s

  190. 2. zkouška MA1: 2/7, 28.73 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  191. 3. zkouška MA1: 5/7, 37.55 s, 5.0 tr. b., 3.36 m/s

  192. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  193. Agility open M: Diskvalifikován

  194. Jump I. M: 10/19, 41.66 s, 4.66 tr. b., 3.53 m/s

  195. ZkA. So MA1: Diskvalifikován

  196. Třeboň - IABC 2017, 16. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  197. Agility Individuals Medium: Diskvalifikován

  198. Agility Pairs Medium: Diskvalifikován

  199. Agility Teams Medium: 14/29, 54.77 s, 16.77 tr. b., 3.4 m/s

  200. Jumping Individuals Medium: 20/28, 49.33 s, 17.33 tr. b., 3.37 m/s

  201. Jumping Nations Medium: Diskvalifikován

  202. Jumping Pairs Medium: Diskvalifikován

  203. Jumping Teams Medium: Diskvalifikován

  204. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  205. Agility II Medium: Diskvalifikován

  206. Agility I Medium: 20/44, 52.54 s, 5.0 tr. b., 3.5 m/s

  207. Jumping III Medium: Diskvalifikován

  208. Jumping II Medium: Diskvalifikován

  209. Jumping I Medium: Diskvalifikován

  210. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  211. III. zkouška MA1: Diskvalifikován

  212. II. zkouška MA1: 3/3, 34.48 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  213. I. zkouška MA1: 2/3, 35.04 s, 15.0 tr. b., 4.05 m/s

  214. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  215. Zkouška 1 MA1: 6/10, 40.09 s, 5.0 tr. b., 3.47 m/s

  216. Zkouška 2 MA1: 7/10, 44.06 s, 15.0 tr. b., 3.4 m/s

  217. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  218. Agility MA sobota: Diskvalifikován

  219. Jumping MA neděle: 16/22, 55.54 s, 22.54 tr. b., 2.66 m/s

  220. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  221. Zkoušky MA1 neděle: Diskvalifikován

  222. Zkoušky MA1 sobota: 1/1, 55.06 s, 20.06 tr. b., 2.85 m/s

  223. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  224. Agility MA sobota: Diskvalifikován

  225. Jumping MA neděle: Diskvalifikován

  226. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  227. Zkoušky MA1 neděle: 1/2, 58.97 s, 20.97 tr. b., 2.53 m/s

  228. Zkoušky MA1 sobota: Diskvalifikován

  229. Kácov - "Kácovský tuplák" 2, 10. 09. 2016

  230. Běh dvojic Medium: 7/10, 0.0 s, 25.0 tr. b., 0.0 m/s

  231. JUMPING Medium: Diskvalifikován

  232. MA1: Diskvalifikován

  233. Děčín - Rozcvička, 02. 09. 2016

  234. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  235. Málkov u Chomutova - DVOJZKOUŠKY + jumping / Finále Carneeval Cup 2016 - 3.díl / Samizdat Edition verse Beta 2.0, 07. 08. 2016

  236. Zka 1: Diskvalifikován

  237. Zka 2: Diskvalifikován

  238. Zdobín - Zdobínský Večerníček, 15. 07. 2016

  239. Agility M: Diskvalifikován

  240. Jumping M: Diskvalifikován

  241. Kácov - "Kácovský tuplák" 1, 07. 05. 2016

  242. Běh dvojic: Diskvalifikován

  243. JUMPING: Diskvalifikován

  244. MA1: Diskvalifikován

  245. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  246. Agility I: Diskvalifikován

  247. Agility II: Diskvalifikován