Cz En

090818

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Josef Žák, KK Šlapanka Havlíčkův Brod

    Člen KA

Pes

  1. Uragán von Schnappi Schnapp, Sheltie

Výsledky

  1. Třebíč - Dvojzkoušky, 16. 10. 2021

  2. II. Zkouška MA3: 3/7, 52.16 s, 0.16 tr. b., 4.1 m/s

  3. I. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  4. Tis u Havlíčkova Brodu - Říjnová AgiRevoluce, 02. 10. 2021

  5. Agility Open M: 4/15, 50.26 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  6. Jumping Open M: 6/15, 51.86 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  7. Zkouška MA3: 3/6, 47.61 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  8. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  9. Agility M: Diskvalifikován

  10. Jumping M: 9/18, 36.46 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  11. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  12. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  13. Agility Individual: Diskvalifikován

  14. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  15. Jumping Individual: 26/72, 44.22 s, 2.72 tr. b., 4.52 m/s

  16. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  17. Jihlava - Ježkovy voči, 04. 09. 2021

  18. Agility M: 7/14, 60.76 s, 15.76 tr. b., 3.46 m/s

  19. Jumping M: Diskvalifikován

  20. Zkouška M A3: Diskvalifikován

  21. Třešť - Šiškobraní, 21. 08. 2021

  22. Agility M: Diskvalifikován

  23. Jumping M : 4/21, 37.54 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  24. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  25. Třešť - Ztřeštěnec, 07. 08. 2021

  26. Jumping II M: 6/16, 48.1 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  27. Jumping I M: 7/16, 36.51 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  28. Jumping spec. M: 8/16, 36.33 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  29. Třebíč - Velikonoční beránek XX. - SPECIÁL 2021, 11. 07. 2021

  30. PARA Jumping MA3 sk.4: Diskvalifikován

  31. PARA MA3 sk.4 1.běh: 1/1, 39.05 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  32. PARA MA3 sk.4 2.běh: 1/1, 40.5 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  33. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  34. Agility 1 M: 12/61, 48.43 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  35. Agility 2 M: 9/62, 55.81 s, 4.81 tr. b., 3.91 m/s

  36. Jumping 1 M: 39/62, 45.57 s, 16.57 tr. b., 3.84 m/s

  37. Jumping 2 M: 20/51, 36.44 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  38. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  39. 1.zkouška MA3 NE: Diskvalifikován

  40. 1.zkouška MA3 SO: 7/10, 51.51 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  41. 2.zkouška MA3 ne: 4/9, 37.34 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  42. 2. zkouška MA3 SO: Diskvalifikován

  43. 3. zkouška MA3 SO: 5/10, 46.38 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  44. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  45. ZkA. MA3 I.: Diskvalifikován

  46. ZkA. MA3 II.: Diskvalifikován

  47. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  48. Zkouška 1: 3/10, 49.63 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  49. Zkouška 2: 3/10, 44.88 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  50. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  51. Agility Individual: 30/67, 45.97 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  52. Agility Squads as Individual: 21/72, 49.89 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  53. Jumping Individual: Diskvalifikován

  54. Jumping Squads as Individual: 46/72, 36.79 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  55. Jihlava - Ježkovy voči, 12. 09. 2020

  56. Agility medium: 5/12, 47.16 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  57. Jumping medium: 1/12, 41.82 s, 3.82 tr. b., 4.11 m/s

  58. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  59. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  60. Agility M: 1/12, 47.2 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  61. Jumping M: 5/12, 30.79 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  62. Zkouška MA3 : Diskvalifikován

  63. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  64. Agility M: 3/15, 52.95 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  65. Jumping M: Diskvalifikován

  66. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  67. Kutná Hora - Odpolední last minute dvojzkoušky, 12. 08. 2020

  68. Zkouška 1: Diskvalifikován

  69. Zkouška 2: Diskvalifikován

  70. Třešť - Ztřeštěnky, 18. 07. 2020

  71. Druhá MA3: 2/6, 46.95 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  72. První MA3: Diskvalifikován

  73. Třetí MA3: 1/6, 35.22 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  74. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  75. I. agility M: 26/67, 58.56 s, 16.56 tr. b., 3.52 m/s

  76. II. agility M: 13/67, 48.97 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  77. II. jumping M: 33/64, 38.99 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  78. I. jumping M: 29/67, 43.26 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  79. Třešť - Fitmin K. A. T. cup, 06. 06. 2020 - 07. 06. 2020

  80. Agility M neděle : Diskvalifikován

  81. Agility M sobota: Diskvalifikován

  82. Jumping M neděle: Diskvalifikován

  83. Jumping M sobota: 2/15, 35.52 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  84. Zkouška MA3 neděle: 1/5, 48.81 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  85. Zkouška MA3 sobota: 2/6, 42.1 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  86. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  87. 1. zkouška A3: 3/9, 58.91 s, 10.91 tr. b., 3.62 m/s

  88. 2. zkouška A3: Diskvalifikován

  89. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů + MČR grionků a brabantíků, 16. 05. 2020

  90. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  91. 2. Zkouška MA3: 5/9, 48.01 s, 7.01 tr. b., 3.94 m/s

  92. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  93. ZkA. MA3 I.: 3/15, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  94. ZkA. MA3 II.: Diskvalifikován

  95. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  96. Czech Imp Jump: 16/28, 34.22 s, 10.22 tr. b., 3.51 m/s

  97. Jumping 1: Diskvalifikován

  98. Jumping 2: 11/29, 37.51 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  99. Střítež u Třebíče - Halové dvojzkoušky Třebíč, 26. 01. 2020

  100. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  101. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  102. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  103. ZkA. MA3 I.: Diskvalifikován

  104. ZkA. MA3 II.: 6/9, 48.37 s, 2.37 tr. b., 3.78 m/s

  105. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  106. Czech Imp Jump: 8/20, 22.51 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  107. Jumping 1: 7/21, 39.46 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  108. Jumping 2: Diskvalifikován

  109. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  110. ZkA. MA3 I.: Diskvalifikován

  111. ZkA. MA3 II.: Diskvalifikován

  112. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  113. Czech Imp Jump: 6/17, 22.5 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  114. Jumping 1: Diskvalifikován

  115. Jumping 2 : 3/17, 37.04 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  116. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  117. ZkA. MA3 I.: 4/10, 45.81 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  118. ZkA. MA3 II.: 6/10, 49.61 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  119. Třebíč - Podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  120. Zkouška MA2 - druhá: 1/3, 39.59 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  121. Zkouška MA2 - první: 1/3, 42.66 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  122. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  123. Agility M: 2/14, 39.24 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  124. Jumping M: Diskvalifikován

  125. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  126. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  127. Agility M: 1/15, 35.73 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  128. Jumping M: 5/15, 38.21 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  129. Zkoušky MA2: 1/5, 38.95 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  130. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 21. 09. 2019

  131. MA2 - druhá: 3/7, 44.81 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  132. MA2 - první: Diskvalifikován

  133. MA2 - třetí: 1/7, 39.37 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  134. Brno - Podzimní Robinsonáda, 14. 09. 2019

  135. Agility Medium: 2/17, 52.57 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  136. Jumping Medium: 9/19, 40.24 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  137. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  138. Chýnov - 4. Chýnovský hopík, 07. 09. 2019

  139. MA2 1zk: Diskvalifikován

  140. MA2 2zk: 1/6, 41.93 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  141. MA2 3zk: 1/6, 41.12 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  142. Třešť - Šiškobraní, 17. 08. 2019

  143. Agility: Diskvalifikován

  144. Jumping: Diskvalifikován

  145. Zkouška A2: Diskvalifikován

  146. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  147. Ne. - Agility II. M: Diskvalifikován

  148. Ne. - Jumping II. M: Diskvalifikován

  149. So. - Agility I. M: 10/53, 56.5 s, 4.5 tr. b., 3.59 m/s

  150. So. - Jumping I. M: Diskvalifikován

  151. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  152. A1M neděle: 1/2, 36.03 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  153. A1M sobota: Diskvalifikován

  154. Agility neděle: 3/15, 51.36 s, 1.36 tr. b., 3.99 m/s

  155. Agility sobota: Diskvalifikován

  156. Jumping nedělě: 13/15, 54.18 s, 14.18 tr. b., 3.06 m/s

  157. Jumping sobota: Diskvalifikován

  158. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  159. zkouška 1 MA1: Diskvalifikován

  160. zkouška 2 MA1: 3/5, 39.86 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  161. zkouška 3 MA1: 1/5, 38.66 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  162. Třebíč - Calibra speciál, Moravský pohár kníračů, 08. 05. 2019

  163. Jumping MA1 - I: Diskvalifikován

  164. Jumping MA1 - II: Diskvalifikován

  165. Jumping speciál MA1: 2/8, 45.77 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  166. Třešť - Ztřeštěnec, 04. 05. 2019

  167. Jumping 1: Diskvalifikován

  168. JUMPING 2: Diskvalifikován

  169. JUMPING 3 : 6/13, 48.1 s, 6.1 tr. b., 3.89 m/s

  170. Řitka - Zkoušky - březen 2019, 22. 03. 2019

  171. 1. zkouška MA1: 2/2, 57.37 s, 36.37 tr. b., 1.93 m/s

  172. 2. zkouška MA1: 2/2, 34.5 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s