Cz En

075515

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Kohoutková

    Člen KA

Pes

  1. Dotty Dream Harisson, Sheltie

Výsledky

  1. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  2. I. agility M: Diskvalifikován

  3. II. agility M: Diskvalifikován

  4. II. jumping M: Diskvalifikován

  5. I. jumping M: Diskvalifikován

  6. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  7. ZkA. MA3 I.: 3/12, 40.6 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  8. ZkA. MA3 II.: Diskvalifikován

  9. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  10. ZkA. MA3 I.: 11/15, 41.6 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  11. ZkA. MA3 II.: Diskvalifikován

  12. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  13. ZkA. MA3 I.: 1/9, 33.78 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  14. ZkA. MA3 II.: 8/9, 40.45 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  15. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  16. ZkA. MA3 I.: 1/10, 35.68 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  17. ZkA. MA3 II.: Diskvalifikován

  18. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  19. ZkA. MA3 I.: 5/10, 40.59 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  20. ZkA. MA3 II.: Diskvalifikován

  21. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  22. ZK1: 1/3, 39.99 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  23. Zk2: 1/3, 38.07 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  24. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  25. Agility Open: Diskvalifikován

  26. Agility Squads as Individual: 22/69, 41.3 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  27. Jumping Open: Diskvalifikován

  28. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  29. Praha-Uhříněves - 7. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 10. 08. 2019

  30. 1. běh MA2: Diskvalifikován

  31. 2. běh MA2 : Diskvalifikován

  32. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  33. Zkouška 1 MA2: 1/12, 36.72 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  34. Zkouška 2 MA2: 1/12, 34.7 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  35. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  36. Zkouška II. MA2: Diskvalifikován

  37. Zkouška I. MA2: 1/6, 37.04 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  38. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  39. ZkA. MA2 I.: Diskvalifikován

  40. ZkA. MA2 II.: Diskvalifikován

  41. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  42. Agility I: 8/88, 40.34 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  43. Agility II: Diskvalifikován

  44. Jumping I: 14/87, 33.05 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  45. Jumping II: Diskvalifikován

  46. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  47. ZkA. II. MA2: Diskvalifikován

  48. ZkA. I. MA2: Diskvalifikován

  49. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  50. Zkouška MA2 I: Diskvalifikován

  51. Zkouška MA2 II: 1/4, 38.52 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  52. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  53. I Agility Open: Diskvalifikován

  54. II Agility Open: Diskvalifikován

  55. II Jumping Open: 29/66, 34.49 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  56. I Jumping Open: 3/69, 34.82 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  57. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  58. ZkA. II. MA2: 3/8, 41.58 s, 15.0 tr. b., 3.94 m/s

  59. ZkA. I. MA2: Diskvalifikován

  60. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  61. Czech Imp Jump Medium: 16/24, 23.28 s, 5.28 tr. b., 4.34 m/s

  62. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  63. Jumping 2 Medium: 4/24, 31.35 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  64. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  65. Czech Imp Jump Medium: 11/21, 24.27 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  66. Jumping 1 Medium: 1/21, 25.48 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  67. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  68. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  69. ZkA II. MA2: 4/12, 34.14 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  70. ZkA I. MA2: 4/12, 36.49 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  71. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  72. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  73. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  74. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  75. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  76. Czech Imp Jump Medium: 19/30, 26.81 s, 9.81 tr. b., 3.58 m/s

  77. Jumping 1 Medium: 4/30, 31.74 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  78. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  79. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  80. 1.zkouška MA2: Diskvalifikován

  81. 2.zkouška MA2: Diskvalifikován

  82. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  83. ZkA. I. MA1: 2/7, 25.25 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  84. ZkA. ll. MA1: Diskvalifikován

  85. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  86. Jumping III. M: Diskvalifikován

  87. Jumping II. M: Diskvalifikován

  88. Jumping I. M: Diskvalifikován

  89. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  90. ZkA II. MA1: 1/6, 23.66 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  91. ZkA I. MA1: 2/6, 27.72 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  92. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, Cocker Cup, 20. 11. 2016

  93. Agility I SH: Diskvalifikován

  94. Jumping I SH: Diskvalifikován

  95. Praha 9 - Horní Počernice - 46. Dvojzkoušky + 1 Pet center Extra, 15. 10. 2016

  96. Horní Počernice, 1. běh: 3/4, 31.55 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  97. Horní Počernice, 2. běh: 1/4, 39.94 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  98. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  99. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  100. ZkA. II. MA1: Diskvalifikován

  101. ZkA. I. MA1: Diskvalifikován

  102. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  103. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  104. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  105. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  106. Jumping III. M: Diskvalifikován

  107. Jumping II. M: Diskvalifikován

  108. Jumping I. M: Diskvalifikován