Cz En

I. jumping M

  1. Datum: 20. 06. 2020
  2. Závod: Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility
  3. Rozhodčí: Bařinková, Michaela (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 76.0 s
  7. Délka: 189.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.11 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 051417 Barbora Banýrová Breeze od Přelícké zvonice 0 0 0.0 0.0 36.2 5.22 V V
1 039218 Julie Dušková Aréna 0 0 0.0 0.0 36.2 5.22 V V
3 001819 Natálie Šišovská Beetroot Happy Javelai 0 0 0.0 0.0 36.55 5.17 V V
4 030518 Milan Jirásek Yantanee ze Shetlandů 0 0 0.0 0.0 36.86 5.13 V V
5 001416 Markéta Šulcová Nesquik Black Neraka 0 0 0.0 0.0 36.98 5.11 V V
6 010019 Lucie Bidlová Ember Ellin Bellamoon 0 0 0.0 0.0 37.16 5.09 V V
7 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos 0 0 0.0 0.0 37.53 5.04 V V
8 001117 Renata Mandová Comic Caillin Bellamoon 0 0 0.0 0.0 38.64 4.89 V V
9 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále 0 0 0.0 0.0 38.77 4.87 V V
10 053018 Denisa Sommerová Nougat Nutty Romy´s Choco 0 0 0.0 0.0 39.8 4.75 V V
11 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 39.83 4.75 V V
12 023315 Julie Wohanková Ailey Czech Dreamer 0 0 0.0 0.0 39.9 4.74 V V
13 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn 0 0 0.0 0.0 40.41 4.68 V V
14 051017 Michala Malá Wonder Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 40.68 4.65 V V
15 021318 Veronika Belantová Saga pod Ořechem 0 0 0.0 0.0 41.93 4.51 V V
16 056019 Michaela Hobzová Jigsaw Design z Lomu ve Skále 0 0 0.0 0.0 43.16 4.38 V V
16 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost 0 0 0.0 0.0 43.16 4.38 V V
18 091814 Pavlína Seyfriedová Akia of Anthony Be-Enki 0 0 0.0 0.0 43.2 4.38 V V
19 078218 Soňa Hurníková Félix Dog from Wonderland 0 0 0.0 0.0 45.31 4.17 V V
20 038117 Jiří Hosman Pink Panther Koryfej 1 0 0.0 5.0 35.12 5.38 V V
21 042819 Lucie Šimerová Bellaria Destiny of Dunnottar 0 1 0.0 5.0 38.86 4.86 V V
22 030216 Klára Marešová A3Ch Monty Z Josefovské pevnosti 1 0 0.0 5.0 39.2 4.82 V V
23 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita 1 0 0.0 5.0 40.25 4.7 V V
24 079217 Veronika Krupková Brave Guinness Little Guardian Angel 0 1 0.0 5.0 40.7 4.64 V V
25 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp 0 1 0.0 5.0 40.8 4.63 V V
26 083917 Yveta Nezvalová Zochová Bond Bleu Colline 0 1 0.0 5.0 41.37 4.57 V V
27 010715 Denisa Kopicová A3Ch Damian z Lomu ve skále 0 1 0.0 5.0 42.14 4.49 V V
28 067912 Marie - Anna Kociánová Aida Bonsai She-Kra 0 1 0.0 5.0 42.47 4.45 V V
29 090818 Josef Žák Uragán von Schnappi Schnapp 0 1 0.0 5.0 43.26 4.37 V V
30 014218 Petr Vajgl Letty Moravské srdce 0 1 0.0 5.0 44.02 4.29 V V
31 038914 Jitka Lukeslová A3Ch Silver Monty 0 1 0.0 5.0 44.34 4.26 V V
32 050019 Jana Zemková Dream Come True Perla z Polabí 0 1 0.0 5.0 44.8 4.22 V V
33 044714 Věra Trnková Archico Alien Life Form 1 0 0.0 5.0 44.95 4.2 V V
34 030116 Michaela Hobzová Oudie See Koryfej 0 1 0.0 5.0 45.76 4.13 V V
35 001015 Lenka Dušková A3Ch Iris Black z Vesničky u hranic 0 1 0.0 5.0 45.77 4.13 V V
36 081813 Jitka Zachová A3Ch Mia Amber 0 1 1.62 6.62 47.62 3.97 VD VD
37 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 0 1 2.28 7.28 48.28 3.91 VD VD
38 040414 Kateřina Břízová A3Ch Brave Jeremy Anarchia 0 1 2.29 7.29 48.29 3.91 VD VD
39 075117 Lenka Fuksová Call Me Hippie Te Salutant 2 0 0.0 10.0 40.62 4.65 VD VD
40 047915 Kristýna Obstová A3Ch Ruby 1 1 0.0 10.0 40.76 4.64 VD VD
41 055217 Monika Fantová Whisky Perla z Polabí 1 1 0.0 10.0 44.97 4.2 VD VD
DIS 074718 Eva Šlapáková Ayka Acaena DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016417 Kristýna Lérová Berenita Nella Belavia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048217 Kateřina Lustyková Cockie MVs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066717 Veronika Humpolcová Ammon Simple Elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085218 Monika Plzáková Bibi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065218 Veronika Tobolková Explosive Power z Vejřího hnízda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074415 Jana Kočová Gino DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094415 Klára Jůdová Rézinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075515 Lenka Kohoutková Dotty Dream Harisson DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035315 Jitka Humpolcová Asterix's amulet Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018816 Irena Hofmanová Helen of Troy Of Darkness DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016715 Šárka Honnerová A3Ch Never Give Up Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090614 Eva Vostřáková A3Ch Finn Black Modrá Odysea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035118 Bára Terčová A3Ch Embargo de Nigromanta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040815 Michaela Chudobová Just for Love Bonny Dux DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080315 Martina Sigmundová Atomic Bomberman Belfie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056313 Lenka Fuksová Absolutely Free Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002220 Stanislav Řehola Catlin Roxy Diamond DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053317 Veronika Brišová Amazing Abigail Of Schmikes Yard DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078019 Vendula Dolejší Exciting and Racy Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043417 Lucie Peštová Ewelyn Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043819 Marie - Anna Kociánová Coca Cola Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081315 Jana Mikulová Akord Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO