016417

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kristýna Lérová, Dogs in Action

    Arrow_down

Pes

  1. Berenita Nella Belavia, Český strakatý pes

    Arrow_down

Výsledky

  1. Terezín - DogFriends Cup 2024 (2/3), 10. 02. 2024

  2. Jumping 2+3 M: Diskvalifikován

  3. MA3 I: Diskvalifikován

  4. MA3 II: Diskvalifikován

  5. Studenec u Trutnova - PETRISácké dvojzkoušky, 20. 01. 2024

  6. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  7. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  8. Studenec u Trutnova - Vánoční openy + A0 + MČR bíglů, 17. 12. 2023

  9. Agility Open M: 9/17, 37.99 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  10. Jumping Light M: 3/20, 21.3 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  11. Jumping Open M: Diskvalifikován

  12. Ratenice - 3x zkoušky, 10. 12. 2023

  13. 1. zkouška A3 M: 5/10, 36.25 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  14. 2. zkouška A3 M: 2/10, 37.03 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  15. 3. zkouška A3 M: 4/10, 36.52 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  16. Osenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP + jumping A0, 26. 11. 2023

  17. Agility Open: Diskvalifikován

  18. Jumping Open: Diskvalifikován

  19. Studenec u Trutnova - 2x J0 + A1, 3x A2, 3x A3 zkoušky, 03. 11. 2023 - 05. 11. 2023

  20. 1. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  21. 2. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  22. 3. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  23. Liberec - Buď / nebo - 3x zkoušky J0 - A3, 21. 10. 2023 - 22. 10. 2023

  24. 1. zkouška A3 M: 3/5, 49.22 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  25. 2. zkouška A3 M: 3/5, 44.26 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  26. 3. zkouška A3 M: 2/5, 39.03 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  27. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2023

  28. Agility "AKINU" M: Diskvalifikován

  29. Jumping "Fish4Dog" M: 4/30, 38.1 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  30. Zkouška "D-BARF" M A3: Diskvalifikován

  31. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2023 - 24. 09. 2023

  32. Neděle - FINÁLE: Diskvalifikován

  33. Neděle - jumping: 5/12, 32.42 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  34. Neděle - zkouška: 2/6, 42.88 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  35. Sobota - agility: 2/15, 39.85 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  36. Sobota - jumping: 5/15, 34.59 s, 0.59 tr. b., 4.42 m/s

  37. Sobota - zkouška: 4/7, 44.8 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  38. Liberec - 3x jumpingy + 3x zkoušky + J0, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  39. 1. jumping A2 + A3 M: 1/1, 28.2 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  40. 1. Zkouška A3 M: 5/7, 46.45 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  41. 2. JUMPING A2 + A3 M: Diskvalifikován

  42. 2. Zkouška A3 M: 7/7, 38.27 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  43. 3. Jumping A2 + A3 M: 1/1, 29.9 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  44. 3. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  45. Liberec - 2x zkoušky, 04. 08. 2023 - 05. 08. 2023

  46. PÁ - 1. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  47. PÁ - 2. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  48. SO - 1. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  49. SO - 2. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  50. Srch - Hradek - Brit Jump Cup, 22. 07. 2023

  51. Jump III. MA2 + A3: Diskvalifikován

  52. Jump II. MA2 + A3: Diskvalifikován

  53. Jump I. MA2 + A3: Diskvalifikován

  54. Liberec - 2x zkoušky, 08. 07. 2023

  55. 1. zkouška A3 M: 3/3, 48.95 s, 20.0 tr. b., 4.35 m/s

  56. 2. zkouška A3 M: 1/3, 41.14 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  57. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  58. Agility 1 M: Diskvalifikován

  59. Agility 2 M: 42/69, 50.93 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  60. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  61. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  62. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  63. Agility 1 M: 20/72, 48.89 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  64. Agility 2 M: Diskvalifikován

  65. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  66. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  67. Radovesice - Radovesické agility s Pohodou, 14. 05. 2023

  68. Agility M: Diskvalifikován

  69. Jumping M: 4/10, 35.62 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  70. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  71. Jičín - Májové závody, 07. 05. 2023

  72. Agility: Diskvalifikován

  73. Jumping: 5/15, 32.99 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  74. Zkoušky: Diskvalifikován

  75. Lysá nad Labem - Jarní klasika, 01. 05. 2023

  76. Agility Open M: 10/21, 45.48 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  77. Jumping Open M: 16/21, 30.44 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  78. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  79. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2023

  80. Tuneliáda A2 + A3: 5/12, 29.97 s, 0.0 tr. b., 6.17 m/s

  81. 1. Zkouška: Diskvalifikován

  82. 2. Zkouška: Diskvalifikován

  83. Studenec u Trutnova - Velikonoční jumpingy + 3x jumping A0, 10. 04. 2023

  84. III. Jumping: Diskvalifikován

  85. II. Jumping: 3/14, 27.99 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  86. I. Jumping: Diskvalifikován

  87. Studenec u Trutnova - Březnové jumpingy + A0, 25. 03. 2023

  88. III. jumping: 6/12, 49.84 s, 8.84 tr. b., 3.73 m/s

  89. II. jumping: 5/12, 32.67 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  90. I. jumping: 7/12, 35.48 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  91. Terezín - DogFriends Cup 2023 (2/3), 11. 02. 2023

  92. Jumping 2+3 M: Diskvalifikován

  93. MA3 I: Diskvalifikován

  94. MA3 II: Diskvalifikován

  95. Terezín - DogFriends Cup 2023 (1/3), 14. 01. 2023

  96. Jumping2+3 M: Diskvalifikován

  97. MA3 I: Diskvalifikován

  98. MA3 II: Diskvalifikován

  99. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy + A0, 18. 12. 2022

  100. Jumping LIGHT: Diskvalifikován

  101. Jumping OPEN I: Diskvalifikován

  102. Jumping OPEN II: Diskvalifikován

  103. Studenec u Trutnova - 4x zkoušky a 3x jumpingy, 04. 11. 2022 - 06. 11. 2022

  104. 1.jumping M: 3/6, 38.77 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  105. 2. jumping M: Diskvalifikován

  106. 3. jumping M: Diskvalifikován

  107. Ratenice - KCHBO OPEN + Mistrovství plemen Českých strakatých psů, pyrenejskych ovčáků a špiců, 01. 10. 2022

  108. Agility OPEN M: Diskvalifikován

  109. Jumping OPEN M: Diskvalifikován

  110. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  111. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2022 - 25. 09. 2022

  112. Agility 1: Diskvalifikován

  113. Jumping 1: Diskvalifikován

  114. Jumping 2: Diskvalifikován

  115. Zkouška 1: Diskvalifikován

  116. Zkouška 2: Diskvalifikován

  117. Ratenice - Prázdninové zkoušky I., 30. 07. 2022

  118. ZkA. II. MA3: Diskvalifikován

  119. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  120. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 13. 07. 2022

  121. 1. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  122. 2 zkouška A3 M: Diskvalifikován

  123. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 081, 09. 07. 2022

  124. 1.zkouška: Diskvalifikován

  125. 2.zkouška: Diskvalifikován

  126. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  127. Agility OPEN M: 4/16, 51.55 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  128. Jumping OPEN M: 4/16, 46.23 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  129. ZkA. I. MA3: 9/11, 46.68 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  130. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  131. Agility 1 M: 23/64, 43.43 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  132. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  133. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  134. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky, 29. 05. 2022

  135. II. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  136. I. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  137. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  138. Agility 1 M: Diskvalifikován

  139. Agility 2 M: Diskvalifikován

  140. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  141. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  142. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  143. Agility: Diskvalifikován

  144. Jumping: 9/18, 35.61 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  145. Zkouška sobota: Diskvalifikován

  146. Kaňovice - Máj v Kaňkách II., 01. 05. 2022

  147. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  148. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  149. Kosmonosy - Odpolední dvojzkoušky, 20. 04. 2022

  150. 1. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  151. 2. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  152. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2022

  153. Tuneliáda A2+A3: 2/11, 22.87 s, 0.0 tr. b., 6.08 m/s

  154. 1. Zkouška: Diskvalifikován

  155. 2. Zkouška: Diskvalifikován

  156. Studenec - Březnové zkoušky a jumpingy, 18. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  157. I. JUMPING M: 12/17, 30.49 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  158. 2. JUMPING M: 5/17, 32.26 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  159. 3. JUMPING M: Diskvalifikován

  160. Osenice - Osenické zkoušky a jumpingy + A0, 12. 03. 2022 - 13. 03. 2022

  161. 1. Jumping M: Diskvalifikován

  162. 2. Jumping M: 1/7, 36.89 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  163. 3. Jumping M: 1/7, 33.92 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  164. Strážiště - 2x zkoušky, 13. 01. 2022

  165. 1. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  166. 2. zkouška A3 M: 6/8, 42.21 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  167. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  168. Jumping 2+3 M: 6/21, 47.43 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  169. MA3 So I: Diskvalifikován

  170. MA3 So II: Diskvalifikován

  171. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice, 12. 12. 2021

  172. Zkouška A3 II. M: Diskvalifikován

  173. Zkouška A3 I. M: Diskvalifikován

  174. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 10. 12. 2021

  175. II. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  176. I. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  177. Strážiště - 2x odpolední zkoušky, 25. 11. 2021

  178. II. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  179. I. zkouška A3 M: 2/5, 38.52 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  180. Studenec u Trutnova - Listopadové závody + MČR chodských psů, špiců a českých strakatých psů + jumpingy A0, 17. 11. 2021

  181. Agility Open: Diskvalifikován

  182. Jumping Light: 1/11, 25.53 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  183. Jumping Open: Diskvalifikován

  184. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 05. 11. 2021

  185. II. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  186. I. zkoušk A3 M: Diskvalifikován

  187. Strážiště - 3x jumpingy, 24. 10. 2021

  188. III. jumping M: 2/12, 33.76 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  189. II. jumping M: 4/12, 32.52 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  190. I. jumping M: 4/12, 25.35 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  191. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  192. 1. Zkouška MA3: 2/8, 40.3 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  193. 2. Zkouška MA3: 1/8, 38.23 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  194. 3. Zkouška MA3: 4/8, 50.09 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  195. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  196. Finále: Diskvalifikován

  197. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  198. 2.kvalifikace: 11/19, 36.72 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  199. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  200. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 29. 09. 2021

  201. 1. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  202. 2. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  203. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  204. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  205. 2. Zkouška MA3: 1/4, 40.73 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  206. Zdobín - Malá zvičinská, 18. 09. 2021

  207. Agility 1: Diskvalifikován

  208. Finále: 3/13, 35.01 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  209. Jumping 1: Diskvalifikován

  210. Jumping 2: Diskvalifikován

  211. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  212. Zkouška M A3 - I. : Diskvalifikován

  213. Zkouška M A3 - II. : Diskvalifikován

  214. Ratenice - Ratenické červencové dvojzkoušky, 10. 07. 2021

  215. 1. Zkouška MA2: 2/5, 37.99 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  216. 2. Zkouška MA2: 1/5, 41.29 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  217. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  218. 1. Zkouška MA2: 1/7, 35.89 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  219. 2. Zkouška MA2: 4/7, 39.64 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  220. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice, 13. 12. 2020

  221. Zkouška MA2 I.: Diskvalifikován

  222. Zkouška MA2 II.: Diskvalifikován

  223. Kosmonosy - Mega rychlé jumpingy a dokonce 3x!, 06. 12. 2020

  224. 1. jumping M: Diskvalifikován

  225. 2. jumping M: 3/5, 38.73 s, 15.0 tr. b., 4.29 m/s

  226. 3. jumping M: 2/5, 33.51 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  227. Kosmonosy - KosmoHRY, 11. 10. 2020

  228. Jumping II M A2: Diskvalifikován

  229. Jumping I M A2: Diskvalifikován

  230. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  231. Agility 1: 5/14, 32.06 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  232. Finále: Diskvalifikován

  233. Jumping 1: 8/14, 33.47 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  234. Jumping 2: 8/12, 35.56 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  235. Zkouška 1: Diskvalifikován

  236. Zkouška 2: 1/4, 31.1 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  237. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 10. 09. 2020

  238. II. zkouška A2 M: 1/4, 40.85 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  239. I. zkouška A2 M: 2/4, 38.87 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  240. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  241. Agility Light - Časopis Psí Sporty M: Diskvalifikován

  242. Agility Spokojenypes.cz M: 1/21, 45.74 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  243. Jelení Jumping M: 12/21, 43.05 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  244. Jumping Short M Jacob & Joseph: Diskvalifikován

  245. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  246. 1. Agility M: Diskvalifikován

  247. 1. Jumping M: Diskvalifikován

  248. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  249. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  250. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  251. II. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  252. I. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  253. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  254. I. agility M: Diskvalifikován

  255. II. agility M: Diskvalifikován

  256. II. jumping M: Diskvalifikován

  257. I. jumping M: Diskvalifikován

  258. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  259. III. jumping M: Diskvalifikován

  260. II. jumping M: Diskvalifikován

  261. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  262. I. jumping M: Diskvalifikován

  263. I. zkouška MA2: 2/6, 36.99 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  264. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  265. II, zkouška A2 M: Diskvalifikován

  266. I. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  267. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  268. Jumping 1: Diskvalifikován

  269. Jumping 2: Diskvalifikován

  270. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  271. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  272. Jumping 1: Diskvalifikován

  273. Jumping 2: Diskvalifikován

  274. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  275. III. zkouška MA2: Diskvalifikován

  276. II. jumping M: Diskvalifikován

  277. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  278. I. jumping M: Diskvalifikován

  279. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  280. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  281. 1. Zkouška MA2: 4/6, 35.45 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  282. 2. Zkouška MA2: 1/6, 33.82 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  283. 3. Jumping MA2: 5/6, 37.09 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  284. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  285. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  286. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  287. Jumping 2 - Medium: 3/22, 27.28 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  288. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  289. Batmanův jumping M: Diskvalifikován

  290. Jumping superhrdinů M: 2/18, 32.84 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  291. Kapitánský jumping M: Diskvalifikován

  292. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 12. 10. 2019

  293. Batmanova zkouška MA2: 2/2, 45.9 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  294. Supermanova zkouška MA2: Diskvalifikován

  295. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  296. Agility 1: 5/18, 39.53 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  297. Finále: 3/14, 40.29 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  298. Jumping 1: Diskvalifikován

  299. Jumping 2: Diskvalifikován

  300. Zkouška 1: 1/6, 34.8 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  301. Zkouška 2: Diskvalifikován

  302. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  303. II. zkouška MA2: 2/3, 42.54 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  304. I. zkouška MA2: 2/3, 35.37 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  305. Ptýrov u Mnichova Hradiště - Holi PÁRTY, 31. 07. 2019

  306. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  307. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  308. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  309. Jumping 1 - M: Diskvalifikován

  310. Jumping 2 - M: Diskvalifikován

  311. Jumping 3 - M: 2/10, 31.21 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  312. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 17. 07. 2019

  313. II. zkouška MA2: 3/3, 52.44 s, 21.44 tr. b., 3.59 m/s

  314. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  315. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  316. Agility Open M: 2/11, 40.1 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  317. Jumping Open M: 3/11, 30.27 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  318. Jumping Open M I.: 4/10, 27.16 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  319. Jumping Open M II.: Diskvalifikován

  320. ZkA. MA1: 1/1, 28.82 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  321. ZkA. MA2 I.: Diskvalifikován

  322. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  323. Ne. - Agility II. M: Diskvalifikován

  324. Ne. - Jumping II. M: Diskvalifikován

  325. So. - Agility I. M: Diskvalifikován

  326. So. - Jumping I. M: Diskvalifikován

  327. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  328. 1.zkouška MA1: Diskvalifikován

  329. 2.zkouška MA1: Diskvalifikován

  330. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  331. zkouška 1 MA1: Diskvalifikován

  332. zkouška 2 MA1: Diskvalifikován

  333. zkouška 3 MA1: Diskvalifikován

  334. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  335. AGILITY M: 4/22, 41.39 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  336. JUMPING M: 14/22, 44.41 s, 10.41 tr. b., 4.17 m/s

  337. ZKOUŠKA MA1: 1/11, 32.36 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  338. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  339. Zkouška MA1 1 MA1: Diskvalifikován

  340. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  341. Agility I: Diskvalifikován

  342. Agility II: 28/84, 45.83 s, 6.83 tr. b., 4.19 m/s

  343. Jumping I: 25/87, 34.47 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  344. Jumping II: Diskvalifikován

  345. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  346. Agility MČR ČSP M: Diskvalifikován

  347. Agility open M: Diskvalifikován

  348. Jumping MČR ČSP M: Diskvalifikován

  349. Jumping open M: Diskvalifikován

  350. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  351. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  352. III.jumping M: Diskvalifikován

  353. II. jumping M: 4/7, 36.09 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  354. I. jumping M: 3/7, 33.69 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  355. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 30. 03. 2019

  356. Batmanova zkouška MA1: 1/1, 32.37 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  357. Supermanova zkouška MA1: Diskvalifikován

  358. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  359. Agility 1: Diskvalifikován

  360. Agility 2: Diskvalifikován

  361. Jumping 1: Diskvalifikován

  362. Jumping 2: Diskvalifikován

  363. Zkouška: Diskvalifikován

  364. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  365. Agility: Diskvalifikován

  366. Jumping: Diskvalifikován

  367. Zkouška: 1/3, 34.25 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  368. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  369. Czech Imp Jump: 10/20, 25.67 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  370. Jumping 1: 8/20, 29.87 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  371. Jumping 2: 8/20, 37.29 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  372. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  373. Agility: Diskvalifikován

  374. Jumping: Diskvalifikován

  375. Zkouška: Diskvalifikován

  376. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  377. Czech Imp Jump: 6/21, 19.96 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  378. Jumping 1: Diskvalifikován

  379. Jumping 2: 4/23, 26.37 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  380. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  381. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  382. Jumping 1: Diskvalifikován

  383. Jumping 2: 6/24, 28.18 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  384. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  385. Agility M: 4/11, 47.46 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  386. Jumping M: 1/11, 35.27 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  387. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  388. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  389. Agility open M: 10/16, 38.44 s, 15.0 tr. b., 4.01 m/s

  390. Jumping open M: Diskvalifikován

  391. Zkouška MA1: 1/5, 29.5 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  392. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  393. II. zkouška MA1: 2/5, 32.28 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  394. I. zkouška MA1: 1/5, 37.56 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  395. jumping MA1: 2/4, 28.68 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  396. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  397. III. jumping M: 3/10, 30.63 s, 5.63 tr. b., 3.89 m/s

  398. II. jumping M: Diskvalifikován

  399. I. jumping M: Diskvalifikován

  400. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  401. Jumping Light: 5/7, 35.68 s, 6.68 tr. b., 3.36 m/s

  402. Jumping Standard: Diskvalifikován

  403. 1.zkouška: 4/8, 40.59 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  404. 2.zkouška: Diskvalifikován

  405. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  406. III. jumping M: Diskvalifikován

  407. II. Jumping M: Diskvalifikován

  408. I. JUMPING M: Diskvalifikován

  409. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  410. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  411. I. zkouška MA1: 4/6, 46.85 s, 16.85 tr. b., 3.52 m/s

  412. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  413. Agility M M: Diskvalifikován

  414. A1 zkouška MA1: Diskvalifikován

  415. Jumping M M: 4/14, 37.38 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  416. Liberec - Květnový pohár a MČR Českých strakatých psů, 05. 05. 2018

  417. Agility M: Diskvalifikován

  418. Jumping M: 3/8, 36.35 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  419. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  420. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  421. III. zkouška MA1: 3/6, 42.23 s, 29.23 tr. b., 2.75 m/s

  422. III. zkouška MA1: Diskvalifikován

  423. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  424. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  425. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  426. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  427. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  428. III. jumping M: 4/23, 37.29 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  429. II. jumping M: Diskvalifikován

  430. I. jumping M: Diskvalifikován

  431. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  432. ZkA. II. MA1: 5/8, 40.04 s, 20.0 tr. b., 3.62 m/s

  433. ZkA. I. MA1: Diskvalifikován

  434. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  435. 1. zkouška MA1: 2/2, 45.63 s, 15.0 tr. b., 3.4 m/s

  436. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  437. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  438. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  439. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  440. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  441. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  442. zkouška 1 MA1: Diskvalifikován

  443. zkouška 2 MA1: 3/11, 41.34 s, 20.0 tr. b., 3.7 m/s

  444. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  445. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  446. Jumping 1 Medium: 16/29, 40.16 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  447. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  448. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  449. Czech Imp Jump Medium: 17/30, 24.19 s, 7.19 tr. b., 3.97 m/s

  450. Jumping 1 Medium: 3/30, 31.35 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  451. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  452. Písnice - Kaniko Jump, 24. 09. 2017

  453. Jumping II. M: Diskvalifikován

  454. Jumping I. M: Diskvalifikován

  455. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 2. kolo, 18. 06. 2017

  456. Agility A0 MA1: Diskvalifikován

  457. Hra M: Diskvalifikován

  458. Jumping A0 MA1: Diskvalifikován

  459. Zkouška A0 MA1: Diskvalifikován

  460. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  461. 1. běh MA1: Diskvalifikován

  462. 2. běh MA1: Diskvalifikován